» »

Vesolje je neskončno - Nezemljani ne obstajajo

Vesolje je neskončno - Nezemljani ne obstajajo

Temo vidijo: vsi

Starodavni ::

Mogoče, ker so ga videli rdečega in so iz tega sklepali - Rdeče - Kri - Vojna - Trpljenje.

Nič takega, nič posebnega.

Samo iščete zlato v dreku, ki ga ne boste našli.

300 ton kamne, katere že? A tiste, ki so napol zakopani v jami? Poleg tega, pa so primitivna orodja bila že dovolj za premike večtonskih kamnov, vse kar si rabil so bili le vrvi, nekaj masti (za boljše trenje) in les s katerim so naredili naprave za premik teh blokov.

In najpomembnejše - inženirje ter njihove delavce. Brez tega ne moreš ničesar.

Jaz imam vero v to, da so bili naši predniki zelo potrpežljivi, če je bilo potrebno so gradili več generacij, delali napake na strukturah, tudi stonehenge imajo napačno oblikovane kamne, piramidni kosi niso čist 100% popolni, nekateri od teh imajo deformacije.

Pa katedrale niso gradili v nekaj letih, ampak več generacij, preden so bile dokončane. Isto velja za piramide in podobne preproste strukture.

Pha, najbolj me žalosti to, da podcenjujete človeški razum, reševanje problemov in fizično moč skupaj s primitivnimi orodji. Ampak se raje obračate na nezemljane, pha nič boljši niste od vernikov v božanstva, le da so božanstva zamenjali nezemljani, ker so bolj modni in kao "logični". Pa je oboje isto sranje.

Seveda ne zanikam nezemljanov, zanikam blodnje, da so bili na Zemlji in so vplivali na človeštvo, sami pa ne podate nobenih trdnih dokazov, samo besedila, slikce, nekaj kamnov in nič takega.

To niso pravi dokazi. Pravi dokazi so zlitine, ki jih na Zemlji ni, stvari, ki jih ne bi mogli izumiti naši predniki, tuje živali, ki nimajo nobene povezave z našo favno in floro (celotna naša favna in flora temelji na skupni DNK, alienska bi morala imeti precejšen odklon).

s51as ::

Je pa zanimivo kako bi vsi radi dokaze (ki jih, tudi če bi jih dobili, verjetno nebi sprejeli) za trditve, na katere čas še ni ponudil odgovorov.
Pričakovati, karkoli drugega kot osebna prepričanja, je pač smešno.
It's just me myself and I

Loocas ::

Starodavni, dokazov je koliko hočeš. Pač jih ne sprejemaš.
Pač slikca enga človeka v skafandru in v plovilu na raketni pogon starega 5 ali 6 tisoč let je zate samo slikca.
A da bi se vprašal od kje jim to, pa seveda ne. To je blodnja. Vse je blodnja.

jest10 ::

Loocas je izjavil:

Starodavni, dokazov je koliko hočeš. Pač jih ne sprejemaš.
Pač slikca enga človeka v skafandru in v plovilu na raketni pogon starega 5 ali 6 tisoč let je zate samo slikca.

Pa si ti sigurn, da je to slikica človeka v skafandru v plovilu?

Starodavni ::

Loocas, zato ker ti nimaš pojma kaj pomeni večplastna interpretacija, ne napadam tebe!

PRVIČ:
Človek v skafandru bi lahko pomenil astronavta ali
DRUGIČ:
Ta isti človek bi lahko pomenil nekega bojevnika ali
TRETJIČ:
ta isti človek bi lahko pomenil boga, ki so ga takrat ljudje tako predstavljali da se spušča in gre dol na nekakšni leteči stvarci podobni ptici in nosi neko čelado/ščit

Ta slikca za mene NI pravi dokaz, ki bi dokazoval, da so bili alieni na Zemlji in prišli v stik s civilizacijami.

Razbitine neznanega plovila, nenavadno okostje, ki ne pripada človeku (genetske analize), stvari, ki so drugačne izvora, neznani jezik, ki se najde v bližini razbitin ali kakršnekoli zadeve pač. To so pa pravi dokazi, ki jih bom resno jemal, a štekaš?

Sprijazni se Loocas, oddaja Ancient Aliens je samo ena interpretacija in nič več in nič manj. Ni noben dokaz in History Channel je za mene postal že kvazi-zgodovinska tv oddaja in nič drugega. Še nostradamusa redno vrtijo, pa ni bil nič drugega kot šarlatan.

http://www.emka.si/svet-demonov/PR/4695... - sam si lastim to knjigo doma in je res odlična, čeperav sem že veliko dejstev sam prej pridobil.

Ko človek začne verjeti v nekaj, bo tudi verjel v vsako neumnost, ki mu jo servirajo.

In ne napadam tebe, napadam tvojo naivnost in verjetje vsakemu dreku brez da bi to prefiltriral in malo logično pomislil.

In osebno ne bomo videli nezemljanov, ne danes, ne jutri in ne čez 100 let, zato ker je vesolje neugoden prostor za življenje. Za inteligentno pa še toliko bolj.

BigWhale ::

PacificBlue je izjavil:

Saj ne pravim, da so bili krivi vesoljci. Tud obraz na Marsu verjetn ni od vesoljcev, ampak od nasih prednikov, da bi vedeli odkod izviramo.Možno je.


Dandanes govoriti o 'mars face' strukturi je ze bizarno. Ze precej let je tista 'skrivnost' razresena. Od kar so stvar poslikali z malo boljsimi kamerami in ko je bila svetloba pod drugacnim kotom ze vemo, da ni nobene skrivnosti.

V casih, ko se je hodilo spat kmalu po soncnem zahodu in ko si dopoldna nabral in nalovil dovolj hrane za cel teden si se po popoldnevih in vecerih dolgocasil. Zlaganje kamnov enega na drugega je bila verjetno ena redkih kolikor toliko konstruktivnih zabav. :>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

PacificBlue ::

Pusti zdaj obraz, je bila samo primerjava za tisto kar hocem povedati. Pa tud čist napačno dojemate, vso zadevo okoli tega. Rabil bi dosti več časa, da bi tole razlozil, ker zgodba je res kompleksna. Seveda pa rabis zato podrobne informacije o odkritjih, ki postavljajo uradno znanost, da se z parimi vrmi in skripci da postaviti ogromne kamnite strukture v dvom. Kakorkoli je BS. Pa tudi noben ne komentira, ostalih odkritij npr. Goebekli Tepe, pa ne samo taksnih o kamnitih strukturah, ampak o nerazlozenih artefaktih(npr. par tisoc let star disk z vgraviranim spermijem, in postopkom oploditve), koliko od vas recimo sploh ve, da so tudi na kitajskem piramide? Pa ne samo tam, jasno. Seveda pri vsem skupaj je eno samo veliko ugibanje, da te ne zacne skrbet pa si zacnes razlagat po domace, skripci vrvi, pa sj bi slo, kajne?. BS.

Sicer pa kaj vam to sploh razlagam, ko pa vem da ne boste razumeli. Pa tudi seveda ni usojeno,da bi razumeli. To je pa tudi tisti drugi del, ki sm ga mislil razlozit in govori o tem, da se nasa realnost velio bolj odvija na duhovnem nivoju in da je situacija v kateri je človeštvo zdaj posledica napacnih dejanj v preteklosti in tudi sedanjosti...stari spisi to vse omenjajo, tudi anticne civilizacije, v krscanstvu je omenjen izgon iz raja adama in eve...veliko tega je v prispodobah in mitih.
Padli smo po "lestvi" navzdol in se znasli v the foundations, kjer je vse prvinsko in materialno, ter tudi na tak nacin gledamo in opazujemo svet. Saj vendar ni cudno zakaj "poduhovljeni ljudje" zivijo čist bolj drugacno zivljenje kot metroseksualci npr. In zakaj eni dojemajo stvari čisto drugace kot ostali.
I’m out.
:3

BigWhale ::

Ah, jaz sem prebral precej knjig na to temo. Od Daniekena naprej.

Vrvi in skripci? Ja, a si videl tistega mozakarja na youtube kako je postavil ogromen betonski blok pokonci? Ce je on lahko, zakaj ga en Egipcan ni mogel?

PacificBlue ::

Vrvi in skripci? Ja, a si videl tistega mozakarja na youtube kako je postavil ogromen betonski blok pokonci? Ce je on lahko, zakaj ga en Egipcan ni mogel?


Ne vem, če sm videl..ta primer mi je bolj znan:

The Coral Castle site states that "if anyone ever questioned Ed about how he moved the blocks of coral, Ed would only reply that he understood the laws of weight and leverage well." [5] He also stated that he had "discovered the secrets of the pyramids",[18] which of course could be interpreted in either esoteric or engineering terms.


Coral Castle @ Wikipedia
I’m out.
:3

$%&/() ::

PacificBlue je izjavil:


Ne vem, če sm videl..


-valvoline- ::



Tole je bilo hudo.Enostavno tega ne morš drugače razložit kot da so ETjevci skp spacal.

Mrakw ::

Oba videa res epic!

papasmrk ::

Ja tole v Puma Punku je za tisti čas res malo preveč perfektno narejeno... Z primitivnimi orodji je tole res mal težko oz. nemogoče narest...

RED_line ::

Veste zakaj imajo nekateri ljudje sopomenko ovca? Zato ker živi v omejenem prostoru in se ji ukazuje omejeno razmišljanje. Kot ovca, ti bo zelo težko pogledat kaj se dogaja čez ograjo, ker ti sistem in samo razmišljanje ne bo dovolilo. Tudi če ta ovca pogleda za ograjo, ji zna bit da ji ne bo všeč in bo ostal tam kjer je ali pa preprosto ne bo razumela dogajanja (že prej omenil). Kar je za ograjo vejo vsi in nobeden. Odvisno na kateri strani ograje si. To sporočilo bo v celoti razumelo mogoče 1% ljudi :)

lp

nodrim ::

Wally for president! :)
drugi video pa kr neko nabijanje ..

Mrakw ::

RED_line je izjavil:

Veste zakaj imajo nekateri ljudje sopomenko ovca? Zato ker živi v omejenem prostoru in se ji ukazuje omejeno razmišljanje. Kot ovca, ti bo zelo težko pogledat kaj se dogaja čez ograjo, ker ti sistem in samo razmišljanje ne bo dovolilo. Tudi če ta ovca pogleda za ograjo, ji zna bit da ji ne bo všeč in bo ostal tam kjer je ali pa preprosto ne bo razumela dogajanja (že prej omenil). Kar je za ograjo vejo vsi in nobeden. Odvisno na kateri strani ograje si. To sporočilo bo v celoti razumelo mogoče 1% ljudi :)

lp


Napisov nis cist nc sam napisov si d si kao ful neki pametn k si tko dobr napisov pa se to si od mamice prekopirov. Raj kj bl pametnga napis al pa ne komentirat. Aja pa da nebos poj se kj pisov... ja kao d nism dojel. Sm dojel kva si povedu in tut razumm.
Namest d bi kj bl pametnga napisov pa d se o tej temi pogovarjamo "normalno" pa pises kr ene "zakomplicirane" stavke. K en politik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mrakw ()

RED_line ::

Super da si razumel, sam a je boljše da napišem da vse kar veste, je vse skupaj ena velika laž? Da videvate nezemljane vsak dan brez da bi se tega zavedali? da ste pod njihovim vplivom in da smo bili ustvarjeni z določenim razlogom? ali naj raje povem kaj delajo na našem svetu in kaj sploh smo mi?
meni se ne da debatirat o stvareh starih so stare kot zemlja in na sploh ali nezemljan obstajajo. to bi lahko že vedeli.

jest10 ::

Smeh!
Si ti malo preveč bral zgodbice od Ickeja? Ali od karerega drugega pravličarja?

Bellatrix ::

Človek, ki je bil vzgojen v takem okolju, da hitro sprejme vsako še tako neverjetno idejo ni vreden, da se ga žali. Več kot normalno je namreč, da se mu po 15 letih pranja možganov (običajno s strani Cerkve), posledično tudi druge nemogoče stvari zdijo mogoče. Temu se reče naivnost, za katero pa on ni kriv. Krivi so njegovi starši, ki so dopustili razvoj otroka na tak način.

Sam sem odrasel v precej strogi krščanski družini, za to vem o čem govorim. Po opravljeni birmi, sem počasi začel razmišljat s svojo glavo. In se poskušal otresti te priučene navade - naivnosti. Težje je kot se zdi. Veliko mi je že uspelo, je pa še ogromno za narediti.

15 let pranja možganov je pač 15 let pranja možganov, in to se zelo pozna.

Najraje bi verjel vsemu kar slišim, kar je posledica tega obdobja, a kot sem že rekel sem naredil veliko na tem, da se to ne dogaja več. Veliko je pomagal prav ta forum.

Ravno tako je s temi alieni in ostalimi stvarmi. Nekako je stalno prisotna tiha in močna želja o tem, da bi brez dokazov verjel vanje. Da bi se na tak način lahko izpolnile 'sanje'.

Tukaj se je treba ustavit in pogledat na stvari z znanstvenega vidika. So kje kakšni relevantni dokazi ? Pri večini stvari jih ni. Torej je treba premagati željo po tem, da bi verjel v nekaj tudi če ni dokazov - posledica Cerkve.

Tako pač je.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

-valvoline- ::



Poglejte 1.40 do 2.20 Tega je nemogoče še z današnjo tehnologijo narediti,perfektna izdelava.

Mipe ::

Z libelo gredo merit nekaj vekov stare ruševine? Čudno... človek bi mislil, da bi potresi nekoliko premaknili zadevo.

fireice ::

-valvoline- je izjavil:

Poglejte 1.40 do 2.20 Tega je nemogoče še z današnjo tehnologijo narediti,perfektna izdelava.


Danes lahko naredijo 22nm tranzistorje in vsega drugega boga se, ti pa trdis da ne morejo par kamnov odrezat pod pravimi koti...

Ziga Dolhar ::

RED_line je izjavil:

Super da si razumel, sam a je boljše da napišem da vse kar veste, je vse skupaj ena velika laž? Da videvate nezemljane vsak dan brez da bi se tega zavedali? da ste pod njihovim vplivom in da smo bili ustvarjeni z določenim razlogom? ali naj raje povem kaj delajo na našem svetu in kaj sploh smo mi?
meni se ne da debatirat o stvareh starih so stare kot zemlja in na sploh ali nezemljan obstajajo. to bi lahko že vedeli.


Boš kar moral - zaželjena je argumentirana debata. Pravila. Velja tudi za sveže registrirane obiskovalce, ki sodelujejo v trutherskih temah.
https://dolhar.si/

papasmrk ::

Bellatrix je izjavil:

Človek, ki je bil vzgojen v takem okolju, da hitro sprejme vsako še tako neverjetno idejo ni vreden, da se ga žali. Več kot normalno je
Tukaj se je treba ustavit in pogledat na stvari z znanstvenega vidika. So kje kakšni relevantni dokazi ? Pri večini stvari jih ni. Torej je treba premagati željo po tem, da bi verjel v nekaj tudi če ni dokazov - posledica Cerkve.


Če pričakuješ dokaze v smislu... glej tuki je en video posnetek, ki so ga najdli nekje pod zemljo in so posneli cel projekt Puma Punku od začetka do konca... potem pozabi. Dokaz v taki direktni obliki ne boš nikoli videl. Pač vsak ima svojo teorijo, teli raziskovalci iz History Channel imajo vsaj teorijo, ki se mi zdi - priznam zdi precej nemogoča. Imajo pa vsaj teorijo. Lahko pa priznaš, da je tale zadeva okoli Puma Punku precej impresivna

-valvoline- ::

fireice je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Poglejte 1.40 do 2.20 Tega je nemogoče še z današnjo tehnologijo narediti,perfektna izdelava.


Danes lahko naredijo 22nm tranzistorje in vsega drugega boga se, ti pa trdis da ne morejo par kamnov odrezat pod pravimi koti...

Kamni so kot zlepljeni skupaj,igla ne gre vmes,ne tega še danes se ne da narediti,sploh pa ne z diaritom,mislim da je že bil poskus v Ameriki nekaj podobnega naredit vendar ni šlo.Enostavno nemogoče.

fireice ::

@papasmrk: Nobeden ne trdi da zadeva ni impresivna. Vendar ne mores kar trditi da so nezemljani naredili, ce si ti ne znas drugace razloziti. Tako so vcasih ko si niso znali razlagati stvari vse pripisovali razlicnim bogovom. "U strele so, bogovi so jezni! Gremo zrtvovat devico!"

Mislim, enako dobra, kot razlaga o nezemljanih je: A wizard did it. In uporabim lahko iste dokaze...

jest10 ::

-valvoline- je izjavil:

fireice je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

Poglejte 1.40 do 2.20 Tega je nemogoče še z današnjo tehnologijo narediti,perfektna izdelava.


Danes lahko naredijo 22nm tranzistorje in vsega drugega boga se, ti pa trdis da ne morejo par kamnov odrezat pod pravimi koti...

Kamni so kot zlepljeni skupaj,igla ne gre vmes,ne tega še danes se ne da narediti,sploh pa ne z diaritom,mislim da je že bil poskus v Ameriki nekaj podobnega naredit vendar ni šlo.Enostavno nemogoče.

Si probal z iglo?
Že na tvojem filmčku sem videl kar lepe luknje med kamni... Med goro skupaj sestavljega skalovja, pa brez skrbi najdeš par kamnov, ki so "nenavadno" skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

BigWhale ::

-valvoline- je izjavil:

Tole je bilo hudo.Enostavno tega ne morš drugače razložit kot da so ETjevci skp spacal.


Ze res, da so stvari precej zanimive ampak je pa tudi precej nabijanja s strani teh ljudi. Cela serija teh oddaj je zelo pristranska in tile, ki celo oddajo vodijo niso ravno zelo kredibilne osebe.

Giorgio Tsoukalos v temle videu trdi, da je blo premal kisika v grobnicah in piramidah za ogenj?! Seriously? Sem bil v Hetepherijini piramidi in v par grobnicah v dolini kraljev. Notri je bilo hkrati kakih 30+ ljudi in se polno ljudi na stopnicah, ki so sle v grobnico oz piramido in smo vsi dihali povsem brez tezav. Ce bi bilo tako hudo pomanjkanje kisika, potem bi tezje dihali.

Je pa res, da je bilo notri precej vroce ampak to je bilo zaradi trume ljudi, ki se je nagnetla notri.

-valvoline- ::

@bw...človek potrebuje precej precej manj kisika za dihanje,kot ga ogenj potrebuje za vzdrževanje reakcije.Ob tem povemo da je preveč kisika za človeka celo škodljivo. Če si bil tja bi ja lahk sprobal Tsukalosovo zgodbico,jaz verjamem in ne dvomim da je pri določenih pogojih povsem mogoče. Spomni se oddaje top gear bolivija specijal,tam proti koncu k so šli po nekih hribih da bi skrajšali pot,avti oz mašine niso mogl več delovat zarad premale koncentracije kisika v zraku.

@jest10...Luknjice na kamnih so izkljucno zarad zunajnih vplivov na kamne skozi čas,par mm od zunaj,drgač pa kamni vsepovsod popolnoma *zašvasani* skupaj.

Zgodovina sprememb…

Mrakw ::

RED_line je izjavil:

Super da si razumel, sam a je boljše da napišem da vse kar veste, je vse skupaj ena velika laž? Da videvate nezemljane vsak dan brez da bi se tega zavedali? da ste pod njihovim vplivom in da smo bili ustvarjeni z določenim razlogom? ali naj raje povem kaj delajo na našem svetu in kaj sploh smo mi?
meni se ne da debatirat o stvareh starih so stare kot zemlja in na sploh ali nezemljan obstajajo. to bi lahko že vedeli.


Kva pa ce jaz recem da ti zdej nam peres mozgane? Si ze kdaj na tak nacin pomislu? Nimas tut enga dokaza ne jaz pa tut ne. Tko d se lahko samo pogovarjamo. Velik je vzgoja to opazam tudi sam. Ampak nekateri ljude imajo tako omejitev npr. glede cerkve... mu zlepa ne prides do kosti (sem proti cerkvi in "veri"). Zato zmeraj popustim in mu nakoncu recem: misli s svojimi mozgani in ne z drugimi.

Glede cerkve in vere pa prosm sploh ne na tej temi govort k use vemo kuko je in je logicno in dokazan da je en velk bullshit! konc debate

jest10 ::

-valvoline- je izjavil:

@bw...človek potrebuje precej precej manj kisika za dihanje,kot ga ogenj potrebuje za vzdrževanje reakcije.

Ti nisi resen...
Luknjice na kamnih so izkljucno zarad zunajnih vplivov na kamne skozi čas,par mm od zunaj,drgač pa kamni vsepovsod popolnoma *zašvasani* skupaj.

Ti si bil jasno tam in to preveril ane?

PacificBlue ::

Tiste luknje v diaritu so morali nardit z enim posebnim orodjem, najverjetneje z diamantno konico. Je pa tudi proizvodnja teh kamnitih blokov bila masovna in so jih izdelali v zelo kratkem času.

The precision with which these angles have been utilized to create flush joints is indicative of a highly sophisticated knowledge of stone-cutting and a thorough understanding of descriptive geometry.[5] Many of the joints are so precise that not even a razor blade will fit between the stones.[9] Much of the masonry is characterized by accurately cut rectilinear blocks of such uniformity that they could be interchanged for one another while maintaining a level surface and even joints. The blocks were so precisely cut as to suggest the possibility of prefabrication and mass production, technologies far in advance of the Tiwanaku's Incan successors hundreds of years later.[
I’m out.
:3

jest10 ::

PacificBlue je izjavil:

Tiste luknje v diaritu so morali nardit z enim posebnim orodjem, najverjetneje z diamantno konico. Je pa tudi proizvodnja teh kamnitih blokov bila masovna in so jih izdelali v zelo kratkem času.

The precision with which these angles have been utilized to create flush joints is indicative of a highly sophisticated knowledge of stone-cutting and a thorough understanding of descriptive geometry.[5] Many of the joints are so precise that not even a razor blade will fit between the stones.[9] Much of the masonry is characterized by accurately cut rectilinear blocks of such uniformity that they could be interchanged for one another while maintaining a level surface and even joints. The blocks were so precisely cut as to suggest the possibility of prefabrication and mass production, technologies far in advance of the Tiwanaku's Incan successors hundreds of years later.[


Vir tega pa je?

PacificBlue ::

wiki
I’m out.
:3

fireice ::

Ko limate razne citate, je zlo lepo. ce poveste od kod... Ker lahko tut jaz kr napisem en sestavk v anglescini ki kao podpira mojo trditev.

edit: ste me ze prehiteli :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fireice ()

Buddah ::

Potrjena videnja E.T. bitij!

PacificBlue ::

lahk si jih ireverzibilno zgooglajte. To ni nobena umetnost.
I’m out.
:3

jest10 ::

PacificBlue je izjavil:

lahk si jih ireverzibilno zgooglajte. To ni nobena umetnost.

Ne!
Če nekaj limaš, boš navedel tudi vir. Ozeroma link do vira. Ali pa te ne jebemo 5%

PacificBlue ::

Bom limal kom bom jaz hotel, kaj bos pa ti naredil me pa tako mal briga da se mi zdi skoda napisat.
I’m out.
:3

Bellatrix ::

PacificBlue je izjavil:

Bom limal kom bom jaz hotel, kaj bos pa ti naredil me pa tako mal briga da se mi zdi skoda napisat.


Za dobrobit konstruktivne debate je priporočljivo, da nalepiš tudi vir. Neke zamere in jeza so na ravni OŠ otroka.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Limit-sky ::

To je brezveze. PB izpostavi, da nekaj ni mogoče. Prilimamo mu link, da ni nobena znanost za enega človeka, da dvigne par ton težek kamen. Za kar so nekateri trdili, da je NEMOGOČE. Potem se gremo iskanje dokaza iz druge epizode AA... itd. Teh epizod je preveč, da bi prišli v doglednem času do konca. Sem pa prepričan, da bi slej ko prej prišli.

PB, a še vedno misliš, da je par ton težek kamen nemogoče dvigniti? In to enemu človeku?

gzibret ::

Če bi hotel temo spravit nazaj na nek nivo, potreben za Z&T oddelek (argumentirana debata znanstveno-tehničnega tipa, podkrepljena s kredibilnimi viri), bi moral pobrisati >90% odgovorov. Vendar tega ne bom naredil, ampak bom temo raje frcnil tja, kamor paše.
Vse je za neki dobr!

-valvoline- ::

Limit-sky je izjavil:

To je brezveze. PB izpostavi, da nekaj ni mogoče. Prilimamo mu link, da ni nobena znanost za enega človeka, da dvigne par ton težek kamen. Za kar so nekateri trdili, da je NEMOGOČE. Potem se gremo iskanje dokaza iz druge epizode AA... itd. Teh epizod je preveč, da bi prišli v doglednem času do konca. Sem pa prepričan, da bi slej ko prej prišli.

PB, a še vedno misliš, da je par ton težek kamen nemogoče dvigniti? In to enemu človeku?

Zgodba stonehendga me sploh ne gane,nič kaj kompliciranega. Puma punku,to je prava misterija.Kirurška obdelava kamnov z lasersko natančnost.Ob tem pa še podatek da je folk takrat bil nepismen. lol.

Ziga Dolhar ::

PacificBlue je izjavil:

Bom limal kom bom jaz hotel, kaj bos pa ti naredil me pa tako mal briga da se mi zdi skoda napisat.


Na osnove argumentirane debate si bil ze nekajkrat opozorjen. Tokrat - zadnjic. Tako kot niso dopustni linki brez navedbe dejstva, ki ga dokazujejo, ni dopustno citiranje brez navedbe vira.
https://dolhar.si/

Qcube ::

A ni možno da so se tile kamni s časom (12000+let) zaradi mini potresov(ali karkoli pač) pobrsuili med seboj? Mislim na te, ki so zloženi eden na drugem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

turkx90 ::

Veliko stvari je možnih, vendar je najlažjet verjet, da so to naredili vesolci.

Mrakw ::

A kdo ve kuko ljudje? to nardijo k so tisti "znaki" narejeni na psenici? Mene to preseneca ker ni znakov prisotnega cloveskega stroja ker je "znak" obdan z psenico in bi se vidl poteptana psenica od kolesov tega stroja in "znaki" so vcasih zakompicirani da bi ga naredil s takmu strojam. Kaksn youtube video kako to nardijo al se se ne ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mrakw ()

Aston_11 ::

Mrakw je izjavil:

A kdo ve kuko ljudje? to nardijo k so tisti "znaki" narejeni na psenici? Mene to preseneca ker ni znakov prisotnega cloveskega stroja ker je "znak" obdan z psenico in bi se vidl poteptana psenica od kolesov tega stroja in "znaki" so vcasih zakompicirani da bi ga naredil s takmu strojam. Kaksn youtube video kako to nardijo al se se ne ve?



S slike z aviona tega ne moreš videti. Tvoja tipkovnica nima šumnikov?

Ziga Dolhar ::

Palica in vrv skupaj z dilami/ploscami delajo cudeze. (Pun not intended.)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Mrakw ::

Aston_11 je izjavil:

Tvoja tipkovnica nima šumnikov?


Sej skor noben ne uporabla Šumnukov. Poglej zgornje komentarje. Jaz sm tut tko navajen pisat brez Šumnikov kadar sm na kompu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mrakw ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V bosni piramide (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48893908 (71372) GizmoX
»

Obeta se nam največje iskanje Nezemljanov v zgodovini (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
28669172 (57228) garamond

Ancient Aliens (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27967469 (63059) hamax

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24243025 (36629) Gandalfar
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23440389 (33831) jest10

Več podobnih tem