» »

Ime foruma

Ime foruma

egon master ::

Pozdravljeni,

Iščem ime za nov forum na katerem bi bile vse teme-ni točno določene tematike.Teme bi ble gor:računalništvo,šport,sex,avtomobili,podjetništvo,smešno,.....v glavnem vse. Zdaj pa me zanima, če mi lahko pomagate pri izbiri imena, ker se že 1 tedn sam matram pa ne pridem do nekega pametnega imena. Fajn bi blo da je samo ena beseda ali dve.


Za dobre predloge dobite pire ko se srečamo!:))
Dajmo, dajmo bolj živo

LapD ::

jst ti plačam pir če ne odpreš še enga tazga foruma

egon master ::

Prosim brez bolanih komentarjev
Dajmo, dajmo bolj živo

LapD ::

sory sam teh forumov se zadne čase odpre več k tem na slotechu

egon master ::

govoriš kot da je to kaj slabega...


Ima kdo kakšno dobro ime??
Dajmo, dajmo bolj živo

Tutankhamun ::

All in One Forum :D
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

ReBi ::

slo-tek:D

Kami ::

Se strinjam z lapanje.

Če boš odprl forum uporabi tako tematiko ko še ne obstaja dosti forumov za njo, te bo po vsej verjetnosti forum uspešen toti all in one forumi pa so beda kr jih že ma vsak drugi fori pa vidiš da piše samo owner pa njegova dva frenda.

egon master ::

mel bi forum z vsemi temami,zraven pa bi rad mel nagradne igre,tekmovanja,... v glavnem ful velik forum bi mel-forum na katerem bi si člani krajšali čas in se zabavali,....
Dajmo, dajmo bolj živo

ReBi ::

in kaj bi blo na temu forumu, kar na drugih ni? kaj bi ga naredl toooolk privlačnga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ReBi ()

rokpok ::

Dober naslov >:D.
Rad bi bil pingvin.

Tr0n ::

Bi se kr strinjal. Ce ze imas dober servercek in pipico, potem jo raje uporabi za kaj bolj zanimivega ali pa naredi bolj specificen forum in stran. Pa prosim ne se enega bloga. :)

egon master ::

kake ideje?? o čem naj bo forum kaj še ni-če pa že vse je. No povejte kakšen forum pogrešate?
Dajmo, dajmo bolj živo

Hair ::

Ravnokar ne bom postavil treh novih forumov, na bom odprl dveh novih blogov, ne bom spraševal za zastonj prostor na netu in ne bodo me zanimale zastonj domene.

lapajne, častiš?

@egon master
Ne išči teme, zato da boš lahko postavil forum, ampak postavi forum, ko, in šele takrat, ko se ti bo sama od sebe porodila ideja.
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

tec ::

Jest predlagam ime "Moj forum". Pa za zacetek odpri samo 20 kategorij in nic vec. Cez kaksen mesec ali dva, ko se ti bo zacela zmeda, pa odpri se kaksnih pet ali deset dodatnih.
Pa resno upam, da si vzel phpbb, ker je to najboljsi forum kar ga lahko dobis. Bog ne daj, da bi vzel kaksnega drugega, ker nekateri sploh nimajo avatarjev in bbcode v podpisu, pa se ful majhni so. Fuuuj....
Pa ne smes pozabit sam sebi dodat lepe ikonce in vse ostale stvari, ki jih omogoca forum, oz. bog ne daj, kaksno stvar izklopit, ker vsi rabimo vse, ko beremo forume.

|O

sash ::

@egon master, zanimio, neveš niti o čem bo govora na forumu, neveš niti imena, niti področja - celo druge sprašuješ o čem naj bo forum, veš samo da hočeš imet forum ker ga ima tudi tvoj sosed ... jaoooooo .. tipično slovensko
--------------------
Think different...
TOROiD Group

egon master ::

7 postov nazaj gor si preberi!
Dajmo, dajmo bolj živo

Bob Rock ::

egon....tak ko so ti ze drugi povedal....takih forumov je ze poln net....pa vsak dan folk odpira nove pa nove pa nove, pol pa treba it na vsak forum okol reklamo delat...pridte sem, probite to, a ni ql,...

najprej mors met idejo, pol pa zacni na tej ideji gradit. Ko gres hiso zidat tut ne reces...ok, vem, da hocem met hiso, zdej jo postavis, pol pa zacnes razmisljat, kak naj hisa zgleda, kire funkcionalnosti bi blo fajn ce bi hisa mela,...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

egon master ::

mam ideje pa vse samo imena si ne morem izmislit nikak...
Dajmo, dajmo bolj živo

egon master ::

se strinjam z vsem kaj si napisal...res jih je že dosti
Dajmo, dajmo bolj živo

Tody ::

Čist brezveze ? To je edino kar mi pride na misel :) Pa ma en tak marketinški twist k se ga da dobr izkoristit !:D

Athlon 64 ::

Se 80% strinjam z Lapajnetom. 20% pa, zakaj pa ne, ce hoce? Dobr naslov? superforum.
Sempron 2800, 512 rama, ASRock, radeon 9550 na AGP 8x.

Gost ::

Not another all-in-one forum

Rajši pa poskusi kaj inovativnejšega.

CaqKa ::

naredi forum, o preveč all-in-one-forumih, ter kako je to slabo in nesmiselno.
ironija na višku :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imac alike

Oddelek: Strojna oprema
272238 (1887) FastWIND
»

Slo-tech reforma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
17610328 (4994) Vajenc
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431340 (23768) Mr_Globus
»

Elite forum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1939357 (6470) Thomas

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612532 (9202) Elemen_T

Več podobnih tem