» »

Elite forum

Elite forum

«
1
2 3 4

Thomas ::

Predlagam, da se uvede poleg Lože en Elite forum, na katerem bi jest mu protokol, pa lexicon ... pa drugi bi tudi lahko odpirali svoje teme tam.

Moderator bi bil seveda jest. Strožji kot v Loži, kamor bi izvozil ves šodr, ki bi ga kdo zanesel tja.


A je kdo za?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

leonius ::

Sem za, kje podpišem peticijo 8-)

Cosmo ::

Jaz sem tud za ker tega sranja mi ni vec v lozi za gledat>:D
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

whatson ::

Da, nedvomno. Lih sem se podpisal na monitor in s tem dokazal, da ne sodim v Elite forum :'( .

:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

ChiefThunder ::

a ti to resno?

ta je dobra... :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

pecorin ::

torej loza zate ni dovolj dobra?

se pa malo prevec visiko nosis..

Primoz ::

in kaksen naj bi ta $nobski oddelek izgledal (primer pravil), ker jaz ne bi šel odpirati oddelka "transhumanizem" :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Loža minus trivialne teme - kako pa drugače?

(Pa da ne bi kdo mislu, da bom jokal, če oddelka ne bo)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Mene zanima, kaj je to trivialna tema?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Pole za moped & Kako zmagati v risantancu - zagotovo.

Ni sploh vprašanje, da ogromno trivialnih tem - je!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Mogoče so zato še boljše rešitve... recimo flag "trivial" in možnost prikaži/ne prikaži.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Marjan ::

Jaz sem seveda ZA.

Sej jest že dolgo cajta gledam kako je Loža čedalje bol prenatrpana z raznim bullshitomTM :D

Sam Thomas, morš pol pazt, da ne boš vse ven pometu >:D

Ne ne, hecam se. To bi blo zakon.
Tega v Sloveniji ni.

Slo-tech team - če se imate kej radi, pol naredte Elite forum s Thomasom na čelu.

Viva la Scienta forum!

ChiefThunder ::

Tega v Sloveniji ni.

Pa je sploh potrebno? Sploh pa tukaj...

Že tko ni nobene zajebancije prisotne. :O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Thomas ::

Ja, v Sloveniji je nekaj tisoč intelektualcev (predvsem tehniških), ki še nimajo svojega miting pointa na netu.

Lahko postane večje od zdajšnjega Slotecha.

Ampak ne bodo hodili v Ložo, kjer je preveč neumnosti.

Bodo pa hodili nekam, kjer bodo našli svoje teme. Kjer ne bo gnjavatorjev tipa Burekar in podobnih.

Lepo po temah diskusij in po interesih se jim da nekaj ponuditi, dati.

Razmislite o tem.

Če pač nočete - nočete. Ne bom izgubljal časa z obžalovanji in podobnim, če mislite, da mora biti vse orto anarhija.

Ampak ... premislite s hladno glavo.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Tole bomo pustili nekaj dni, da se prepirate... potem pa videli vaše argumente za in proti. Za take odločitve ponavadi s Serđom rabiva kakšen teden dva (je treba se ene 2 contingency plana pripravit) :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

No jest se prepiral ne bom. Svoje sem povedal in vem da jih je na Slotechu že zdaj kakih 20 za to. Pa 60 proti. Ampak kaj imajo oni pri tem? A sem jest že kdaj kaj rekel o ISP temi? Nikoli nič, ker sem precej spodoben in ne podiram tistega, česar ne razumem in me ne zanima.

Tisti, ki bi se "radi samo zajebavali" - a ni boljš da se razidejo naša pota, kot da gremo en drugemu na živce?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

ChiefThunder ::

E, to je res... sam za take razsežnosti, ki jih ti omenjaš, bi si zadeva potemtakem zaslužla tud svojo stran.

No, pa vendar bi lohka tuki začeli s temu, še ena "vrlina" slo-techa več... pol morte sam še za promocijo poskrbet, hehe... :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Ikarus ::

Imam malce slabe vesti, da sem pomagal tole sprožiti. Pa da ne bom pustil viseti v zraku.

Po moje ni slaba ideja, le pod zastavo elitizma naj ne bo. Povsem dovolj bi bil bolj skromen cilj za forum, kjer se izmenjujejo MNENJA in se ljudje POGOVARJAJO - namesto, da se medsebojno obkladajo s ponavadi zgrešenimi zmerljivkami o tem, kakšen da kdo je in da zato ne sme imeti mnenja. Votlost.

Včasih preberem kakšen ameriški/mednarodni forum in užitek je opazovati, kako večina v trenutku opazi provokatorja, ki nima kaj povedati in ga promptno izloči/ignorira. Fantje in dekleta, ki imajo na začetku diametralno nasprotne poglede, se včasih celo medsebojno prepričajo in pomenijo.

Drugi cilj bi pa lahko bil zasledovanje rdeče niti določene teme. Recimo, Janez N. lahko v temi Vpliv Brandenburških koncertov na rast fikusa natrosi neumnosti, ki pa nimajo vpliva na to, če reče kakšno pametno na temo NATO. Argument, da je zgrešil že pri fikusih, ne pomeni nič.

Projekcija: tak podforumček bi lahko bil Mala šola demokracije, nekoliko pa bi se vanj porazdelili glede na starost. Zgrešen ne more biti, lahko je le prezgodaj.

Hm, mogoče bi pri nas lahko bili za primer forumi na Financah, kjer redko zaidejo v nebuloznosti in včasih povedo več kot avtor izhodiščnega članka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ikarus ()

Mercier ::

Pa enega levičarja za komoderatorja. Zihr je zihr. :D

Binji ::

Ma kaj ko je zate provokator vsak, ki ne misli tako kot ti. In ja, saj vem, da to ne spada v to temo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Ikarus ::

Binji

Konkretno: v temi NATO je po moje večina proti in to na kulturen način.

Vmes je pa kakšen provokator tipa: "A ne vidiš ti, X butelj, da so ZDA samo povampirjeni kapitalisti, ki jim liter nafte pomeni več kot vsaka človeška duša?" in naprej "Kako lahko ti, X-idiot, trdiš kaj tako groznega?!."

Polaganje besed v usta in trditve, ki jih sploh nihče ni izrekel. Kako se pametno braniti proti takšnim?

Kako se braniti, če te nekdo označi za buteljna ali fašista? Kaj je bolj neumno, da rečeš, da nisi ali, da si?

Tomi ::

Načeloma sem za, samo pod pogojem, da se ne bo potem sama Loža sprevrgla v eno veliko smetišče. Kar seveda ne pomeni, da notri ne bodo kakšne lažje teme, samo da ne bi prišlo do predstopnje Anarhije:\\
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Jst mislm, da bi chucki tut rad imel elite forum tule >:D

Mislm Thomas, dej pozdrav že ta svoj kompleks manjvrednosti in mal porihti svojo ozkoglednost in miselnost, da imaš ti vedno prav. GET A LIFE

Han ::

Tako je, Perci. GET A LIFE! Ne razumem, kako se da nekaterim na dolgo in široko razpredat o včasih povsem brezveznih temah in to na Slo-techu, od koder glas seže kvečjemu do sosedovega predpražnika.

Eni ste res zasvojeni s temi forumi. Ali ni bolje iti na svež zrak, se razgibat in zaživet tisto pravo, svobodno življenje?!

cahahopie ::

Jaz pa sem proti novemu odelku. Raje resocializirajmo tiste, ki so odklonski za ta odelek. Jaz sem mnenja, da bi bilo potrebno večje število moderatorjev, ki bi vse to nadzirali - torej ne samo eden, ampak kakšni trije samo v Loži, ker tako ne bi bilo nekakšnih subjektivnih nagnjen. Vsak, ki bi katerega ozmerjal v kakšnem postu... bi se ta post takoj brisal, da ne bi bilo prerekanj in bi se avtorja opomnilo, da tega ne bi več delal ali pa samo opomnilo. Če bi to ponovil... bi sledila npr. sankcija v obliki "Lila" teme.
Potrebno je biti nekoliko vzdržan. Če recimo Thomas nekaj zelo "na ravni" napiše (tako, da ga polovica smrtnikov ne razume) in mu nato neka x-oseba na totalnem laičnem nivoju odgovori, da pa se s tem ne strinja, Thomasa to ne sme razburit.. ampak mu naj lepo z vsemi danimi argumenti to obrazloži (in kar se da po "slovensko"). Če pa mu ta x-oseba natrosi v odgovoru še nekaj kletvic... pa naj sledijo sankcije. V bistvu pa veste... pametnejši odneha, če te že kdo blamira.. ga preprosto ignoriraj. Torej večji nadzor, hujše sankcije in brez usmiljenja.
Recimo ena preprosta sankcija bi bila, da bi se userju zaklenil vpogled v Ložo... to bi Primož že znal naredit.

Elemen_T ::

Obvezna tema ali drugače: Živeli intelektualci :D

R0K ::

Hmm... Thomas bi rad svoj oddelek za t.i. intelektualne pogovore. Zakaj pa nekateri, ki bi radi ne dobimo oddelka o knjigah, športu, šoli ... potem bi bila tudi Loža bolj čista od teh tem, in bi lahko meu ti tam svoje pogovore.

Sem za, ako se uvede še kakšen oddelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

kuglvinkl ::

za

huh, tudi ideja o oddelku o knjigah je kul. Glede na to, da moja "knjižnica" že sedaj šteje okrog 400 enot, se javim za moderatorja.:D
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

cahahopie ::

Tako kot pravi ROK, sem jaz raje za druge bolj pomembne odelke kot npr. šola, glasba. Zelo zelo dobro bi blo met posebi npr. glasbo kjer bi se debatiro o tem kaj kdo posluša in če kdo kak bend skup spravla. Šola še bolj pomembna, ker je to zelo širok pojem. Problem je v tem, da če v Loži napišeš kaj takšnega.. ta hitro izgine v pozabljene teme. In takšen Elite forum je le bedarija. Kot sem rekel! Resocializacija, pravilna vzgoja, poostren nadzor. Primož.. mnoge moderatorje "odpuščaš", ker nič ne delajo... mislim, da nimajo kaj za delat v takšnih temah kot je "Izdelava spletišč" ipd. Raje jih daj v Ložo in nato še naret nekaj odelkov in vanje spoki še ostale. Mislim pa tudi, da je en moderator sposoben nadzirati več odelkov skupaj. Ena urca dela na dan za to čast? Še to ne... pol ure. ccc :D

ToniT ::

Če hoče Thomas svoj oddelek, mu ga dajte.
Osebno rad prebiram take stvari in če bodo ločene od ostalih, bo to samo pozitivno.

Mercier ::

Se strinjam. Bo ziher kej s tega naredu.

Dami ::

Če bo šlo tak naprej pol lahk iz Lože nastane čist nov forum (www.slo-loza.com) pa so pol not oddelki elite, šport, asshole:D ... Jst bi res rajš vidu da lože tuki sploh ne bi blo. To je računalniška stran ne pa neki kjer se debatira o izpitih za motor (primer).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Gandalfar ::

sej ves, ce ne zelis ti je ni potrebno spremljati. Nihce te ne sili. V osebnih nastavitvah si nastavi, da ne zelis videti tem iz Loza in jih ne bos videl.

darh ::

točno tako Gandalfar... mislm kaj sploh delate probleme tisti k vam nebi pač bil všeč nov oddelek.. potem ga pa ne spremljajte...

če se pojavi želja in zadostno število navdušencev za nek nov oddelek, potem mislim da je na bwanah, da željo uresnižijo (razen seveda če le-ta ni v nasprotju s pravili)...

Ask not, what you can do for Slo-Tech, ask, what Slo-Tech can do for you :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Thomas ::

Z zanimanjem opazujem, kako so nekateri silovito proti.

To bi pravzaprav težko opravičili zakaj .. Ne vedo niti sami. Saj jih ne bo nihče silil tja. Nasprotno!

Kar pa ne pomeni, da jest ne vem, kaj jih boli.

Sicer je pa tako, da jest "svoj" Elite forum imam. Edino samo v angleščini se piše in bere tam.

Toliko mi je do Elite foruma tule, kot do Slovenščine. Ne vem še koliko, pravzaprav. Se bo pokazalo.


:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

No Thomas zakaj bi ga potemtakem rabil še tukaj?

Pa upam, da še niste pozabili, da je bil Slo-Tech vedno 'Slo. Hardware in Overclocking scena' !

Gandalfar ::

R0K: ubistvu ne vem zakaj ne bi mogla stran scasoma rasti in postati poleg overclockarske strani se kaj drugega. Kaj vec?

Zakaj ste vsi proti tem stvarem kjer se da celo kaj mislt? Na kaksnem visjem nivoju kot "rdeca zicka sem in modra tja.."

Thomas ::

Sej ne vem, če ga rabim. Sem že reku.

Rad bi ga že, pa še kdo drug tudi.

To, da ga ti in tvojega kalibra nočete - me pa ne briga dosti.

Po drugi strani me pa zabava samozavest preprostih po duhu, ki nočejo ničesar, kar ne razumejo.

Pa ne da nočejo, pač pa ne pustijo niti drugim.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Leti na ROKa ne Gandalfarja - se razume.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Super Thomas ... pa imejmo še forum o glasbi/športu pa bomo vidli koliko boš ti tam aktiven, velja? Skorja prepričan, da ga boš kaj obiskal ...

Pa veš zakaj ti to pravim ... ker dvomim, da bi tvoj forum redno obiskalo/postalo več kot peščica ljudi ... na Slo-Techu je veliko več Fanov Futurame kot pa takšnih kot si ti in podobnih, pa vendarle niso ustvarili foruma.

Drgač Gandalf ... za takšne teme in poste so drugi forumi ... itaq da bodo tudi tu takšne teme, ampak dabi dobil svoj forum samo o tem ... po domač rečeno - smrdi!

Thomas ::

ROK!

Tačas se boš ti lahko igral z lego kockami, naj te ne skrbi ROK. :D

Stran pa ustvarjajo tisti, ki imajo velik odziv na svoje pisanje.

Dej se pejt igrat z lego kockami kar takoj!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Žal jih nimam več ...

Je za njih tvoja matka zaprosla, ker se ni mel njej sinček več s čim igrat.

Drgač če te zanima ... lego kocke so out ... nekateri fantje se 'igramo' s čim drugim - recimo dekleti.

Thomas ::

Pejt se igrat z dekleti potem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

R0K ::

Se igram, hvala!

p.s.: drugače ... bi prosim še katir od Adminov spregovoril kakšno besedo, dve?

Gandalfar ::


Drgač Gandalf ... za takšne teme in poste so drugi forumi ... itaq da bodo tudi tu takšne teme, ampak dabi dobil svoj forum samo o tem ... po domač rečeno - smrdi!


zakaj. Te moti? Zakaj? Je tako strasno, ce imas poleg vseh tistih racunalniskih delov foruma se na dnu strani nekaj drugih. Za tiste, ki kdaj kaj mislijo?

Kar se pa tice glasbe in sporta. Verjetno ni teh forumov, ker ni dovolj interesa. Meni se zdi ideja kar dobra. Sicer mu ga bodo pa itaq ukinl ce ne bo dovolj interesa s strani uporabnikov.

darh ::

zakaj mam jest obcutek da "nekateri" userji sploh ne berejo drugih postov in vedno suvajo mimo... ?
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Gandalfar : NISEM rekel, da me moti, ampak ne prenesem, da se kr en userje in zdej dobi 'svoj' forum, ki pomoji oceni ni tako nujen kot bi bil kateri drug.

Gandalfar ::

xbite: zato, ker nimas samo obcutka ampak se to dejansko dogaja.

Obstaja pa se druga moznost. Userji sicer preberejo post ampak ga zaradi svoje ignorance ne razumejo oz. si ga ne pustijo razumeti.

Lahko pa da ga tudi preslabo preberejo.
--

Nkara bos rekel, d ato leti name ;-)

darh ::

ne.. tole leti na roka ki na vsak nacin hoce z glavo skozi zid... dej zastopi no, ti mamin sincek, da ne bo vedno tako kot si ti zelis... mogoce nekoc.. ko bos mel vec vpliva & soldov.. :P
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Sami ste si izmislal Pravila, zdej pa še trpte to!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zveza Komunistov Slo-Techa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
25115337 (9795) borchi
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744074 (2918) rozica
»

Thomas, če bereš, klikni.

Oddelek: Loža
472562 (1247) Gh0st
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684874 (3826) Thomas

Več podobnih tem