» »

Konkurenca slo-techa?

Konkurenca slo-techa?

SpiDEr8 ::

no ns je kr neki ke smo aktivni!!!! 0:)
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

tejo ::

Se strinjam. Kr neki nas je aktivnih... Več obiskovalcev pa bi lahko pridobil, če bi vsak poslal eMail svojim znancem, prijateljem in tako delal reklamo. :D

Misak ::

Admini mislim da je cas da se tema zaklene. POvedano je bil vse kar je bilo za povedati, sedaj pa samo trije tukaj chatajo o drugih zadevah (in se izmikajo bistvu teme). Torej cas je ze bil, ker ne mislim brati vedno enih in istih tro-besednih postov.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

tejo ::

Sej se bomo preselil na zasebna sporočila našega foruma. >:D

SpiDEr8 ::

Če te kej moti o temi ti ni treba odgovarjat!!!!!;(( Kolk tem se oddalji od bistva pa jih ne zaklenejo zakaj pa bo to????? Še posebej če je aktivna????? :|:|
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Tomi ::

Saj je imela tema vseskozi eno rdečo nit..
No, mogoče ni bilo najbolj taktno govoriti o monitelih, ampak ok.
Sicer se pa strinjam, da je tole dobra reklama za Slo-comp:D
metrodusa.blogspot.com

SpiDEr8 ::

poleg Tejo-vega (sedaj že prenovljenega foruma), slo-comp sem zasledil forum tudi na siolu !!!! :D Sam zame je Tejov forum najboljša konkureca slo-techu :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

Sej se še zmer pogovarjajo o forumih.:P
Whatewer

R0K ::

no ne smemo pozabit niti tega super foruma

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dalmatinc ::

Tuki se ne gre samo za forume ampak za stran in po mojem mnenju se lahko slo-comp v prihodnosti še najbolj približa slo-techu....ne zameri Tejo, men je tvoja stran zlo všeč, ampak za zmago rabiš ekipo >:D

blue96 ::

vsak po svoje forum, cez slo tech ga ni
.

abcde7 ::

Tejov forum je že skoz boljši, res ga čez slo-tech ni, vendar bom tejotu pomagal, da bo njegov forum vseslovenski!!!

SpiDEr8 ::

Ja vidm de so usi forumi zlo podobni ...... Tko de poskušajte jih čimboj predelat, de bojo zgledal bl edinstveni ...... :O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

zakaj se sploh zajebavate s temi forumi.
Whatewer

SpiDEr8 ::

Zaradi televizorja!!!!!!!!! :P
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

blue96 ::

koko folk ne razume da je slo tech the best... kaksni ljudje...
.

tejo ::

Ej, Mulc!

So tud drugi forumi, ki so prav tako dobri. Zakaj je Slo-Tech najboljši, pa itak vemo. Na njem je največ ljudi!

BTW: Ja, za zmago res rabiš ekipo, ki stalno piše dobre novice...

blue96 ::

tejo:
sej ne bom reku da je tvoj forum drek, ravno nasprotno. tvoj forum je zelo v redu, super so tud barve fonti, vse, ampak kot si sam omenil rabis ekipo...
to je pomembno...
.

tejo ::

Trenutno smo na forumu štirje moderatorji, en izmet teh štirih sem tudi jest...

Misak ::

Ni res, da je Slo-Tech dober zato, ker veliko ljudi debatira na njem!! Dober je zato, ker so pogovori na zelo visokem nivoju (kar za slo-compovega ne morem trditi>:D>:D) in ker se admini držijo vseh pravil. Hkrati se tukaj najdejo zelo zanimive teme (ne vse, vendar pa večina) in SO napisane v taki slovenščini da jo vsak razume (zborna po večini seveda). To je le ena od stvari, zakaj je slo-tech (naj)boljsi.
Vazna je kvaliteta in ne kvantiteta!
Slo-Compovci bi pa lahko začeli zbirati sponzorja, ki bi jim ponujal breplačne tečaje slovenščine. Upam da veste o čem govorim.
1. Če se imate za ene admine oz. webmasterje, vsaj pisite kvalitetno in razumljivo! Poleg tega, je vse kar napišete odraz vašega dela in karakterja. Jaz sem dobil mnenje da so to eni 14-letni otroci, katerim manjka še veliko dela.
Seveda da se iz napak učimo, vendar kar je preveč je pa preveč....:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

blue96 ::

jest sm še vedno na slo techu, pa bom ostal, če me kdo dol ne vrže.
.

SpiDEr8 ::

Sej se bojo tut drugi forumi razvil pa bojo po velikosti obiskov lahko konkurenčni slo-techu zdej pa še zdaleč niso .......
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

Kakšno televizijo? ;((
Whatewer

Elemen_T ::

Misak: Poglej...popolnoma se strinjam da so admini in moderatorji tukaj odlični, vsestranski, carji in oh in sploh. Ampak slotech v pravem pomenu besede pa so naredili obiskovalci!
Sicer pa je zelo zelo cool da stran slocomp ustvarjajo 14 letniki, ki imajo sicer še ogromno časa da se na tem področju izobrazijo in si pridobijo izkušnje...

P.

abcde7 ::

To si dobro povedov, podobnio sm jest mislu s tejovim forumom, sicer je 2 let starejši od slo-compovcev, samo forum bo pa kmal (upajmo) na zelo visokem nivoju!

Elemen_T ::

Poglej robo...

Napol prekopiran forum brez lastne vsebine v skoraj nobenem primeru ne more zacveteti. Razen seveda če bi tejo imel tako voljo kot predvsem denar za promocijo...
Še nekaj mi povej...Na izbiro imaš dve možnosti:

- Obiskuješ stran z lastnimi, ažurnimi in zanimivimi novicami in hitrim, funkcionalnim forumom na visoki ravni.
- Obiskuješ tako počasno kot neažurno ter neokusno stran s sicer lastnim a prepočasnim forumom.

Kaj bi torej izbral?
Nočem biti žaljiv, ampak tako preprosto je in pika Konec.

SpiDEr8 ::

Sej kokr sm si ogledu še une forume so usi na isti osnovi in zelo podobni vse pa se bo dodelalo in spremenilo, in vsak po svoje bo postal edinstven!!!! Ena osnova more bit .... Drgač pa pravm de je 1+1=3 :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Misak ::

Elemen_T: nič nimam proti 14-letnikom (zgodaj je treba začeti). Vendar treba se je bolje potruditi kot pa napisati (prepisati) nekaj, z VELIKO tiskarskih škratov >:D
Ok, sej vem noben ni popolen, ampak 10x zaporedoma napisati narobe eno in isto besedo...to je pa ze too much, se ti ne zdi?
Glede Slo-techa pa takole... res je, brez userjev ne bi bilo nic, samo poglej kako se pogovarjajo tukaj uporabniki, kako pa na drugih forumih. (Torej admini opravljajo zares odlicno delo)
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Dalmatinc ::

V imenu slo-comp-a !

1. Ne ustvarjamo ga 14 letniki, da se ne bo to predolgo vleklo. BTW: Maverick in jaz (Dalmatinka oz. Napoleon Bonaparte) sva 16 letnika, MadManMato je osnovno šolec (svaka mu čast lektorju), ptem pa je tukaj še študent Bober, ter drugi.....

2. Malo poglejte novice, kakšne so sedaj in kakšne so bile prej. Ja, bilo je veliko napak, ki pa jih skušamo odpaviti, nikoli ne bomo trdili da pišemo 100% slovnično (vsaj v novicah ne, kaj še le forum ker se poste piše tako na brzino) ampak se blazno trudimo. Ubljibimo manj slovničnih napak.
BTW: za vse prhajajoče članke imamo tudi odralega lektorja.

3. V imenu Slo-comp-a vas najlepše pozdravljam in si zelo želim da bi naredili naš forum bogatejši in zanimivejši vi obiskovalci, kajti admini, moderatorji in ostala ekipa ne more narediti foruma zanimivega pa če se še tako trudimo, to lahko uspe edino in le vam, dragi moji forumaši. Vem da slo-techa ne morete zamenjati ali zaupstiti lahko pa se nam pridružite in poleg tega da uporabljate slo-tech forum, uporabljate tudi našega in vedite da nam boste z tem ulili novega upanja za prihodnost in poplačali ves naš trud :D

Govoril je:
Dalmatinka "Napoleon Bonaparte":\

MaverickT ::

Dejte no povedati kje najdete napake razen v forumu in 1napako/novico? Vam bomo full hvaležni!
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

Dalmatinc ::

Nč, se sikerat, to majo še od prej posledice >:D

SpiDEr8 ::

Mislem mene sploh ne zanima kolk so stari tisti ke delajo forum!!!! Nevem kdo je prbiu de delajo 14 letniki!!!!! JA IN ......???? Mislem men je važn izgled pa kak je narjena stvar itd use ostalo pa je čist ok!!! :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Elemen_T ::

bruhahahaha še ena "konkurenčna" stran, samo ta je pa res kriza. http://overclocking.gajba.net/

Malo si razglejte kam peljejo povezave 8-)

SpiDEr8 ::

Sam je kr neki ke je kr neki..... mislem forum |O
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

R0K ::

spider :::: foruma sploh ni ...

SpiDEr8 ::

nauš verjeu sm opazu :D zato je zadeva kr neki!!!
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

Ej stran je čist ql. Sm počakte da bo forum in vse dokončan. Ker stran se je začela delat pred 5 dnevi.
Whatewer

SpiDEr8 ::

men je tale še najbol pa še dodelal se bo use tko de bo super ...... no usaj zame drugi ste za slo-tech :\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

Ej ta forum mi gre pa na živce, ker ima v forumu kr vsak svojo slikco, to je beda.
Whatewer

Tomi ::

Sicer pa ne vem, zakaj se toliko "prepirate". Vsak si izbere svoje favorite in jih obiskuje, je res?
Se pa strinjam, da je konkurenca dobra, in hvala bogu, da jo imamo. Kam pa pridemo brez konkurenca:D
metrodusa.blogspot.com

SpiDEr8 ::

LOL Men je pa glih slikca zakon to je že prihodnost :D Sej klele na slo-techu majo tut eni sliko sam men je bul če ma usak svojo. Je pa to čist ql!!!!
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

R0K ::

samo veš kako bi to pol podalšalo loadanje ???

npr.
1 slikca -- 0,5 KB

MaverickT ::

A ste opzil da so overclockerji (http://overclocking.gajba.net/)dobil forum? Lohk bi ga nardil vsaj bl v stilu sajta a ne?
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

SpiDEr8 ::

Glede loudanja slik če ti je to odveč pol ti je loh usak forum in usaka stran!!!!!!!!!!!!! :|
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Evil|One ::

Ej... No zdej vam pa neki povem. Stran Overclocking, je bla izdelana v 5 dneh in je mela forum in vse. Zdej se bo stran preselila na www.slo-oc.com in bomo mel boljši server in forum tko da bo boljš. Zdej pa nehite težit kok je vse slabo ker ni tok lahko narest tako stran v enem tednu koker je zdej !!!!! ;((;((;((;((
Whatewer

MaverickT ::

Lahko bi forum prevedli v slovenscino. Nasega sem jaz po 1 tednu ze prevedel. Ce imate kaj pojma o prelu, se pravi, ce ste forum sami nalozili in stran editerate v beleznici bi ga lahko brez porblema prevedli.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

ahac ::

www.slo-whatever.com mi gre že mal na ku**c. A je treba met zmeram SLO v naslovu??? :O

Evil|One ::

Ja nevem to je zdej nova moda. :)
Whatewer

SpiDEr8 ::

Mislem men je usak forum OK!!!!!! En bol drug manj!!!! Noben pa mi ni zanič!!!!:|
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konkurenca Slo-techu?!?

Oddelek: Loža
442635 (1311) Jebiveter
»

Nekaj novega osvežujočega

Oddelek: Loža
341672 (1264) Medved

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947678 (5666) Sergio
»

YaBB 1 GOLD - Koncno so ga dokoncali - NAJBOLJSI FORUM NA SVETU!

Oddelek: Omrežja in internet
262862 (2488) ahac
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765232 (4649) bzagozen

Več podobnih tem