» »

VLC - Siol TV in format datoteke

VLC - Siol TV in format datoteke

bauci ::

Z VLC sem posnel nekaj programa iz Siol TV. Posneto mi predvaja samo VLC in noben drug program. Ali je možno te datoteke pretvoriti v format, ki bi ga prepoznali tudi drugi predvajalniki oziroma te datoteke pretvoriti v DVD format.
Lep pozdrav, Bauci

SasoS ::

File demuxaj (pošči program na doom9, kak ProjectX ali PVAStrumento). Ko dobiš audio in video posebej uvozi to v dvd program in naredi dvd strukturo.

podtalje ::

Zajeta vsebina je v formatu MPEG2 Tranport Stream. Za zapis na DVD pa rabiš Program steam.

Na žalost veliko programov ne podpira Transport stream.
Programi, ki podpirajo Transport stream: MainConcept encoder, Canopus ProCoder in verjetno še kateri,
vendar ti programi celotno vsebino transkodirajo.

Verjetno bi se našel tudi kakšen program, ki ti samo pretvori iz Transport stream-a v Program stream
brez kodiranja, kajti razlika med njima je več ali manj samo v velikosti paketov.

smrkecXY ::

Z VLC sem posnel nekaj programa iz Siol TV.

a bi bil tolk prijazen, pa mi poveš kako se snema. in če se, da tudi časovno naštimat kater program naj snema.

hvala!
če ne najdeš, še ne pomeni, da ne obstaja

Frgazor ::

aditeya počne vse kar bi ti rad

jbranko ::

Rabim pomoč glede vlc in dveh eth kartic in sioltv v pc: Imam eth1 (onboard) in dodatno eth2 (3com). Ko na eth1 iz sinope spustim video dela OK. Potem pa na eth1 spustim data in seveda prej spremenim ip, dela internet OK. Nato enako z ip 10.134... nastavim eth2 in sem sedaj spustim video, pa video tv ne dela. Kaj je treba še dodatno narediti? Vem da lahko hkrati gledaš tv in surfaš. Če kdo še tole bere in ve za rešitev. Hvala

telexdell ::

Če pod lastnosti v protokol (TCP/IP) pod osnovno pustiš "samodejno pridobi ip naslov" in v zavihku "nadomestna konfiguracija" vpišeš nastavitve za SIOL IP potem ne boš rabil vedno spreminjati IP naslovov.
Za drugi problem pa poskusi v VLC nastavitvah določiti iz katere kartice ti zajema podatke ali pa si raje namesti namenski program za gledanje IPTV (MulticastTV ali Tano player).
Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

jbranko ::

Za vlc vem, da se da elegantno snemat oddaje. A ona dva tudi znata, predno grem v instalacijo? Hvala

jbranko ::

Multicast Tv dela ok, vendar mi snema v format, ki ga potem ne morem verodostojno predvajati. Tano player pa ne dela prav. Imam namreč windows 7.

gorann ::

zivijo

pisem kar sem, ne najdem podobne teme


kateri programcek podpira strojno pospesevanje za iptv preko pcja

imam zotac zbox in je presvoh, da bi preko multicasttv gledal hdje, hd filme pa predvajam preko mphomecinema in delajo lepo

enkrat sem nekje zasledil, da se da tudi preko mphc gledat ipt, prosim za pomoc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer - IPTV predvajanje (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Zvok in slika
1019227552 (95224) telexdell
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105270 (21637) jurre
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483122411 (46611) Looooooka
»

Ubuntu 10.10 SIOL IPTV in nastavitev dveh kartici

Oddelek: Pomoč in nasveti
103779 (3653) prastroj
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822872 (13699) umexteacher

Več podobnih tem