» »

2 mladoletnici mrtvi pred klubom Lipa !!!

2 mladoletnici mrtvi pred klubom Lipa !!!

««
«
1 / 6
»»

BladE_ ::

S frendi naj bi sli v Lipo in predn smo tja prsl se je mem nas prlpela 10-15 policiskih avtov pa 2 resilca! Nc nam ni blo jasn! Ko smo prsl pred lipo smo zvedl da naj bi 3 ženske umrle! Bla je taka gužva da so jih dobesedno pohodil predn je rašilc pršu so ble use tri brez utripa, ležale so na cesti !

Zdej jst ne vem kaj je z ljudmi da so tok neumni da grejo pohojat druge? Kako so lahko 3 ženske do smrti pohodil? Ne razumem ljudi kako se ne zavedajo da je en pod njimi in oni hodjo po njemu namest da bi mu pomagal???

Evo se novica: Klik
Akcija - Reakcija
  • spremenilo: BladE_ ()

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: STASI ()

BladE_ ::

Folku se je dobesedno utrgal jst mam se zdej sliko pred ucmi kako jih oživljajo :( !! Žalostno da so ljudje tok zabiti ;(( !!!!!!
Akcija - Reakcija

#000000 ::

O sranje, pa to lipo bi mogl zapret že pred neki časa. Upam da jo zaklenejo, in gazdo tud za vsaj 5 let.

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenija/20051224_3066720.php


LP

WarpedGone ::

Ko čreda ovac postane čreda krav...
Žal je za dve od njih zdaj prepozno.

:(
Zbogom in hvala za vse ribe

_Dejan_ ::

Jah ne vem kaj naj rečem... Drugače dolga debata poteka tudi na www.PartySlo.com
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

jest10 ::

"Tako smo se s prijateljicami raje zrinile nazaj ven. In tam zunaj, na robu gužve sta lezali dve punci na tleh. Ena že deset minut brez utripa....Klièemo policijo, rešilce...Klicali smo tolikokrat, da so nas že nadirali, naj ne klièemo veè, da bodo že prišli...Me smo se potem odpravile domov in se odloèile, da v Lipo veè ne gremo. NE VEMO ŠE, kaj se je zgodilo s tistimi puncami, ki so ležale na tleh"
(Kopirano iz foruma linkanega v drugem postu)

A folk NE ZNA oživljati? Ker iz prebranega razumem, da so samo bedasto gledali in klicali policijo. (no sej je ponavadi vedno tako-vsi pametni, pogumneža ki bi kaj naredil pa ni)

Če se motim se opravičujem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

TRIROG ::

hocem nekji da me buta ... buta buta buta ...

he he ...

mislim kr neki... da se tok folk drena ...

jest10 ::

Ali pa tole:
"Mozakar ki je stal poleg mene jo je pobral in obrnil na hrbet, vendar po obrazu sodec je bilo za dekle zal prepozno, obraz je imela popolnoma moder, na vratu modro, na mestu na katerem se je naslanjala na drog. Najslabse pa je to da ni dihala, ostalih 5 oz. ljudje ki so lezali na tleh, nobeden od njih se ni premaknil. Po priblizno 20 minutah so se najverjetneje iz LJ pripelali policaji in marice, ter priblizno 4-je resilci. Ljudje so se zaceli tepsti med seboj, kar pa je najslabse, da za ranjence ni noben poskrbel, ampak so se kar naprej hodili po njih!"

TRIROG ::

glede a ozivlat noben ne zna ... KDO ? a uni vunbacaci k majo IQ lih tok da zna zjutrej proteine uzet pa da ve da se more vsak teden dat 5kg vec na utezi?
al inu 14 letni forci k tm zurajo?
al cefurcki k tm zurajo pa jih je strah da si bojo pokraril "frizuru" , al pa da bojo gej izpadl ce bojo enmu sli usta na usta ...

valda raj bo prefuku enga k mu je po kolegu hodu k pa da bi za kolega plac naredu pa mu dau umetno dihanje ...bo bl maco k se bo pred "!pićkami pohvalo da je pretepo onog što je pohodo mu prijatelja..."

pa kdo se gre se zurat ke ...pa guzvat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

Mirč ::

Zapret lastnike,tega zabavišča, za ostale udeležene z eno besedo DRHAL.

Microsoft ::

Men se pa vsaj del stvari zdi dokaj normalen... Tisti, prvi del. Namrec, ko je guzva, si lahko se tak rambo, ne mores narediti nic. Ce je tam recim ~500 ljudi, ki rine proti vhodu, ti si pa nekje spredaj, nimas nikakrsnih sans, da se obrnes pa gres nazaj ven. Tako, da takrat ne mores gledat, kje bos hodil pa to.
Se iz srednje sole se spomnem, ko smo se zakadil na avtobus. Ce nas je blo 20, pa je ze bla dost guzva. Ce jih imas z sabo ~500, nimas sans, da se sploh obrnes.

Pa tudi nevem, kaj je kriv lastnik. On je posavil ograjo, "zivina" pa jo je podrla. Tako, da ce bi blo treba koga zapret, so to tisti, ki so vdrli preko ograje.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Mirč ::

itak.




moje sožalje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirč ()

Brane2 ::

Tega ne štekam najbolje. Folk je naredu celo štalo, zato da je prišparal eno vstopnico ?

Kolk pa so hotl met zanjo ?

Ajd u redu, razumu bi da so bli že not in da je recimo kaka panika ob požaru povzročila stampedo, v katerem bi jih par umrlo.

Ni mi pa čisto jasno, kako se lahko tole izdogaja. Folk pride ENO URO PREJ, da bo pršparu za karto. Se pravi, ne zato, da bi sploh not pršu ali kaj takega. Množica pred zaprto kapijo čaka in v navalu navdušenja in pričakovanja pritiska vse bolj in bolj in bolj in.. ubije par ljudi.

Kolk je stala karta, da je blo navdušenje tako in na kaj so lahko upali tisti bližje vratom ?

Mislim, če bi hotli spuščat folk prej not, bi ga že. Tudi če bi se za časa "gužve" odločili odpreti vrata, bi verjetno imeli vsi čas prikorakati not brezplačno- če je bil že to cilj žurke, se pravi kje je prednost, če si "spredi" ?

Saj na novicah vidiš da vsake tolk pomendrajo kje koga v kaki diskoteki ali trgovini do smrti a si miliš, da so pač to kake lokalne narodne igre ali kaj podobnega z globljim pomenom, čeprav gre tam praviloma za kako eksplozijo, požar itd. ki sproži verižno reakcijo.

Tu pa gre bolj za kak naravni pojav. En ljud se pripopa na kapijo. Za njim še eden, pa še pet, nato pa še petsto. Rinejo ko blesavi v zaprta vrata in nekdo umre, brez požara, nihče ni delil hrane in niso bili izstradani. Tragično, a po malem tudi komično.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

zee ::

sožalje družinam obeh punc.

bi se pa lahko kaj podobnega primerilo tudi pred kakšnim drugim lokalom v Ljubljani...

ugotavljanje, kdo je zdaj kriv in kdo ne, pa je bolje prepustiti za to poklicanim osebam.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mirč ::

brane še enkrat preberi kaj si napisal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mirč ()

jest10 ::

Sicer pa kakaj tega pajzelna niso že prej zaprli?
Lokal ima že več kot 200 prekoračitev obratovalnega časa, dolguje več miljonov kazni, nekoč so že izklopili štrom pa je lastnik postavil agregat,...
Po toči zvoniti...

OmegaBlue ::

Brane2, normalna karta je okol jurja.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Microsoft ::

Pa jst ne razumem, kako vezo ma zdej lokal z "zivino", ki udira preko ograj in pohodi vse pred sabo!?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Brane2 ::


Brane2, normalna karta je okol jurja.


Se pravi, vsi vpleteni so naredili iz sebe živino za jurja.

Blo bi zanimivo kaj slišat o vrednosti človeškega življenja itd. :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

ReBi ::

uglaunem, lipo bi mogl zapret
al pa vsaj zvočno izolirat, ker se v širši okolici enostavno ne da žvet medtem ko so partiji not.

zee ::

@Microsoft: če vidiš, da je na vhodu mali miljon ljudi, ki čakajo noter, kaj narediš? greš drugam in drugič prideš prej. predvsem se pa ne gužvaš po nepotrebnem.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Matev ::

lipo bi morali zapreti
ker tole je pa res že preveč

Sami ::

Pa ravno včeraj smo hoteli it v lipo, mene lipa že ne bo vidla. Tudi čakalne vrste pred vhodom in okolica bi morali biti pod nadzorom varnostnikov. Lokal bi morali zapreti, lastnik pa mora biti odgovoren.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Matev ::

kolikor imam jaz izkušnje z folkom in državo

bo čez en teden lipa spet polna in gužba pred njo kot je vedno
folk bo pa zabit kot vedno čakal, da jih spustijo notri

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

iration ::

Brane, preberi si na zgornjih linkih kdo vedno v Lipi od zadaj poriva vrsto naprej in kdo so bili tisti, ki so porivali tudi včeraj.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Keyser Soze ::

Ja no, če bi bila vstopnina 2 jurja se tole sigurno ne bi zgodilo. Ampak... Pač "stampedo" je ena stvar proti kateri nimaš kaj storit kot posameznik. Lahko se mu samo izogneš, če imaš možnost.

Ni pa bilo dovolj poskrbljeno za varnost in zaradi tega bo pač moral organizator odgovarjat. Sicer ne vem kako se to klasificira, ampak povzročitev smrti iz malomarnosti pomoje organizatorju oz. odgovorni osebi ne bi smela uiti. Brez pogojne. Moje laično mnenje.

PROTOTIP ::

Kar srce me boli ko tole berem. Tako hude besede, s katerimi bi lahko opisal mularijo, njihove starše in varnostnike tam pri lipi ni v slovarju. ;((

jest10 ::

Sicer je pa za Lipo znano, da se taka gužva velikokrat dogaja. V oglasih objavljajo prosti vstop do XY ure. Folk se nabere, lastnik pa z varnostniki zadržuje folk zunaj, da bi ja prišla tista XY ura in bi kasiral vstopnino.

DominusSLO ::

moje sožalje...
In v celi tisti gneči ni bilo nobenega sposobnega nuditi prvo pomoč?? Očitno je to retardirana populacija...

zee ::

iskreno vas vprašam: koliko od vas bi znalo nuditi prvo pomoč?

zase lahko rečem, da bi poklical 112 in nato poskušal dekleti umakniti malo ven iz gužve. to je vse.
premalo vem o prvi pomoči, da bi lahko pomagal kako drugače.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Vikking ::

Če se zgražate nad upokojenci, ki se drenjajo pred trgovino Hofer, potem vedite da sami/smo nič boljši.

Najbolj kretensko se mi zdi pa to da sedaj na veliko pišejo in se pritožujejo nad Lipo da jo je potrebno zapreti ... bla bla bla.... kje si pa bil do sedaj???? Tam si v gužvi čaku 2 uri da bi noter pršu, sedaj bi jo pa rad kr zapru... jao če je folk bedast, so eni še bolj....

V glavnem vse skupaj je zelo hudo za obe družini teh mladih deklet, pa božič je pa novo leto, prazniki.. hudo:'( :'(

DominusSLO ::

Zee

Aja??
Kakšna imenitna znanja pa potrebuješ za masažo srca in umetno dihanje?? In ti pri 25-ih letih nisi tega sposoben? Nekako razumem, da 15-letna mularija v paniki ne ve kaj naredit ampak taki, kot si ti, nebi smeli imeti ne izpita za avto ne spričevala od srednje šole.

sid911 ::

prvo pomoč bi MORALI znati nuditi vsi ki imajo opravljen vozniški izpit za avto ( tudi motor)...zagotovo je bilo kar nekaj takih tamle.....ŽAL niso ( mogli?) naredili nič...

meni osebno je najbolj žal da je po temle tragičnem dogodku prišlo v širšo javnost toliko podatkov o kršitvak v temle ''lokalu''....in nezmožnost ukrepanja že prej proti lastniku....vse bolj se dokazuje dejstvo, da v naši prelepi mali domovini se komaj kaj ukrepa, dokler ni prepozno..pol pa se kar naenkrat vse premakne...zdaj lahko naredijo že bilokaj, dekleti vrnit med žive ne morejo več....iskreno sožalje družinama...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

kopriwa ::

ja problem je v tem ker nobeden od tolikega števila ni znal pomagat...

sid911 ::

zanimiva je izjava ''Jake'' na 24ur.com..preberite si jo...
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

Bellzmet ::

Brane2: dve punce sta umrle ti pa pišeš da je komično!!! J*** ti mater. Kako lahko kej takšnega rečeš!!!

Ne morem rečt kako sem razpizeden!!!

;( ;(( ;( ;((

kopriwa ::

komična ni smrt dveh deklet ampak obnašanje folka, pa še to ni tolko komično, raj nej se folk zamisl nad sabo kaj je pametno početi in kaj ne...

jest10 ::

Kopirano iz 24ur:

"Najbolj nas je presenetil prizor, ki smo ga bili deležni nekaj deset metrov pred vhodom v klub. Priča smo bili smrti dveh punc, ki sta ležali na tleh, ena od njiju zelo pomankljivo oblečena, saj naj bi jo nekateri, ko je že ležala na tleh, slačili. Dekleti sta bili brez kakršnih koli znakov življenja, popolnoma zeleni v obraz. Njuna zgodba je bila, kolikor jaz vem po pričevanjih oseb, ki so bile tam že prej, sledeča: Punci sta razgrajali v Klubu Lipa, nakar so ju varnostniki "vrgli" ven.
Dekleti naj bi kar pol ure pomanjkljivo oblečeni ležali na mrzlih tleh, preden je prišla pomoč. Punci sta se zgrudili na tla, takrat pa je bilo za njiju že prepozno, saj naj bi jih množica deročih ljudi v Lipo poteptala, sploh se ne ozirajoč nanju. Ena od punc je bila skoraj popolnoma gola, saj naj bi jo neki objestneži slekli.
Nakar so se našli ljudje ki so jo vsaj kolikor toliko oblekli, nato pa ju še pokrili z bundami, da ne bi prišlo do podhladitve. Bili sta najmanj 30 minut na mrzlih tleh, pomankljivo oblečeni. Mnogo ljudi je poskušalo pomagati, a brez uspeha. Nista kazali niti najmanjših znakov življenja,"

Se opravičujem. Zgleda jih je par le hotelo pomagati

zee ::

@DominusSLO:
A ti znaš narediti masažo srca? Pohvalno, če jo.

Jaz je ne znam, ker nam je na tečaju PP niso pokazali zato, ker se je slednja pri veliko primerih končala s polomljenimi rebri pri poškodovancu.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Thomas ::

Če bo notranji minister uvedel kakšno strožjo varnostno zakonodajo o javnih prireditvah, ga bom na tem forumu branil. Pa še kdo ga bo.

Dežurni "svobodoljubi" bodo seveda videli v tem prihajajoči fašizem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

suntrace1 ::

Če ti prsni koš zdrobi navznoter, ti rebra punktirajo lahko pljučna krila in zalijejo z krvjo.

Grozna smrt je bila tole.

OmegaBlue ::

zee, ne boš verjel ampak polomljena rebra so pogost pojav pri masaži srca tudi pri oživljanu v bolnici s strani strokovno usposobljenega osebja.

Jaz osebno znam tako imenovani "CPR" in tehnike pomoči pri poškodbah, mogoče je za to krivo moje okolje.

P.S.
suntrace1, bluziš, če ti že rata zlomit rebra in še težje punktirati pljuča z njimi ponavadi poškoduješ eno pljučno krilo ne obeh, problem pa nastane zaradi izravnave tlaka z okolico kar ti onemogoči dihanje.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

ShowDown ::

OMG!8-O
Klubi so za en k***c. VSI. Nevem kaj folk vidi, ampak meni gneča sploh ni všeč zato raje grem s kolegi v kak pub na pivo. Najboljši party pa je itaq, ko ga kdo doma naredi in je cca. 20 ljudi. Definitivno je za to stvar odgovoren lastnik, saj ni bilo poskrbljeno za varnost. Verjamem da sta bili punci pijani ampak to sploh ni point tega. Point je to da so bile varnostne razmere na nuli!

Bellzmet ::

Kakor jaz vem, masaže srca naj nebi sploh izvajal (če nimaš kakšnega izpita oz. tečaja) zato, ker lahko da je pulz tako šibak, da se ga skoraj ne čuti in če v tem primeru izvajaš masažo srca lahko srce vržeš iz ritma in se zaradi tega ustavi.

Par polomljenih reber pa ni takšna panika - vsekakor veliko bolje kot smrt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

OmegaBlue ::

Zato pa obstajajo postopki preden greš nekoga ožiljat...
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

zee ::

Nam je bil na tečaju dejansko utemeljeno tako, kot sem napisal v prejšnjem postu.

če bi vedel kako, bi pa brez oklevanja pomagal.

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Doman ::

Medtem ko bi bil ti sklonjen na tleh in bi jo oživljal bi še tebe množica ljudi poteptala in dvomim da bi bilo s tabo vse ok. Jaz tega absolutno v taki gužvi nebi mogel početi, ker bi ogrožal svoje življenje.

BladE_ ::

LOL ja zdej ste usi pametni k vas ni blo zravn ko pa vids kako žensko oživljajo ti nc ni jasn!! Ko sm vidu nism mogu vrjet prsni koš ji prtisne najmn 5cm not pa vn pomoje lih tok da ji rebra ne počjo!! Rešilc se je maju k so jo oživlal!! po ene 20min se ja pa vidl da je začela dihat !

Jst si sebe ne predstavlam oživlat enga, ker je prevec nevarno ce tega se nisi delu!! Dolker ne vids ne ves in ne mors govort kej bi lohka pa kaj ne!!
Akcija - Reakcija

jest10 ::

Imaš na izbiro-ali oživljaš ali pa pustiš človeka umreti in vedeti da si TI kriv za to. Čakati na rešilca v strahu, da ponesrečenca poškoduješ je BREZ VEZE! Brez masaže srca so večinoma že po 10min hude okvare možgan.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432093 (29792) KaiV6
»

KMŠ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9111096 (6581) jrtjtejtt
»

Nov nočni klub (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756781 (3580) Venomus
»

Afera Lipa German style: 19 mrtvih, 300 ranjenih

Oddelek: Problemi človeštva
463906 (2834) Lion29
»

Varnostnik do smrti pretepel 20-letnega obiskovalca Globala (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35423545 (17162) T0RN4D0

Več podobnih tem