» »

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim

1
2
»

Caligula ::

Jp, CDjcek pokaze. Autorun pa nisem ziher. Mislim, da ga res ne zazene vedno sam. V bistvu mi je tako bolj vsec, ker Windowsi gnojijo, cim hoce explorer kaj sam delat z CDji ali DVDji in skor zariba vse skupaj 0:)

THor71 ::

Meni deluje autorun z vsemi mediji CD-R/RW, DVD+-R, DVD+-RW ter navadni filmski DVDji.. sem pa opazil ja en pointer s CDjckom.

Se vedno ga pa nisem flashal, ker ne morem narediti backupa originalnega firmware-a.

Presnemavanje ful traja, uporabljam pa DVD Decryptor, pa potem DVDShrink in zapecem. Pokurim vec kot uro, da cel postopek izvedem. zeehhh Kako vi to delate ali res to zaradi originalnega firmware-a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: THor71 ()

Caligula ::

Jp, to je zascita v original firmweru.
Eni DVDjev ne ripamo vec. Se nam ne da pa nimamo potrbe, ker DC++ prinese vse kar rabimo :D

Dredd ::

Ja nabavil sem pred časom to pečko in še danes ne morem verjet, da tako hudo dobro deluje. Niti enega problema, autorun povsod, 4x medija snema 8x (verbatim DVD-R) in so povsod berljivi. Zakon apartura skratka.

LP

pingo76 ::

Probaj še kak drugi medij pa boš videl. Verbatimi (taiyo yuden) so zakon. Ker jih pa trenutno nimam pa moram poiskati okoli začasno nadomestilo. In glej ga zlomka, karkoli relativno dobre, srednje, nizke, tako tako kvalitete medijev peče da bog se usmili.
Pravijo da Shiti in, shit out. Že res ampak nekateri zapisovalci naredijo dovolj užiten izdelek.
Saj tudi sam pravim da je nec 2500a dober strojček. Ko ti pa zmanjka verbatiomov je pa...

Dr_M ::

pingo76: kje si pa se dubu taiyo yuden?? u jae majo samo se MCC...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Zanimivo, danes prebral Monitor in so melo notri test DVD pekacev. Zmagal je NEC 2500. Zbral je 90%.

boštjan ::

pioneera 107 so tudi meli?

Gapi ::

Kupil,Preizkusil,Zadovoljen. Ker pa mam trenutno na voljo samo DVD+RW od prejšnega pekača ne morem pisat še kako deluje z drugimi mediji
No person is rich enough,to buy back his past.

pingo76 ::

Dr_M:
Kolega zrihta preko vez. Če je huda želja lahko zrihtam kej v manjših količinah. Koštajo dlako če 500Sit (513 sit nekje) po kosu v pakiranju po 5 v tankih škatlicah. So "pastelni" večbarvni (5). Za videt zgledajo nekoliko "cheap" so pa tanartabuljše.
Če kdo hoče jih nabavim še nekaj več a ne pretiravat prosim. Najraje prevzem v okolici Kopra (saj poznate kaj študentov iz obale ki vam to lahko prinesejo v LJ, MB... ne? :D)
Prelen za it do pošte pa gor pa dol.:8)

Mimogrede, taiyo yuden mediji se nahajajo (ne vedno!) tudi pod Fujifil mediji a nisem jih še našel pri nas.

Dredd ::

No saj jaz ne pišem na Taiyo Yuden Verbatime, ampak na Mitsubishijeve (Jae d.o.o.) in stvar špila kot treba. Ne vem zakaj se folk obremenjuje s to izbirčnostjo pekačev glede medijev, ker to nikamor ne pelje. Saj ne obstaja pekač, ki bi bil glede tega popoln, a nekaj je treba nabavit. Dobiš dve tri firme, ki proizvajajo medije ki ti ustrezajo (neglede na blagovno znamko) in stvar je rešena.

So pa zanimivio pri cd-freaks rekli, da je ravno NEC-2500 tisti ki dela outstanding kvalitetne zapise in masikatere medije označili kot za zelo ustrezne.

boštjan ::

Kolko vidim bo treba tega NECa nabavit,ker se mi ne da čakat več na pioneer 107 + koliko vidim ne morem zgrešit z nakupom.

Dredd ::

Verjemi, ne moreš falit. Za ta denar dobiš precej boljši snemalnik, kot je marsikateri dražji.

THor71 ::

Jaz imam se vedno original firmware, pa sem zadovoljen do konca. Edino presnemavanje filmskih DVDjev pa traja, da mi brada zraste. Mogoce mam faljen postopek, ker sem se noob na tem podrocju.

Red_Mamba ::

Jaz imam tudi original firmware in dela BP. Edino kar sem opazil je hitrost zapisovanja.
Sestavil sem si DVD in sem shranil ISO datoteko na disk. Potem pa sem zapekel na DVD-R 4x medij, nastavil sem 4x hitrost a mi ga kljub temu peče skoraj 30 min, kar je isto kot mi peče ISO datoteko na 2x ali 2.4x medij.

Se komu isto dogaja. ISO datoteko sem pa z CloneDVD pekel, nisem pa še z Nerotom poizkusil.
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

pingo76 ::

Peče (časovno) povsem pravilno v 120% alcohol in nero 6.3.0.3. Cloneja pa nisem probal.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297309 (26411) pingo76
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220256 (11772) svejk
»

NEC 2500 visje hitrosti pisanja in bitsetting (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
12610290 (6529) delfinus
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1389898 (7051) reber
»

DVD pekač Pioneer 107/A07

Oddelek: Kaj kupiti
482474 (1818) boštjan

Več podobnih tem