» »

Elite forum

Elite forum

1 2
3
4

eland ::

Ne verjamem ti, kar praviš in kot drugo preberi mal SVOJA skrpucala iz Protokola. Poleg tega si svoj pravi obraz že pokazal s svojim izsiljevanjem in pričakujem da boš mož beseda in odšel za zmeraj, če ti ne ugodijo, ker drugače se ve, kaj si.

Pa lahko noč, grem spat in komaj čakam da vidmo če imaš hrbtenico.:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Primoz ::

pa imamo debato... mogoče pa še bo kaj iz nje... kakšna tretja za vse sprejemljiva in BOLJŠA možnost (zakaj bi skočili na prvi predlog).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Mercier ::

Jaz sem svoj predlog napisal bolj kot odgovor na forum Kultura (tema: Kultura), pa pravzaprav spada bolj v tole temo. Evo kopije:

Predlog je dober. Ampak jaz se ne bi bal praznih forumov. Tule že ne. Loža je pravzaprav ogromna. Mogoče celo nepregledna. Če nisi vsak dan tu, ti tema hitro zdrsne po lestvici.

Predlog za Razno:
Društveno-politička pitanja
Kultura&Umjetnost
Prosveta
Znanost
+
Loža
+
oglasi in Slo-Tech

V Loži se brez problema najde miljon tem za katerikoli od zgornjih forumov. Kar ne pade v druge, pade v Ložo (pa nikakor ne bi bila le trivia).

Če bi v kulturo dali še šolstvo, bi imeli skupaj "jako presrane - mnogo kulturne" teme in debate kako z*ebat enga glupga profoksa al pa kako napisat dobr plonkić (pa tut bolj resne, seveda).
Je pa tule veliko izobražujočih se hardevašev in bi forum bil koristen. O znanstvenikih da niti ne govorim - tem je polno v Loži. Čez politiko pa itak vsi šimfamo. Pa ene dve temi o knjigah sta ravno te dni bile odprti - Kultura&Umjetnost.

Znanost & Kultura & Umjetnost & Društveno-politička pitanja = Elite forum

Seveda pa bi bilo nujno "bemtimater" poste brisati ob takoj. Kdo je pa komjuniti tule se pa ve. S tako razdelitvijo pa bi po moje dobili kvaliteto.





Pa še tole dodajam:
Kvaliteto bi po moje lažje dobili z tematsko razdelitvijo, kot pa z enim nedoločenim forumom. Thomas bi pa bil idealen moderator vsaj pri znanosti. kiralys, sori, ampak tip je tule svoje znanje dokazal. O antglobalizmu se bi pa brez problema lahko razpravljalo tudi v (moj ime pač) forumu Društveno-politička pitanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Thomas ::

O podrobnostih se je seveda moč pogovarjati. Tudi če bi kdo prišel s kakšno boljšo idejo.

Ampak jest sem svoje povedal.

Res se ne bom stalno preklal s kiraliji in burekarji in podobnimi. Raje jima prepustim svoje mesto in naj rešujeta še matematične probleme za povrh!


:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

whatson ::

NekoIme: to sploh ni slab predlog.

Thomas: Saj niso vredni tega da se umakneš. Potem bodo dosegli svoj cilj. :P
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Thomas ::

NekoIme

Tako nekako ja. Tudi čisto tako bi bilo v redu, samo "Razno" ni dober naslov.

whatson

Se strinjam s tabo, da bi eni triumfirali - ampak triumfirajo prapzaprav zdaj vsakič, ko se resna tema "kontaminira" s par bedastimi.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gh0st ::

Moje mnenje o tem cirkusu:

Thomas, nimam nič proti tebi, tvoje teorije so mi vedno bile zelo zanimive, tako tudi topici. Vednar pa vsi vemo kaj se bo zgodilo če naš Thomas postane moderator svojega "oddelka". Vse s čim se ne strinja bo izbrisal. Jest ga poznam kot človeka ki tako močno verjame v svojo teorijo, da je postal slep in zaprt za druge, ki želijo prispevati svoje mnenje, ki je bodisi pozitivno ali negativno. To sem tudi sam okusil.

Drugače pa imamo vsi človeško pravico do svobode izražanja misli....vsaj tko je blo včas...

Torej? jest nisem za. Sem pa za da se tak topic odpre, ker mi ni všeč ideja, da bi bil moderator nekdo ki je Thomas. To je tko kukr če bi na Svetovnem prvenstvu v nogometu igrala Brazilija in Francija, sodnik bi bil pa Francoski. Po možnosti v sorodu s selektorjem....:\\
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Primoz ::

Thomas... ali bi bil še vedno za ta oddelek, v primeru, da bi ti ostal moderator v Loži... nekaj temu podobnega pa bi dobila v ekskluzivno soupravljanje Tomi & Tinka?

Samo vprašam...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Če bi bil jest moderator tam in v Loži. Tinka in Tomi pa prav tako na obeh straneh.

To je čisto sprejemljivo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Tam ne... če naredimo hud oddelek.. se pač na podlagi ene takele debatice napiše pravila, ki se jih potem uveljavlja... bi pa bil enak med enakimi in ne bi mogel delati ničesar (torej... čiščenje opravljajo drugi)... je to še sprejemljivo?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Da nisem moderator v "lastnem" oddelku?

Nesprejemljivo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Primoz ::

Zakaj?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Thomas ::

Ker nočem, da se zadeva spremeni v samo še eno Ložo.

Ker kdo bi to bolje moderiral kot jest?

Kdo še zna tako dobro ločiti zrnje od plev?

Tudi če kdo zna - ni nobenega razloga za to, da bi imel jest zvezane roke.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

Jao Thomas, ne morš iz svoje kože, a?

Primoz ::

Samo, če se najde še nekdo, enako zagret kot ni, vendar nasprotnih svetovnonazorskih™ prepričanj... Samo ti.. ne pride v poštev (Tinka & Tomi sta pa za preganjanje kretenov in ne za cenzuro - torej ti nista protiutež).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Gandalfar ::

seveda je .. potem bos enak med enakimi in bos lahko samo z besedami prepriceval druge.

Ne z brisanjem kakor se govori, da se dogaja ..

Sicer pa bos lahko samo penil, ko ti bo kdo kaksn post zbrisal, ko bos sel cez mejo..

you can't win em all

Tomi ::

Najprej je res mogoče dobro, da veste, da tudi Loža ni čisto Thomasova, ker ima kar nekaj ljudi pravico do tega, da zadeve nazaj objavijo. Tako da se ni za bati, da bi kaj res pomembnega šlo k vragu pod Thomasovo miško ( in iz tega vam je lahko jasno še kaj drugega ).
Sam pa sedaj ta intelektualni oddelek podpiram, ker za nas ne bi pomenil nobene težave z neumnostmi, bi pa pripomogel h kvaliteti.
Sedaj pa se ni nekako zdi, da je Thomas na vrsti, ker če se ne bo strinjal s pogojil, oddelka ne bo, pa če se vsi ostali na glavo postavite, v kar pa močno dvomim.
metrodusa.blogspot.com

sketch ::

Jaz se javljam za somoderatorja.

Vem, da me večina med vami ne pozna baš dobro, ker se pri forumarjenju držim načela "če nimaš kaj pametnega povedati, bodi tiho". Zaradi visoke samokritičnosti sem tako večino časa tiho...

S Thomasom se na veliko področjih ne strinjam (zatakne se že pri transhumanistiki ;)) in občasno mi gre na živce njegovo gledanje zviška na večino ostalih soforumašev. (Tu pride na dan tista levičnost - vsi enaki, ne glede na IQ :D)
Moram pa priznati, da je brez dvoma zelo razgledan in ga je težko zaskočiti pri neki temi.
Tako da - dokler se dogovorimo za koncept "agree to disagree" sem za.

Kar se tiče moje levičnosti ne bom podajal dokazov, ker bi moral napisati en obsežnejši esej o socialni dinamiki itd, kar se mi pa ob tejle uri ne da.

Da sem pa v mejah tolerance duševno (ne)stabilen pa lahko potrdita Primož in Sergio.


Če pa že boste secirali Razno, pa podpiram Nekolmejevo razdelitev oziroma nekaj podobnega:

Razno:
Kultura
- (slikarska/kiparska/arhitekturna/net.art umetnost, literatura, filmi, lastni izdelki takšni in drugačni, kritike in pomoč)
(ne najdem dobro ime)
- šport, igre takšne in drugačne, mogoče tudi avtomobilizem
"elita" (sprememba imena nujno potrebna)
- Takšne in drugačne debate o problemih človeštva, politki in znanosti
Loža
-Oddelek za čvekanje
S-T


Več sekcij se mi zdi že skoraj nepotrebnih.

Lahko noč,
s.
Adapt and overcome.

kuglvinkl ::

Torej admine moti samo to, da Thomasa ne bi zaneslo in bi brisal poste brez argumentov? Po moje sploh ne bi potreboval brisati, ker se računa tudi na določeno raven ljudi, ki kanijo sodelovati: namreč, zančilnost teh ljudi je, da so utrujeni, vedno in vedno razlagati ene in iste (enostavne) stvari, tako da bodo bebaste poste preprsoto ignorilali. Tu problema ne vidim.

Napačne teme: sej mislm, da je že na začetku predlagal, da bi jih izvozil v Ložo.

Dvomim, da admini vedo, kaj utegnejo spustiti, še posebej, če je moje začetno vprašanje pravo (banalnost). Oz. bolje: pojasnite mi kaj vam brani, da se ustanovi novi oddelek.
Your focus determines your reallity

Thomas ::

No, kot sva se (zaenkrat) zmenila s Primozem, nov oddelek bo.

Tako kot sem predlagal, le da v njem ne bo politike. Pač pa Sci Tech in kakšne problemsko/programerske vragolije.

V njem bom moderator in moramo še uskladiti, pod kakšnimi pogoji in kaj (brezprizivno) izvažam v Ložo ali celo brišem.

Bo pa morda prišel še ultralevičarski politični moderator v Ložo.

Hvala pa vsem, ki ste zadevo takoj razumeli.



:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Pa ne samo za razumevanje - tudi za podporo.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Klemenn ::

sej ne bo opcije ignoriraj jebediaha? :D

eland ::

No vsaj koza je cela in volk deloma sit.Bureka.:P

Hvala, da ste upoštevali moje mnenje in da bo somoderator pri Thomasu, ki bo malce uravnovešal vso zadevo.

Lp
0:)

JurijTurnsek ::

torej z prihodom omenjenega forum upamo, da smo se te thomas za vedno znebili iz drugih forumov... ali pač??

ne mi j z intelektualnimi stvarmi, pa pravit da so bolj pomembne od praktičnih vprašanj?? jao thomas ti si car ja:\\
http://www.slatnaskejta.com

whatson ::

kornh: To, da ti ene stvari ne dojameš ne pomeni, da je za vse nedojemljiva.

Samo toliko... :\\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Primoz ::

Pa imamo sketcha v Loži....
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Mercier ::

PaklenaKoalicija™ :D

Gh0st ::

Sem lahko tudi jaz moderator?
A moram met kakšne posebne pogoje? Kot recimo stalen dostop do interneta?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Sergio ::

ljudje z nazivom... se niso bli sposobni držat pravil, zato to nekak odpade. ane?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ChiefThunder ::

nizka, nizka... :D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Klemenn ::

polj jaz ne odpadem....:8)

jRk0 ::

Politika bi se nasploh morala prepovedat na s-tju, ker zaradi potlitike se ljudje itak najvec kregajo. Vsaj ma svoje rad in bo njih zagovarjal, da so boljsi, ostale pa sinfal. In vedno se najdejo razlicnomisleci ljudje, tako da vemo kaj sledi...

You fuck up once, you loose two teeth.

whatson ::

... tako da vemo kaj sledi...


Ja potem sledi debata... in točno to hočemo. 8-)
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Mercier ::

Slediti bi morala debata na osnovah pravil obnašanja socializiranih ljudi. Za tiste, ki jim termostat ne folga, pa je dobro poskrbljeno (vsaj dobro zamišljeno). To da kdo ima svoje bi moralo biti vsem jasno.

Sicer se strinjam da totalna anarhija škodi strani in da je najbrž bolje da takih tem potem sploh ni, ampak poglej to s tega stališča: smo res taki luzerji, da se ne bi mogli pogovarjati o čemerkoli in da je anarhija nujna kljub moderatorjem in tajni policiji in adminom?

Gh0st ::

Sej jest sm ful prajzn..
ane?
Tale naziv sem pa dobil zato ker sem biu pač momentalno slabe volje...
pliiis!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

jRk0 ::

Ne smes zaradi trenutne slabe volje zapraviti svojega ugleda na s-t. Rajsi mobitel meci po sobi, al pa se z glavo v zid tolci. Lhako pa tudi divjas s motorjem al pa za avtom po za to namenjemi progi;)
You fuck up once, you loose two teeth.

Monster ::

jao pobi... jezo se z alkotom preganja :)
Ka zaboga...

JurijTurnsek ::

whatson: ja verjeno ne dojemam nič drugega kot programa na TV in imam ravno zato zoisovo štipendijo... bog mi pomaga res sem izgubljen....:P

finta je v tem, da thomas in company pišejo odurno dolge poste, ki bi jih lahko razčlenili na več majhnih tako, da bi se lotili delček po delček prblema... in ne razlagat vesolja v enem bogem postu...
http://www.slatnaskejta.com

Gandalfar ::

sej jih locijo z odstavki. Kaj se hoces?

whatson ::

KoRnholio8

Lepo da si podal dejstvo, da imaš Zoisovo štipendijo. Si ziher pameten pubec. >:D

No further comment.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Matek ::

Jaz sem za, pod pogojem da se uvede nasproten forum za tiste z IQ-jem pod 70. Predlagam naslov Pariška salama al pa Butter toast:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ToniT ::

Kje pa bomo merili IQ?>:D

Gandalfar ::

mislm da ga je vecina ze pokazala ^_^

JurijTurnsek ::

whatson: dejstvo je da so tak veliki posti ogabni že na daleč in veliko ljudi ga ne želi redno videvati...
http://www.slatnaskejta.com

jRk0 ::

Lahko bi Pek v assemblerju spisal en progi za merjenje IQ ja:)

Takega komentarja naprimer v novem oddelku ne bi bilo in tudi prav je, ce se resno pogovarjamo. Ampak pomoje je vseeno vcasih dobro, da kdo kaj pripomni offtopic, da si malo oddahnes...
You fuck up once, you loose two teeth.

Gh0st ::

Ampak fantje...jest mam še zmeri naziv "persona rudis".
Pa u življenu nism sploh tok nesramen. Samo pač je biu moment k me je en z določenim postom spravil ob živce, sigrno se je to tudi vam kdaj zgodilo ane?
Vsak ima kdaj sovj slab dan....OK DOST!!!!!!!!

Ne res, tale razprava gre ful offtopic. Jest sm povedu svoje mnenje. Thomas ne sme bit moderator Elite foruma! Niti pod razno! On potem lahko po mili volji cenzurira opposing facts....bla bla.

krneki, zakaj se sploh s tem ubadam...grem spat!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Gandalfar ::

pametno :P

Sicer se pa strinjam s teboj. Debata ne more biti konstruktivna ce debatiras proti nekomu, ki drzi pistolo namerjeno vate in ves, da te bo ustrelil, ce bo zgubljal...

Sergio ::

gh0st, naša politika je pač stroga. delujemo pa na način pojoče travice, kar piše tudi v pravilih. če se opravičiš za svoje dejanje, ti bo naziv čudežno izginil. ok?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

eland ::

Ma dober, kaj je zdej - a bo politika OFF ali ne?! Smirite Thomasa, ker mi mal najeda že živce!

In whatson - sam hodim na naravoslovno fakulteto in vem kaj govorim ,ko rečem da nima pojma tale pobec. Poleg tega pa , če bo politika ON, pol pa lahko začnemo odpirat teme, recimo:
- primerjave fašistov, izraelcev in američanov
- Uporaba sile in uboje kot koristno orodje države oz. Ali ima država pravico likvidacije posameznika za splošno dobro
- Ali je Thomas nekdo ki se poslužije vseh metod za doseg svojih ciljev po načelu Cilj upravičuje dejanja

Njegovo nakladanje naj se omeji na tehnološke in zgodovinske kvazi-domneve, ideološko nabijanje njegovega tipa pa naj se že omeji, ker bom sam začel odpira teme proti njemu in njemu podobnim!!!

Politika bi morala it dol s te strani, če pa ti je whatson všeč, kar govori, pejta skupi na kavo in se tam zmenta! To kar piše je škodljivo za tamale, ki mislijo da ON pa "RULAAA sceno"!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

Thomas ::

kyralis

Po moje si ti nekoliko prevec živčen človek.

Morebiti bi moral premisliti svojo udeležbo tule, saj te bo še kap, če se boš takole razburjal.

Povej lepo kulturno kaj ti ni všeč, ne pa da takole šiziš.



Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zveza Komunistov Slo-Techa (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
25115243 (9701) borchi
»

Elite forum in kultura dialoga na s-t (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
744049 (2893) rozica
»

Thomas, če bereš, klikni.

Oddelek: Loža
472555 (1240) Gh0st
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684842 (3794) Thomas

Več podobnih tem