» »

s-video

s-video

ocet ::

Zanima me če kdo ve kako se poveže prenosni računalnik z lcd philips televizijio. prenosni računalnik ima s-video izhod in televizija tudi da vklopim in jaz to vklopim in zdaj ne vem dalje naredit kaj je potrebno da se bo vidla slika iz računalnika na televiziji. grafičnba kartica je radeon.

jancko ::

Das desni klik na namizju-lastnosti-nastavitve-dodatno-display

In tam vklopi televizijo... resolucijo, da bo delovalo res lepo pa nastavi
lastnosti-nastavitve in tam.

Pa drugič poglej mal po slo-techu je garant že kaj tazga
jancko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jancko ()

Joža ::

Na namizju daš desni klik in izbereš properties. Potem daš settings, nakar klikneš advanced. Pol si pa tam vse nastaviš.
Če hočeš imeti zvok na televiziji moraš dokupiti še dodatern kabel, ki ga priklopiš na zvočno kartico in v TV.
Če še kej ni jasno vpraš.

jancko ::

No zdej mas v slo....in ang....če še kaj pa praš
jancko

ocet ::

glejte jaz dam isto kot vi pravite samo tam pol ne znam nastavit v displayu dam dodatno pol pa tam ne vem kak pa kaj pa kaj pol stisnit pa to.

jancko ::

Prvo use prklopš....pol greš to kot sm reku in pr televiziji je rdeče in klikneš....in potem odpreš na tv ....av
jancko

ocet ::

evo sem že naredo. na televiziji sem mogo nekaj drugega naredit.

danix1 ::

Če imaš LCD televizor, potem nikakor ne priklapljaj z S-video kablom ampak izkoristi VGA priklop, saj bo z tem slika precej boljša. Na Philipsu imaš verjetno DVI priključek, zato si nabavi DVI-VGA adapter in VGA kabel. Vedeti moraš, da boš z VGA povezavo lahko lepo videl sliko visoke resolucije (recimo 1280 x 720 ), z S video-om pa bodo črke in slike pri taki resoluciji zapacane.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564385 (3714) anjica
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458309 (7704) opeter
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318281 (11797) Ursus
»

best buy LCD TV sprejemnik

Oddelek: Kaj kupiti
253017 (2323) Zako
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505915 (4820) bbobst

Več podobnih tem