» »

Konkurenca slo-techa?

Konkurenca slo-techa?

CCD ::

Hm, mene pa zanima, kako mate lahko sploh kej užitka od kopiranja kode ali uporabe programa za samodejno izdelavo foruma, kao kaki wizardi?:\
Potem je vse isto, Slo-tech forum pa je izviren in to je ena mnogih reči, ki ga postavljajo na 1. mesto.

Freak ::

strinjam se s tabo omas! Sicer pa treba je dobit idejo, to pa je najtežje, zato je vseeno pohvale vreden forum, se ti ne zdi!

SpiDEr8 ::

jest pa pravm de je bul če je več forumov Pa čeprov je zdele use podobn se model usaj trud!!!! Bo že zrihtu počas de bo use mal drgač drgač pa je povezava kr hitra!!!!! Zdej mi louda že skor tko hitr ke na slo-tech-u!!!!!

abcde7 ::

Men tud! Drgač pa sam za inf. ! Od vseh obsikovalcev foruma je Spider največ postov napisov!

Kapo dol!

HEKO ::

eh...te forumi so vsi grdi..oglate tabele, ki jih ima že skoro vsak page...dober, hiter forum ima v sloveniji samo slo-tech, poleg tega, pa so izbrane res ql barve, ki ti ne sfukajo oči.....pa btw slo-tech je tud oblikovan tak, da ga boljše oblikuje samo še kaka res design firma.....svaka vam čast....slo-tech je mel v zgodovini tud forum, ki ga ima tejo_no1, pa je bil tud ok...ampak se kr pozna..:)

drgač: Tejo ---> ti samo nadaljuj....pa bo.....ne obupaj....pa tisto na kao testem pagu dol zbriši (kr ni najboljši..:))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

tejo ::

Testni pejđ pa za enkrat ne mislim izbrisat, saj je le testni pejđ!:))

abcde7 ::

Ma kva, človk je naredu forum fuull cool!
Ejte še to foro: on ma omejen dostop za arnes->7 ur na teden, pa je tipo u enem tednu naredu tko hud forum!!!

Kok cajt ste pa slo-techovci potreboval za nareditev foruma?:\

Misak ::

Neki je narediti forum na novo (od skriptinga, bugov...itd) in neki je prevzet Forum skripto (ki se jih pase po netu na veliko) ter samo malo spremeniti barve itd.
Primerjas dve cisto razlicni stvari..in da jest ti tak forum naredim v eni uri... glede slo-techovega pa no comment, stvar je dobro narejena. In ne vem zakaj naj bi bila tema topica konkurenca?
Mi prosim definira nekdo, kje vidi konkurencnost doticnega izdelka z slo-techom?
Hvala
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

abcde7 ::

Jest lohk: čez recimo dve leti ma lohk tejo še boljši forum od slo-techa!:)) Čeprov je slo-tech zakon!!! Slo-tech kick ass!

SpiDEr8 ::

Testno pejđ pa za enkrat ne mislim izbrisat, vsaj do počitnic ne!


Tejo pa ne misleš resno????!!!!!
Zakaj zbrisat sej če maš prostor ker mas loh to gor pust ne????!!!!!:(

tejo ::

Malce preveč se govori, da sem naredil forum. Prevzaprav sem objavil in zase priredil forum YaBB. Če bi hotel iz nič narediti forum, bi verjetno potreboval nekaj več kot 7 dni...

Forum je pa vseeno zakon.

Misak ::

Hmm.. Nocem se kregati, vendar me zelo zanima, kako bi naredel forum v 7h dneh... Ga prosim naredis?>:D
Ker ce ze znas narediti forum, ne vem, zakaj imas potem Yabba.
Ce bo dober - vsa cast, vendar dvomim.
Glede tvojega foruma: vsak forum je dober, ne glede na izgled, ampak vazna je vsebina in pametno pisanje. Tega na slotechu ne primankuje... Obvesti me, ko naredis forum :D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

blue96 ::

slo tech nima konkurence, ker je the best!!!

pol pa kar ugovarjajte, pa vas na vile napicim!
.

Freak ::

Po moje je ta forum narejen v posebnem programu za delat forume, samo tko bi se ga dal narest v 7 dneh!

tejo ::

Ej, 7 dni sem rabil, da sem ga postavil na internet. Drugače sem ga pa dobil tukaj! :\

abcde7 ::

Sam da nis zarda tega foruma popustil v šoli...:D Na kok cajt ga pa kej urejaš ( k maš omejen dostop)?:\

tejo ::

Pustil šolo? Nikakor! 8-):D

abcde7 ::

Ne pustil, popustil, sej veš da so ocene šle navzdol...:)) Kva pa kej sponzorji rečejo? Sej vem, da se microsoft lepi na tvoj forum, pa Nike, vsi hočjo pr teb oglaševat!:D;)

SpiDEr8 ::

kaj je pa je zdej problem v kolkem času je naredu???? 7dni * 24h = 168ur!!! Kdo prav de se foruma ne da naredit oz. predelat v 168urah????? :D:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

tejo ::

Sej sploh ne veš mojih ocen!!! >:D>:D>:D
Še vedno se vrtijo okoli 3 (+/-1)!

abcde7 ::

Ne sej nimam nič prot tvojim ocenam... Boljše od mojih...:D Ne spider8, on ma omejen dostop do arnesa, pa še njegov "brat" ga kur, tok da ma samo pet ur na teden, če je sreča deset!
:))

SpiDEr8 ::

aja adin to:D:D Sej je ql sam de je še kak forum!!!!!
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

abcde7 ::

Ja res je, dej ga še ti nared!8-)

bostjan1s ::

No res in debate o kaki konkurenci, je pač eden izmed mnogih na internetu, slotech pa je tud eden izmed mnogih, a za spremembo od prej navedenega precej boljši....:D

blue96 ::

resnica. ampak robo, ki je ustvaril temo, je gotov čefur, napisu je konkurenca slo techa, namesto konkurenca slo techu....

malo slovenščine, prosim-.

;(;(
.

abcde7 ::

Halooo admini a ste na kosilu??? Zdaj je že 5x žalil manjšine!!! ;(( Razen če se ne držite pravil, a mi lahko to en admin obrazloži, kako lahko en osebek tako žali, uporabnike, manjšine pa jo odnese brez opozorila in brez kazni!;(;(

SpiDEr8 ::

ej mulc a ti si pa RASIST????? Pa kakšna slovenščina kolk pa jih klele piše pravilni šlovenščino????? Ti jo???? ;(( Drgač pa ke prav bostjan1s de je tolk forumov na neti pa povej še kakega slovenskega!!!!!!!!! :|
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

To je pa res ta mulc kr neki misle da je nevem kaj. Pa še žal manjšine koker je že povedu ta nad mano.:\
Whatewer

abcde7 ::

ja (mulc) res mene obdolži tisto kr delajo vsi drugi (ne pišejo v pravi slo)..???:\
res je mulc:D

tejo ::

Ej, Mulc! Koliko ljudi na tem forumu pa piše lepo slovensko?

Prevod: Kok ludi pa misliš da piše čist lepo slovensk? >:D

bzagozen ::

Ko ste že glih prej govorili o forumih, je nekdo izjavil, da obstaja program za izdelovanje forumov. |O
Dvomim. Kjati vsak forum naj bi bil nekaj posebnega, ne pa le nek template istega foruma. Zato sem ostro proti temu, da ima vsak svoj forum narejen po istem kopitu (snitz, yybb... whatever...):O

Slo-Tech-ov forum je dokaz, da dobro (tudi) oblikovno narejen forum daleč pride.
No, pa sem povedal. Drugače se pa da kar hitro narediti svoj, lasten forum, če imaš nekaj znanja o bazah in asp oz. php programiranju. Tudi sam sem se prizkusil v tem, in nastal je naslednji "REAL HOME MADE" forum. Poglejte si ga tukaj
:\
www.alkoma.si

SpiDEr8 ::

ja za enkrat je bl na izi drgač pa kr dobr zgleda.... Me pa še zanima kaj ma mulc v zagovor!!!!????>:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

element ::

Form je OK, sam jest sem prisotem samo na enem forumu, ker je dober folk, teme so ql, če sm pa na več forumih mi pa preveč časa pobere, tko da kr ostajam pr tem. Drugač je pa čist dobr narejen, :) :D

Tzar ::

Ej forum je OK,sam preveč tem imaš, ni tematsko.
Se pa priporočam za obisk na moji strani, k je še bl v povojih ima pa tudi Forum in število uporabnikov se že kr veča.
JE pa na temo DivX filmov, mnenja, menjave ipd.
lp8-)
Življenje je lepo!

abcde7 ::

BTW: sam zadnje čase pa mulca ni od nikoder...
Drgač pa tejo na forumu sam to spremen, da bo mal manj tem al pa več obiska, pa večkrat urejaj forum! Zadnč je en "škilib*zi" kr slikce popal, šele čez par ur si mu dal naziv "kremlpljast krompir"!
Drgač pa se drž s forumom...

Evil|One ::

Kaj??? Ej čist nč te nism razumel.:))
Whatewer

tejo ::

Tzar, tvoj forum je bolj reven, saj so le 3 glavne teme... Drugače pa je OK!

abcde7 ::

ej IAMDI a mene? Jest sm sam hotu povedat da je na tejovem forumu en tipo kr slikce od na*ih bab popal! Poj mu je pa tejo dal naziv kremplast krompi(kot zobata owca) na slo-techu!

Evil|One ::

Hehe. Sej mu je prov naredu jest bi mu dal še hujši nazv.;)
Whatewer

abcde7 ::

tipson j kr xxx slike popov??? res wierdow

SpiDEr8 ::

Kam fotke devu je???? sm 0 vidu:D:(:D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

tejo ::

Fotke so šle po gobe (XXX), saj veste, da to ne spada na forume...

tejo ::

:D

R0K ::

meni ni noben ušeč, drugač pa je 2 boljši

abcde7 ::

menje pa drugi fuull boljši!!! Sam se ne morem registrirat geslo ne prime, tejo ostan pri drugem!

SpiDEr8 ::

sam moreš upoštevat male in velike črke men je tako prijelo drgač če sm pa napisou z malim use mi pa ni prijelo....:\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

tejo ::

Gre le za testni forum, če vam bo všeč, bom pa prvi forum nadgradil! Razumete?

abcde7 ::

to mi deli tejo... kr nadgard ga vsem je coll1!

tejo ::

Če bi ti kdaj prišel na moj forum, bi ugotovil, da je že nadgrajen!

Evil|One ::

Drugi je boljši.:D
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konkurenca Slo-techu?!?

Oddelek: Loža
442610 (1286) Jebiveter
»

Nekaj novega osvežujočega

Oddelek: Loža
341656 (1248) Medved

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947523 (5511) Sergio
»

YaBB 1 GOLD - Koncno so ga dokoncali - NAJBOLJSI FORUM NA SVETU!

Oddelek: Omrežja in internet
262842 (2468) ahac
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765152 (4569) bzagozen

Več podobnih tem