» »

2 mladoletnici mrtvi pred klubom Lipa !!!

2 mladoletnici mrtvi pred klubom Lipa !!!

ripmork ::

ravno videl na teletekstu...da so po novem tri smrtne žrtve.
Tista punca ki je bila v KC je tudi umrla...:(

jest10 ::

No na SIOL forumu se govori, da je bilo vsaj eno dekle zadrogirano.

jRk0 ::

A res? Eno dekle je blo zadrogirano, prav ji je, a? Folk okrog pa je bil cist trezn. Nic krivi.
You fuck up once, you loose two teeth.

Zeberdee ::

Kaj pa pricakujes?
V Lipi se (navaden) folk zadet ne upa več, ker je policijskih racij tam ogromno. Pa mule in mulci vzamejo kaksnega ija, posnifajo kaksno lajno speeda al pa koka. Če pa se ne zadanejo, so pa vsaj pod vplivom alkohola, ki se ga na parkirišču popije na litre.
Ta "gužva" ni nastala v trenutku in večina ljudi bi prišla do zaključka da je nekaj narobe. Da pa so punci, ki sta umrli bile slečeni (kot govorijo informacije po forumih) še preden jih je kdo začel oživljati, da po tvjih in radijih slišim izjave pretresenih najstnikov, eden izmed njih ravno z začetkom prispevka lepo nakaze svojo zadetost, ki trdijo, da bi morali lipo zapreti.
Še eno uro prej je pa ta isti folk po drugih hodil zaradi pofukanega jurja - ironija.
Odgovornost organizatorja mi v tem primeru ni znana, toda podjetje je odgovorno za dogajanje v "hiši" (moje mnenje), se bom pa zelo zamislil, ko bo v lipi za novo leto ze spet max. guzva, na smrt 3 mladih punc pa ne bo nihce vec pomislil.

jRk0 ::

meni ni jasno kako ma lahko iz 90 na 700 kvadratov povecano crno gradnjo, dovoljenje samo do 11, not pa VEDNO neke partije pa znane goste pa neke fore. In to ze 10 mescov al kako dolgo?=)
You fuck up once, you loose two teeth.

ripmork ::

pomota bla...tista je še vedno v kritičnem stanju,le da ma hude možganske poškodbe...
sorry za kiks:8)

res je, življenje je izgleda vredno ravno toliko kot ena vstopnica - jurja.

saj zadeva gre res lahko na trenja pa to -sam žalostno ampak res - folk sčasoma pozabi...
Res nesmisel: ljudje od katerih 99% ne mara gužve se gredo drenjat v velegužvo do te mere da se par folka zaduši...:|...zato ker so bili pametni in so brez keša uletel na party oziroma ker se raj drenajo za ceno dveh pirov kot pa da pač prekolnejo Lipo in počakajo v avtih na toplem oz kjerkoli kakorkoli...

Roadkill ::

Tko govorite, k da se je vsak od "udeleženih" vprašal... "Al dam jurja, ali pa ubijem dve mladoletnici in pridem notri zasonj..".
Eni ne razumete besedne zveze "shit happens". To je bila nesreča, tako kot je nesreča ta teden ubila precej ljudi na slovenskih cestah, kakšnega za štedilnikom in kakšnega kje drugje..
Ü

jest10 ::

jRk0: Vidim da ti je težko razumeti...
Ja če je bila zadrogirana to sigurno ni pripomoglo k lažjemu preživetju ane? Ponavadi ima trezen človek več šans za preživetje kot pa nalit/zadet

ripmork ::

štos je v tem da je gneča že sama po sebi nekaj neprijetnega in v bistvu vsi sovražijo gnečo...
pa vendar folk kar rine.

okej v štacuni pač čakaš da tist pred tabo kui kar si je vzel...imaš pač poln voziček stvari in edini izhod je tam doli pri blagajni...si ograjen z policam in pač čakaš ker nimaš izbire.

Tu pa je folk v odprtem ograjenem prostoru ki ga bolj kot gneča matra to da bo morebiti nekdo prišel noter 5 min pred njem...in se gre zato rinit "kar tako ker se že vsi drugi"...

nesreče pa se dogajajo povsod in tudi v najboj nenavadnih okoliščinah...to komplet drži.
Zajebe pa v večini primerov človeški faktor.

Matev ::

rupmork od kje imaš ti kart ene podatke
najprej da je umrla nato da ima hude možganske poškodbe

a si ti to mal zmišljuješ?

če ne daj link kje si to prebral

ali pa ne zganji lažne propagande - ker je v tem trenutki in v tej situaciji res ni potrebno

nokia6310 ::

Moje sožalje staršem in vsem znancem preminulih deklet.
Groza kaj se dogaja.

ripmork ::

bila je napaka in sem se tut opravičil.
Na teletekstu sta bili napisani novici ena nad drugo - in v drugi je pisalo da so tri smrtne žrtve...vendar sem zadevo sam preletel in kasneje videl da je šlo za prometno nesrečo in ne za isti primer.

da ima pa tretja hujše poškodbe sem pa prebral na nekem didžej forumu(ne vem več katerem ker sem jih pregledal nekaj dons zvečer ker je palč tema aktualna) ,verodostojnost forumaških pričevanj(in ponavadi tudi medijev) pa itak nikol ni 100%
Nimam pa nobenega motiva za širjenje kakršnekoli lažne propagande.

jest10: true true,čist lah da sta bile punci že orenk pijani ali pa kej in ko je človek pijan postane že vsakdanja motorika zajebana,kaj šele bežanje iz velegneče...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Hardstyle ::

Matev sej je rekel da se je zmotil! Lipo podret (ja,ne zapret ampak potret!) lastnik pa naj se sam fenta drugac ga bodo itak ostali! Na obcini pa je ocitno treba zamenjati "glavne" smartguye, kateri dvomim, da bodo zdaj naj?bali!

Sožalje staršem preminulih deklet!

Matev ::

da ima pa tretja hujše poškodbe sem pa prebral na nekem didžej forumu


nekdo drug nekje je pa prebral na slo-tech da je umrla (kar si napisal ti)

mal preobračš besede - napisal si da ima možganske poškodbe ...

zresni se fante

ne izmišljuj se in ne širi lažne propagande

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

BigWhale ::

Meni je nekdo enkrat ocital, da sem geek in da ne vem kaj je life, ker cele dneve za computerjem presedim in da bodo taki tudi moji otroci.

Mnja, ze mogoce, ampak bodo pa tako kot jaz, znali dati vsaj priblizno prvo pomoc nekomu, ki zgleda, da jo je potreben.

No, vsekakor bolje socialen idiot (tako kot jaz), ki mu vseeno uspe reprodukcija genov, kot pa mindless automaton, ki je skoraj ocitno slepa veja evolucije.

Hah.

LeBron James ::

Ma ja nekateri so res sramota človeštva, so tisti del človeštva k nezna razmišlat. Nevem ampak res nerazumem takih folkov.

Eno od punc k sta umrli sm bežno celo poznov tko da mi ni čist useen, tko k je že en prej reku podret bajto, zaret use odgovorne!!

Cross ::

nažalost morm rečt dokler se ne bo vsaj mal mentaliteta folka k hodjo na žurke mal spremenila se zna kej tazga še ponovit. kurc je k folk povečini hod na te žurke se sam drogerat in ne zarad muske. to je glavn razlog za pizdarije kakršna je ta pa folk k se množično pretepa. če bi šu folk tja zarad muske in ne zarad droge bi folk tut meu kšnga jurja več in se nebi tm vsem tako panično mudil notr. to k je blo tm to ni bil party ampak "massive drug festival", sej kva pa lahk delaš v taki gužvi. kako boš plesu če so mi kolegi razlagal da so rabl po pol ure da prideš do sekreta. ja kva, jz bi obolu tm. ok sej spiješ pa kej skadiš ampak to k sm poslušu kolege k so se pogovarjal kok so se drogeral to se sam čudš.
entering the subspace

LordWorm ::

Samo tolk o folku:
sam se bil udelezen v prometni nesreci in mimojdoci so mi ploskali in se veselili kot da sem zmagal na miljonarju.

Zrtvam pa RIP :'(

Grey ::

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! ;(( Ljudje mrtvi zaradi pofukanih 1000SIT. pA a so vsi tak revni? Pa kaj imajo za porivat...to porivanje v gužvi tako močno sovražim, da bi začeu noret in tepst v tisti gužvi vse naokoli oz. bi poklical policijo naj uredi zadeve. Solzilec, pendreki, gumijevke..to so prava zdravila za drhal.

mrcina ::

@bigwhale '...No, vsekakor bolje socialen idiot (tako kot jaz), ki mu vseeno uspe reprodukcija genov, kot pa mindless automaton, ki je skoraj ocitno slepa veja evolucije.'

Izjemno priloznost si najdu, da se qrcis s svojo sposobnostjo reproduciranja (nekaj 'mindless automatonov'!?!) ti vsekakor ne more vec konkurirat...
Tvoj neizmeren ponos je na zgoraj omenjeno (domnevno>:D ) plodnost je sicer razviden iz linkov, ki jih limas pod svoje poste.
-nism si mogu kej, da jih ne bi sou gledat... biu sem bolj 'prijetno' razocaran, kot pa presenecen.
Mislim, da si sramota za vse geeke; tistih par, ki jih poznam, so vsi ljudje...

DzorDzi ::

tu se vidi človeška kruta narava, kako je gonja po denarju več vredna kot človeško življenje samo. po drugi strani se kaže kakšen hladen odnos je do sočloveka v naši moderni družbi in tudi kako je malomaren odnos, ekonomsko rečeno do potrošnikov. pr ns znajo ponudniki sam zračunat usluge a nudijo pa zat to nič. tu mislm na varnostnike, ki bi morali kot je že nekdo rekel obvladati določene stvari med drugim tudi prvo pomoč in predvidevati obnašanje množice. samo so le nabiti idoti, ki filajo svoj ego in brezdelje s tem, da nekoga zlomjo.
druga svinja je pa sam lastnik kluba, ki pa je ultrakapitalist in baraba, ka bi mogla bit u zaporu in zbijat kamne s čelom. pr ns so stvari še vedno zelo amaterske kar se tiče organizacije nasploh.
po drug stran, kva pa folku ni jasn da se skos guzva na istm mestu, kjer se še dihat ne da? pa kva ni jasn folku da rine ke u pirnče, ke u uno lipo ka je bogu za hrbtom? res ne vem kva se usi radi tok gužvajo. jst se pridruzujem mnenju nekaterih tu, pejte raj na ksn per kdaj s kolegi/cami al pa se bol organizerjate is kolegi pa znanci t."house party-je" ka so najbolj, pa tm ni fukjenih varkotov, debilne gužve, vstopnine, stratificikacije na podlagi oblačil, pa jebano drage pjače.
uglavnm to bo dal mulcom mau mislt, lastnika upam da za rešetke, starcom pa . ljub tempu življenjav razmislek da se je treba vec posvečat svojim mulcom, ne pa dt ne vem 5000 kosov pa pejt se mau zabavat.
najhujše žrtve so pa družine, ki bodo imele bolj slabe praznike

moje sožalje
question is do u feel lucky, well do ya punk?

strictom ::

Se zadržujem v preverjenih lokalih ki ni gužve. Bil na enem takem partiju (nič pil al pa snifal) in je prišlo do nekih pretepov (kar so uredile gorile - doka profesionalno), blo je tudi tiščanje, ...

Naprej rinejo povečini tisti cheephoorjee k hočejo carsji izpast. Ti jih pa ponavadi zuni fašejo od kakih lokalnih "goril".

Moje sožalje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Telovje blesavo. Na gavdi sta bila samo dva varnostnika.En je bil pa skoz na telefonu. Če bi blo boljše organizirano do tega nebi prišlo. Krivda na organizatorje. Na grmado!

Res.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

zlabo ::

ja tole je res totalna tragedija, ful se mi je tole dons vtisnl v srce že od zjutraj razmišljam sam o tem.:(
tam sem mel skoraj pol sošolcev in en sošolc je z enim frendom baje še neki oživlju:O

glede oživljanja pa: ni dolg kar sem naredu PP, tko da vsi k mislte da je to tolk grozn sploh ni. kaj vi se nebi upali oživljat da nebi kak rebr polomuil al kaj?? pa kaj je tist reber al pa dva proti smrti al pa možganskim poškodbam....
pa k je en izjavu (nevem a mna tem forumu al kje drge) da se morš ful prepričat če res srce ne bije, da ga drugač lohk iz ritma vržeš.. ej buče, ne morš ti srca kr tko iz ritma vržt...
tko da kdor je bil tm pa ni nudu nobene pomoči, nej ga bo sram

BigWhale ::

mrcina,

V bistvu si zgresil smisel mojega posta, ki NI bil napisan v samohvali. Skoda, da ne razumes.

Nejc Pintar ::

Ko sem jaz delal prvo pomoč je tip reku da če rebro polomimo je vseeno. Rebra se bodo zacelila;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

BladE_ ::

Če mu pa pluča sfukas z zlomljenim rebrom ?
Akcija - Reakcija

Phoebus ::

Pogosto ze zgodi da kako rebro poči pri oživljanju. Ko se gre za življenje ali smrt, tu ni vprašanja.

#000000 ::

Jest pa upam, da policiji uspe najti vse tiste smrduhe keri so šlu uboge punce še slačit, zraven njih pa tud vse ničvredneže ki so to opazovali in nič naredli.

In od vsazga bi dal ime in sliko v časopis, da se jih narod začne izogibat v velke, loku.

LP

edit. siguren sem da se scene s slačenjem pijanih ipd. punc niso zgodile prvič, in tud verjetno je blo še kaj več od tega, samo se še ne ve. 'če se sploh kdaj bo'

unga pizdeka roberta in komplet varnostno slušbo pa onemogočit da sploh še kdaj delajo kar so počeli do zdaj. 'prepoved opravljanja takih dejavnosti' ker so garant vedl kaj se vse dogaja pa jih je boleo k.... če niso clo sami sodeloval pri teh zadevah.
In ja to se verjeto dogaja še kje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Taras_Bulba ::

sožalje najprej.

Pa kaj peesda se dogaja v glavah današnjih mulcov no da se za jurja spremenijo v čredo podivjane govedi. Pa kje je kakšn občutek solidarnosti, občutk za sočloveka. Kr gledat kako leži nekdo napol mrtev zravn tebe. Ko sm bil jst mlajši sm mel zlo drugačne izkušnje. Evo sm velik hodu po raznih koncertih, tud velikih festivalih. Enkrat se mi je zgodil da mi je v nabito polnem klubu na (punk!) koncertu (divjanja velik) nekdo po nesreči z glave zbil špegle. Fak kaj pa zdej?! Nč, folk se je v sekundi ali dveh umaknil, nardil so krog, dva čist nepoznana človeka sta mi jih pomagala poiskat. Ni šans da bi kdo koga pomendral. Pa če je kdo padel po tleh se ga je pobral in povprašal po zdravju. Dans pa... GOLAZEN.

whatever ::

To je pa današnja mentaliteta. Od kod prihaja pa vsi vemo, tak da ne bi načenjal te teme. Frocovje je zmeri bolj nesramno, sebično, grebatorsko, brez občutka za soljudi itd. Glede tistga da sta bli punci zadrogirani pa no comment. Valda da sta bili, tak kot 95% folka tam. Si zato zaslužita da ju poteptajo do smrti? Eni mate take da te lahk sam srat prtisne.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

LapD ::

Sicer neevem kakšna je bila situacija ampak odstranitev tesnih oblačil tud lahko pripomore pri težavah z dihanjem. Predvsem modrcev, korzetov, tesnih kavbojk ipd..tko da ni nujno obtoževat tistih ki so to nardil ampak ljudje so itak bli dost zmešani tam da so meli kake druge namene. Kokr sm nekje bral naj bi se lastnik celo izvlekel pa nevem kako zgodbico je že natrosil. Blo je pa bol uprašanje časa kdaj se bo to zgodilo ker sm bil parkart u lipi pa je blo dost podobno stanje.

Doman ::

Mogoče sta se pa sami tako razgalili in ju noben ni slekel. Nekateri "starejši" se ne zavedajo da so nekatera dekleta skoraj gola neglede na vreme.:\

Tarzan ::

To ni nikakršnja nova mentaliteta. To je tako bilo že od nekdaj. Od ljudi v gneči je popolnoma trivialno pričakovati, da bodo reagirali, kot so. To se dogaja povsod, na fuzbal tekmah, na koncertih, shodih, romanjih ... Da do tega lahko pride bi organizator moral predvideti, glede tega nosi polno odgovornost in nima nikakršnega izgovora. Človek ki ima s to dejavnostjo že tolkio izkušenj je sigurno vedel, kakšne so lahko posledice hudega navala in bi jih brez velikih težav lahko zaobšel. Seveda bi bil izpad dobička nekoliko večji. Država bi morala poslati bagre nad objekt že zdavnaj, če bi državi jaz dolgoval 60 milijonov ne vem če bi še bil na prostosti. Imetja pa sigurno več nebi imel prav nobenega.

Nekdo bi za to sranje moral pošteno odgovarjati in če je kaj pravice še v tej državi, tudi bo.

Brane2 ::


Država bi morala poslati bagre nad objekt že zdavnaj, če bi državi jaz dolgoval 60 milijonov ne vem če bi še bil na prostosti. Imetja pa sigurno več nebi imel prav nobenega.


Država je tu ravno toliko kriva kot ta tip. Če ne še bolj. Zakaj misliš,da ga prej niso zaprli ?
Hja, zato ker je cesarju dolžan 60 MIO !

Nezakonito delo gor ali dol, cesar hoče svoj denar, in se prav fino zaveda, da goa od tega tipa lahko dobi samo tako, da mu omogoči tovrstno delo. Kar je še lepše, ker je tip praktično ujet in dela nezakonito, cesarju ni treba drugega, kot da hodi za njim in mu tala kazni.
Za vsak slučaj, če/ko bo tip tele dolgove odplačal, da si cesar rezervira bodoči zaslužek. Seveda z zamudnimi obrestmi.
Imenitno pranje denarja, pravzaprav vir dodatnih obdavčenj. Kar je še lepše, če pride do sranja, se lahko cesar naredi butast in reče "držte lopova! Ta je tudi meni dolžan goro denarja !".

Tega, da je tip v bistvu služil za odplačilo "kazni" seveda ne bo dal v prvi plan...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Matev ::

brane2
koliko je sploh plačeval ta tip državi - če sploh kaj

in koliko je zase vzemal

Brane2 ::

Ne moreš mimo cesarja, če te ta ne pusti.
On the journey of life, I chose the psycho path.

zee ::

morda kakšen drug. slovenski cesar te prad rade volje spusti mimo, medtem ko na drugi strani jemlje tistih nekaj fičnikov ljudem, ki bi jih dejansko potrebovali.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

#000000 ::

Ja baje ima že nakaj let zaporedoma prometa 0 sit če je verjet raznim bazam podatkov.
ima pa še eno firmo pod imenom [cenzura] kjer pa prijavi nekaj malega prometa.

Je pa tko, da če bi navaden občan imel več kot 200 kršitev bi ga država mal te ne zadavla, al pa mu zarubla vse kar ima. Da pa tega niso porihtal tko kot imajo navado ko jim nekdo dolguje 20.000 sit pa morajo imet res dober argument, me prav zanima kakšen je.

Drugač pa se lahko tole konča zelo hitro, velik je odvisno kake sorte so sorodniki umrlih, 'mislim a so miroljubni al ne' ker jest vem da bi v tem primeru 'nekdo na tem forumu' že začel z likvidacijo krivcev.

drejc ::

Brane2 motiš se bigtime. Modelčkova mat je lastnik (700m^2) in on je najemnik prostorov 90m^2 z dovoljenjem do 23h. On je dolžn državi, ne mat... firmo loh zapre, odpre novo na Antilih al pa Bahamih in fura biznis naprej.

Denarja ma tipo čez glavo.

NIČ drastičnega mu ne morejo. (loh ga priprejo za par ur)

To je kruta realnost.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

drejc ::

Drugač pa se lahko tole konča zelo hitro, velik je odvisno kake sorte so sorodniki umrlih, 'mislim a so miroljubni al ne' ker jest vem da bi v tem primeru 'nekdo na tem forumu' že začel z likvidacijo krivcev.


Pa da Božiček obstaja?

Prej so loh starci pod drobnogledom sociale, češ kakšna je bila vzgoja da so njihove mladoletnice se drogirale in hodile v klube, kot pa kakršnakoli tožba&stuff.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Bellzmet ::

drejc: Prej so loh starci pod drobnogledom sociale, češ kakšna je bila vzgoja da so njihove mladoletnice se drogirale in hodile v klube

Hmm kaj pa je narobe če hodiš v klube? Zame je nenormalen tisti, ki ne hodi v klube.

Kako veš, da sta se drogirale? To še ni preverjeno ampak so samo špekulacije. Kakorkoli ni opravičilo za to kar se je zgodilo.

Starše sociala: zakaj? Ker se gredo ljudje ven zabavat? Ker spijejo kakšen pir? Koliko družin je idealnih (dobri odnosi, nobenih alkoholičarjev, skupaj na počitnice, pogovori,...) pa se ga otroc vseen v petek totalno napijejo.

To vse je v tem primeru čist irelevantno. Pa kaj če so bile pijane, pa kaj če so bile drogirane - TO SE NE BI SMELO NAREDITI!!!

lp

#000000 ::

e moj drejček, ti pa res ne štekaš ničesar. huh

aja pa gazdo so pridržali do privedbe k PS

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Daedalus ::

Država je tu ravno toliko kriva kot ta tip. Če ne še bolj. Zakaj misliš,da ga prej niso zaprli ?
Hja, zato ker je cesarju dolžan 60 MIO !

Nezakonito delo gor ali dol, cesar hoče svoj denar, in se prav fino zaveda, da goa od tega tipa lahko dobi samo tako, da mu omogoči tovrstno delo. Kar je še lepše, ker je tip praktično ujet in dela nezakonito, cesarju ni treba drugega, kot da hodi za njim in mu tala kazni.
Za vsak slučaj, če/ko bo tip tele dolgove odplačal, da si cesar rezervira bodoči zaslužek. Seveda z zamudnimi obrestmi.
Imenitno pranje denarja, pravzaprav vir dodatnih obdavčenj. Kar je še lepše, če pride do sranja, se lahko cesar naredi butast in reče "držte lopova! Ta je tudi meni dolžan goro denarja !".


Na žalost imaš prav. Bi pa jaz (če bi lahko) uvedel tule nov način kaznovanja - in sicer bi (v starojaponskem stilu) za take primere poiskal in kaznoval celotno verigo odgovornih. Najprej odgovorno osebo v lokalu, nato pa naprej razne inšpektorje in njihove pomočnike, ker niso ustrezno ukrepali. Do ministra za notranje zadeve in vseh ostalih. Uvesti res hude kazni in nato zakonodajo dosledno izvajati. IMO bi šlo tule po onem starem pregovoru, da je isto kriv tisti, ki vrečo drži, kot oni, ki not daje. Če so odpovedale ustrezne službe (glede na prebrano so) tudi njih po buči vsekat. Ker dokler bojo državni uradniki pri nas zaviti v vato - ne bo boljše. Nikoli.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Nejc Pintar ::

@Taras_Bulba: Če bi videl gužvo bi ti bilo vse jasno. Ni šans da se naredi krog, ker folk zadaj ni videl, je pa še vedno pritiskal. Čreda govedi je pa IMO nastala zaradi jeze na redarje in lastnika. Sam sem gužvo gledal z distance in je bilo res grozno.

@whatever: Tisto o 95% zadrogiranega folka tudi ni resnica. Verjamem da ob sobotah, ob petkih pa ne. Sem bil že večkrat v Lipi, pa sem le enkrat pil alkohol, ponavadi sem bil notri trezen. Podobno kot vsi moji prijatelji! Ali pa smo mi tistih 5%?:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

Bellzmet ::

daedalus: kaznoval celotno verigo odgovornih

Se popolnoma strinjam!

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Alfonzo ::

Policisti so pridržali lastnika lipe.:8)

klik

jest10 ::

lapajne: V tem primeru si lahko siguren, da odstranjevanje oblačil ni bilo mišljeno za lažje dihanje. Glede na to, da nekateri očividci pravijo, da je folk napol nago punco pipal za joške.
Zdej koliko verjeti tem izjavam je druga stvar. Je pa sigurno bolj verjetno, kot pa slačenje zaradi pomoči.

BladE_ ::

Ma dej kok lazejo usi po vrst kasn pouh lokal ob 9ih je blo prazno se tazgorn floor je bi prou zaprt da nisi mogu gor mi je povedu frend k je notr prsu ob 9ih!!!

Iz tega da so lastnika pridrzal pomoje ne bo nc!! on se bo zgovarju da ni mislu da bo tak odziv ker je biu u FF DJ Time in zato ni najeu tok varnostnikov itd. Pa itaq bo ksnga čeferina najeu pa tko naprej zadeva se bo vlekla do neskoncnosti KRIV PA NE BO NOBEN!!

Upam da bo unim ceu lajf zou k so vidl picko u faco pol pa jo se pohodil! kok me to razpizdi, da je folk tok neodgovorn da grejo 2 punce pohodt do smrti! En je lepo napisu da je na koncertu zgubu špegle pa so mu drugi pomagal jih najdt kle pa picka lezi mrtva na tleh pa so noben ne zmen noben se ne spomne da bi kej reku kr pustijo jo tm ležat!! FAK pa taki ljudje ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;((
Akcija - Reakcija

Matev ::

k so vidl picko u faco pol pa jo se pohodil

kle pa picka lezi mrtva na tleh


blade kaj si potem ti ki puncam govoriš da so picke

kok me to razpizdi, da je folk tok neodgovorn


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432093 (29792) KaiV6
»

KMŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9111097 (6582) jrtjtejtt
»

Nov nočni klub (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756781 (3580) Venomus
»

Afera Lipa German style: 19 mrtvih, 300 ranjenih

Oddelek: Problemi človeštva
463906 (2834) Lion29
»

Varnostnik do smrti pretepel 20-letnega obiskovalca Globala (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35423545 (17162) T0RN4D0

Več podobnih tem