» »

Problemi z DVD peko

Problemi z DVD peko

Ajmer ::

Moj pol leta star NEC DVD-RW ND-3550A mi je začel povzročati težave pri snemanju. Ko vstavim prazen dvd mi ga prebere kot 'CD pogon', ko kliknem nanj pa me opozori, da enota 'ni na voljo' in 'napačna funkcija'. Če preko Nera nekaj zapečem mi ta ne piska nobenih napak, a mi na koncu, ko hočem dvd pregledat izpade kot neberljiv in z istimi opozorili. Ti dvedeji so neberljivi tudi na drugih računalnikih, kljub temu, da se fizično vidi, da je bilo nekaj gor posneto. Najprej sem mislili, da je problem v praznih dvdjih in kupil nove, a zdaj se zgodba ponavlja z vsemi. Drugu dvdje, ki so bili posneti pred tem bere normalno. Bi lahko šlo za virus?
Če se morda komu sanja kaj je narobe in ve za rešitev bi prosil pomoči!8-O

Jonny boy! ::

Nisi povedal če lahko bere druge cd-dvd je.
Naredi firmware update dvd-ja. Najdeš ga z navodili na link.
Nimaš kaj zgubit.
"Coniunctis viribus"

Ajmer ::

Druge cdje in dvdje bere normalno.

Naredil sem firmware update, vendar ni bilo nobenih sprememb. Za foro sem zapekel nekaj fajlov na prazen dvd in ko sem ga hotel pregledati me je zdaj čakalo popolnoma novo sporočilo 'Windows ne more brati s te diskete. Disketa je poškodovana ali pa uporablja format, ki ni združljiv s programom Windows.'
Tehnično sem bolj laik, tako da če imaš morda še kakšno možno rešitev...

ZdravkoČolič ::

probi kakšen drug program za peko npr. deepburner (http://www.deepburner.com/?r=download) verjetno maš pokvarjenega pekača al je pa kriva sistemska napaka! :\ probi: odpri nadzorno ploščo prikaži dvd-rom enote označi enoto pritisni tipko ŠDelĆ ponovno zaženi računalnik, klikn dvd-rom z desno miškino tipko properties hardware trobleshoot tm boš imel par primerov pomoči. če to nebo pomagalo rabiš nov pogon!:|

PS: napiš če je delal>:D

Zgodovina sprememb…

Mesky ::

Ali si poiskusil z DVD drugega proizvajalca. Meni ne bere Maxell DVD.
Mesky

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesky ()

jackorsen88 ::

moj pekač pa je delal normalno, zdaj pa je naenkrat nehal...ne bere več dvdjev, ko dam pečt dvd napiše "could not perform fixation"..bios pa dvd zazna.. pa sem že googlal pa vse in nič..mogoče . na moj računalnik pa piše E: DVD "RAM" DRIVE...
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019680 (12260) filipc
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100962 (25471) nuclear
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610308 (6547) delfinus
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389913 (7066) reber
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656140 (4756) pingo76

Več podobnih tem