» »

Dost mam!

Dost mam!

1
2
»

Tody ::

Pa zakaj ne , dej no vsaj nekdo mi more vrjeti ... no ja drugače lahko zadevo tud dokažem :D

Brilko ::

Če pošlem svojo sliko, bom meu avatar?

Tody ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

mtosev ::

Hmm avatar je slikca pod tvojim imenom. Ker so šefi mnenja da bo st ratal kičast tre da bi vseeno dal avatarje so si izmislili foto avatarje. Torej posleš slikco primožu in rečeš in potem še eno osebo rabiš da potrdi da si to ti in dobiš slikco.

Osebno skeniraš al kaj?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

fahrenGONE ::

Taki avatarji (slike iz osebne) so prav butasti, pa brez zamere.

mtosev ::

Na kakem serveru bo to teklo (konfig)?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Brilko ::

Ka se zdej s tem obremenjujete, vidim da nimate pojma. Dokler nimaš Nk folka, ne rabiš svojega serverja...

Alec999 ::

Slo-tech ma dost alternativnih strani, pomoje ni treba se vec jih delat (moj osebn mnenje)
ce vam tle ni usec k niste prebral pravil foruma probite na
www.slo-comp.net ali www.slo-site.com pa se kaj bi se naslo.

fahrenGONE ::

Server se naredi glede na potrebe, na zacetku je dovolj dedicated npr. 2.2 GHz, 1GB RAM, 10 mbit link. Res zelo je odvisno od kolicine uporabnikov in ce imas velik forum ipd... Na primer *SQL in Apache lahko komot pozrejo 2GB RAM ipd... Za zacetek je dober skoraj vsak server, tudi shared celeron s 512mb ram. :D

Alec999, ce ne rata kot je treba ne bom niti tezil s 'se eno' stranjo. Vem da jih je nekaj in se enkrat vec forumov, ki pa imajo malo obiska. V nobeno veselje mi ni delat podobnih strani. :)

fahrenGONE ::

Nekateri ste vprasali kdaj bo narejeno (ce sploh bo) in lahko recem da tam okoli novega leta. Jep, se pravi se dolga 2 meseca ali 3.

Ce bi se slo samo za forum ga lahko sam postavim v treh urah, ampak ni problem v forumu (teh je se prevec hehe). Dobil sem nekaj idej in da se vse realizira moram sedaj narediti par zadev. Rab bi povedal vec ampak dokler ni narejeno ne bom nic konkretnega govoril...

Trenutno je se vedno neznano ime strani in tudi za promocijo/obisk smo veseli vsakega predloga. :D

strictom ::

www.sidigit.com? men se dopade?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Je cool, ampak opazam da ima veliko strani slo* ali *slo in 'si' je nekako podoben... Hm... :)

strictom ::

"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Tak filing mam da ti bo dejansko uspelo narest konkurenčno stran slo-techu :))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Hm to je tudi cool ime, ampak na zalost registracija ni mogoca do zacetka 2006, ker se veliko podjetij se ni odzvalo na prosnje naj podaljsajo reg. domene ali nekaj podobnega. Kot mi je znano lahko .si dobis samo kot pravna oseba... sux.

Dobil sem se predloge: slotech.cc in tech-slo.com ampak tega raje ne registriram LOL! :D

fahrenGONE ::

Me veseli da imas tak filing. Zaenkrat imam voljo in ideja ampak potem bom(o) rabil(i) tudi kaksno pomoc, saj sam ne mores vsega...

mtosev ::

Xtreme Tech
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Goldee ::

www._slo-tech.com :D Joke.
No bomo vidli kaj in kdej bo. Js osebno mislim, da je ST profesionalna stran, kjer ponavadi res dobis odgovre (razen kaksnih izpadov mlajsih clanov) in da nima konkurence. Ce pa bos uspel konkurirati - Respect :))
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

fahrenGONE ::

Xtreme Tech je ze zaseden. Boljse ce ni isto ime kot ga ima kaksna druga stran...

Hm, tudi konkurenca je, ampak se prevec usmerjeni v eno zadevo, na primer slo-mod.com je bolj za modanje, slo-site.com ima solske zadeve na prvi strani (brr), slo-comp.com ima premalo novic in obiska, cool-pc.org je v bistvu samo forum+trgovina, ceprav je so kar cool 8-), potem slo-lanparty.com ima 2 novice na teden ampak je ok ce je stran za lane after all. Cestitam cool-pc.org za ime brez 'slo' v domeni. Seveda pa ni slo brez '-' lol.:D

Nejc Pintar ::

Si predstavljaš da bi bil samo www.tech.com, ne bi se vedelo da gre za slovensko stran...
Za registracijo .si domen pa moraš poznati samo nekoga ki ima firmo, vsaka firma ima lahko registriranih 20 domen
Lahko je biti prvi, če si edini!

Brilko ::

a ti tech.com deluje kot da še ni zakupljena? :D

Tody ::

Nejc tko čist BTW vsak posameznik si lahko .si registrira...

Brilko ::

Tody tko čist BTW noben posameznik si ne more registrirati .si...

(možno bo šele v začetku naslednjega leta)

Tody ::

a ni blo rečen septembra da bo že ? Bah smotani so... Kr neki komplicirajo glede teh .si domen k da so iz zlata...

Brilko ::

Jap, je blo rečeno, zadnič sem želel registrirati, pa ni šlo kot posameznik...

Highlag ::

Tale tema me malo spominja na "People's front of Judea" iz filma Monty Python - Life of Brian

:D >:D
Never trust a computer you can't throw out a window

fahrenGONE ::

Tale je pa kruta! :D

Edit: .si bodo sele drugo leto in naj si jih nekam vtaknejo. Bo kar .com in bo mir.

Zgodovina sprememb…

Brilko ::

fahrenheit: na koncu iz tega nebo NIČ!

Tody ::

.si lahko potem še vedno kupiš in imaš pač dve domene :D

OrkAA ::

lol Highlag! točno to predstavlja tale tema :)

fahrenGONE ::

Mah ok, jaz sem to temo zacel ker mi je dovolj brisanja postov in predvsem ker mislim da je cas za eno novo stran... pa naj se slisi tako ali drugace lol. :D

Edino malo tecno je, da ne morem predstaviti nove strani v kratkem casu, saj se ne gre samo za forum in je potrebno nekaj dela... Saj tudi ST se je pripravljalo kar en cas, ce me spomin ne vara... Nic ne grantiram, imam pa zeljo da se nekaj naredi. :)

kuglvinkl ::

Škoda, da ti je entuzijazm že upadel. Bi blo zelo v redu, da imaš stran, ki bi (povsem!) pritegnila razne LOL userje. Pa bi mel tle mir.

Tko da potrudi se!!
Your focus determines your reallity

Alexius Heristalski ::

Bi blo zelo v redu, da imaš stran, ki bi (povsem!) pritegnila razne LOL userje.

To, ja! Pa eno l33t ime mora imeti, npr. Xtreme vsekakor ne sme manjkati, zaželeno je še seveda še kaj bolj zajebano od tega. Srčno upam, da ti uspe zvabiti v svoje vrste vsaj mtoseva in podobne kekce.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

fahrenGONE ::

Moram postoriti se nekaj *full pomembnih* zadev preden lahko zacnem(o) s stranjo. Ce bodo gor samo LOL userji s Slo-Techa, tudi prav. Vsak je dobrodosel.

Sicer so pa tile ti. LOL userji uporabniki, ki so si dejansko vzeli cas za forum in komentarje ter predloge oz. pritozbe. Jaz jih nebi kar tako metal v en kos z napisom 'LOL', saj je vsak ki kaj napise oz. prispeva dobrodosel na strani. Vecina jih obiskuje stran brez kaksnih prispevkov in na racun le-teh foruma/komentarjev nikdar ne bi bilo. My 4 SIT.

krneki0001 ::

Eh sami mulci, k smo luni, sergio, mato, bigfoot, pa še jst sm mal pomagal začel s slo-techom, ste še vsi po pesku ril s tamalim, dons se pa sam še kregate. Dejte se mal umirit, pa normalno pogovarjat.

fahrenGONE ::

Weee! Jaz sem imel en stupid pejdz od 1997 do 2001... Mi je malo zal da jo nimam vec, saj je folk rad hodil gor. En kurc je vse skupaj ce si sam in ko imas kaksno drugo zaposlitev ni vec casa za hobi projekte. Zato nocem sedaj delati iste napake in bom raje povedal ko bo narejo 100% ali pa nic.

strictom ::

Respect!

farenheit: a avatarji bojo omogočeni? Ker če bojo bo Slo-Tech pogorel :D :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

fahrenGONE ::

Seveda bodo omogoceni, saj poudarijo osebnost posameznika. Edino kar mi ni vsec, in mislim da se tukaj vecina starejsih od 9 let strinja z mano, so tisti jumbo avatarji in velike slike v signaturah. Na primer ta forum ima avatarje nekako normalne, signature pa so res sick...

strictom ::

Avatarji 60x60 max, pa brez slik v podpisu :)))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

apachee ::

Olepšaj jezik - imaš temo "Vaši pradlogi" in "Pritožbe" tole ne spada sem ---Omy

Za moderatorje predlagam zamenjavo "Tajna policija" v "Španska inkvizicija".

Sej še prdnit človek ne more več, brez da bi dobil moderatorja za vrat

"Ko si prdnil, si kršil sveta pravila slo-tech-a zato smo ti prdec zbrisali"

Prvič: Moje jezik ni nikogar žalil, nisem napisal nobene kletvice in ne žaljivke. Torej ga ne mislim "lepšat".

Drugič: Ta tema JE debata v kateri razpravljamo o Slo-techu oz. o tem kakšno diktaturo izvajate tu in pravica svoboda pisanja je vam tuja. Ramumel bi če bi z mojim zgornjim postom kršil kaka resna pravila, ampak mislim da je edina stvar ki sem jo "kršil" to sam EGO OmegaBlue, prepotentnega 19 letnika.

Tretjič: Saj vem da boš/boste tudi ta post zbrisal, kakor tudi mnogo drugih ki ste jih in jih še boste, kar enostavno kaže kako prepotentni ste. Nisi kritike na vaš račun ne dovolite, oz. jo enostavno cenzurirate. Ma halo? Kaj smo spet v komunizmu. Če se ljudje pritožujejo nad vami raje najprej razčistite to pri vas, ne pa da to enostavno brišete in brišete ...
You can't win without The Finn!

OmegaBlue ::

Ne še eden..

Prvič: Tema je bila odprta z namenom sporočiti, da mu je prekipilo in ustvarja novo stran za katero rabi vaše PREDLOGE ne vaše jamranje kako vam brišemo poste. Torej si bil offtopic - izredno.

Drugič: Tvoj post je imel na začetku predlog torej paše v Vaši predlogi. Če ti je bilo kaj brisano po krivici Pritožbe - 2.

Tretjič: Nikoli nisem NIČ brisal zaradi "osebne preference", tvojo izjavo da sem "19 letni prepotenten mulc" lahko sprejmem kot zaljivko - poglej v Pravila kakšna je kazen za tako početje.

Sedaj pa konec svinjanja teme (ki je že tako ali tako umrla in si jo ti spet obudil).
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

apachee ::

Zgleda ne razumeš ko ti človek nekaj pove - Offtopic SI, če ti kaj ni ušeč glede mojega dela ali katerega koli izmed moderatorjev/TP/administratorjev najdi temu primerno temo ali se zataknji nan po ZS če ti paše in ne smeti ostalih tem - in še za tvojo informacijo v tej temi je bilo brisanih 5 odgovorov ..Omy

Tema je bila odprta ker mu je prekipela ZARADI VAŠE cenzure na vse kar vam ne diši. In moj post se je nanašal na strinjanje oz. na to da tudi meni že počasi prekipeva zaradi vaše cenzure. Zato nisem bil OFFTOPIC kakor ti praviš. Izrazil sem le strinjanje z njim.

Moj predlog ni bil mišljen kot PREDLOG v stilu da VAM nekaj predlagam, ker če bi bil bi ga postal pod "Predlogi". Mišljen je bil kot sarkazem. Mislim da še ni prepovedan in da nikoli ne bo. Vidim pa da ga ti ne "štekaš".

Moje "pripombe", kakor jim ti praviš so imele cilj na širšo publiko, predvsem pa so bile kakor sem že napisal mišljene kot STRINJANJE z avtorjem tega posta in ne kot dejanske pripombe, saj ne bi itak imele učinka pri "Spanish Inquisition" (zopet sarkazem če nisi opazil)

Ne vem če si kdaj kaj brisal zaradi "osebne preference", če si sam veš. Vem pa da si mi zbrisal oglas ker sem pozabil navesti ceno. OK, sem kršil pravila oglasov. A lahko bi me najprej opozoril na to in jaz bi to popravil in bi bilo vse lepo in prav. Ti ker si opravil svoje delo in jaz ker bi imel boljši oglas. Pravila so potrebna, se strinjam. A ne zato da se jih izvaja tako kot jih vi. Predvsem pa ne na forumu??? Naj bodo nek okvir, meje. Ne pa če nekdo krši *** člen ***pravila, odstavek št. ***, ja zdej pa demo ga kaznovat. Moderatorji kaj vas so kot otroke ob vsaki manjši napaki tako pretepli ali so bila prvo opozorila in nasveti in tako naprej.

Tudi ne vem če je "19 letni prepotenten mulc" žaljivka, lahko jo vzameš kot tako in posledično sprejmem kazen ki mi jo boš z veseljem pripopal, lahko pa jo vzameš kot kritiko in jo sam pri sebi analiziraš ali je resnična ali ne. Pa ne na glas, ker na glas jo definitivno ne boš priznal za resnično, verjemi. Potiho pa mogoče, če si le dovolj pošten sam do sebe, predvsem pa če maš balls za kaj takega.

V življenju boš deležen še večjih žaljivk in tam ne boš imel v rokah privilegija moderatorja da boš nekoga ki te bo užalil preprosto izbrisal. Life sucks in case u haven't noticed yet! Očitno maš super starše, ki te še sedaj ščitijo pred "žaljivkami".

Kar se pa tiče ponovnega obujanja mrtve teme. Marsikatera tema je in bo (kot kaže) "umrla" zaradi vašega prekomernega vsiljevanja in izvrševanja pravil "dot by dot". Mislim da je to žalostno.

Če sem obudil eno perečo polemiko, potem super. Bo še bolj zanimivo. Če pa ji je namenjeno da "umre", potem pa le naj. A sama od sebe, ne zato ker je bilo izbrisanih zadnji 10x postov.
You can't win without The Finn!

apachee ::

Moje "pritožbe" ki jih ti tako veselo brišeš brez razloga, postam tukaj ker HOČEM da jih vidijo tudi drugi.

ZS nima pomena ti pošiljat, ker ga boš itak ignoriral in zbrisal.

Ti pa zarad mene briši kar ti paše, briga me.

Očitno je lahko moderator že čist vsak.

In moji zadnji posti ki jih ti brišeš NISO OFFTOPIC, prav tako NE kršijo ST pravil, torej JIH brišeš iz "osebne preference". Res pa je da bo vedno več postov tukaj offtopic ampak zaradi tebe, ker zlorabljaš svoj položaj in brišeš moje poste, ki SO v skladu z vašimi "kaprici" zato da bi me utišal oz. da bi dokazal svoj prav. Tega pa ti ne bom pustil, pa me lahko zbrišeš še 1000X !!!
You can't win without The Finn!

kuglvinkl ::

Tema ne gre nikamor več. Zato zaklep.
Your focus determines your reallity
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140270 (22833) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535005 (4243) kuglvinkl
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214440 (10782) V-i-p
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431307 (23735) Mr_Globus

Več podobnih tem