» »

Ti(p)čki

Ti(p)čki

1
2
3 4

PersonaRudis ::

Jao jao... 8-O Za taka spoznanja pa se res splača živet.:))

BigWhale ::

Zanimivi zivljenski cilji...

Keyser Soze ::

Hm, jest si pa Thomasa nikoli nisem predstavljal takšnega. Če je tista taprva slika res njegova se je moral pa fino matrat.;)

P.S.: Nevone, Strictom je kar prav pogruntal. To da sem videl že boljše in da se vsak dan gledam v ogledalu.8-)

Simko ::

Če je tema že tako out in da ne bo napčnih predstav: klik
Thomas, saj ne boš hud, ker sem to izbrskal? 0:)

Sicer bilo je pa to dolgooo časa nazaj. Mogoče je res tista prva slika bolj sveža ;)

PersonaRudis ::

Zanimivo, zanimivo:)

Thomas ::

gzibret ::

Sam da so radijatorji, pa babe popizdijo....

Ko jebe radijatorje. Sam da ni preveč špeha.
Vse je za neki dobr!

nevone ::

>Sam da so radijatorji, pa babe popizdijo....

Pa to je samo vizualni efekt, pol v nadaljevanju se stvari zakomplicirajo. Običajno je tako, da radiatorji ne pokrivajo celega segmenta ženskih zahtev. Pol se pa sklepajo kompromisi. Pa sej je pri obeh spolih podobno. Čeprav bi si upala trdit, da je ženska lepota za moške celo bolj pomembna, kot moška lepota za ženske, vsaj kar se celote tiče.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

gzibret ::

> Čeprav bi si upala trdit, da je ženska lepota za moške celo bolj pomembna, kot moška lepota za ženske, vsaj kar se celote tiče.

Hmmmm. Težko komentiram, ker ne vem, kako je iz ženske strani. Iz moške lahko rečem: ko jebe pamet, če je ovita v 10 cm debelo plast maščobe.
Vse je za neki dobr!

Matek ::

Čeprav bi si upala trdit, da je ženska lepota za moške celo bolj pomembna, kot moška lepota za ženske, vsaj kar se celote tiče.


Prav imaš.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BigWhale ::

Kaj ti pomaga lepota, ce je intelektualno na ravni enocelicarjev ali pa v najboljsem primeru mehkuzcev, brez hobotnice & alike.

nevone ::

> Iz moške lahko rečem: ko jebe pamet, če je ovita v 10 cm debelo plast maščobe.

Zgleda, da večina tako misli. Se pa najdejo tudi drugačni. Ima pa vsak svoje razloge in omejitve, na podlagi katerih se potem dokoplje do svojih izbrank/izbrancev.

Ogromno je pa tudi voyeurstva, ki je namenjen pretežno osebnemu užitku voyeurja. Ni nujno, da mora tisto, kar mu je všeč, tudi nujno dobiti servirano v svoji postelji.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Daedalus ::

Se pridružujem mnenju BW.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Super Sonic ::

kr se tiče tomasa, sem bil vedno nekak prepričan, da je to maslo slo-techa. Nekak so mi njegovi posti odstopal.
Nekoč govori po lj (žabaa), drugič v stilu čuj ka te je, spet tretjič v stilu kaj hočeste,...
Poleg tega ima za takšen um kot je on (no vsaj naj bi bil) izredno slab spomin. Zelo redko se namreč spomni kaj se je z kom pogovaral par mesecev nazaj oz. včasih tega sploh ne ve...
Izredno veliko je na slo-techu, še posebno takrat ko ni obiska odpira nove teme in teži ljudem vse povsod.
Včasih govori zelo razvito in ritmično, včasih pa kot nekdo v pivnici.

Zelo nelogično mogoče že (vsaj), a izgleda da Tomaž Kristan (in Nevenka?) celo sta in živita, ter le nista plod nekega slo-techa.

P.s.
tisto kar me pa najbolj matra je pa tale Critticall.
Zdeva naj bi bila možgansko dobra, debatira se pa o njej na slo-techu...
Ne vem, sicer sem tudi sam oven, ampak zgleda da ovni le smo tako vsestranski in protislovni kot nam drugi to govore....
:P
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Vesoljc ::

> ter le nista plod nekega slo-techa.

cela teorija zarote praviš :\
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Keyser Soze ::

Uf kako je lulšen tip. Tista ta druga slika. Čisti kubizem.:D

Jao meni. Kaj vse ne pride ven. Zarota? Svašta. Ampak veš radeon, ni nujno, da je to zarota S/Tja. Lahko je zarota s strani Thomasa in njegovih bratov ali kolegov. Se usedejo trije za kompjuter in pišejo. Enkrat po dolenjsko, drugič štajersko, tretjič primorsko,ipd.

KAr se tiče pa ženske lepote. Kvaliteta in kvantiteta ne gresta skupaj. Vsaj za moje pojme ne. Imam standarde in to pričakujem tudi od punce. Ni treba da je genij. Važno da je normalno razgledana, komunikativna in navsezadnje tudi OK za pogledat. KAj je lepšega kot ena čvrsta rit, ki gre mimo tebe ko gledaš TV ? Nekaj, ki dobesedno odbonglja mimo tebe in zaradi tega zamudiš pol ure naljubše oddaje, ker ne vidiš TVja? Jeah, right. Nikomur ni telo podarjeno kar od nikoder. ZA vsakega se je treba matrat. Tako kot za pamet. Nekaterim bolj, drugim manj.

P.S.: Je pa res, da obstajo tudi bigbutt fetishi.

Super Sonic ::

"Jao meni. Kaj vse ne pride ven. Zarota? Svašta. Ampak veš radeon, ni nujno, da je to zarota S/Tja. Lahko je zarota s strani Thomasa in njegovih bratov ali kolegov. Se usedejo trije za kompjuter in pišejo. Enkrat po dolenjsko, drugič štajersko, tretjič primorsko,ipd."

No preden se napiše še več takšni postov (zarukanih, da bo jasno), naj povem da sem razmišljal zelo naglas in v duhu ironije (da bo vsem jasno, da spim čisto normalno in da mi slo-tech ne predstavlja življenja v stilu Tomasa samega) in da ne jemlem tega kot zaroto, dodam pa lahko, da kolikor mi to čas dopušča berem slo-tech in včasih bolj zanimive, včasih manj zanimive poste.


"KAr se tiče pa ženske lepote. Kvaliteta in kvantiteta ne gresta skupaj. Vsaj za moje pojme ne. Imam standarde in to pričakujem tudi od punce. Ni treba da je genij. Važno da je normalno razgledana, komunikativna in navsezadnje tudi OK za pogledat. KAj je lepšega kot ena čvrsta rit, ki gre mimo tebe ko gledaš TV ? Ne zaradi tega zamudiš pol ure naljubše oddajekaj, ki dobesedno odbonglja mimo tebe in, ker ne vidiš TVja? Jeah, right. Nikomur ni telo podarjeno kar od nikoder. ZA vsakega se je treba matrat."

In tole Kayzer je največja bedarija letos kar sem jih uspel prebrat.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

borchi ::

In tole Kayzer je največja bedarija letos kar sem jih uspel prebrat.


in to je tudi največji dokaz, da nisi veliko na slo-techu. še večje bedarije so. velik. verjem.
l'jga

IgorGrozni ::

Tale Keyser je fit v telo in glavo, očitno.

Ni za pričakovat od človeka, ki je strog do sebe, da ne bo strog do drugih. Za živo glavo(rit) ne bi bil tvoja punca ( mazohist jedni !).
Ženske, tip mora imeti vsaj malo neskrbnega trebuščka, če ne... bejžte !

LP:IgorGrozni

BigWhale ::

Igor, potem se mam jest za sekirat... Ker mam kozno gubo 2 ;> oziroma tam nekje :P

IgorGrozni ::

Face it Whale, ali si ti ali življenje prestrogo do sebe/tebe. Šmrc !:(

perci ::

BW: Sexy.

Thomas ::

> tisto kar me pa najbolj matra je pa tale Critticall. Zdeva naj bi bila možgansko dobra, debatira se pa o njej na slo-techu...

Tole je zanimivo, ja. Meni se zdi mogoče dvoje.

A - gre za iluzijo peščice posameznikov, da je sploh kaj vredno tisto. Ker v resnici ni nič. Takoimenovan Several Unique Sort naprimer, sploh ne deluje. Oziroma če že, je trivialna malenkost.

B - zadeva je toliko groundbreaking, hkrati pa toliko nasprotna vsemu, kar so verjeli dotlej, da je ceneje razviti slepo pego, kot pa se soočati z njo.

Moram reči, da vsaj 3 ljudje na Slotechu so nedvoumno in javno zastopali varianto A. Gandalfar, Sergio in noraguta.


Bogsigavedi!

Tear_DR0P ::

kožna guba 2, temu ti praviš koža?? a si elf al kaj?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

IgorGrozni ::

Ooohhhh......nevone.

strictom ::

Zanimivo kako se nekaterim gre da ima njihov partner popolno telo. Kaj pa tisto, ammm kako je že... Aja, "Notranjost je pomembnejša od zunanjosti"? Ali se s tem samo ljudi ki imajo nepopolna telesa tolažijo?

Sem mislil da znamo dosečt podn samo vedno znova in znova dosegamo boljše rezultate.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Thomas ::

> samo ljudi ki imajo nepopolna telesa

Kolikor je meni znano, so vsa človeška telesa nepopolna.

Kratkotrajna iluzija je, da katero ni nepopolno.

Thomas ::

BUT! Sama antropomorfna oblika je pa povsem OK. Če jo uspeš zidealizirat in zavarovati pred decayem .. non plus ultra!

perci ::

Kratkotrajna iluzija je, da katero ni nepopolno.

Kaj pa sploh pomeni popolno, če to besedo apliciraš na telo? A je to neka absolutna kategorija al je za vsakega drugačna? Za drvarja so popolne roke drugačne kot za pianista.

strictom ::

Nisem mislil popolno kot "popolno" ampak kot da ima mišice, six-pack... Pač neki fotomodeli ki večino časa preživijo v fitnesu in pri plastičnih kirurgih zato da bi zadovoljili potrebe delodajalca. PODN!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

BigWhale ::

Men se zdijo vecje riti popolnejse od manjsih. :P

Thomas ::

Enačbe imajo lahko več rešitev, to že vemo.

Požeti je treba nekaj taboljših in jih spraviti v kaščo, za dolgo kozmično zimo pri 3 Kelvinih.

Keyser Soze ::

No preden se napiše še več takšni postov (zarukanih, da bo jasno), naj povem da sem razmišljal zelo naglas in v duhu ironije

Kaj hočeš s tem povedat? Da si napisal zarukan post? Ali da pišeš največje bedarije?

Hjej. Vidim da ni za govorit ns tem forumu o neki "lepoti" ker pride na dan veliko frustracij. Ala to, da je velika rit s polno jamic in udrtin lepša od mišičaste in gladke. To, da mora imeti tip vamp, drugače ni OK. Ipd. Si ne predstavljam trpljenja, ki je prišlo v glave ljudi, ko so videlli prvo sliko v tej temi. Damn, je moglo bit hudo.:D

Najprej govorijo o neki pameti oz. bolje rečeno razgledanosti in učenosti, za katero se je treba trudit. A o telesu, ki je vsaj približno(saj ne čisto isto) takšno kot tisto na začetku te teme in za katerega se je treba "malo" potrudit vsi smatrajo da je odveč. Čudna pota. ČE se migaš za možgane, še moraš migati tudi za telo. Drugače si lenoba. To da pa zunanji izgled ni pomemben je pa prej kot ne pesek v oči. Oz. nekaj kar ste pobrali od babic in še vedno gojite globoko v sebi. Notranja lepota in ne zunanja.

P.S.: Me zanima zakaj 90% tipov na ulici z veseljem pogleda za lepo deklico? A je tu ravno tistih prostalih 10%. Ali samo prisiljeno moralizirate? Morda pa še vedno živite pod vplivi stereotipov, da lepota in pamet ne gresta skupaj in da so blondinke "blond"?

Tear_DR0P ::

Keyser jst sm lep, pa tud če mam kako kilo preveč - je pa res da sm jih kr neki zgubu, da sm pasu v staro maturantsko obleko :D - moja draga je še lepša, pa ma tud kko kilo prevč, sam je pa zato prijetno prjet tam kjer šlatam. Ko sem bil pa še mlajši in sm za vsako laufu sm pa sprobu tud kako tako, za katero so drugi trdil kako je fajna in "šlank", men je blo pa žal.

Ljudje mamo različne okuse in ideale - danes je pa kozmetika skupaj z garderobo tista, ki lahko skoraj vse popravi.

Maš pa prav - po eni strani seremo zdrav duh zdravem telesu, po drugi strani ni važno kakšen si, vedno boš lep - tretja plat je pa cosmo, plyboy&girl, menshealth - in pa ulica ter plaža.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

gzibret ::

> Kaj ti pomaga lepota, ce je intelektualno na ravni enocelicarjev ali pa v najboljsem primeru mehkuzcev, brez hobotnice & alike.

Se strinjam. Sam če bi že moral izbirati med dvema opcijama:
(A) grda in pametna VS (B) lepa in neumna

Kratkoročno: sigurno B

Dolgoročno: ne vem.... Dejstvo je, da vsaka lepa slej kot prej postane grda. Pol maš pa grdo in neumno. Hmmm.... Grda pa ima še vse šanse, da postane nekoč vsaj "prebavljiva". Sam konec koncev, kaj ti nuca pamet, če moraš vsakič sexati v popolni temi. Bah, kaj nakladam. Ne, vsekakor B. A se nebi niti pritaknil. Niti v mislih.

Tukaj seveda govorim o dveh hipotetičnih ekstremih. Takih IMO ni veliko. SIcer pa tudi ni vse v pameti in lepoti.
Vse je za neki dobr!

IgorGrozni ::

Če se ne motim je grški pregovor.......daj bog, da bi bil zdrav duh v zdravem telesu.... ( če ne silaki delajo zlo ..)

Keyser: Eden od mojih znancev, osvajalec več osemtisočakov v Himalaji, je sicer zjeban karakter, sem mu pa oprostil, ko sem opazil, da nosi en tak mali, simpatičen ˝trebušni vložek˝ ...češ tip ni fanatik ( kot je večina alpinistov).
Fanatiki (po disciplini, ne po genih)) pa so slepi za minljivost in končnost človeka. Arogantni
tepci !

Mišice iz slik so izložbene mišice. Tip s takim telesom niti hodit ne more normalno ( spomni se Schwartzenegerja ), kaj šele teči. Uporabne mišice so vitke, komaj izražene.
In vse kar je zahtevati od telesa IMO je, da je posoda za dušo. In da služi življenju in misli dovolj dobro. (predebelo pač ne ).

Ti si pač Hollywood dete. Fasada, pa nič drugega ! In če misliš, da iz zgornjega teksta ˝visi˝:D frustracija, samo dokazuješ, da si generacija plehkega videza in ne ˝duše˝.

Big W: Yeah !>:D

IgorGrozni

Keyser Soze ::

No, no. Spet eden, ki se tolaži z dušo. Jebiga. Ne morete bit vsi lepi. Ste pa lahko vsi fouš.:P

IgorGrozni ::

Keyser: Moja duša mi je v ponos, ne v tolažbo, ampak moje telesce pa tudi ni na odmet.:8) Fiiiijuu.:D

Lp. IgorGrozni

root987 ::

A ni še bolje imet oboje?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

DoloresJane ::

No, Keyser, če si pa tako greha vreden, pa postaj svojo slikco tule, da boš vsaj malo konkurence onemu prvemu tipu. Če boš rekel, da ne, očitno nekaj ne bo držalo pri tej silni lepoti in seksapilu, ki naj bi ga posedoval.

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

E, ne bom rekel ne. Le proti mojim načelom je. Nisem namreč eksibicionist. :P

Sicer pa Nadehzda.. Si mal firbčna anede?8-) Ampak te moram razočarat. Sem že zaseden.:P

cryptozaver ::

No evo, zenska ki ne moralizira! Cool. Me zanima kolk tip(č)kov tule zmore to?

Zgodovina sprememb…

SebaR ::

tole mi je pa interesantna tema :D...boj za prevlado v lepoti
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

64202 ::

Meh, sem se ze skoraj veselil zenskega prepira, kater od unih tipov ma boljsi sestpack :))

Keyser Soze ::

No še moj zadnji post tule danes. Ker potem moram na lepotni spanec, da mi bodo nekateri še lahko fouš. :)

ZDej mi pa povejte katera je lepša.


ali tale




P.S.: Pardon avtorici posta, ker spet limam ženske, ki jih je že tako ali tako poln S/T. Takih slikanih seveda. Ampak ker je itak tradicija pri nas, da teme navadno zalutajo...

Zgodovina sprememb…

cryptozaver ::

Pazi da v postelji ne pozabis snet RayBank >:D

Keyser Soze ::

U, hvala. Sam kje pa so?

Daedalus ::

Mislim, daš pa primerjavo... Med tema dvema je vsaj 100 Kg razlike. Pa mislim, da tisti ki pravijo "par kil več" (kot jaz naprimer) ne mislijo extremov. Pismo, s takim pristopom lahko dokažeš karkoli...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Keyser Soze ::

:D

Ti Daedalus pa veš kako lep sem, ne? Si me že videl.

PA da ne boste rekli, da nisem v skladu s temo.

Fajn tipčki.



In pa še slovenske gore listi. Vi pa ločite pleve od semen.

P.S.: Očala sm najdu. So ble na nosu. Men se je pa čudno zdelo zakaj je tako temno danes.

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

Seveda je debela USgirl, suha pa EUgirl. Kakšno posploševanje! Spet nekdo preveč gleda Jerryja Springerja.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obrezovanja žensk/deklic je zločin (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
57830976 (14911) T-h-o-r
»

feminizacija zahodnega moškega (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38173100 (65101) jype
»

Kaj je tako fascinantnega na... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
555000 (3925) nevone
»

Zaljubljenost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
1139752 (6413) 3p
»

Je možno prijateljstvo med žensko in moškim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636746 (5651) SebaR

Več podobnih tem