» »

Ancient Aliens

Ancient Aliens

««
6 / 6
»
»»

IcEk` ::

haha :D umiram :))

Aston_11 ::

Nea se hecat, da ne fašeš sonde v tazadnjo s strani nedobudnega aliena.

jest10 ::

Ramon dekers je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Verjetnost, da se na zzz planetu razvije bitje, ki se lahko razmonožuje z nami je?

enaka možnosti da smo se mi sploh razvili iz (če) "opice".

Precej... preceeeeeeeeeeeej manjša. Če bi bila možnost enaka pol bi se mi lahko križali tako z amebami kot s kiti.



potemtakem bi se mi lahko križali z opicami, pa vendar se ne moremo, kljub tistemu majhnemeu procentu (ki je dejansko tako velik da se zdi da je pes pametnejši od opice) tega ne moremo početi. Mogoče smo se razvili iz avstralopiteka pa vendar je zanimivo da se od evolucije dalje nobena skupina razvijajočih se ljudi ni obdržala (hja mogoče smo jih pobili).

Torej ko najdemo planet z vodo in dovolj odaljeno zvezdo bomo vedeli. Možnost da obstaja nam podobno bitje je tako veliko kot da bi rekel da na drugem planetu ne more obstajati opica, kit, pes... potrebni so samo pogoji, ko jih najdemo bomo vedeli.


Že osnove biologije ti fejst škripajo ane? Razumljivo, da posledično nekako ne kapiraš evolucije in še česa

thramos ::

Alieni pridejo na zemljo in hitro sexajo z ženskami, moškim pa porivajo zadeve v rit ... tole pove nekaj o človeški psihologiji :D.

Arto ::

leiito je izjavil:

Bigwhale, si kdaj slišal, da je kdo srečal palčka? Jaz tudi ne. Vesoljske ladje se pa dnevno pojavljajo na različnih koncih sveta, cel kup fotografij obstaja.


Jaz sem pa že slišal. Predvsem v skandinavskih deželah to niti ni tako redka zgodba.

Vem celo za en video:

Pithlit ::

Evo. Ko se z argumenti začnemo zatekati h svetemu pismu in drugim (svetim) pravljicam pa jaz ostanem speechless.

Ne vem kako vam ne potegne da tiste pravljice opisujejo iste 'dogodke', ki pa se, začuda, dogajajo tisočletja narazen.

Tko kot una pravljica o Merlinu. Ki je postavil Carnac, Stonehenge in par let kasneje še pomagal Arturju.
Life is as complicated as we make it...

Ramon dekers ::

jest10 je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:

Verjetnost, da se na zzz planetu razvije bitje, ki se lahko razmonožuje z nami je?

enaka možnosti da smo se mi sploh razvili iz (če) "opice".

Precej... preceeeeeeeeeeeej manjša. Če bi bila možnost enaka pol bi se mi lahko križali tako z amebami kot s kiti.



potemtakem bi se mi lahko križali z opicami, pa vendar se ne moremo, kljub tistemu majhnemeu procentu (ki je dejansko tako velik da se zdi da je pes pametnejši od opice) tega ne moremo početi. Mogoče smo se razvili iz avstralopiteka pa vendar je zanimivo da se od evolucije dalje nobena skupina razvijajočih se ljudi ni obdržala (hja mogoče smo jih pobili).

Torej ko najdemo planet z vodo in dovolj odaljeno zvezdo bomo vedeli. Možnost da obstaja nam podobno bitje je tako veliko kot da bi rekel da na drugem planetu ne more obstajati opica, kit, pes... potrebni so samo pogoji, ko jih najdemo bomo vedeli.


Že osnove biologije ti fejst škripajo ane? Razumljivo, da posledično nekako ne kapiraš evolucije in še česa


misliš tistih osnov kjer se je žirafi povečal vrat ker je iskala hrano na večjih mestih oz se je nahajala samo tam?

Aston_11 ::

Lih obratno je bilo. Tiste žirafe, ki se jim je povečal vrat, so lahko iskale hrano višje in oprezale za plenilci. Tiste, ki se jim ni podaljšal, so postale plen, ostale lačne in jih ni več.

T-h-o-r ::

jao, dajte kaj o evoluciji prebrat folk heh:))
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Aston_11 ::

kaj spet?

Ramon dekers ::

no samo da se jim je vrat povečal:)) jaz pa bi tudi potreboval še dve roke tako bi bil pri svojem delu bolj uspešnejši.


edit: je bilo na to temo že dovolj napisanega, v poglavju o stricu darwinu

Aston_11 ::

Kdo je to? Tudi alien?

T-h-o-r ::

Aston_11 je izjavil:

kaj spet?

tebi nič, tistemu, ki mu odgovarjaš je namenjeno :)

po preletu čez temu mi ni jasno, zakaj se nekaterim zdi tako težko, da bi ljudje (isti kot mi, isto pametni, isto razviti) zgradili piramide


npr. za kolosej pa nihče ne dvomi :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

BigWhale ::

Ramon dekers je izjavil:


misliš tistih osnov kjer se je žirafi povečal vrat ker je iskala hrano na večjih mestih oz se je nahajala samo tam?


Nobeni zirafi se ni vrat kar sam podaljsal. Tiste z visjim vratom so lazje dosegle hrano in so bile bolj uspesne in imele vec mladicev. Tako so tiste s krajsimi vratovi pocasi izumrle.

To, da bi pa ti rad imel se dve roki pa nima nobene veze z evolucijo.

T-h-o-r ::

kako ne, če so pa našli okostje s 4 rokami in 3 glavami ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

iggy ::

T-h-o-r je izjavil:

kako ne, če so pa našli okostje s 4 rokami in 3 glavami ;((


To so UFOTI!!!!1111

Čaki, da najdem en youtube video, če je na youtubu je gotovo res! Bohnedaj da je to wikipedija, ki
navaja kredibilne vire :)
Hey, you're fat!

Ramon dekers ::

BigWhale je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:


misliš tistih osnov kjer se je žirafi povečal vrat ker je iskala hrano na večjih mestih oz se je nahajala samo tam?


Nobeni zirafi se ni vrat kar sam podaljsal. Tiste z visjim vratom so lazje dosegle hrano in so bile bolj uspesne in imele vec mladicev. Tako so tiste s krajsimi vratovi pocasi izumrle.

To, da bi pa ti rad imel se dve roki pa nima nobene veze z evolucijo.



sicer pa so bile to želve:Dše dobro da vse veste.Galápagos tortoise @ Wikipedia

jaz pa si še vedno želim še eno roko!!!!!

iggy ::

Mislim, da ne razumeš ti čist kako deluje evolucija. Ne rastejo kr roke vn ljudem mojstr :)

No še eno tematsko na našo temo:

 Aliens

Aliens

Hey, you're fat!

T-h-o-r ::

image cannot be loaded
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

iggy je izjavil:

Mislim, da ne razumeš ti čist kako deluje evolucija. Ne rastejo kr roke vn ljudem mojstr :)

No še eno tematsko na našo temo:

 Aliens

Aliens




ja pa če rabim še eno ali dve roki! mogoče bo pa moj sin imel štiri roke ter njegovi potomci tako bo imel v rokah dve lopati hkrati pa bo lažje (pre) živel sedaj ko smo v kapitalizmu.

T-h-o-r ::

tole zdaj je že za naziv



aja saj ga že maš
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ramon dekers ::

HA HA HA. not funny

Limit-sky ::

Če rabiš tri roke, si še eno daš zrastit. Ti pride prav tudi pri skiboxingu.

T-h-o-r ::

če močno misliš na še en par rok, se bo to poznalo na genetiki in tvoji otroci bodo imeli 2 para rok

elementary my dear darwin
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

BigWhale ::

Ramon dekers je izjavil:


sicer pa so bile to želve:Dše dobro da vse veste.Galápagos tortoise @ Wikipedia

jaz pa si še vedno želim še eno roko!!!!!


Ti si govoril o zirafah in kako so jim rastli vratovi...

Ramon dekers ::

BigWhale je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:


sicer pa so bile to želve:Dše dobro da vse veste.Galápagos tortoise @ Wikipedia

jaz pa si še vedno želim še eno roko!!!!!


Ti si govoril o zirafah in kako so jim rastli vratovi...



ker sem se zmotil...

no jaz si želim da bo moj sin tak, tako bo imel boljšo zasnovo s katero bo lažje preživel!

Pithlit ::

In ti hočeš debato na nivoju? Zakaj že?

Ti ne rata argumentirat pa se je treba začet zajebavat?
Life is as complicated as we make it...

iggy ::

Ramon dekers je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Ramon dekers je izjavil:


sicer pa so bile to želve:Dše dobro da vse veste.Galápagos tortoise @ Wikipedia

jaz pa si še vedno želim še eno roko!!!!!


Ti si govoril o zirafah in kako so jim rastli vratovi...



ker sem se zmotil...

no jaz si želim da bo moj sin tak, tako bo imel boljšo zasnovo s katero bo lažje preživel!


Nič skrbet, tvoj sin bo zagovoto "poseben".
Hey, you're fat!

Ramon dekers ::

Pithlit je izjavil:

In ti hočeš debato na nivoju? Zakaj že?

Ti ne rata argumentirat pa se je treba začet zajebavat?



ja in sedaj sem črna ovca jaz, oprosti rad preberam utemeljene zadeve, samo ko se je začela debata o tlačenju sond v anus se mi je žal ustavilo.

hamax ::

Nadaljujte v nakladalnici.
Zaklepam.

(po 2. clenu)
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kan. 15-letnik odkril, da so majevske piramide postavljene enako kot nek zvezdni sist

Oddelek: Problemi človeštva
363342 (2784) zee
»

Toplotna anomalija piramid v Gizi

Oddelek: Znanost in tehnologija
3611305 (4721) Unknown_001
»

V bosni piramide (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48888740 (66204) GizmoX

We come in peace... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24241220 (34824) Gandalfar
»

skrivnost gradnje piramide (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19145854 (36208) Bellatrix

Več podobnih tem