» »

Konkurenca slo-techa?

Konkurenca slo-techa?

««
«
1 / 6
»»

abcde7 ::

Tejo_no1 je postavil res hud forum, konkurira:D lahko slo-techu!
Prečekirejte ga tukej: LINK tukaj!!!

8-)
  • zaklenil: Elemen_T ()

Huey P ::

Forum je res kul, vendar pa ni niti najmanjša konkurenca Slo-Techu:D:D:D.
Velik problem je HITROST... Stvar gre tako pomali, da je za popizdit....


..::DOOM III: The Legacy::..

tejo ::

Kakšno pipico v svet pa imaš? Vsem, ki imamo ISDN deluje normalno hitro. Zaplete pa se pri analognih povezavah. Sem se v to sam prepričal! :D

JLP ::

Ja počasn je pa še šumniki ne delajo prov.
Poleg tega je pa kle na tem forumu velik več folka na.
Pa res ne vem zakaj bi forum kopirov.
Live long and prosper!

tejo ::

Šumnike ne delajo? Imam Win2k pa mi delajo. Frendu, ki imam SL Win98 pa ne delajo. Čudno. 0:)

JLP ::

ne delajo zato k ni definiranga content-type v html headu
Live long and prosper!

tejo ::

Bom raje pisal brez šumnikov, kot pa da kaj spreminjam in vse zas**jem. Kdorkoli pa bo hodil na forum, naj se prijavi. Saj je zastonj. Please!

JurijTurnsek ::

Upam, da nebi rad koga ubil z barvno kimbinacijo belega teksta na rumeni podlagi...|O
http://www.slatnaskejta.com

tejo ::

Kaj je pa na njej tako slabega? No, mogoče bom forum prebarval na modro... :D

whatson ::

tejo: res spremeni kontrast...
bi pa bilo fajn če bi forum predelal... ker yabb je preveč komercialen...

Tomi ::

Barve niso najboljše, pa tudi sama porazdelitev tem bi lahko bila drugačna. Drugače pa ni tako slabo. Samo, imho, slo-techu pa (še?) ni konkurenca..
metrodusa.blogspot.com

Avenger ::

Hm, men se pa zdi da je teh forumov že kr mal preveč. rajš mam kvaliteto kot kvantiteto (brez zamere, tejo_no1), men slo-tech pa, ok, jokerjev mnenjalnik čist zadostujeta...

Obstaja en forum na pljuvati.fobija.com, kjer so tam nekje 4 uporabniki, od katerih ima vsak tam okol 1000 postov, pogovarjajo se pa večinoma v enovrstičnicah... Odličen primer tega, kako forum ne sme izgledat... Major Fuckup...:D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

abcde7 ::

A veste kva vam povem: človk(tejo_no1) se je trudu cev teden, da ga je naredu! Vi pa ga greste tkole popluvat!:D Sej je le še začetnik, boste vidl čez deset let, bojo pa po cest prodajal mikice tejo_no1!
:D

Koci ::

Ok sm če vprašaš mene je moje skromno mnenje, da bo ste rabil še veliko čas, da boste lahko konkurecna slo-techu.:D

Misak ::

Se enkrat ponavljam:
Ikonboard Rules :D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Lara-K ::

Ja ampak res, barve spremeni....>:D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

Nemelk ::

kokurenca???.......kje? ......nemogoče!8-)
Nemelk ™

twosocks ::

Khm, men ga ne odpre po 1 min...tko da nisem čakal...aja sem na kablu....ccc. hitrost ji ni vrlina.:):D
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

luni ::

krneki... ne mores takoj pricakovat, da bodo ljudje takoj sprejeli tejota in ga povzdignili v boga ker se je "trudil en teden"

d0h!
Artificial Intelligentia

Evil|One ::

Ni konkurenca. Od slo-Techa je boljši pa še nima belga ozadja.:8)
Whatewer

Rott-von-weiler ::

vsak forum je techu konkurenca ta je tak krneki samo dolgo nalaga vsaj meni to mene ubija:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

miha ::

Slaba grafika, počasno dela.

YiMMi ::

konkurenca je dobrodosla.....
povsovd po svetu konkurenca prispeva k tekmomovalnosti...poglejte naprimer intel in amd..ce nebi drug drugemu konkurirala ,ce bi bil samo intel...em pol bi
bili procesorji tudi po nekaj krat drazji...
tejotov forom je ok..ceprav slo-techu ne seze niti do kolen..je nekaksna kopija...
seveda je za taksen projekt kot je slo-tech potrebnih tudi veliko vec ljudi...in verjamite da slo tech nebi bil to kar je ce bi ga imel prek en sam clovek....
;)
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

luni ::

bat af kors
Artificial Intelligentia

Misak ::

Kolikor jaz spremljam celotno dogajanje na celotni slovenski sceni.. Zaenkat nobena stran e mora konkurirati Slo-Techu (konkurenca pomeni namrec: prizadevanje da z boljsimi storitvami, kvaliteto, kvantiteto, postane boljsi kot naprotnik - to je namrec nekaksno tekmovanje >:D) In trenutno ni nobene strani, ki bi konkurirala Slo-Techu, saj je na slovenski sceni edina. Mogoce v smislu foruma, vendar ne mores primerjati 2 razlicna foruma (z razlicno tematiko), saj ju lahko primerjas samo na osnovi izgleda...
Seveda bi bilo pa lepo, da bi tudi Slo-Tech izgubil svoj monopol, na tej sceni, saj bi bili tako dleezni boljsih clankov, novitetet itd. Konkurenca namrec najbolje prinese ravno uporabnikom :D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

msmiha ::

Slo-Tech je še vedno boljši. laufa ko šus:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

blue96 ::

meni sta obadva foruma vsec!!!!

no, na slo techu je vec folka, ni kej.
.

tejo ::

OK! Bom spremenil barve. Pravzaprav bom nadgradil sedanji forum. Včeraj je namreč prišla nova verzija foruma YaBB (BETA 7). Na vaše veselje ni več rumene in bele barve, ampak je po barvah podoben slo-techu.

tejo ::

Nov forum: LINK TUKAJ!

Paramedic ::

Konkurenca ne bi nič izboljšala, ker ti NI komercialna stran, vse je odvisno od zagnanosti naših big kahun. Luni, se strinjaš?
End transmission.

roscha ::

Jezus kristus, kakšna barva foruma pa je tole???? Huh! Močeradi od Karla Čapka a kaj???

tejo ::

Opss... Novi forum je še hujši od prvotnega. Svetujte mi raje, v kakšne barve na odenem rumeno-beli forum.

Rott-von-weiler ::

tejo_no1

to sploh ne dela vsaj meni ne
-------------------------------
piši kao što govoriš

tejo ::

Klikni tukaj in počakaj nekaj sekund... Mislim, da traja največ 5 sekund.

abcde7 ::

Jest sm čakov eno minuto, pa še prekinl me je ( dol z arnesa me je vrgl:()!

Tejo, zdejle sm na tvojmu forumu!

tejo ::

Vsem, ki imajo ISDN dela normalno. Pri tistih z analognimi linijami pa dela malce počasi. Za tisto, da te je dol z Arnesa vrgl, pa nisem jaz kriv... 0:)

abcde7 ::

Ne sej te ne krivim...0:) ( na dov sm nedolžnga fegija!!?)

Krivim pa telekom!!! U pondelk mi bojo kao spucal linijo!!!:)

tejo ::

Mogoče... >:D

abcde7 ::

Kva mogoče, res bojo!!!

R0K ::

tejo_no1 kdo bo pa su na pejđ k je gor sam forum?mogu bi met se kej druzga ne pa sam forum

abcde7 ::

Ima dva pejđa ( ke pa mislte da sm jest vse za svoj pejđ pokradu):
:D

Prva stran!!!

ŠE V IZDELAVI SUPER PAĐE

ciki57 ::

Mah, sej sej dons ma že vsak papek svoj forum (ja tu jest - [link na moj pejđ]null )

Forum narest (ozirona downloadat skripto in jo dat na server) pa itak ni noben problem. Par urc dela in nikakor ne 1 teden.

Problem je v tem, da imajo taki privat forumi malo obiskovalcev. Na začetku ko so še vsi frendi navdušeni je še kej postov, pol pa vse skupaj počas umre.

Mr.Joker ::

no ja tud jest sm postavu en forum pa še en kolega link ki pa upam da ga bojo uporablali userji iz kanala #slovenia iz DALneta...upam, da vam barve padejo v oči:))

R0K ::

joj tista rdeca, men kr para oci.drgac kr vredi

tejo ::

Mimogrede, moj rumeni forum sploh ne muči oči. Vsaj meni jih ne, pa sem bil 2 uri gor. LINK :D

Avenger ::

Tejo: prenovljenga foruma nism vidu, ker je stran na linku ki si ga dal prazna. mimgrede... ker smo v Sloveniji je primarni jezik slovenština in je prav da je prvi napis slovenski, podnapisi so pa lahk magar v bušmanščini.:D

Aha, zdele j ešele naložil, hehe, k sm že obupu.. no ja... Morm reč da smisla za barve nimaš nevem kolk, najbolj te pa kljub vsemu kolje hitrost, ki je, em... milorečeno porazna8-O
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

tejo ::

Prenovljeni forum je bil še slabši od sedanjega, zato sem ga že izbrisal.

Še vedno pa si lahko ogledaš moj forum tukaj!
:D:D:D

abcde7 ::

Jest še zmerom pravm: Tejo res si car, tkole dobr forum postavš!!!8-) Mene nobena barva ne mot, sej je čist dobra barva ( al pa mate vi prezastarele monitorje)!?!:D8-)

Freak ::

Forum je dober samo pomankljivost je pa ta kot so že zgoraj omenjali -- laufa počas!

Flashar ::

Forum sam kot tak je čisto vredu ,koliko bo pa obiskan je pa odvisno od kvalitete odgovora na zastavleno vprašanje.;)
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konkurenca Slo-techu?!?

Oddelek: Loža
442608 (1284) Jebiveter
»

Nekaj novega osvežujočega

Oddelek: Loža
341655 (1247) Medved

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947521 (5509) Sergio
»

YaBB 1 GOLD - Koncno so ga dokoncali - NAJBOLJSI FORUM NA SVETU!

Oddelek: Omrežja in internet
262840 (2466) ahac
»

Narediti svoj FORUM (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
765150 (4567) bzagozen

Več podobnih tem