» »

THPS3 pc

THPS3 pc

DaNe ::

a je mogoce ta spil že kje blizu pcju, ker na netu so samo oisi za SP2

BaRtMaN ::

Baje naj bi letos izšla enkat pomlad-poletje se mi zdi. Zdle igram THPS2 in sm čist navdušen! Tko da bom trojko verjetn kr kupu, moj sosed jo bo pa zdej ta tedn enkat za Playstation (spet bo veselo:)>:D). Je pa ful laži igrat na PS kot na PC.:|

R0K ::

barto : še bolše je ugrati na PC če imaš dober joystick !! ker grafika bolj seka,...igralnost je pa pol ista...

BaRtMaN ::

Sej vem, da je na Playstation obupna grafika (je pač že za staro šaro>:D). Kater joystick pa priporočaš?

R0K ::

Mislim da boš za malo denarja največ dobil od joysticka WingMan(R) Force 3D.Ima seveda tudi Force Feedback in malo morje gumbov in funkcij...sigurno najbolša izbira zdejle..cena je pa tm okoli 15k sit ...

tha_man ::

THPS3 prihaja na PC? Woohoo :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

jRk0 ::

Well, jaz komaj cakam na Tonceka 3, dvojko sem obrno ze dostikrat, poznam pa enega, ki pri dvojki dela CISTO VSE gape, igro pa je itak ze obrnil z vsemi pa 100% vse levele. Mad>:D. Meni pa je tipkovnici cisto kul spilat, tock pa itak nabijem do kakih 400-500k , brez kod seveda.

p.s.:z matom so pa ga pobiksali fejst...
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

ja mat je res zlo bad :(( ... jst drgač vozim BMX in sm velik prčakval od špila, sam dobu sm pa sam enga tonija 1 z slabo predelavo skejta v bmx ....baje je mat 2 že na poti ... i hope so ...
...drgače bo pa tonček 3 itaq raztural....

jRk0 ::

ROK: ti si v zadnjem levelu bil prvi?Meni se ni uspelo, ker tudi ful hitro pades z bajkom. najvec kar sem bil, sem bil drugi, pa to z 91+ tockami. Bad:(
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

JRko : še sploh nisem pršu do zadnje table :) ... kod pa nočem uporabljat ...
... nekak nimam več motivacije, da bi se preveč teral z to igrco...noja, mogoč bom pa šou igrat mal zle ...

jRk0 ::

jaz tudi ne uporabljam kod. Je pa fejst sfukana igra>:D. Pa samo dva coverja lahko spustis, ce hoces zadnji level odpret.Za tocke nabirat pa mores res bit dober>:D
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29843189 (1223) oo7
»

Dark Souls II (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21374942 (6127) oo7
»

Dark Souls PC (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8115159 (7141) scipascapa
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624345 (8542) uro1001
»

THPS3 na XP

Oddelek: Igre
191105 (836) jRk0

Več podobnih tem