» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
38 / 78
»»

Aljoša ::

tole je pa resna kritika. Prosim pošlji kakšen podatek več, recimo številko naročila ali pa vsaj tvoj e-mail in datum nakupa na crm@gambit.si pa bodo preverili, kdo je odgovoren za tole štalo. Za nazaj ti res ne moremo kaj dosti pomagati, a boš s tem pomagal drugim, da bodo zadeve bolje tekle. Pa še kakšno drobno dobroimetje ti bodo naložili na tvoj EnaA račun v zahvalo.

amacar ::

Sam sem imel skoraj toliko pene not, da neonk nisem našel :-), tako da čudno, pa tudi kontroler ventilatorjev je bil fajn zavit. Seveda kupljeno pri enaa

UNIVERZUM ::

Graja in pohvala ANNI spletne trgovine.

graja- Naročeno 1.6.2010 (14:00), dobavljeno 4.4.2010 (10:00) cela dva dni so potrebovali za obdelavo naročila, oziroma 44 ur od oddaje naročila do odpreme le tega. Ne vem zakaj, saj je bil samo en izdelek in ne pol kombija.

pohvala- izpolnjena garancija- ki se je nahajala v škatli pri izdelku (ker večina računov zbledi). Izdelek so tudi zapakirali nazaj (tako, da če ne bi bilo izpolnjene garancije v škatli, sploh ne bi vedel da je bil odprt), ovit v polivinil.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

knesz ::

UNIVERZUM je izjavil:

Graja in pohvala ANNI spletne trgovine.

graja- Naročeno 1.6.2010 (14:00), dobavljeno 4.4.2010 (10:00) cela dva dni so potrebovali za obdelavo naročila, oziroma 44 ur od oddaje naročila do odpreme le tega. Ne vem zakaj, saj je bil samo en izdelek in ne pol kombija.
...

A se zajebavaš?
Naročila se ponavadi obdelajo če so oddana do 14 ure. Se pravi je šlo tvoje naročilo v obdelavo 2.6., potem pa lahko še en dan pripišeš pošti oz. dostavni službi (sploh za zadnje je značilno, da ne dostavijo nasednji dan).
In ne, na Anni-ju nisem kupil še ničesar in z njimi nimam popolnoma nič.

lp

UNIVERZUM ::

@knesz dostavljeno je bilo naslednji delovni dan, po tem ko sem prejel obvestilo o odpremi pošiljke iz ANNI.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

GamingFish ::

No pa vas zaj jast vprašam kera spletna trgovina je najbolj zanesljiva in da ima kar ugodne cene?
Se opavičujem za napake v postu...

bluefish ::

Nekako se mi zdi Funtech še najboljši glede na mnenja. Morda tudi Enaa.

nejko8 ::

Za moje pojme Swedata, samo imajo precej manjšo izbiro komponent v internetni trgovini od drugih.

him ::

Enaa ni slaba izbira
http://img395.imageshack.us/img395/4779/clips21ar.gif

solatko ::

Tudi AGT ni slaba, če veš kaj hočeš in si pripravljen malo telefonsko pritiskat na zaposlene. Pri kar nekaj naročilih, so se več kot odlično odrezali.

Steinkauz ::

AGT jebe zaloga in res ne štekam, zakaj ne porihtajo tega malo bolje.
Ker drugače so pa super

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

solatko ::

Saj nobena trgovina v SLO nima zaloge novejših zadev, je pa res, da tisti, ki nabavljajo pri večjih SLO uvoznikih ala Avtera, dobijo kakšno zadevo hitreje, vendar je cena višja, tako, da se splača počakat tamale z manj rabata.

GamingFish ::

kaj pa tko osebni prevzem oz. obisk v trgovini?
Tko mislm svetovanje pa cene.
Predvsem me zanima Ljubljana pa Novo mesto.
Se opavičujem za napake v postu...

Steinkauz ::

K sm bil nazadnje tam(še preden so se selil) je mel mogoče na zalogi 5 asus p5q pro pa 10 e8400. To ti takoj poide :\
"Skladišče" pa v velikosti 3x2 metra.

GamingFish je izjavil:

kaj pa tko osebni prevzem oz. obisk v trgovini?
Tko mislm svetovanje pa cene.
Predvsem me zanima Ljubljana pa Novo mesto.


Jah če prej naročiš pa da ti točno povejo ko je vse na zalogi lahko prideš v AGT osebno iskat. Za svetovanje so 1A :)
Če pa prideš kr tko tja, je pa ogromna šansa, da ne bo mel nečesa kar rabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

TOP ::

Že čakanje na to da ti povejo,kdaj so vse dobili,traja zeloooooooooooooooooooooooo dolgo.Umes zgubiš veliko časa,denarja za telefon in volje.

delfinus ::

Sicer sem ze pohvalil, a kljub vsemu lahko napisem, da je mene ob zadnjem nakupu sestavi.si zelo presenetil. Kar mi je kul, je da so prodajalci prakticno vsak dan na voljo, tudi ob sobotah in nedeljah jih nades na MSN. Vedo kaj prodajajo, najdejo ti produkte tudi, ce jih nimajo v ponudbi, in tudi ves kaj se s tvojim narocilom dogaja v sekundi pet. Storitev opravljajo nemsko.

lp, d.

amacar ::

Tudi sam sem naročil 2 pc-ja pri sestavi.si, ni blo nobenga problema, ker potem niso imeli ene matične mi je dal ekvivalentno za enako ceno.
Potem agt, me je tudi presenetil, dan po naročilu (le to je bilo oddano zvečer), me je poklicala ženska in rekla, da nimajo na zalogi, in mi predlagala nekaj drugega. Nato sem dobil robo naslednji dan.
Enako pri enaa, brez problemov.
Tudi mimovrste, so bile zame super, a so povečini tam izdelki dražji.

Tako da mislim, da v nobeni izmed teh trgovin ne boš imel problema (čeprav nikoli ne veš).

Izy ::

Jaz se strinjam z Bluefishem, tudi glede na lastne izkušnje z njimi, ne samo po prebranih mnenjih.

nudim ::

No moje mnenje je takšno, da še sem vedno pristaš enaa.com in mimovrste.com. Najbolj jim zaupam in vem, da bom hitro izdelke dobil itd.
No po mojem mnenju pa še mimovrste.com najboljši kar se tiče cene izdelkov in tudi komentarjev pot artikli.
Je pa tudi res, da pa je konkurenca velika in tudi odstopanja v ceni niso velika.

kitewing ::

nudim je izjavil:

No moje mnenje je takšno, da še sem vedno pristaš enaa.com in mimovrste.com. Najbolj jim zaupam in vem, da bom hitro izdelke dobil itd.
No po mojem mnenju pa še mimovrste.com najboljši kar se tiče cene izdelkov in tudi komentarjev pot artikli.
Je pa tudi res, da pa je konkurenca velika in tudi odstopanja v ceni niso velika.

Komentiranje artikov? Če je nekdo napisal nekaj sto komentarjev je takoj jasno, da komentarji niso vredni nič, ker dotični niti videl ni izdelka kaj šele uporabljal. Kaj ti bodo takšni komentarji?

ql1max ::

Zanima me, a je že kdo naročeval kdaj iz trgovine slo-nakup.1i?
Hvala!

MihaPR ::

@kitewing: ravno zaradi relevantnosti komentarjev smo aprila korenito spremenili sistem objavljanja komentarjev (in tudi nagrajevanja le teh). Sedaj imajo prednost (izpostavljena so višje in posebej označena) mnenja preverjenih kupcev - torej tistih uporabnikov, ki so dotični izdelek kupili pri nas. Če so ga kupili kje drugje, tega žal ne moremo vedeti :)

Dvignila se je tudi 'nagrada' za dobro napisano mnenje, in sicer na 2 EUR (prej 0,25 EUR), vendar jih po uredniški presoji podeljujemo v prvi vrsti mnenjem preverjenih kupcev in pa vsebinsko in informativno bogatim mnenjem drugih kupcev; torej takšnim, ki izstopajo. S tem smo zagotovili bistveno višjo kakovost in informativno vrednost mnenj in komentarjev, hkrati pa smo zajezili 'plaz' serijskih piscev mnenj, ki so dnevno prispevali tudi po več deset mnenj, ki pa so bila večinoma generična in kot taka le slaba pomoč pri izbiri artikla.

Miha @ mimovrste=)

Ziga Dolhar ::

Škoda le, da občasno komentarje mal preveč "redakcionirate" in vsebinsko posežete vmes. To pa ni lepo! :)

p..: MihaPR je verjetno MihaR? ;)
https://dolhar.si/

energetik ::

Steinkauz je izjavil:

Jah če prej naročiš pa da ti točno povejo ko je vse na zalogi lahko prideš v AGT osebno iskat. Za svetovanje so 1A :)
Če pa prideš kr tko tja, je pa ogromna šansa, da ne bo mel nečesa kar rabiš.

Mene pri njih moti predvsem to, da ti vmes ko čakaš 2x povejo, da bo roba naslednji dan in je potem ni. To je neprofesionalno. Razumem, da so lahko daljši roki dobave, ker nimajo skladišča, ampak od njih pričakujem, da mi po naročilu povejo datum, kdaj bo roba prišla. In da je ta res takrat tam. In da se na podlagi tega odločim, ali bom naročil, ali pa bom šel kupit kam drugam, kjer imajo zalogo, pa čeprav dražje.

XKEKAX ::

energetik je izjavil:

Steinkauz je izjavil:

Jah če prej naročiš pa da ti točno povejo ko je vse na zalogi lahko prideš v AGT osebno iskat. Za svetovanje so 1A :)
Če pa prideš kr tko tja, je pa ogromna šansa, da ne bo mel nečesa kar rabiš.

Mene pri njih moti predvsem to, da ti vmes ko čakaš 2x povejo, da bo roba naslednji dan in je potem ni. To je neprofesionalno. Razumem, da so lahko daljši roki dobave, ker nimajo skladišča, ampak od njih pričakujem, da mi po naročilu povejo datum, kdaj bo roba prišla. In da je ta res takrat tam. In da se na podlagi tega odločim, ali bom naročil, ali pa bom šel kupit kam drugam, kjer imajo zalogo, pa čeprav dražje.


točno to se je meni zgodilo pri AGT-ju. Čakal sem en mesec, pa ni bilo nobenega sporočila kaj se dogaja z naročilom. Nato sem napisal mail kakšen je sedaj status naročila in so mi odpisali, da bo roba prišla naslednji teden... OK, jaz počakam en teden in nič... nobenega sporočila. Nato sem spet napisal mail in so mi odgovorili da bo čez 3 dni... čakam, vendar spet nič. Tisto kar sem naročil sploh ni bila tako nujna stvar, zato sem se odločil da bom pač počakal, ko bodo javili, bodo pač javili in mi poslali. Ni bilo nobenega sporočila, zato sem naročilo tudi storniral.

Nwanko ::

Evo,še enkrat morem pohvalit spletno trgovino Mimovrste. Včeraj ob 14:30 sem naročil tipkovnico,danes ob 8:00 sem jo že dobil,brezplačna dostava.
"slo_tech_rox" velja do 27.06., brezplačna dostava ter brezplačni osebni prevzem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

Steinkauz ::

Ok do sedaj sem vedno hvalil AGT, razn zaloge.
Ampak WTF se je pa sedaj s cenami zgodilo??
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/o... to je blo 50eur
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/o... to je blo 130
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/p... to je blo 160
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/p... to je blo 140
http://www.agt.si/racunalniska-oprema/g... 309 eur??? ( ja vem, da so se podražile, sam povečini ne tolk)

In ne, euro ni TOLIKO padel.

BALAST ::

Za poletni dopust si želijo čim manj naročil, saj bo verjetno le eden od zaposlenih vodil spletno stran in fizično trgovino. :D

Opkow ::

hm...Funtech ima i5 750 217 eur.

fr4nc ::

Opkow je izjavil:

hm...Funtech ima i5 750 217 eur.


Da, vsi drugi imajo i5 nekako še dražje...
Samo ne pa razumem cene za Antec Three Hundred, ker je po vseh ostalih trgovinah nekje pri 50€, ne pa 75€...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Steinkauz ::

Ok sej zdej gledam, se je res kr povsod podražilo.
Sam eur to $ je šlo s 0.77 na 0.82, kar ni neki velik.
Ponavad se isti modeli s cajtom cenijo ne pa da so po pol leta dražji za 50eur

Mitja358 ::

Jaz bi pohvalil spletno trgovino Makroteam, kamor sem prejšnji konec tedna poslal miško Razer DeathAdder na garancijo in danes sem prejel novo. Res vse pohvale za hitrost, saj je trajalo manj kot teden dni.

gruntfürmich ::

bedak je izjavil:

Funtech +1

+1
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bedak ::

zopet funtech +1

naročil disk in me je čakal še isti dan, iskat sem ga šel naslednji dan, to je res dober performance ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bedak ()

solatko ::

Enaa - naročil Lenovo prenosnik in čez dve uri je bil že mail in SMS, da je zadeva za dvignit. Odlično, ker je šla zadeva naprej na Krk.

+5

Hair_Y ::

No če sem bil do sedaj navdušen nad trgovino MimoVrste, pa ji moram sedaj dati en veliki veliki minus.
Prejšnji teden sem naročil wifi ključek in poleg izbral še dva produkta - vsi trije na zalogi.

Obdelava naročila 2 dni, po takojšnjem plačilu še dan za obvestilo, da dobim pošiljko v roku
od 3-14 dni. Kaj je zdaj to za en šment ???

Pri izdelku, ki je na zalogi imajo zapisano da lahko dostavijo že naslednji dan!
Torej od naročila je preteklo ravno sedem dni - stvari pa so - kje ????

Soni ::

Pohvale trgovini MOJCOMP.NET
Naročil malo bolj eksotično zadevo, matično Asus P6X Premium in grafiko GTX470. Oddal sem naročilo preko spleta in po nekaj minutah prejel mail, da je odposlano.8-O Dostavili so mi jo v istem dnevu :D, sem iz Ljubljane. Statusi dobave tudi držijo.
Tudi prijatelj je naročil Razer miško, podlogo in slušalke, vse prejel naslednji dan.
POHVALNO, priporočam nakup pri njih!

smonito ::

Pozdravljeni,

v kratkem bom kupil prenosnik. Zasledil sem trgovino http://www.so-doo.si/, kjer imajo poceni HP prenosnike,
vendar so to predstavitveni modeli, cena pa je veliko nižja kot v ostalih trgovinah. Zanima me ali je kdo mogoče že kupoval pri njih ali se bolj splača vzeti novega v trgovini (mimovrste, bigbang....

Za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem.

Lp

Gregor

fosil ::

Predstavitveni je druga beseda za rabljeni.
Zato pa so tako poceni.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

McMallar ::

Pred kaksnim letom sem kupil racunalnik za brata. Nekaj low-cost, toliko da lahko surfa. Zaenkrat se vedno deluje vse, brez kaksnih problemov.
Kmalu po tem sem za kolegico zrihtal prenosnik. Imel je pokvarjen disk. Po pogovoru z njimi so mi rekli, naj jim posljem ali disk (ce ga znam odstraniti) drugace pa kar cel prenosnik. Dobil zamenjan disk in sedaj deluje.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

tomos ::

Jaz imam negativne izkušnje z AGT. Torej ohišje cooler master 690 2 advanced, bi naj imel 3 ventilatorje(tako piše na njihovi strani)-v mojem sta samo 2. Prav tako piše, da je priloženo vodilo za SSD disk, ki ga tudi ni. Da pa je mera polna, pa imajo napisano, da je na zgornjem delu ohišja možen priklop naprave SATA. Tudi na sliki na njihovi strani se vidi. Na mojem ohišju ni nobenega priključka na tistem delu, sama plastika. Je možno, da je bilo ohišje že v uporabi in sem ga potem dobil jaz? Kaj naj naredim? Živim daleč od Ljubljane in sem jim ravno danes nazaj poslal napajalnik, ker bom vzel močnejšega. Sedaj pa naj še 1x plačam poštino? :S
Tudi na odgovore po mailu sem čakal zelo dolgo. Mi je žal, da sem se odločil tule za nakup.

amacar ::

meni osebno so v mimovrste pri reklamaciji prišli na dom po paket, in ga sami odnesli, tako da nisem rabil pošiljati. Je pa zato kakšen dan več trajalo a se nisem sekiral. (pa nisem doma sredi velikega mesta, temveč v oolici rogaške slatine)

huelz ::

Pohvale Agtju, Funtechu, Mlacomu, Mimovrste, Avteri, Tech Trade Centru.
Zapravil nekje 2k eur, za dobavo se ne sekiram, ker vem, da ni odvisno vedno vse od njih, nisem imel pa nekih blaznih problemov kot nekateri tukaj.

Leks ::

@tomos
Očitno gre za napačne podatke pri opisu, zato si upravičen do zamenjave na njihove stroške. Pokliči jih in jim razloži zadevo, da nisi dobil tistega kar si naročil. Nazaj pošlji na njihove stroške, mislim da imajo pogodbo z GLS.

CreatOR ::

Še moja izkušnja.
Rabil sem en disk, naročim pri AGT, po 1 mesecu nategovanja sem naročilo preklical in isti disk naročil pri Funtech, kjer so mi ga dobavili v 1 dnevu, pa še cena je bila nižja.

vstrac ::

To, z dobavnimi roki bi tudi jaz želel povdariti, saj se vedno ravnam po tem, da kupim tam, kjer imajo na zalogi (ponavadi rabim zadevo najkasneje včeraj :\). Včasih me to stane malo dražje, ker se prodajalci na vse pretege trudijo prodati, kar je na zalogi (logično, to so že plačali, prodali pa še ne).

Enostavno niso pripravljeni prevzeti rizika pri tem, ko računajo koliko od naročenega so zmožni prodat. Je pa res, da ko jaz kupujem stvari, ne delam razlike med tem ali kupujem živila ali pa procesor. Tako kot pričakujem od Spara, da ima vedno na zalogi določeno vrsto skute, pričakujem tudi od računalniških trgovcev, da imajo procesorje vedno na zalogi. Če ne, niso trgovci, ampak posredniki. Teh ne rabim.

Graja pa gre na arogantnost in nepoznavanje blaga trgovcev v BigBangu v Novi Gorici (Qlandia), namreč na vprašanje kje imajo antene za brezžične routerje, dobim odgovor "to pa ne obstaja nikjer". Ponavadi bi sicer zahteval šefa in se pogovoril z njim, a se mi je revček zaradi svoje nevednosti zasmilil.

Kot primerjavo bi želel izpostaviti trgovce v BigBangu v Ljubljani (bivši BOF), s katerimi imam dobre izkušnje in moram reči, da so korektni.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vstrac ()

gojcus ::

Kaj pravite pa o Slo-nakup.si?

tomos ::

spreminjam svoje mnenje o AGT. včeraj sem jim pisal, danes zjutraj so takoj odgovorili, da so naredili napako oni in da bodo poslali pravo ohišje. poštnino pa plačajo oni tak da smo vse lepo zrihtali. pohvalno.
LP

e-marko ::

Rahlo razočaran nad Enaa. Naročim disk (dobavni rok 1-2 dni), plačam predračun (ja, vem...). Čez eno uro obvestilo, da se je dobavni rok zamaknil na konec tedna. Ponudili so sicer vsaj možnost preklica. Bom počakal ampak ni ravno pošteno, da ne spremenijo dobavnega roka, ki je na njihovi strani še vedno 1-2 dni. In ja, sem jih opozoril. Sicer pa je to stara zgodba katero že poznamo...

LP
...somebody, somewhere...

Grega_K ::

Jaz pri trgovinah, ki imajo edino možnost dostave z InterEvropo ne kupujem zato, ker so njihovi kurirji prekajeni (dobesedno, smrdijo po cigaretah), so umazani, za povrhu pa še škatlo (v mojem primeru) vržejo po tleh z načinom boli me k****, ti mi samo daj denar, da bom lahko čimprej pokadil še en čik;((.

Tako se obnašajo in izgledajo kuriji InterEvrope, ki vozijo pošiljke na Dolenjskem, za drugje ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grega_K ()
««
38 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste (strani: 1 2 3 487 88 89 90 )

Oddelek: Kaj kupiti
4453857399 (3063) KiNgKoNgX

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133370 (72910) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116815 (48156) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531797 (20639) cholt45

Več podobnih tem