» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
71 / 78
»»

hojnikb ::

mogoče pa naročajo.. :)
#brezpodpisa

MStrix ::

Nebi vedu. Špekulacije :D

BCSman ::

Lol sem kupil v Swedata nek pc z bigtower ohišjem. Ker je smrdelo po zažganem prahu med delovanjem sem malo bolj podrobno počekiral notranjost in zagledal kraljestvo prahu, sploh za prednjo stranico je ekstremno nabito. Problem ker ene stranice ne morem odstranit, saj je zaklenjena in ključa seveda niso imeli :D Vedno ko grem proč od pc-ja za dlje časa, ga dam v sleep mode (suspend to ram), da ne slučajno zgori hiša. :D Ok saj sem si sam kriv, da sem kupil to zadevo, ampak mene bi blo sram prodajat tako svinjsko kišto na bolhi, kaj šele da bi imel računalniško trgovino. Pa ventilator od proca brni kot motokultivator...

 slika1

slika1



slika2
kljucavnica

GTX970 ::

BCSman
WTF, kaj ljudje vse kupijo.
Zaklenjena stranica je smetana na torti.

ovcejetrebašišatpress

BorutK-73 ::

Niso te klučavnice vse iste? Imam še en par ključev za to.
Bi pa jaz to probal "vdret" ali pa povrtal.
To že meji na požarni nevarnosti.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Pošlj jim te slike na mejl al pa objavi fb :) Nevem zakaj ljudje skrivajo take stvari. Slikat, objavt, prijavt itd.
ker če ne, potem sigurno neboš zadnji.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

mah, rabljene kompe kupovat, sploh če jih ne prečekiraš prej, je tut veselica :)
#brezpodpisa

BCSman ::

Problem ker sta šla že dva meseca mimo, no zdaj sem jim poslal mail z opisano situacijo in da bi prišel menjat ohišje. Če bodo meli kak nerabljen stock cooler za core2quad se bom probal še zanj zmenit za kako nižjo ceno.. No saj jih nič ne obtožujem, vem pač za drugič da moram bolj podrobno pregledat rabljene stvari pred nakupom :)

iMaximus ::

Še nekaj mojih izkušenj.. Naročal sem večinoma komponente za moj novi gaming PC.

Mimovrste - Naročil gaming slušalke, prejel v 2 dneh, gaming tipkovnica, prejel v 2 dneh, Trdi disk, napajalnik in optično enoto prejel v 3 dneh, o vseh naročilih so mi naprej izdali predizračun, ter kdaj bo naročilo prispelo, ko je le-to bilo odposlano sem vedno dobil tudi SMS. Super trgovina, res je da imajo malo visoke cene, ampak so res zaupljivi.

Blinkcomp - Iz te trgovine sem naročil i5-4690k, najprej ga ni bilo na zalogi, nato je spet prišel in so me o tem takoj obvestili, ko sem ga naročil sem tudi najprej dobil predizračun, nato so potrdili račun, in ko so ga poslali na moj dom so mi še zraven dodali link, da lahko spremljam dostavo.. Super stran, z njimi sem se veliko pogovarjal preko Facebooka, super zaposleni. Mi je pa zelo žal, da so jo izbrisali. Res je bila odlična trgovina.

Mlacom - Pri njih sem naročil Gaming kišto, dobil v 2 dneh, nato sem naročil rame, matično, hladilnik za procesor in 2 ventilatorja, dobil v 2 dneh.. Na srečo matične nisem odprl, saj sem jo hotel zamenjat. Kupil sem ASUS ovo Pro Gamer B85 ploščo, kasneje smo se zmenili za dobropis in sem jo zamenjal z novo MSI Z97 GAMING 3 matično. Nič težav pri dobropisu, zelo so bili prijazni. Z njimi sem se tudi pogovarjal preko Facebooka, super ljudje.;) Odlična trgovina.

To so strani iz katerih sem jas naročal, bi še pa omenil Markosoft. Vodja markosofta je tudi ena odlična oseba, komunikativna, pravkar si pišem z njim glede nakupa grafične. Majstor mi je celo ponudil popust.. Brez besed. Bom definitivno naročil pri njih. Za sestavi.si gre isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iMaximus ()

BCSman ::

Evo pri Swedati so mi zamenjali ohišje brez komplikacij, čeprav je šlo že toliko časa mimo. Pa ko se je prodajalo, niso vedeli kaj je pod prednjo stranico, ker je noben ni odpiral.

lol1290 ::

Ko se že pogovarjate in ocenjujete trgovine, ali lahko vprašam če je že kdo naročal iz trgovine mindfactory.de? Kmalu nameravam nabaviti komponente za 1000 eur iz te trgovine, ker je ena najcenejših v evropi. Tako da bi rad zvedel kakšna je ta trgovina, če so kakšne težave z dostavo, itd...

Hvala!

Insan3Lik3 ::

nevem če je cenejše kakor iz hardwareversand.de preko idealo ali geizhals

drugače je pa kr uredu mindfactory
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

m0LN4r ::

Je včasih res cenejša, je pa malo drugače s poštnino. Se pa še vedno veliko bolj splača kot tu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

lol1290 ::

Ok, hvala za odgovore!

Nwanko ::

Pohvale Eventus sistemi, nesel miško na servis v BigBang 20.5.,zraven priložil emaile od razer supporta, danes dobil novo.

andrazzh ::

Zdravo!

V bližnji prihodnosti nameravam kupiti in sestaviti PC za katerega imam komponente že izbrane. Sedaj se odločam samo še med ponudniki -
načeloma med mlacom in funtech. Kakšne so vaše izkušnje? Katero trgovino priporočate?

Insan3Lik3 ::

tujina ni opcija?
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

solatko ::

Funtech!
Delo krepa človeka

mitja73 ::

Sestavi.si

Insan3Lik3 ::

jah andraž če boš kupu iz tujine (hardwareversand preko geizhals/idealo) zna bit da boš dosti prišparal (150-250e) če maš dokaj velik budget, kakor je hojnikb rekel (sicer je odgovor zginu) sporoci katere komponente imaš izbrane da malo pregledamo skupaj
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Kaj ::

Sori če ni čisto temi primerno. Ampak kako je s poštnino pri recimo hardwareversand, če stvar reklamiraš? Ti jo povrnejo?
Če sem kdaj kaj kupil preko amazona in se za zamenjavo pod garancijo dogovoril preko amazona, so me pozvali, naj jim pošljem račun od poštnine in so jo povrnili.
Pred dnevi pa sem isto naredil glede foto flasha iz amazon.de, a mi je prodajalec Neewer odgovoril na mailu, kjer so mi tudi posredovali naslov. Kakšna je v tem primeru praksa? Naj jim rečem kaj glede poštnine (9EUR priporočeno do anglije)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaj ()

andrazzh ::

Nevem kako je z naročanjem na firmo v tujih trgovinah, zato bi raje kupil v slo. V primeru pa da to ni baš nek problem, pa da se dobi še ceneje, potem je seveda tudi tujina opcija :)

Sem objavil spisek komponent, pa so mi moderatorji zbrisali post, tako da sem ustvaril novo temo v "Kaj kupiti" sekciji z naslovom "Render workstation konfiguracija".

hojnikb ::

na firmo gre brez problema tut iz tujine...
#brezpodpisa

Machete ::

Na firmo ni nobenih posebnosti, enako kot kupovanje v Sloveniji.
Večina ima poštnino za reklamacije poštimano. HWV vem da ima. Samo sprintaš pildek, ki ga daš na pošti zraven paketa in ne plačaš nič.

lordDadi ::

Comshop v Europarku katastrofa dokler ne menjajo trgovcev nikoli več tja, cene pa tako imajo proti drugi previsoke v drugih trgovinah lahko dobiš identične izdelke par 10 evrov ceneje kot tam, pa še vsak trgovec ti tam da drugačne informacije o enakem izdelku, tako da imajo IQ pod -0, pa v obraz ti lažejo in te zavajajo podkrepim z dokazi, sam se mi trenutno ne da pisat.>:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Machete ::

Če se ti ne da napisati osnovnih relavantnih informacij, potem sploh ne piši. Ker enega brezveznega neargumentiranega usajanja, forum ne potrebuje in ne prispeva k ničemur.
Še največji kekec izpadeš sam, ne pa comshop. Pa ne da jih zagovarjam, ker sploh ne vem za to trgovino.

Snegec ::

Okej, to je zgolj opazka. Vidim, da se tle diskutira predvsem o nekem ožjem izboru spletnih trgovin, tako v domačem in tujem obsegu. Torej, moje vprašanje:

Kaj pa trgovine o katerih nihče nič ne pove, je to dobro ali slabo? Če pregledujem cene na ceneje.si, ter primerjam s pritožbami čez štacune v tej temi, kmalu pridem na nek ožji izbor trgovin, ki nimajo nobenih komentarjev. Naj to razberem kot tezo, da so te trgovine nadstandardno dobre ali da pač z njimi noben ne posluje?
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

hojnikb ::

Verjetno imajo malo prometa :)
#brezpodpisa

mitja73 ::

Snegec je izjavil:

Okej, to je zgolj opazka. Vidim, da se tle diskutira predvsem o nekem ožjem izboru spletnih trgovin, tako v domačem in tujem obsegu. Torej, moje vprašanje:

Kaj pa trgovine o katerih nihče nič ne pove, je to dobro ali slabo? Če pregledujem cene na ceneje.si, ter primerjam s pritožbami čez štacune v tej temi, kmalu pridem na nek ožji izbor trgovin, ki nimajo nobenih komentarjev. Naj to razberem kot tezo, da so te trgovine nadstandardno dobre ali da pač z njimi noben ne posluje?


Sprobaj jih in poročaj.

m0LN4r ::

Take trgovine so fajn, ko se gre za manjše, cenejše stvari in ki so na zalogi, ker niso neka specifika. Malo delavcev malo potrošnikov.
Kaj bi se pa zgodilo ob nabavi večih raznolikih komponent in ko več ljudi reklamira zadeve pa bo treba probat?

Neka večja štacuna ma sigurno več dinamike okoli glede tega.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Apache90 ::

Evo da pohvalim trgovino Hardwareversand. Naročil prejšnji ponedeljek in plačal, v torek prejeli plačilo in začeli postopek, v petek poslali, danes dobil. Naročil sem pa komplet računalnik. Zelo odzivni in hitri. Sigurno bom še naročal.

Epialt ::

Apache90 je izjavil:

Evo da pohvalim trgovino Hardwareversand. Naročil prejšnji ponedeljek in plačal, v torek prejeli plačilo in začeli postopek, v petek poslali, danes dobil. Naročil sem pa komplet računalnik. Zelo odzivni in hitri. Sigurno bom še naročal.

A lahko z nami deliš kaj si naročil prosim?

Apache90 ::

Seveda lahko :)

http://www.hardwareversand.de/pcconfigu...

Tole sem naročil, ampak preko idealota, tako da sem dobil še 40 evrov popusta.

Le grafično sem komaj spravil notri v ohišje, ogromna je. V milimetre je šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apache90 ()

starboi ::

Apache90 je izjavil:

Seveda lahko :)

http://www.hardwareversand.de/pcconfigu...

Tole sem naročil, ampak preko idealota, tako da sem dobil še 40 evrov popusta.

Le grafično sem komaj spravil notri v ohišje, ogromna je. V milimetre je šlo.


SSD ? :O

Apache90 ::

Dobil od kolega novega 250 gb.

Nisem še sprobal mašino kar se gaminga tiče, ni bilo cajta. Jutri maybe :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apache90 ()

Epialt ::

Zanimivo. Sm mislu da si kako eksotiko narocil da si tak hitr dobu. Mmm si v nemscini kej dopisval al si oddal klasicno narocilo in placal?

Apache90 ::

Klasično naročilo in plačal takoj. Dopisoval sem se v angleščini, vprašal sem samo kdaj približno bo naročilo ready. Odpisali so mi v roku 15 min.

Epialt ::

Haha 100/1 proti drugemu uporabniku. Zanimivo.

oemdzi ::

Ni ravno računalniška trgovina ampak... A.M.P. amp-solar.com prodaja fejk MPPT regulatorje, na sledeči mail že nekaj dni brez kakršnegakoli odgovora:
Pozdravljeni, želel bi preklicati naročilo št. 8456, saj sem vmes ugotovil, da ne gre za resnični mppt regulator (sodeč po številnih testnih na spletu), zanima me tudi vaše mnenje o temu. Na spletu je v testih jasno razvidno, da naprava v notranjosti ne vsebuje "dc to dc" pretvornika, kar bi vsak mppt regulator seveda moral imeti.


Saj niso ne prvi ne zadnji, na spletu lažje kupiš fake MPPT solarni regulator kot pa pravega, ampak vseeno nek odgovor bi lahko podali, če se imajo za kaj boljšo firmo od AGT :P Tako jim pa z veseljem naredim negativno reklamo.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Seljak ::

Kaj mi lahko kdo poda kakšne so kaj izkušnje z stranjo CDkey.si? Rad bi sinu kupil igro,ki je kar poceni,glede na to,da se gre za GTA 5 in imajo nastavljeno ceno 41EUR. Vem,da so še druge spletne trgovine,ampak bi prej poskusil pri Slovenskem ponudniku,da tudi naši kaj zaslužijo:D. Torej Vaše izkušnje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

scipascapa ::

fizično imaš 59,99 več ali manj povsod.

Seljak ::

To vem.

Seljak ::

Menjal se je lastnik pri CDkey.si. Naročil sem igro in sedaj čakam. Bomo videli,če bodo kakšni zapleti :D

zmaugy ::

Danes sem pogledal na enaa.com in ker to počnem s tablico, me je pričakal neprebavljiva mobilna varianta iz katere nekako ni bližnjice na desktop varianto.
Pa v čem je fora takšnega pristopa, se nam hočejo zameriti s temi mobilnimi polizdelki?
Iščem prenosnike in seveda nimam namena prelistati vseh, ki jih ponujajo, ampak iti po določenih kriterijih, ki se jih je prej dalo lepo izbrati (in se jih da po drugih trgovinah). No go. Neverjetno.

BorutK-73 ::

Za desktop verzijo greš v opcije brskalnika.

McClane ::

Enaa ima nasploh katastrofalen search. Nobenih filtrov po proizvajalcih, tipih, velikostih ama nič..samo cena ter dobava? Ne vem komu se to zdi najbolj uporabno...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

zmaugy ::

BorutK-73 je izjavil:

Za desktop verzijo greš v opcije brskalnika.

Nikjer ne najdem - Safari na ios6 (ipad).

BorutK-73 ::

zmaugy je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Za desktop verzijo greš v opcije brskalnika.

Nikjer ne najdem - Safari na ios6 (ipad).

Za iOS pa ne bi vedel kje se nastavi. V chrome in FF za android je v opcijah (... ikona)

Zgodovina sprememb…

skysorceress ::

Mogoče bo slightly off-topic, samo res ne vem, kje bi vprašala ...

A še komu gamestop stran ne dela zadnji teden? neka Error 16 ... Vsi štekajo, avstrijski, nemški, ameriški, UK ... Samo irski, mislim da dela, bogve zakaj. In kakorkoli iščem po internetu, nihče ne govori o tem. Ve mogoče kdo, zakaj, pa če se da kako popraviti ali enostavno treba počakati?

galu ::

Mene iz slovenskega IP-ja tudi ne spusti gor. Če uporabljam AT/DE IP, pa brez problema. Go figure...

Sicer pa ti delajo uslugo. Ne kupovati tam.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()
««
71 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 486 87 88 89 )

Oddelek: Kaj kupiti
4432845203 (699) KiNgKoNgX

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132320 (71860) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116160 (47501) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45

Več podobnih tem