» »

Elite forum

Elite forum

1
2
3 4

darh ::

ROK: kaj ?!?!?
Excuses are useless! Results are priceless!

Primoz ::

Po mojem se bo kmalu pojavila opcija ignoriraj Jebediaha & R0Ka.... trenutno najbolj koristna ideja sploh. O novih oddelkih se bo treba pa se pogovorit. >:D >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

xbite : a kje piše, da tega nebi smel govorit? Žal ne. Vsak ma svoje mnenje. Če ga vi nebote upošteval, se mi glih j**e, jst pač povem kar jst mislim in imam pravico.

Primoz ::

Kakšno pravico že imaš??? :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.

darh ::

Jest nism neč reku da ne smeš kej govort.. moti me samo, ker bluziš nekej v tridni, brez da bi si pogledal kaj napišejo drugi in jim vrnil en konkretn odgovor podprt z argumenti ipd...

ne pa da napišeš nekej totalno izven konteksta v stilu Sami ste si izmislal Pravila, zdej pa še trpte to!
Excuses are useless! Results are priceless!

Gandalfar ::

R0K: itaq ti nikjer v pravilih ne pise, da je to stran namenjena izkljucno overclockarjem...

Klemenn ::

Jebediaha & R0Ka....
.....sicer zakaj pa ne.....na ircu je itak že .....:\\ sej mate mal prov....se kr sprašujem če sem res tako nadleen al ste vi taki.....ne vem,....

R0K ::

Mene noben ne vzame resno, to pa samo zato ker sem star 14 let. Jst se zarad tega ne obremenjujem preveč, ker mene nič ne prikrajšate oz. da bi bil na slabšem.

Glede Irca : LOL!

Thomas ::

ROK!

Za noben oseben napad nate ne gre. Še najmanj zaradi tvoje starosti.

Ampak TI si se odločil, da bi bil kakšen nov forum nedopusten - in to kategorično.

A zdej nej pa jest tolažim?




:\\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

eland ::

Ti Thomas nisi pri pravi - če to naredite , mene več sem ni!!!, ker take kot ta tip klobasa, pa še ne!!! Sploh pa, kje ste ga najdl tega čudaka?! Vse kar rabimo je še tako s*****, kot je tale predlog. In ti imaš sebe za ELITO???? Sam še elitisti manjkajo!!! Ti res nisi normalen!!!
;((
Po možnosti mu dajte možnost da nabije vsem ,ki mislijo drugače kot ta model, roza zaslon!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Primoz ::

To lahko samo Pajo, Serđ, alien-w in jaz :). Tega privilegija ne dam iz rok (roza stila namreč).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Nemelk ::

jst dam glas za thomasa!

... ker tistele lože računalnika stran res ne potrebuje. sej so druge strani, kjer obravnavajo šolo, itd...
Nemelk ™

eland ::

Na vašem mestu se nebi preveč distanciral od mlajše publike (14 let). Meni se to zdi naravnost super, ker tudi oni bodo enga dne zrastl in bojo imel lep spomin na to stran ter bojo ostali zvesti bralci, poleg tega pa mi res manjka še elitizem tuki. Ga ni že dosti? Se vam ne zdi da bi imel lahko drugi mnenje, da oni pa niso dosti vredni, da bi lahko sodelovali na tej strani in bojo šli jezni kam drugam?
Sploh pa, če bi bil jaz moderator Thomasovega kova, bi tale tema letela takoj dol !!!- se vam ne zdi da bi bilo to preveč enostranska odločitev.? Poleg tega pa si je že preveč privoščil tale tip, ko je skenslal moje poste, ker so bili preveč antiglobalistično- anarhistični. Ne rečem da nisem v nekaterih prekleto klel, ampak mi je kenslal tud take ki niso šli čez mejo SPLOŠNEGA dobrega okusa!
S tako politiko, bi ta stran ne bila več home - page na mnogih rač. - po mojem mnenju.

P.S. - Ne zaupam ljudem , ki se skoz smejijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Primoz ::

Torej... mi se ne distanciramo od mlajše publike. Samo od Jebediaha. Drugič... če ti tip kaj zbriše in misliš, da ni bilo upravičeno lahko vedno pošlješ email na team@slo-tech.com in njegovo odločitev bomo preverili.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Torej... elitnega foruma ne bo.. vsaj ne pod tem imenom.. o forumu za globoke debate bo treba pa se premislit
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Samo ne odlašat predolgo ... tempus fugit!



:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tjulenj ::

jest sm tut za. loza je bla vcasih saj zanimiva, zdej se mi niti pogledat ne da ker je tolk nabasana z brezveznim. IMHO :) (aja pa stalno smejanje je ql.. tko k un pr user-friendly :) )

R0K ::

Upam, da ni zdej sam zarad mojim pripomb padla Thomasova želja v vodo ...

Samo pomoje bi blo boljše, da se nardi kak drug forum z drugim imeno kot Elite ... malce bolj splošen ... sam še vedno bolj 'resen' kot Loža.

sketch ::

Saj je res, da bi bilo imeti dve loži - eno zafrkantsko in eno intelektualno.

Po drugi strani pa preveliko razbijanje foruma samo škodi. Poglejte Jokerjev forum - miljavžent različnih oddelkov pa v vsakem ena nova tema na tri tedne. To pokopališče, ne pa forum.

IMHO je treba res paziti, kako se razbija forum. Naj se ustvarjajo splošni oddelki.

Primer - namesto oddelkov "filmi", "animeji", "umetnost", "knjige" in "glasba" se lahko naredi skupen forum Kultura. Pa bo v njem vsak dan nova tema, ne pa vsak teden kot bi bila v razbitih oddelkih.

Ampak se vam res zdi pametno dat moderatorstvo v roke človeku, ki svoje poste končuje z "Jaz vem, da imam prav, vi pa kakor hočete"? Ali pa "Kdor ni ubog na duši - ta se strinja z mano"? Oh, ne smemo pozabiti na " Jaz vem da je tako, tebi, (vstavi poljubni nick) pa tega ne bom razlagal. Izguba časa."

Mislim, nekoga, ki je tako skrajno netoleranten oz. vsaj odkrito poniževalen do vseh, ki se ne strinjajo z njim, ni ravno pametno postaviti za moderatorja v forum, kjer se najverjetneje večina ljudi *ne bo* strinjala z njim. Ker nato lahko oddelek preimenujemo v "Mentalna prevzgoja po Thomasovo".

Moderatorje in admine še enkrat lepo naprošam, da naj zelo pozorno secirajo forum. Manj je včasih boljše...

lp
s.
Adapt and overcome.

Klemenn ::

Torej... mi se ne distanciramo od mlajše publike. Samo od Jebediaha.



distanciramo ????:\\


kva sem zdej namest peka tle al kaj??
no saj perona nisem.....to ti je pr takem številu person že uspeh....

Primoz ::

jah naziva nimaš... ker se poskušamo držat lastnih pravil. Si pa težek (to je moje osebno mnenje).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Thomas... za začetek ti bom v Loži našel enega ultra-levičarja (da se malo uravnoteži politične razprave, pa da ne boš edini... pa da vidim, kako bosta sovladala).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thrivial ::

Heh. :)

Ce mlajsi od 14 let gledate vse oddelke foruma - je kateri prevec strokoven in proti-adolescentno usmerjen? V katerem cisto nic ne sodelujete? Ja, res? Bi ga bilo zato treba ukiniti, ker ne veste nic o programiranju?

Tudi meni se zdi...

Elite forum bi bil zgolj en oddelek, ki ga lahko z najvecjim veseljem ignorirate, ostali ne bodo nic drugacni. Ne vem zakaj problem... ce bi bila udelezba premajhna se ukine; saj to ni tak problem.

Go figure.

p.s. Se oproscam za mnozino, ravno en tak obcutek sem dobil, ko ROK tako, skoraj zanosno, zagovarja mladostnike, da so mi tipke stekle same od sebe...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

eland ::

Hvala sketch, točno to sem hotel povedati. Zaboga ,kdo sploh odloča kdo je lahko moderator in kakšni so kriteriji? Ali se jih nadzira? Thomas je vsa 100 krat težji meni osebno, kot pa Jebediah.
Preveč forumov lahko samo škoduje. Sploh pa Thomasovi.
Ali pa benajte politiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Klemenn ::

Si pa težek - ne več kot 60kg :))

ah po moje je tako....trudm se pač kolikor morem in mi to tudi uspeva - na grozen način...... kaj čem....jaz si govorim bo bolj....sm da enkrat dobim svoje lastno prevozno sredstvo (skuterja) (to bo konc septembra) skuterja no........polj me doma ne vidijo več....sm ko bom lačen....

drgač pa bannajte me iz s-t ne pa iz s-c in pc-freaks.........;(( če me pa tut tam ne marajo polj pa prov.....

Primoz ::

Nadzirava midva s Sergejem... ampak samo, če se kdo pritoži (moderatorji so zato, da meni ni treba delat). Drugače pa trenutno iščem enega duševno stabilnega levičarja za somoderiranje (me zanimajo posledice... pa malo bo uravnotežilo to tole).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

enega ultra-levičarja - se javljam.... :D duševno stabilnega levičarja - se javljam.... :D

Thomas je vsa 100 krat težji meni osebno, kot pa Jebediah. *- thnx...vsaj enkrat eden....

distancirati al kaj????:\\

eland ::

Ne rabite še enga, sam benajet politiko, pa bo. Druge razprave me ne motijo, ampak politika pa me! To berejo otroc in s tem kreira tale Thomas njihov politični nazor. Sam še več takih nam manjka!
Sploh ste pa računalniška stran in bi se tega moral držat.
Torej: No politics!!!

Thomas ::

Mene samo zanima, kdaj dobim tisti forum "za globoke razprave".

Ker če ga ne bo kmalu - potem (tudi kmalu) mene bo več tukaj. Tokrat za vedno - in ne samo kot moderatorja - ampak sploh.

No, potem bo tukaj svoboda govora velika, vsi se bodo oddahnili od moje tiranije in arogance ter srečno živeli naprej.

:D

8-)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Tega se je težko držat... ker bi bilo treba pol lože brisat.. mogoče en ultra levičar pa bi imeli eno tako "izmenjavo mnenj"... ker je problem, kdo bi brisal politiko ter kje je meja politika / nepolitika.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Klemenn ::

kot da me ni ali kaj???


enega ultra-levičarja - se javljam.... duševno stabilnega levičarja - se javljam....

Thomas je vsa 100 krat težji meni osebno, kot pa Jebediah. *- thnx...vsaj enkrat eden....

distancirati al kaj????

drgač pa bannajte me iz s-t ne pa iz s-c in pc-freaks......... če me pa tut tam ne marajo polj pa prov.....

R0K ::

Jebediah : po mojem mnenju ti nisi primern za ultra-levičarja, ki ga išče Primoz. Niti jaz. Ker moreš vedet, da je ta oseba čist nevtralna, aktivna, ažurna, pismena (;-)), pa mora ruzumet Pravila in špilat po njih.

To ni easy. moderirat v Loži pa sploh ne.

eland ::

Če ste se odločili, da lahko nekomu date roza stran, je potem to politika. Vsi pa vemo, kaj je politika in kaj ne. Enako kot lahko ločimo, da ne moreš objaviti post, kje bi dobil lahko krek za nek program, po drugi strani pa objavljate kako modificiramo ohišje, pri temu pa lahko en Đeba resno strada, pa je star 14 let.
Ve se kje je meja in Thomas jo prevečkrat krši, po mojem mnenju.

In ne izsiljuj Thomas, to deli doma ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Klemenn ::

modificiramo ohišje, pri temu pa lahko en Đeba resno strada, pa je star 14 let.


kaj si hotel povedat s tem?:\\

whatson ::

Ok, ker tudi sam opažam, da je nuja po takem oddelku - imam rešitev (kot ponavadi:D ):

scenarij:
- Thomasu dajte pravico da določeni temi dodeli status NADtema™. Za to t.i. NADtemo bodo pa veljala posebna pravila. Vsak post low IQ avtorja se brez opozorila in razlage izbriše, avtorju se pa vzame pravica do obiskovanja in odgovarjanja na NADteme™.

- Vsak ki odpre kako temo v Loži, kahko sam da temi status NADteme. Seveda to lahko naredi samo tisti avtor, ki že itak lahko sodeluje v teh temah.

pa btw ime NADtema se naj spremeni, ker se bolj bednega/primernega imena v tem trenutku nisem spomnil.

Kaj porečete?

:D :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

eland ::

Nisi predlagal nič novega, kot predlaga Thomas.
Da nisi tud ti on?

Đeba - nič takega.Sam to da so meje kaj je O.K. in kaj ne in da se to vid na 100km.

whatson ::

kiralys:

Spisal sem kompletni scenarij in s tem potrdil da se strinjam.

In ne, nisem Thomas. Sem whatson. :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

Gandalfar ::

mah ne watson. Prevec dela.

raje morda razbitje loze na dva dela oz. kontra moderatorja thomasu. Eden bo brisal drugi pa odbrisaval njegove poste..

sej pomojem ne more bit tezko. Pac mal moderiras tko kokr ostale dele foruma. Mal traja da notr prids pol pa po parih dneh pa si ze na tekocem. Pa tud njegovih for se naucis.

Oz. ne kontra moderatorja. Samo se enega. Taksnega prijaznega in dobrega ter postenega ;-)

Mercier ::

kiralys - Torej: No politics!!!
Pa to je internet ljudje! Leta 2002, ne čas republike Salo, tretjega tajha, al Đugašvilijeve Rusije, da bomo držali gobce. Če te skrbi za deco, bi pa poste v političnih temah malo drugače pisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

R0K ::

Taksnega prijaznega in dobrega ter postenega


Hehe. Takšnega folka danes ni več :D

Težko bi blo najdit enega prevega moderatorja, ki bi bil enakovreden Thomasu ... mogoče pa se kje pokaže svetla zvezda ... samo danes je oblačna noč :\

eland ::

Whatson, smejiš se glih tko kot on.
Razbijanje lože je brez veze, sam zato ker se je en to spomnil. Raje dodajte še enga moderatoja, poleg Thomasa.

ToniT ::

Mislim, da bi to z NADtemo malo zakompliciralo stvar. Jaz bi potem želel imeti možnost filtriranja, kar pa je po mojem lažje doseči z novim oddelkom - sicer pa: dajte se že odločiti - tako ali drugače (danes me je čakalo 100 mailov s Slo-techa, prdevsem na račun te teme):D

whatson ::

Zahajamo s problema. Point je ločiti umne in neumne teme.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

eland ::

Nekolme - imaš prav po eni strani - morda sem pretiraval s kletvicami, po drugi pa take teme niso tako nedolžne. Tud Hitler je bil samo malar, pa je napisal knjigo pa je blo že to dost za vse ostalo. In res je, internet je čist svinjski, S-T pa to ni treba bit, sploh pa ne zato, ker gledamo te fante povsod na sejmih ter so enim tudi vzor in se nebi smel tkole blamirat z enim Thomasom , ker je namenjen mladini in to na njih vpliva.
Sploh pa je politike že povsod dost in je ne rabimo še tukaj!!!

eland ::

Ma kako boš to ločil. Enim je neumno, če eni sprašujejo, kaj naj kupjo.
Že zato mu nebi dal, ker izsiljuje - da se mal fanta vzgoji, da se to ne dela.

Thomas ::

whatson

> Point je ločiti umne in neumne teme.

Seveda. In če bi bile ločene v poseben forum - bi ta pametni lahko lepo zacvetel.

Kar se pa mojega moderatorstva tiče - ne brišem nasprotnih, pač pa nesprejemljive poste.

Če pa rečem, da nekaj nekomu ne bom razlagal - je to moje stališče - stališče pisca, ne moderatorja.

Komoderatorja mam pa že Tomija.

Pa še vse admine in Tinko.

Toliko o moji domnevni svojevolji.






:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

eland ::

Ma dej Thomas, zbisal si mi tud stvari , ki niso ble zapacane z kletvicami, sam ker se TI ( veliki intelektualec) nisi strinjal z njimi!!!
In kako lahko ti moderiraš samega sebe? Kako lahko TI ločiš plevel od pšenice? !
Sam nebi bil nikoli tako pogumen, da bi kaj takega sploh pomislil, KAJ šele predlagal in nato ŠE ZAHTEVAL!!!

Mislim, da vse to govori o tvoji primernosti za tako mesto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

whatson ::

kiralys - Mladina se nauči več iz pametnih tem v loži, kot pa iz oddelka Overclockanje. Pametne teme v Loži včasih vplivajo tudi na neko splošno razgledanost in oblikujejo mnenje, še posebej če se v debati jasno ločita dve različni strani. Prednost vsega pa je, da lahko tudi sam poveš kar misliš. MOrebiti oblikuješ še tretje mnenje in dobiš kup zagovornikov tvojega menja. Cute, isn't it? 8-)

Thomas - ne le da bi ta pametni lepo zacvetel, ampak bi prišel v ta forum tudi drug, nov krog ljudi. Ampak le v tem primeru, da se vidi da gre za NADteme. :)

Admini: Nič čakat ...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: whatson ()

eland ::

Se potem počutiš ti poklicanega, da odločaš kaj je O.K.?
Bi lahko ti vodil ta krožek za intelektualno bogatenje?

Sej lahko potem sodeluješ glih tko v temah, ki so intelektualne in ne v unih, ki niso. Kako lahko oblikuješ pravila, kaj je "NADtema" in kaj ne? In kdo lahko sodeluje?
Eni recimo ne vejo, kako jim dela hladilnik v kuhinji in niti ne razumejo, kaj je to moment, ter knjig, ki jih berejo pa se imajo za ultra- pametne in fantazirajo o nano-robotih, ki grozijo človeštvu! ter nato hočejo modelirat teme, za intelektualni razvoj.

Pol pa naredmo še en oddelk, za take, ki so na drugi strani, za zelene, za anti-globaliste, za pacifiste, za anti- materialiste,....

Štekaš? To je nemogoče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Thomas ::

> Ma dej Thomas, zbisal si mi tud stvari , ki niso ble zapacane z kletvicami, sam ker se TI ( veliki intelektualec) nisi strinjal z njimi!!!

Na srečo, se tukaj nič ne zbriše. Admini vse zbrisano še vedno vidijo.

Tako so tvoji umotvori ki sem jih zbrisal, še vedno nekje priča tega, kar se je res zgodilo.

whatson

> bi prišel v ta forum tudi drug, nov krog ljudi

To je tudi moja nakana s to idejo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zveza Komunistov Slo-Techa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
25115340 (9798) borchi
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744075 (2919) rozica
»

Thomas, če bereš, klikni.

Oddelek: Loža
472562 (1247) Gh0st
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684875 (3827) Thomas

Več podobnih tem