» »

gta vice city

gta vice city

««
12 / 14
»»

BaRtMaN ::

Že videno... je res dobra sran, a je napisana za PS2, ne PC, kar ne pomaga sploh dosti.

Anyway, vam hočem že dolgo časa povedati, da pejte v filmskem studiu v Stage B, je tam ena zanimiva scena notr. :D

asPeteR ::

->Že videno... je res dobra sran, a je napisana za PS2, ne PC, kar ne pomaga sploh dosti.

BaRtMaN: Mistajka! Popolnoma ustreza tudi PC razlicici!

8-)
http://blog.stegnar.com

BaRtMaN ::

Očitno se verziji ta PC in PS2 razlikujeta, saj so verzijo za PC imeli lep čas še malo spreminjat. Tale ženska ma je definitivno igrala na PS2, poglej recimo tole:
Next, enter the tank and press R3 to run the vigilante mode.

Kje maš gumb R3? Na joypadu. :D

asPeteR ::

BaRtMaN; No, ce tvoja domisljija ne more zapustiti teh okvirjev(PS2) in to prenesti v abak ... Potem bo pa res bolje da tega linka ne gledas vec ... Hec je da je v 99% opisov ne prepozna da je opisano za PS2(pac po gubkih).

Sicer je bil pa tisti link namenjen tistim, ki potrebujejo pomoc ... In se ni treba ob vsako malenkos spotikat.

Aja, razlicica za PC je bila spremenjena malenkostno, nikar pa ne misije, ki jih le-ta stran opisuje.

8-)
http://blog.stegnar.com

Payk ::

Jest sem pobiral hajden pekidže, delal rempejdže in junik džampe po opisu narejenem za ps2 in kolikor pomnim, so bili vsi točno tam kjer so pisali da bodo. Tako da ne vem kaj imate eni za ene probleme. :\

C_maniak ::

na plaži jez nism najdi niti enga packega!! pa nej bi bli 4. a jih je kdo najdu na plaži?

siegmund ::

{C_maniak}: - prvi paket je za znakom na dirkališču
- drugi je pred vrati od svetilnika
- tretji je na eni od hiš od obalne straže
- četrti je v bazenu za enim od hotelov

BaRtMaN ::

asPeteR: sej se nisem obregnil ob misije, te so pač iste.
Glede na tale zemljevid sem šel pobirat paketke in jih več kot 30 nisem najdel:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Paramedic ::

Js mam pa en nenavaden problem: ukrast moram Caddyja, pa jih ni nekjer na golf igrišču. Kaj naj? Mogoče če igro ugasnem in nazaj prižgem :D?
End transmission.

Payk ::

BaRtMaN:
Res zanimivo, ker sem jest delal po isti mapi in tudi s pomočjo tega FAQ-ja, pa sem vse najdu takoj. Weird. :D

Payk ::

Paramedic:
Vozit se moraš mimo golf igrišča in upat, da ga boš čimprej vidu. Če se ti dolgo ne prikaže, probej če se voziš v tistem vozilu za prevažanje prtljage, ki se nahaja na letališču.

BaRtMaN ::

Al pa če lutaš pol ure po igrišču se bo en mim prpelu, probaj sestrelit voznika.

Ah, itaq so zdej počitnce in bom postal 'packet hunter'. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Paramedic ::

Sej zdej sm že naredu. Mogoče je bil kak hrošč, caddy je bil tam šele potem ko sm igro na novo pognal, pa sm ga takoj najdu pri krožni poti na igrišču, prej pa ni blo nikjer nobenega. Že večkrat se mi je zgodilo da česa ni blo tam, kjer bi 100% moralo bit, npr. helikopter na strehah.
End transmission.

B_U_R_I ::

Ej ludje. kaj pa tale stran k maš še vse opise za vsko stvar zraven kam moraš it oz. kam pogledat??

GTA Warehouse

ayt

BaRtMaN ::

xbite, mislim da sem pogruntal, zakaj mankajo paketki. Velik igralcem s PS2 jih igra skrije, če uporabljajo kode. Je pač mayhem zelo privlačen in temu je špil tud namenjen. :P

ulcir ::

Proso bi samo če mi nekdo pošlje toti fajl:
ReadMe\Italian.txt
ker mi javi napako za ta fajl ob inštalaciji.
Hvala.
kolpa123@hotmail.com

siegmund ::

Sem ti poslal.

tx-z ::

a ma kdo preveč časa pa nardi Gta vice city mod: The Matrix, k bi ful skaku iz ene hiše na drugo :)
tx-z

iElectric ::

Xplicit ::

sej bi mogu modelu sam zmanjsat gravitacijo pa dodat efekt une slow motion tablete k jo lahka najdes skoraj za sakim vogalom pa bi skor blo :D

mare87 ::

Ve kdo kak naredit tisto misijo ko morš tistim vojakom tank vzet? Probo sn se že nastavit pa so mi umaknili avto.. Pa tisti tank je zakljenjen... Če pa koga povoziš pa te začnejo strelat..


Sir Yes Sir:D

the_unborn ::

Jst sem oba vojaka iz prvega patriota povozil z avtom, ne ubil ampak samo cez zapeljal, tko da sta bla ziva pod avtom in se je konvoj ustavil. Pol bos pa ze kej pogrunal...lahko z rocnimi bombami napades un tovornjak ali pa od dalec s mitraljezom napades...

BaRtMaN ::

Al se pa pelješ tako dolgo za konvojem, da grejo na krofe.

mare87 ::

Ok tnx. Bom probal mission krof:D.

C_maniak ::

Pa a to s krofi res deluje?? Men niso nč šli. Jez sm lepo zapelu pred konvoj, laufu do tanka, pa se odpelu. Nimam pa pojma, kaj se je nardil z unim tipom na vrh tanka:| .

BaRtMaN ::

Sam tega nisem naredil, ampak je pa velik drugih + v Jokerju piše o tem.

mare87 ::

Krof finta je prijela:D. Zdaj morn rešit Lanca.

mare87 ::

A kdo ve kako z Pizza skuterjem odložit pizzo? Pizzerija je malo naprej od Malibuja.

C_maniak ::

prtisneš Q ali E (oziroma kar pač maš za pogled levo, desno) in pa CTRL.
btw: picerij je več.

:)

mare87 ::

Tnx.

Nisn vedo:8).

mare87 ::

En frend pa sprašuje: --> Kaj moreš storit, ko ti misij sfali pa maš vse zgradbe kupljene?

C_maniak ::

sam kulk je treba pic raznosit, da je misija nrjena. sm šou do okol 25, se mi zdi, pa je spodletela misija. pa sevede tis stavk: Are pizzas too tough fo you... (al pač neki v tem stilu, ne spounem se več).|O

C_maniak ::

Kaj storit? uh, še dost dela. če je sam pokupu stavbe pa misij ne naredu, nima nč. pol ostanejo pa še hidden package-i, rampages pa unique jumps. Pa še stuff like that.

BaRtMaN ::

Iz enega fakju-ja (FAQ) prepisano:

=====C. What do I have to do and what do I get for it?=====

Unlike the other Level based missions, you do not need to make it to Level 12.
Instead, you only have to go up to Level 10. Whew! Your rewards for making it
to Level 10 are $5000 and 150 Maximum Health points! It compliments your
Vigilante reward doesn't it. Now some missions are made much easier because of
this. And you'll need this for %100.

borut87 ::

Alo kaj se zgodi ko pobereš vse hidden packages? Jaz nea vem več kaj naj delam...sam to še pobiram pa skačem:>

C_maniak ::

rampages??
viligante missions?
"rescue" missions...
...and some other stuff like that.

tx-z ::

mogoče ste že opazl pa vseen. Pejte v pizzerijo na drugmu otoku,, k pridš not greš do konca, pol pa na levo k so tisti avtomati za igrat igre pa boste vidl igro Pogo the Monkey. Ojoj! še 20 let bo ta igra popularna v gta-ju :) -v 3.jki so ži vsi čist nori na to igro :D
tx-z

tx-z ::

pa v taxi hiši na drugmu otoku tut :)
tx-z

VuLc4n0 ::

www.vicecityunleashed.com tam maš vse screenshote od ''hidden packages''

Lp
http://christinalake.cjb.net

B_U_R_I ::

Ej ludje. jst mam en problem. MOdificiral sm statse za Hotring pa Sandking avtomobila, ki jih dobiš pr sunshine autos. Pa bi rad spravu nazaj to statistiko pa si nisem zapisal.

Prosu bi enga da bi mi poslal tu gor to statistiko al pa na mail . ok ?

tnx

aja urejal sm pa s CarStat Editor v2.1

djte čimprej. please

ayt

flipflop ::

HANDLING.CFG

P.S. Upam da se tole ne smatra za warez.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

.smidge. ::

Zdaj sem spet malo pognal GTA 3 in na Staunton islandu opazil en plakat "See you in Miami"

Prerokba?:D
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

BaRtMaN ::

Po moje niti ne, ker so takrat že delali Vice City za PS2.

A je šel kdo pogledat tist Sudio C (se mi zdi) v filmskem kompleksu? >:D

njok ::

BaRtMaN, a misliš B? :D

BaRtMaN ::

No, pa B. Se nisem mogel spomnit. :D

.smidge. ::

Meni pa spil sploh ne dela vec. Ko cem naloadat mi gre oni progress bar do konca in potem zmrzne
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

flipflop ::

Meni je začel crkovat ko sem prišel pred svojo vilo,al pa kr na random,zato ga ne špilam več,razen za norenje ko mi je dolgčas.

BaRtMaN ::

Meni se sploh noče več zagnat. Kliknem ikonco, pokaže se majhna peščena ura ob kazalcu, potem zgine in kot da ne bi nič kliknil. Sem ponovno namestil, probal patch 1.1... isto. ;((

VuLc4n0 ::

Meni pa kakšno minuto špil dela super potem pa se slika dobesedno razmaže da vidim le neke pravokotnike pa vse se začne rušiti. ;((

Kakšna ideja kako popraviti to, ker mi je špil prej delal normalno in sem ga že končal.

Lp;((
http://christinalake.cjb.net

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

C_maniak ::

zadnjih neki postov dokazuje, da se warez uniči v določenem cajtu:D .
huh, sej jez mam tud težave. loada po par minut;(( .
««
12 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135737 (31978) Sandi1987
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508300 (6578) roli
»

Grand Theft Auto Vice City

Oddelek: Igre
231921 (1197) KAMERMAN
»

GTA:SA trailer

Oddelek: Igre
141706 (1452) Wolfram
»

Ce bi lahko izbrali samo eno igro to poletje.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
534661 (3772) ordan

Več podobnih tem