» »

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

monster-x ::

Torej danes se začenja najbolj elitno tekmovanje v nogometu na stari celini. Skupine:

Skupina A:

Bayern München (Nem)
Juventus (Ita)
Club Brugge (Bel)
Rapid Dunaj (Avt)


Skupina B:

Arsenal (Ang)
Ajax (Niz)
Sparta Praga (Češ)
Thün (Švi)


Skupina C:

Barcelona (Špa)
Panathinaikos (Grč)
Werder Bremen (Nem)
Udinese (Ita)


Skupina D:

Manchester Utd. (Ang)
Villarreal (Špa)
Lille (Fra)
Benfica (Por)


Skupina E:

AC Milan (Ita)
PSV (Niz)
Schalke 04 (Nem)
Fenerbahče (Tur)


Skupina F:

Real Madrid (Špa)
Lyon (Fra)
Olympiakos (Grč)
Rosenborg (Nor)


Skupina G:

Liverpool (Ang)
Chelsea (Ang)
Anderlecht (Bel)
Betis (Špa)


Skupina H:

Inter (Ita)
Porto (Por)
Glasgow Rangers (Ško)
Artmedia (Svk)

Danes bodo za ogrevanje prve tekme. Na TV Slo2 bodo prenašali Real:Lyon -- kar zanimiva tekma za ogrevanje v nadaljni del LP. Vaša mnjenja o skupinah, ...?

P.S.: Ta topic je bil ustvarjen predvsem zato, da se ne bi za vsako tekmo ustvaril nov. Prosim držite se tega. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Bramac ^^ ::

Manchester ma kr ugodno skupino. Kr tko naprej :D

koli99 ::

Real Madrid-The same old story. Polčas in že tri nula. Kmalu bi blo že štiri! Kaj vi menite o galaktikosih? Zame je favorit v ligi prvakov Barcelona.

sid911 ::

favoritov je cel kup, mislim pa da bo letos tudi prvak rahlo presenečenje
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

flipflop ::

Navijam za končno zmago tistega, ki bo igral najlepši nogomet. Ampak najbrž bo na koncu spet kak bunker zmagal.

monster-x ::

Škoda danes za Real. Kot večni pristaš Reala sem močno razočaran. Upam na prijetno presenečenje že na naslednji tekmi.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

ganzi ::

upanje umre zadnje :D

H4rVeSteR ::

moji osebni favoriti: -barca
-milan
-inter

sam kot je bilo že rečeno bo vrjetn kšn bunker zmagu:(, kar je bedno za nas gledalce ampak zgleda, da moderni bunkerji kr laufajo (Chelsea, Grčija...)
***I have a dream***

Zgodovina sprememb…

kikicar ::

koli99 se 100% strinjam s tabo največji favorit je zame barcelona. Kar se pa tiče Reala sem vedel da bo nekaj takega kot se je zgodilo saj tudi v domačem prvenstvu niso blesteli in bojo lahko veseli če bojo prišli v drugi krog.:))

Alexius Heristalski ::

Jaz navijam, da bi zmagal tisti, ki igra očem najbolj prijeten napadalen nogomet, recimo lani ga je igrala Barcelona, pa še kdo.

Lyon si je zaslužil visoko zmago. Očitno res ciljajo visoko, saj bo finale v Parizu in si želijo igrati tam.

Izidi prvega dne, 13.9.2005:
Group	Home		Away		
E	PSV	   1-0	Schalke	 	
E	Milan	   3-1	Fenerbahçe	 	
F	Olympiacos 1-3	Rosenborg	 	
F	Lyon	   3-0	Real Madrid	 	
G	Betis	   1-2	Liverpool	 	
G	Chelsea	   1-0	Anderlecht	 	
H	Artmedia   0-1	Internazionale	 	
H	Rangers    3-2	Porto	
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

BigFoot ::

Glavno da je Milan zmagal. :D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

LapD ::

glavno da je zmagal spet z golom u zadnji minuti :P Na stavnicah ni nobenga presenecnja saj mata chelsea in barca najmanjso kvoto. Ce daš pa na petrzalko da bo prvak pa dobiš iz enga eura 1500 vn :D

Neon87 ::

Živim za FC BARCELONO, kateri vedno zmajnka nekaj sreče v odločilnih bojih, igrajo pa najlepši nogomet!!!

BARCA!!BARCA!!BARCA!! :D :D :D :D :D

Hehe lepa novica, da je Real popušil že tako zgodaj, sem prav srečen nej izpadejo že po 1. delu.
Danes začne sezono LP tudi Barcelona, ki igra v Bremnu proti Werderju. Werder se mi že smili....8-)

monster-x ::

Jaz res ne razumem, kaj ima folk proti Realu. Kar nekaj veseli in privoščljivi, da izpadejo ... Veliko bolj na živce mi gre nogomet italijanskih klubov, kjer dostikrat igrajo v stilu "gol in potem trda obramba" -- torej rezultati 1:0. Vendar zaradi tega nikomur ne privoščim, da izpade kar takoj ...

Kikicar, ja, seveda. To je tako, kot da bi rekel po prvi tekmi za vsak klub, da bo lahko vesel, če pride naprej. Ne bluzite in ne sodite razpleta v skupinah dokler se ne zaključi prvi del tekmovanja ...
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Neon87 ::

Jaz tudi, če bi hotel ne bi mogel privoščiti Real-u, saj sem pač večni zapriseženi naviječ Barcelone.
Mislim pa, da vsi vemo kakšno je rivalstvo med Barcelono in Real-om. To se pozna že med kolegi, ne da se ne bi kje drugje.....8-)

monster-x ::

Neon87, a pol bi tudi jaz moral privoščiti Barci, da izpade takoj glede na to, da sem navijač Reala? Navijam za Real odkar spremljam evropski nogomet. Kolikor vem je to od sezone, ko je Real osvojil Ligo prvakov. Ne vem točno, katerega leta je bilo, ampak takrat vem, da so v finalu premagali Juventus z 1:0. Podal je Roberto Carlos, zadel pa je Predrag Mijatović.

Aja, pa jaz ne "privoščim" Barci, da izpade ne glede na to, da navijam za Real.


Danes pa druge tekme. Kaj pravite, kdo so favoriti?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

kikicar ::

monster-x meni je zelo žal ampak klub s tako igro kot je real si ne zasluži priti v drugi krog lige prvakov. Js osebno nimam nič proti realu in če so dovolj dobri lahko zaradi mene osvojijo ligo prvakov ampak sodeč po njihovi igri bodo kmalu zaključili tekmovanje. Meni je jasno da ljudje navijajo za Real ampak ne moreš ga zagovarjat pri tako slabi igri in rezultatih. Barcelona je zakon in to je to:)

Neon87 ::

Se podpišem pod kikicarja!!

Velikokrat je Real imel ogromno sreče, tudi v medsebojnih dvobojih, Barca vedno veliko smole, tudi v LP.
Real-u se je vedno nekak izšlo, je dobil lažje nasprotnike v četrtfinalih,polfinalih,finalu,...
Real velikokrat prikaže zelo slabo igro, tudi bunker sem že večkrat vidu od Real-a
Real nikakor nima tako lepe in napadalne tekme kot jih ima Barca.
Real kljub s svojimi zvezdniki ne uspe, nikakor ne deluje ekipa kot bi morala.

In konec koncev me najbolj razjezi to, DA IMA Real toliko navijačev, predvsem zaradi nekaj naslovov, ki jih je osvojil in tudi ti si se izdal, ko si rekel, da si začel navijati za Real ko je zmagal!!! Jaz od kar vem kaj je nogomet navijam za Barco, kljub nekaj zelo zelo kriznim sezonam in vedno ko sem uspel videti Barcino igro mi ni šlo v glavo kako je možno, da jim ne uspeva. Samo spomnimo se lani kako je Chelsea izločil Barco in leta 2001, ko je Juve zmagal po neverjetni sreči in smoli Barce, spomnimo se porazov in izpada Barce proti Milanu....

No sedaj, ko Real-u ne bo več šlo mislim, da bo začel tudi izgubljati navijače, v klubu se bodo izgubili tudi "zvezdniki" kot jim pravijo.
Saj večina navijačev Real-a navija zanj le takrat, ko je dober. Da ne bi pozabili na ženski spol, ki gleda nogomet tudi zaradi lepotcev kot sta kao Raul in Beckham, ki sta še bolj nagravžna kot je moj pes.
Real so naredili predvsem mediji,............

In bistvo: BARCELONA je vedno, ko je zmagovala in ko je izgubljala VEDNO je igrala nogomet za GLEDALCE, kar pa je zame najbolj pomembno!!! 8-)

VISCA LA BARCA!!! 8-) 8-)

Matej_K ::

Real-u se je vedno nekak izšlo, je dobil lažje nasprotnike v četrtfinalih,polfinalih,finalu,...


Dj nehi no, mal poglej leto nazaj al pa dve al pa več kdo je meu težje skupine!!!

Real velikokrat prikaže zelo slabo igro, tudi bunker sem že večkrat vidu od Real-a


Real ne igra bunkerja!!!Kot je nasplošno znano za španski nogomet zelo malokrat kdo igra bunker!! Vsaj poglej njihovo postavitev pa bi ti moglo biti jasno!!

Real nikakor nima tako lepe in napadalne tekme kot jih ima Barca.


Malo glej tekme!! Že sama zasedba ti dosti pove (5 brazilcev) in brazilija igra zelo napadalno..!!


Real kljub s svojimi zvezdniki ne uspe, nikakor ne deluje ekipa kot bi morala.


To je pa res!!! Odkar je prišel Beckham in ostali za njim, nemorejo nikakor najti dobre povezave.Ni "ekipe"
Velika izguba:
- Del Bosque
- Makelele

Real ima toliko navijačev ker že leta igra všečen nogomet..tudi Barcelona je taka!!

P.S : Navijam za Real ampak dons bom naviju za Barcelono, ker hočem da zmaga lep nogomet!!
... .. .

monster-x ::

@kikicar:

> monster-x meni je zelo žal ampak klub s tako igro kot je real si ne zasluži priti v drugi krog lige prvakov.

Ne sodi kluba po eni tekmi. Tudi Barca danes ni igrala ne vem kako blestečo igro. Je bila vse prej kot atraktivna.

> Meni je jasno da ljudje navijajo za Real ampak ne moreš ga zagovarjat pri tako slabi igri in rezultatih.

Pravi navijači navijajo za klub tudi, ko mu ne gre najbolje.

> Barcelona je zakon in to je to

Egoist. NK Spodnji duplek je zakon in to je to. Daj no, to praviš samo zato, ker navijaš za njih. Potem lahko vsakdo reče enako za svoj klub.

> Velikokrat je Real imel ogromno sreče, tudi v medsebojnih dvobojih, Barca vedno veliko smole, tudi v LP.

< sarcasm >Včeraj je imel Real veliko smole, Barca pa danes veliko sreče.< / sarcasm > Če bi tako govorili, kot praviš ti, potem bi bilo najbolje reči, da dobri klubi nimajo smole.

@Neon87:

> Real-u se je vedno nekak izšlo, je dobil lažje nasprotnike v četrtfinalih,polfinalih,finalu,...

Jah, vsakdo, ki pride do finala/polfinala/četrtfinala, je moral že nekaj prej pokazati, tako da ni ravno lahek nasprotnik, a ne.

> Real velikokrat prikaže zelo slabo igro, tudi bunker sem že večkrat vidu od Real-a

Meni se ne zdi, da bi Real ravno igral po italijansko.

> Real nikakor nima tako lepe in napadalne tekme kot jih ima Barca.

Odvisno od dneva. Tudi danes Barca ni bila danes oh in ah napadalna.

> Real kljub s svojimi zvezdniki ne uspe, nikakor ne deluje ekipa kot bi morala.

Valda. Zvezdniki dostikrat igrajo zase. Enako bi bilo, če bi Barca imela toliko zvezdnikov. Verjemi.

> In konec koncev me najbolj razjezi to, DA IMA Real toliko navijačev, predvsem zaradi nekaj naslovov, ki jih je osvojil in tudi ti si se izdal, ko si rekel, da si začel navijati za Real ko je zmagal!!!

Ne bluzi. Rekel sem, da navijam od tiste sezone naprej, ne pa od tiste zmage naprej. Omenil sem zmago le zato, ker se nisem spomnil, katerega leta je bilo. FYI.

> Jaz od kar vem kaj je nogomet navijam za Barco, kljub nekaj zelo zelo kriznim sezonam in vedno ko sem uspel videti Barcino igro mi ni šlo v glavo kako je možno, da jim ne uspeva.

Vidiš. Tudi jaz navijam za Real kljub kriznim sezonam. In ne reči zdej, da za Barco lahko navijaš, ko je v krizi, za Real pa ne smeš.

> Samo spomnimo se lani kako je Chelsea izločil Barco in leta 2001, ko je Juve zmagal po neverjetni sreči in smoli Barce, spomnimo se porazov in izpada Barce proti Milanu....

Tista tekma proti Chelsea-ju je bila res huda in obe ekipi bi si zaslužili iti naprej. Ampak pač takrat je bil Chelsea za odtenek boljši od Barce, kar pa ne pomeni, da so po krivici izpadli, kakor ti napihuješ stvari.

> No sedaj, ko Real-u ne bo več šlo mislim, da bo začel tudi izgubljati navijače, v klubu se bodo izgubili tudi "zvezdniki" kot jim pravijo.

Govoriš v prihodnjiku. Ne vem, zakaj to počneš. Kako veš, da mu ne bo šlo in kako veš, da bo začel izgubljati navijače? In kako veš, da se bodo zvezdniki "izgubili"? Ali je Barca kljub krizi izgubila navijače. Zvestih, take kot si ti, zagotovo ne. Tisti, ki pa niso zvesti, pa itak niso vredni, da bi se imenovali navijači.

> Saj večina navijačev Real-a navija zanj le takrat, ko je dober.

To sklepaš po čem že?

> Da ne bi pozabili na ženski spol, ki gleda nogomet tudi zaradi lepotcev kot sta kao Raul in Beckham, ki sta še bolj nagravžna kot je moj pes.

Kot da je pri ostalih klubih kaj drugače. ;)

> Real so naredili predvsem mediji,............

Živiš v zmoti. Žal.

> In bistvo: BARCELONA je vedno, ko je zmagovala in ko je izgubljala VEDNO je igrala nogomet za GLEDALCE, kar pa je zame najbolj pomembno!!!

Obnašaš se kot da obstaja samo Barca in kot da le oni znajo igrati nogomet.

> To je pa res!!! Odkar je prišel Beckham in ostali za njim, nemorejo nikakor najti dobre povezave.Ni "ekipe"

@Matej_K:

Meni se pa bolj zdi, da je šlo bolj navzdol od takrat, ko je prišel Figo. Ne vem no. Nekako mi ni bilo všeč, da je igral za njih, kljub temu, da je potem nekaj časa dobro igral. Zadnje cajte pa sploh ne vem, kaj je počel na igrišču.

> P.S : Navijam za Real ampak dons bom naviju za Barcelono, ker hočem da zmaga lep nogomet!!

Samo, da boš potem še vedno navijal za Real.:P
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Brilko ::

> P.S : Navijam za Real ampak dons bom naviju za Barcelono, ker hočem da zmaga lep nogomet!!

Matej_K: aja, jst sem pa mislu da boš za werder iz bremna naviju... :D

monster-x ::

> Matej_K: aja, jst sem pa mislu da boš za werder iz bremna naviju...

Kaj _TOČNO_ je narobe z Werderjem? Pokazali so, da se lahko kosajo tudi s klubi kot je Barcelona ...
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

steev ::

Real-čani, msilem da boste mel neki šans prot Rosenborg-u. >:D
:|

Neon87 ::

No pa nej bo, pač povedu sem svoje, kakor tudi mislim še vedno.

Bilo bi lepo, naj se zgodi finale v Parizu: FC Barcelona : Real Madrid!!!!:D :D To bi bla tekma, še dodatno nabita s čustvi.

Najbolj čakam na tekme Barca : Real, ker so zame vedno nekaj posebnega!!

Real-ovci se vidmo v finalu, če se bo Real pobral in takrat bo Barca pokazala svoje zobe. 8-)
Aja jutr grem v Španijo na maturanca in en dan gremo tudi v Barcelono in na Nou Camp!!!! Težki časi se obetajo mojim € :D
Bom vzel lopato zravn pa bom skopal en del "božje trave" na Nou Campu :P

steev ::

Sam tok povem. Real nima šans. Sej sem reku, prot Rosenborg-u bojo težko dobil. Kao neki klub, v bistvu pa ni za 2. Gorenjsko ligo. Ne pričakuj ga v finalu.
:|

Vikking ::

steev: se vidi da nimaš pojma o nogometu.

steev ::

No, k pa ti veš tok o fuzbalu, mi pa povej zakaj je Real tok dober.
:|

steev ::

Drgač sm hotu povedat, da Real ni to kar je biu prej.
:|

monster-x ::

Včeraj je bila tekma Manchester United:Benfica ful dobr. Škoda, da ni bilo izenačeno, ker so igralci Benfice res dobro igrali.

Danes pa L'pool:Chelsea. Yay.8-)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Neon87 ::

Danc bo zanimivo ja....
Glavno, da ma Barca po hat-tricku Ronaldinha 6 točk iz dveh tekem. 8-)

Alexius Heristalski ::

Ni bilo ne vem kaj, čeprav se je Liverpool v 2. polčasu trudil z napadi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

monster-x ::

Nč posebnga tekma. Važn, da je Real zmagal.8-)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FC Barcelona VS. Real Madrid (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28767549 (56578) win95<3
»

Manchester United vs FC Barcelona

Oddelek: Loža
234579 (3674) Aramis
»

Liga Prvakov 2006/2007

Oddelek: Loža
101884 (1765) SmeskoSnezak
»

liga vseh lig

Oddelek: Loža
202485 (2082) MMore

Več podobnih tem