» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
35 / 78
»»

McMallar ::

pomoje že milionkrat rečeno COMTRON ni COMSHOP......pa zabite si že v glavo.


Težava je še nekje drugje. Pred časom sem v City Parku šel v Com-nekaj trgovino, kjer sem srečal nezainteresiranega in zdolgočasenega prodajalca. Skoraj da sem ga moral prositi, če mi lahko kaj proda. In kaj sledi iz tega?

Kjerkoli zagledam Com-nekaj (pa naj bo to Comtron, Comshop, Comxxxxxx) se enostavno obrnem stran. Sicer je res, da sem samo ena stranka, ampak verjetno ne edina.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

jinzo ::

Mnja, moje izkušnje z ComShop-om so do sedaj hladno/toplo mešane. Mogoče se tudi preveč ubadam z tem, ampak ne morem se znebiti občutka, da mi produkta nočejo izdobavit ker so mi ga prodali po prenizki ceni. ( prodali so mi ga po nabavni ceni, brez DDV-ja ). Sedaj na ASBIS pravijo, da ga imajo na zalogi ampak je trenutno ponujen stranki ( pač, moj predračun je bil plačan 10.11.2009, torej pred kar lepo časa ). Bomo videli.

Snegec ::

Čak, na comshop.si v footerju pise "comtron d.o.o", na comtron.si v footerju pise "comtron d.o.o." na akcija.si v footerju pise "comtron d.o.o."
So, where's the catch ?


Očitno hover nad "Comtron d.o.o. spletne rešitve" na dnu strani (v footerju kot si sam poimenoval) ni dovolj samo-umevno obrazložen ko pač izpiše "Svetujemo pri izdelavi spletnih strani, razvijamo rešitve po meri, internet aplikacije, spletne trgovine, spletne portale, B2B, B2C in intranet rešitve po vaši izbiri, nudimo vam vzdrževanje in podporo vaših spletnih strani.", da je to zgolj pečat izdelovalca/vzdrževalca spletne strani, na kateri si.

Če ti pa še ni jasno, pa klikni tisti link na dnu strani, kjer te bo popeljalo do Comtron-ovega spletnega portala in ponujene dolgoinširoko razloženih naprednih spletnih rešitev.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

e-marko ::

Včasih vem, da sem pogledal na Comshop in potem lahko zadevo kupil v Comtronu.
Torej nekoč sta bila Comtron in Comshop eno in isto, sedaj pa nista več. Je tako ali ni? Je to samo na papirju in so lastniki isti ali kako? Pa naj že en to razjasni, ne pa samo neki linki in zatrjevanje, da to ni isto...

LP
...somebody, somewhere...

Dr_M ::

Ze 100x je bilo ze cisto vse povedano.

Comshop je bila hcerkinska firma Comtrona, potem pa je Comtron prodal Comshop (mislim, da je ze slabi 2 leti).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

e-marko ::

No, hvala. Pač nisem sledil. Saj ni bilo tako težko ali ne?

LP
...somebody, somewhere...

333333 ::

Marko če samo schroolas up maš zgoraj lepo napisano


pomoje že milionkrat rečeno COMTRON ni COMSHOP......pa zabite si že v glavo.




Saj ni tako težko ne? :)
Spiritual

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 333333 ()

jinzo ::

@Snegec, jaz bom še vedno vstrajal pri mojem delu trditve "oz. so zelo prepletena in sodelujejo", ampak ok pustmo offtopic :)

Dr_M ::

Samo kot trgovine se vedno nimata nikakrsne veze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Snegec ::

@Snegec, jaz bom še vedno vstrajal pri mojem delu trditve "oz. so zelo prepletena in sodelujejo", ampak ok pustmo offtopic :)


Prepleteni nista, sodelujeta pa še vedno.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

e-marko ::

Marko če samo schroolas up maš zgoraj lepo napisano


pomoje že milionkrat rečeno COMTRON ni COMSHOP......pa zabite si že v glavo.




Saj ni tako težko ne? :)


Če nekdo napiše, da ni isto mi to malo pove. Saj sem napisal, da želim vedeti kako je prišlo do te razdelitve, ker nekoč je bilo isto. In sedaj vem. Ni potreben še tvoj komentar, poe_T. Bi se lahko vzdržal. Saj ne bi bilo tako težko ne?

LP
...somebody, somewhere...

bluefish ::

No, debata okoli Com(Shop/Tron) naj se nadaljuje kje drugje v bolj ustrezni temi.

333333 ::

Marko bi blo ja, ker ne podpiram takih lenuhov ki se jim še eno stran na forumu ne da prebrat nazaj, če je slučajno že kdaj tekla beseda o tem v tej temi, boljse je vprašat ne, pol pa še prit naprej z odgovorom saj ni blo tak težko ne :D
Se strinjam bluefish
Spiritual

e-marko ::

Običajno vedno pogledam kakšno stran nazaj, v tem primeru samo polovico in sem spregledal. Saj sem napisal. Se torej opravičujem, ker sem zagnjavil brez veze. Vseeno ti malo prijaznosti ne bi škodilo. Ali pa se sploh ne bi oglasil. Tako pa oba nabijava nekaj v tri dni... In bova verjetno videla rdeče.

Bi pa pohvalil trgovino Ultrastore iz Slov. Bistrice, ker sem pred dnevi dobil USB slot adapter, ki ga niso imeli v nobeni drugi računalniški trgovini kar sem jih pregledal v Mariboru. Res za pozdraviti. Pa to ni prvič, da tam najdem kar drugod nimajo ali pa še niso slišali, da sploh obstaja.

LP
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

pol3ni ::

Pohvalil bi trgovino komportal.Naročil sem prenosnik,ker pa so dobili tako št. naročil in sem bil med naročniki zadnji ga nisem dobil.Danes so me poklicali in me o tem obvestili,v zameno pa so mi ponudili drug prenosnik po nabavni ceni.Tako da sem privarčeval 40 eur.
To se mi zdi ena lepših gest takih trgovcev-ko bi le bilo več takih.

LP

Marxel ::

Jaz sem pa prejšnji teden odkril novo internet trgovino, nad katero sem več kot navdušen. Kupoval sem LCD in sem od njih dobil takšen support kot do sedaj še nikjer (pa zelo veliko kupujem preko interneta). Držijo se rečenega pa še svetujejo ti. Skratka še bom kupoval v internet trgovini www.slonakup.si .
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marxel ()

lisjak ::

Žal moram POGRAJAT spletno trgovino SOLO.SI !!!! kot vidim, tudi nisem edini !
na prvi pogled zgleda v redu, pa ugodno... to pa tud vse! Obnašajo se totalno ignorantsko, ne odpisujejo in se ne javljajo na telefon! Tudi če imaš srečo, da se ti javijo ... so nezainteresirani, nekaj mutijo... skratka boli njih...

To bi bilo to zaenkrat
lp

kuglvinkl ::

Jest ne bom nikol razumu, zakaj slovenski potrošnik rine v govno.

Pa pizda, dejte tistih 5 evrov več in bo mir.

V bistvu vem, zakaj rinete v govna. Ne veste, kaj je TCO.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Sparat je treba za vsako ceno. >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Snegec ::

Mislim, da se problem skriva v šifri napake z imenom - ID10T.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

lisjak ::

Kak pa te veš kera je slaba ? na prvi pogled so vse enake !
pač probaš najbolj ugodno, a ni to logično ? sploh če ne kupuješ dosti preko neta ...
kak ste zaj vsi pametni ... ko pa keri kaj vpraša pred nakupom, ste pa tiho kot riti!

btw razlika v ceni ni 5 ampak prej 50 EUR !

Dr_M ::

Ce bi mal prebral tole temo, so bile ze veckrat pritozbe cez solo.si.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lisjak ::

sem prebral ja, pač sem delil svojo izkušnjo ... zato pa je ta tema ane ?
drugače pa dajte naslov temi: Brezvezni komentarji ... ne pa Pritožbe in pohvale računalniških trgovin








lp

kuglvinkl ::

Moj komentar se je nanašal na dejstvo, da kljub opozorilom, nekateri še vedno rinejo v govna. Tko kot smo pred leti vpili, da rajši nimaš, kot da bi kupil pri Mlakomu, zdej ponavljamo enaka dejstva za druge štacune.

Catch te teme je ravno v tem, da se lahko seznaniš, kam ne it, ker so same pritožbe. Čudil sem se pa temu, da nekateri kljub stalnim opozorilom, gredo po nakupe v slabe štacune.

In najdi mi razliko 50 evrov pri enem produtku, recmo v primerjavi z agt al pa funtech al pa kej podobno normalnega.
Your focus determines your reallity

lisjak ::

funtech: ASUS ATI RADEON PCI-e HD 5850 1Gb (EAH5850/G/2DIS/1GD5)
cena: 289,00 €
+ poštnina

solo.si: ASUS grafična kartica ATI Radeon HD 5850, EAH5850/G/2DIS/1GD5/A, 1024MB GDDR5, PCI-E, dual DVI, TV-Out, HDMI adapter


Vaša cena: 236,90 €
poštnina brezplačna

zračunaj si...

Dr_M ::

Ce je na ceniku, se ne pomeni, da jo bos dobil. :)

Ampak ja ok, bod trmast. Se bos ze naucil, ce ne z lepa, pa z grda.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

M-XXXX ::

Ce je na ceniku, se ne pomeni, da jo bos dobil.

Hehe, si me ravno prehitel pri pisanju odgovora!

lisjak ::

sej sem samo želel povprašat za dobavljivost ... kupil sem jo pa čist drugje, ker je pač ful težko dobavljiva trenutno ... kupil sem saphire 5850 za 260 EUR kar tud ni tak slabo. Pa jo jutri že dobim.



lp

Dr_M ::

Tudi funtech ima Gigabyte 5850 za 259€. Cisto tako mimogrede.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lisjak ::

Tudi funtech ima Gigabyte 5850 za 259€. Cisto tako mimogrede.



na zalogi ?

Tilen ::

EnaA DNE bi moral prejeti, ker gre ta podatek avtomatično v bazo naročnikov. Prosim, pošlji mail na enaA_crm@gambit.si, da bodo lahko preverili napako (brez tvojega e-mail naslova žal ne gre, Tilnov je v EnaA precej!)
Povabilo k nagradni igri smo poslali res vsem in tovrstne zadeve so zelo redke, enkrat ali dvakrat letno. Pošljemo jih vsem našim kupcem. Po zakonu to ni spam, zavedamo pa se, da če nekdo ne želi sprejemati nikakršne pošte, to ni ravno prijetno. Zato je to le enkrat ali dvakrat na leto, kot sem zapisal. Bom pa zelo vesel še kakšnega komentarja o tem, kaj o tem mislijo drugi slotechovci. Če je tako moteče, lahko to tudi ukinemo ali pa recimo dodamo vprašanje pri registraciji: ne želim prejemati nobenih reklamnih sporočil, ....




Ne se prosim sprenevedat. V enem mesecu ste trikrat poslali!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

energetik ::

Še enkrat bi pohvalil Mimovrste. Naročil sem kar dosti robe, 1/3 vsega je bila z dobavnim rokom več kot 7 dni. VSE sem potem dobil v 3 dneh, sem kar debelo gledal. Mogoče bi lahko samo še zrihtali plačevanje s kartico na prevzemnih mestih.

kuglvinkl ::

@lisjak

Se pravi, imam prav.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

jinzo ::

Torej, po daljšem dopisovanju in povpraševanju sem pa tja, lahko rečem da se je moje sodelovanje s Comshopom končalo super :)
Torej lahko pohvalim njihov odnos ( pa ceprav sem imel nekaj tezav z njimi ).

kmetek ::

so ti zrihtali laptopa?

fosil ::

Glede na to, da vidim da tole berete tudi upravljalci trgovine Enaa.

Resnično ste nadležni s temi reklamnimi maili.
Sploh pa s to svojo razlago, da je to enkratno sporočilo in da odjavljanje ni potrebno in tudi sploh ni možno. Ob tem pa to "enkratno" sporočilo pride vsak mesec.

A bo res treba prijava na inšpekcijo, da pridete k pameti?

Ob tem naj povem, da sem se ravno odločal kje naj kupim nekaj stvari. Po še enem nadležnem mailu je odločitev jasna. V enaa sigurno ne.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Dr_M ::

Jaz sem v zadnih 3 mesecih dobil ene 5 mailov od enaa. Nic groznega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jinzo ::

@kmetek
da, sicer novejsi model ( in malo drazji ) ampak se vedno ceneje kot kjerkoli drugje.

kmetek ::

no lepo...

mihamedo ::

Imam eno pritožbo zoper podjetja Agt. Pred kakšnim letom sem naročil trdi disk 2.5" seagate katerega po treh tednih nisem dobil in sem po dogovoru z trgovino agt vzel western digitala. Ok se zgodi vendar imam trenutno že tri tedne naročen Sharkoon quickport sata dock za trde diske in izgleda kot ista pesem.. že tri tedne mi non stop lažejo da je roba na poti, da je bila ravnokar poslana.. Tako da svetujem preden nabavljate pri agt se pozanimajte o dobavnih rokih oz se zaradi nestrokovnosti same trgovine, če se le da odločite za nakup pri drugi trgovini. AGT se opravičujem vendar kar je preveč je pa preveč

PS: v trgovini enaa sem pred kratkim naročil acer 24" monitor, dobil predračun in ga plačal nakar po dveh dnevih dobim email da teh monitorjev nimajo... VTF zakaj jih imajo na spletni strani.. spet ena trgovska poteza, da ti prikažejo poceni artikel, ki ga nimajo in ti po tem poizkusijo podturiti drugega.. sramota
-AMD phenom 955be @4.0ghz--
- 4x4gb ocz vengeance 8.8.3.7@2000--
-revodrive x2 220gb-2x spinpoint f3 500gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihamedo ()

fosil ::

Jaz sem na Sharkoon quickport sata pri AGT čakal tri mesece.
Tako da se kar pripravi, tri tedne ni nič :))

To imajo nek lasten uvoz in baje imajo s sharkoonom kar precejšnje probleme.
Problem je ker nikjer v sloveniji nisem zasledil nič podobnega.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

kmetek ::

digitus ima nekaj.......pod 30EUR.

PC-Freak ::

Tukaj jih imajo in 100% neboš čakal tako dolgo. >:D

Aljoša ::

Takole je to na www.enaA.com: Naše e-izdaje pošiljamo samo tisitm, ki so nanje naročeni. Letno pošljemo še štiri do šest reklamnih sporočil vsem, ki so registrirani. Živimo od prodaje in prodaja temelji na reklami. Prosimo za razumevanje! Če ne bi pošiljjali mailov, bi dali reklame na TV in imeli samo večje stroške, ki bi jih morali všteti v naše cene. Tega nočemo. Seveda pa nočemo pošiljati mailov tistim, ki tega ne želijo. Zato imamo STOP listo. Torej, kdor ne želi prejemati NOBENEGA maila od nas, niti takih, ko podarimo Miklavževe 3 evre, zelo znižamo ceno kakšnega izdelka, ... zadošča da na katerikoli prejeti mail pošlje REPLAY in napiše, da noče prejemati nobenih reklamnih sporočil. Tako enostavno je to.
Ker je danes ravno Božič, še koda za EnaA popust: ST2 bo veljala za slotechovce do 5. januarja 2010.

Aljoša

Glede na to, da vidim da tole berete tudi upravljalci trgovine Enaa.

Resnično ste nadležni s temi reklamnimi maili.
Sploh pa s to svojo razlago, da je to enkratno sporočilo in da odjavljanje ni potrebno in tudi sploh ni možno. Ob tem pa to "enkratno" sporočilo pride vsak mesec.

A bo res treba prijava na inšpekcijo, da pridete k pameti?

Ob tem naj povem, da sem se ravno odločal kje naj kupim nekaj stvari. Po še enem nadležnem mailu je odločitev jasna. V enaa sigurno ne.

amacar ::

pohvalit morem trgovino sestavi.si. Poslal sem jim predračun po mailu, so mi naredili ponudbo, cena je bila najnižja na spletu,. Naročil sem dva pc-ja. Preden so mi poslali, so komponente testirali. Na enem je bila v okvari matična, zato so mi jo brez doplačila zamenjali z malo boljšo. Tisti dan ob 5 zvečer so dali stvar na pošto in naslednji dan je bilo vse skupaj že pri meni. Tako da ob prvi izkušnji same pohvale. Priporočam.

Amadej Pevec

s1m0n ::

Jaz pa moram rečt, da sem razočaran nad Cool-PC izdelek je že na servisu 40dni in vedno pravijo ja naslednji teden... Vem, da to ni odvisno od trgovine same ampak servisa bi pa lahko tudi oni na servis poklicali ali ga kontaktirali ne pa da nimam čisto nič informacij kako pa kaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

Snegec ::

Jaz pa moram rečt, da sem razočaran nad Cool-PC izdelek je že na servisu 40dni in vedno pravijo ja naslednji teden... Vem, da to ni odvisno od trgovine same ampak servisa bi pa lahko tudi oni na servis poklicali ali ga kontaktirali ne pa da nimam čisto nič informacij kako pa kaj!


Če si izdelek kupil pri Cool-PC, počakaj, da bo 45dni mimo (46ti dan) in pojdi lepo k njim in zahtevaj nov izdelek.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

sniffo ::

Res ste smešni, folk. Skoz težite za nizke cene in akcije itd, bogega maila pa ne morete požret ... jao jao

Takole je to na www.enaA.com: Naše e-izdaje pošiljamo samo tisitm, ki so nanje naročeni. Letno pošljemo še štiri do šest reklamnih sporočil vsem, ki so registrirani. Živimo od prodaje in prodaja temelji na reklami. Prosimo za razumevanje! Če ne bi pošiljjali mailov, bi dali reklame na TV in imeli samo večje stroške, ki bi jih morali všteti v naše cene. Tega nočemo. Seveda pa nočemo pošiljati mailov tistim, ki tega ne želijo. Zato imamo STOP listo. Torej, kdor ne želi prejemati NOBENEGA maila od nas, niti takih, ko podarimo Miklavževe 3 evre, zelo znižamo ceno kakšnega izdelka, ... zadošča da na katerikoli prejeti mail pošlje REPLAY in napiše, da noče prejemati nobenih reklamnih sporočil. Tako enostavno je to.
Ker je danes ravno Božič, še koda za EnaA popust: ST2 bo veljala za slotechovce do 5. januarja 2010.

Aljoša

Glede na to, da vidim da tole berete tudi upravljalci trgovine Enaa.

Resnično ste nadležni s temi reklamnimi maili.
Sploh pa s to svojo razlago, da je to enkratno sporočilo in da odjavljanje ni potrebno in tudi sploh ni možno. Ob tem pa to "enkratno" sporočilo pride vsak mesec.

A bo res treba prijava na inšpekcijo, da pridete k pameti?

Ob tem naj povem, da sem se ravno odločal kje naj kupim nekaj stvari. Po še enem nadležnem mailu je odločitev jasna. V enaa sigurno ne.

s1m0n ::

Kak pa je to z temi 45 dnevi a se vikendi štejejo zraven ? Ker ti si vseeno brez izdelka ne glede na to ali je vikend ali ne :)

Ziga Dolhar ::

Štejejo.
https://dolhar.si/
««
35 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423024 (9648) Ganon

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132949 (72489) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116569 (47910) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531680 (20522) cholt45

Več podobnih tem