» »

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Temo vidijo: vsi
««
43 / 78
»»

bluefish ::

Jah, osebni prevzem je itak no brainer.

kmetek ::

Ne pozabiti še propad JAE-ta....

solatko ::

JAE ni propadel, temveč je bil prodan AVTERI, tako da so šli vsi neporavnani računi, garancije, reklamacije in podobno tudi na AVTERO, ta pa je zaprla trgovino na Brnčičevi, ker ni imela dosti prometa, da bi nosila profit.

šernk ::

velik velik minus big bangu, tako v LJ (BTC) kot v Novi Gorici (qlandia).
zanimam se za prenosnik...seveda v BTCju prodajalci popolnoma nezainteresirani, da stopijo do tebe, ali pogledajo v računalnik karkoli...kar imajo na policah...to je to.

no za foro pol skočim drug dan (petek) po poti še v gorici pogledat in vprašat...in na moje presenečenje mi prenosnik lahko zrihtajo, obljubijo mi da pride v torek in me pokličejo. v sredo popoldne jih kličem, prenosnika še ni, pokliči v petek...v petek okoli poldneva jih kličem še 1x...prodajalec na drugi strani mi na ne najlepši način pove, da ga še in in da imajo sicer še celo skladišče nepregledane robe (ob poldne nepregledano kaj imajo in kaj nimajo na zalogi? WTF??) in da če bo prišel prenosnik me bodo že poklicali (češ da jim nimam kaj težit, HALOOOOOOOO zamujajo z obljubo 3 dni že...), pol mi je logično da prekipelo in sem že vedel, da ga tudi danes ne bo, danes sem šel sicer do njih, vendar ne z namenom vprašat ali so dobili prenosnik, temveč da jim povem, da me ne vidijo nikoli več. Seveda prenosnika pričakovano tudi danes niso imeli še.

če bi že prvi dan povedal, da ga ne more zrihtati OK, ne pa da zavlečuje, jst sem pa ves ta čas skakal od enega do drugega, da sem lahko bil na tekočem z dogajanjem na faxu. Do sedaj nisem imel slabe izkušnje z njimi (razen lenih prodajalcu), vendar kar je preveč je preveč. Ni bil moj prvi nakup pri njih, je bil pa vsekakor zadnji!
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kalko ::

BigBang je v lasti Merkurja ... mogoče tudi njemu dobavitelji nočejo več dobavljati robe?

Zheegec ::

kalko je izjavil:

BigBang je v lasti Merkurja ... mogoče tudi njemu dobavitelji nočejo več dobavljati robe?

Nope, BB s tem težav nima. Najbrž se gre za model, katerega nima dobavitelj, ga ima pa neki drugi BigBang iz recimo Murske sobote in ga čakajo od tam... Sploh zmaga če naročijo po pošti, potem pa Pošta Slovenije paket "založi" :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

blackbfm ::

Funtech

+korekten odnos do kupcev
+hitrost izvedbe narocila

galu ::

Pricaraj.si
Ima zlo hitro pa dobro podporo na mail.. Za garancijo pa še rečem.. :D
Tako to gre.

šernk ::

Nope, BB s tem težav nima. Najbrž se gre za model, katerega nima dobavitelj, ga ima pa neki drugi BigBang iz recimo Murske sobote in ga čakajo od tam... Sploh zmaga če naročijo po pošti, potem pa Pošta Slovenije paket "založi"


točno tako...čeprav naj bi imeli naročene 3 iste modele...no pol v sredo ko kličem, reče da bo probal iz kakšne druge trgovine dobit... vendar če ne more zrihtat naj reče da ne more...ne pa da čakaš v nedogled.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

fling ::

Jst vedno kupujem pri mimovrste, načeloma se mi ne zdijo neki blazno dragi kot se piše v prejšnjih postih, z big bangom sem imel pa vedno probleme, ker so zmeraj nekaj zasrali. Se mi zdi, da se je big bang mal preveč razširu pol pa mal pozabljajo kdo jim daje denar. Sem pa bral na portalu spletmnenj.si, da ima folk dobre izkušnje z big bangom in da so bli vedno prijazni do njih. No ja različni ljudje, različne izkušnje. Mogoče bi mogl vsi objavit svoje mnenje oziroma izkušnje z big bangom in podobnimi na tem portalu, ker bi si potem človek lahko lažje oblikoval mnenje preden kupi izdelek pri kakšnem od teh podjetij.

Tarzan ::

So dragi, so. Določeni artikli so neprimerljivo dražji in če opravič celoten nakup pri njih, in ne le točno določenih artiklov, te na suho nategnejo in na koncu plačaš lahko še več kot pri konkurenci. Se spomnim, da sem pred časom domov prejel njihov tiskan katalog. Sem preveril nekaj TV sprejemnikov iz kataloga in so bili vsi za cca 30% dražji, kot drugod. V glavnem, mimovrste niso več to, kar so bili včasih.

__X__ ::

Tudi BigBang je drag k satan :) Imajo en model Toshibe, ki ga prodajajo samo oni, cena pa navita tako, da lahko pri konkurenci nabavim identičen model (le da brez Win) za 150EUR manj. Če nato kupim DSP Win 7, še vedno prihranim 50EUR.

Toomy ::

blackbfm je izjavil:

Funtech

+korekten odnos do kupcev
+hitrost izvedbe narocila


Še z moje strani en velik plus, naročil in drugi dan že prevzel. Najbolj fajn je da vidiš ali je dobaljivo oz. na zalogi. Hitro odgovarjajo tudi preko maila.

jagerjur ::

blackbfm je izjavil:

Funtech

+korekten odnos do kupcev
+hitrost izvedbe narocila


+odlično svetovanje
+bp zamenjali rame, ker mi niso delal

Gizoman ::

- Makspro.si -

Sem klical v Makspro in želel informacijo bolj tehnične narave glede nakupa točno določenega HDTV-ja. Gospod na drugi strani se je začel razburjat na mene kaj se neki stranke zmišljujejo! Toliko o tej Makspro trgovini! Ne kupim nič od njih pa čeprav so nekateri artikli cenejši. Malo je manjkalo pa bi kaj pisalo v medijih o tem dogodku!

__X__ ::

Kaj si si pa namislil ? :)

MonkeyHead ::

Mojcomp.net

+Svetovanje odnos nasploh
+hitro odgovarjanje mailov in dosegljivost na telefonu
+Sprejem naročila

Pravzaprav sploh nimam kaj proti njim za rečt.

Gizoman ::

__X__
Da se bom pogovarjal s človekom in ne z infantilom :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gizoman ()

solatko ::

Ta teden sem bil izredno pozitivno presenečen, nad kvaliteto storitev prodajalcev, trgovine Funtech. V dveh dneh sem dobil naročeno robo (plata, procesor in Rame), potem pa se mi je pojavil problem, prekratkega napajalnega kabla za procesor 8pin. Prodajalec mi ga je preskrbel v enem dnevu, tako, da tole pišem na novi mašini.
Prej sem opravil vsaj 20 klicev po ljubljanskih trgovinah in servisih, pa si ni nihče vzel časa. Take prodajalce bi bilo potrebno še posebej nagraditi, saj je dobil novega kupca (kar nekaj računalnikov na leto), vse skupaj pa me je koštalo cca 15EUR več kot bi me pri AGT, pa kaj, ko mi tam niso mogli preskrbeti potrebnih komponent v kratkem času (do sedaj sem večino stvari vzel pri njih ali Dinotu).
Pohvalil bi tudi ekipo pri Acorud-u, se trudijo, samo kaj, ko jih zezajo majhne zaloge, malo bolj iskanih komponent in so roki dobave nedoločljivi.

mr1two ::

Tudi sam bi pohvalil funtech. Hitro so zbrali robo, ki sm jo naročil in še zelo ugodno mi je prišlo vse skupaj pri njih.

kuglvinkl ::

Ja, sam če kupim v Sloveniji, grem 100% v Funtech.
Your focus determines your reallity

huelz ::

Ja, meni so pri Funtechu tud z danes na jutri zrihtal stvari, ki jih ostali spletarji niso (mogli). Plus, da sem se zeznu pri ramu (narocil obicne palcke namest za prenosnik za Intlovo plato z atomom), pa ni blo nobenga problema.
Skratka, same pohvale, tako kot se vsakic do sedaj :))

Tilen ::

Dokler ne bo plačila po povzetju me ne vidijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tarzan ::

Vedno bolj sem pristaš švaba jaše trgovin. Pripeljejo lepo v treh dneh lično zapakirano, če je vse na zalogi, cene niso primerljive s slovenskimi. Pri nakupu za dobrega tisočaka EUR sem prišparal skoraj 700 EUR. Dokler se ne skulirajo cene pri nas, me ne vidijo več, razen če bom rabil nabavit na brzino kak kabel, adapter ali pa termalno pasto. :D

Aja, v kratkem bom nabavil še telefon. Me bo prišel brez vezave ceneje, kot pa pri Simobilovih odiralcih pri srednje velikem (dragem) paketu. Banda izkoriščevalska!

kmetek ::

Tarzan: kateri telefon pa kje? :)

IIIman ::

Tilen je izjavil:

Dokler ne bo plačila po povzetju me ne vidijo.


Sej ga imajo že kar nekaj časa :)

Tilen ::

IIIman je izjavil:

Tilen je izjavil:

Dokler ne bo plačila po povzetju me ne vidijo.


Sej ga imajo že kar nekaj časa :)


Tudi pri vrednostih nad 1000 EUR? Od kdaj pa ?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tarzan ::

kmetek je izjavil:

Tarzan: kateri telefon pa kje? :)

Se še nisem odločil kaj bom vzel, trenutno še svojega starega zlorabljam.

Razmišljam o Desire HD, Desire, Desire Z ali pa Galaxy S. Desire Z trenutno vodi. :)
Je več online trgovin, kjer so cene zelo lepe, večina jih nima problemov s pošiljanjem v slovenijo, prav tako pa vedno bolj pogosto omogočajo tudi plačilo s PayPalom, kar mi tudi odgovarja.

IIIman ::

Tilen je izjavil:

IIIman je izjavil:

Tilen je izjavil:

Dokler ne bo plačila po povzetju me ne vidijo.


Sej ga imajo že kar nekaj časa :)


Tudi pri vrednostih nad 1000 EUR? Od kdaj pa ?


Jaz povzetje uporabljam za nižje vrednosti, za večje pa prek klika nakažem. Mi nikoli ni bil problem. Je pa res, da če iščeš dlako v jajcu, ti nikol ne bo prav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IIIman ()

mr1two ::

Pohvala in graja za sestavi.si
Hitro so mi poslali pošiljko, nisem pa dobil nobenega obvestila na mail o napredku, tako da sem taval v temi kaj se dogaja. Še avtomatsko obveščanje na mail poštimat, pa bo super :)
Priporočam zaradi cenovne ugodnosti za nekatere izdelke.

guljox ::

@Trazan
Se ti, da dat linke do teh online trgovin z lepimi cenami

ales400 ::

Pozdravljeni,

na Pixmania.si sem naročil nek izdelek, ki ga morem plačat prek bančnega nakazila. Vendar sem si premislil oz je prišlo do pomote in tega izdelka več nočem. Zanimam me ali moram naročilo preklicat, ali samo ne nakažem denarja...

Hvala
.::: ACER PREDATOR - i7 8750H :::.
.: 512 SSD - 16GB DDR4 - GTX 1060 6GB :.

Garibaldi ::

Vsaj javi jim da ne boš prevzel.

Tarzan ::

guljox je izjavil:

@Trazan
Se ti, da dat linke do teh online trgovin z lepimi cenami

Ena v kateri sem nazadnje kupoval in bom definitivno še kdaj. Pride roba do mene hitreje, kot pa iz slovenskih spletnih trgovin (3 dni). http://www.cyberport.de

So pa nekatere trgovine nehale pošiljati v Slovenijo. Nekatere pa omogočajo nakupe izključno samo podjetjem.

ales400 ::

Garibaldi je izjavil:

Vsaj javi jim da ne boš prevzel.

Vendar ne vem na keri mail jim naj pišem, ko na tistega ko so mi poslali naročilo ne gre odgovoriti :)
Je že kdo imel podobne "probleme" s Pixmanio? :)

EDIT: So mi že sporočili, da je nakup preklican :)
.::: ACER PREDATOR - i7 8750H :::.
.: 512 SSD - 16GB DDR4 - GTX 1060 6GB :.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales400 ()

Swiwer ::

Nikar ničesar ne plačujte vnaprej ! Ne vem kako bi to še bolj poudaril. Zelo pogosto se dogaja da trgovine več kot polovice artiklov, ki jih ponujajo dejansko nimajo na zalogi in tudi niso dobavljivi. Pa ni važno ali gre za računalniško periferijo, avto-moto artikle ali karkoli drugega. Da ti trgovina vrne kupnino pa običajno vedno traja več dni, in namesto, da bi poiskal drugo trgovino in artikel kupil tam, moraš čakati in izgubljati čas (dni), ker je tvoj denar nekje med oblaki. VEDNO plačajte ob prevzemu artikla !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Swiwer ()

bluefish ::

Odvisno od trgovine do trgovine. Kjer sem do sedaj plačal po predračunu, je roba še vedno prispela v dogovorjenem roku.

__X__ ::

@swiwer
jaz pa raje pred nakupom po tel. preverim pri prodajalcu ali je blago na zalogi pri njih ali vsaj pri distributerju in če dobim potrjeno, brez težav plačam prek spletne banke, ker je neumno da bi hodil na bankomat, dvigovat gotovino in plačevat provizijo. Do sedaj še ni bilo težav z dobavo.

Mogoče pa ti kupuješ pri takšnih trgovcih, kjer se ti lažejo o zalogi ?

JC Denton ::

Jaz imam samo pozitivne stvari za povedati o Sestavi.si

Ko sem tam kupoval računalnik, sem pri izbiri dvd-roma spredledal kakšen priklop ima ter oddal naročilo. Naslednji dan, sem dobil mail, če sem prepričan da želim tisti dvd/rw-rom ali bi raje drugega. Pa še da jim je zmanjkalo modela ohišja, ki ga jaz hočem in če mi lahko dajo enega drugega, ki je sicer dražji venar mi ga ne bodo dodatno zaračunali. :):)

Poleg tega sem nekaj dni nazaj pisal in jih spraševal o grafičnih karticah in so mi takoj odgovorili.

ganjaman ::

Ko sem se prejšni teden po naših web trgovinah zanimal za Noctuo
NH-D14 in NH-C12P SE14 so mi pr AGT prijavili, da se vse noctue
čaka najmanj 10 dni. Pri DINOKOMP pa so mi v odgovor ponujal NH-C14,
ki bo kao prišla tud čez ene 10 dni. In to sta dve štacuni,
ki sta na uradni strani Noctue napisani kot dealerja za SLO.
Hvala bogu sem se obrnil še na SESTAVI.SI . 10 min zatem ko
sem im poslal mail sem že dobil odgovor, da je dobavni rok 1-3 dni
za oba modela. Sem samo debelo pogledal. Naslednji dan sem povprašal
še za par drugih artiklov in še enkrat preveril ali dobavni rok za
noctue drži. In so mi odgovorili, da ni problema, da lahko pošljejo
že v ponedeljek in bo paket pri meni v torek ali sredo. Dobro, sem si
rekel in opravil internetno naročilo. Po mailu so mi takoj poslali
predračun in pozno popoldan (četrtek) sem jim nakazal denar.

In danes (ponedeljek!) sem samo pisano gledal ko sem v kaslcu najdu pildek,
da me na pošti čaka paket.
Dva dni PREZGODAJ!!!

Resda je bil to moj prvi posel s SESTAVI.SI, a kapo dol pred takim
poslovnim odnosom. Pa še cenovno so med ugodnejšimi pri nas.
Poštnina pa je znesla za paket (55x30x30cm in cca 2kg) okrogle 3€.

kuglvinkl ::

Fino vedet. Kul.
Your focus determines your reallity

st0jko ::

Pograjal bi DINOKOMP, ker je danes že 13. dan od naročila grafične, in zgleda da bo še kak dan ali več treba čakat, čeprav naj bi bil "že" v ponedeljek paket odposlan. Kakorkoli že. Trajalo je 11 dni od naročila preden so sploh poslali paket, in to je za moj okus predolgo. Razmišljam, da bi zavrnil paket in raje naročil v AT ali DE, ker dobim hitreje in ceneje. Bom videl kako se bom počutil jutri, ko se naspim.

BTW iz DE sem dobil SSD 6 dni po tem, ko so prejeli moje plačilo, 8 dni od oddaje naročila.
keks?

venson ::

ragdoll ::

venson je izjavil:

http://www.demise-pc.si/product_info.ph...
Huda akcija!


Hehe, res huda, sm narociu kr 2 predn jih zmanjka =)))

Steinkauz ::

lol fail

vergil ::

Super ugodna cena za prenosnik na computercenter.si:

http://www.computercenter.si/www-comput...

__X__ ::

Sempron :) kje so pa to staknili :)

rxd7 ::

Jaz komplet tako zase kot za prodajo naprej nabavljam pri enaa. Zelo korektni, parkrat so bile težave, vendar nič nerešljivega oziroma smo rešili v obojestransko korist. Nazadnje sem dobil prejšnji teden paket, pregledal vsebino, ugotovil da ena komponenta manjka. Danes sem jim spisal mejl, obrazložil situacijo. V roku 15 minut dobim odgovor, da so manjkajoč kos naročili in ga dobim naknadno. Nobena tragedija.
Skratka priporočam.

fosil ::

Zadnič sem hotel naročit nekaj malenkosti na enaa, v vrednosti približno 25 EUR. Osebni prevzem sploh ni bil možen, poštnine pa so naračunali za 8 EUR.
Skratka čist odpuljeno, ne vem kaj jim je. Seveda nisem potem nič naročil.
Tako je!

Machiavelli ::

No pa naj še jaz dodam kako besedico.

AGT Kul fantje,zaloga WTF a sploh je kaj na zalogi? Mislim če nimaš 1 napajalca alpa 1 paste lahko kr zapreš štacuno,odkar so se preselili se obnašajo bogovsko xD

Enaa Osebje ok,dobava kar hitra.

Mlacom fajn družinica,ko pa želiš kako stvar isti dan vrnit pa je opcija samo da doplačaš za dražje....o tistem serviserju tam dol da negovorim hahah

Dinokomp Komunikativni,če je artikel fresh bo hitro dostavljeno,v kolikor ne pa je za čakat.

Solo "simpatična" gospa z tremi bedaki in servisom v skretu.Slaba Komunikativnost preko tel. Reklamacije in garancija katastrofa.

Sestavi.si Vredu Komunikativnost Hitra in pazljiva dostava.

Swedata kul fantje,Komunikativnost ok,všeč mi je ker ti večinoma dajo dejansko garancijski list dobavitelja in greš direktno tam,v kolikor je karkoli narobe.
Nigaaazz
««
43 / 78
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423024 (9648) Ganon

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132951 (72491) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116569 (47910) r3dkv1c4
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531681 (20523) cholt45

Več podobnih tem