» »

Časopis LinuxFormat

Časopis LinuxFormat

hanibal ::

Ne vem če je to tapravi forum ampak ...
Če iščete dober vir informacij o GNU/Linuxu v tiskani, papirnati, obliki je zdaj čas za plačanje naročnine za, po moje, najboljši časopis na to temo. Do konca januarja se lahko naročite na LinuxFormat (izdaja z DVD) po posebni ceni od 55 funtov, kar je slabih 19K sit, oz. 1.450 sit po izvodu. Če vam se to zdi velik, vam povem, da je redna naročnina 80 funtov (cca. 27K sit, oz. 2100 sit po izvodu). LinuxFormat lahko kupite tudi v Konzorciju, Nami, Leclercu, BTCju ampak boste za izdajo s Cdji plačali cca 3.200 sit. Sam sem naročnik že četrto leto in se še ni zgodilo, da bi se kak izvod *prehladil* na poti.
Kar zadeva slabe strani bom navedel dve.
Prvo, v primeru, da se odločite za nakup, bodite pripravljeni na trk z *drobnim* spodrsljajem podjetja, ki za njih opravlja storitve e-naročanja. Plačilo ne bo šlo skozi, dokler za Slovenijo ne odklukate polje Non EEC Europe . Drugo je, da imajo bedno spletno stran.
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

borchi ::

juhej! hvala za info. (skoraj) redno kupujem LF, zdej me bo pa že čakal doma. a je kaka zamuda v primerjavi s trafikami?
l'jga

hanibal ::

Nop, po navadi pride prej. Se je pa enkrat zgodilo, da mi je prišel 40 dni po uradnem datumu. Drugače, ko si že enkrat naročnik lahko pošlješ mejl na ta elektronski naslov in ti bodo poslali geslo za dostop do strani na kateri so objavljeni podatki o tebi in informacije kdaj ti poteče naročnina, kdaj so ti poslali zadnjo revijo, kdaj ti bodo naslednjo itn. Uporabno in fancy :D
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153198416 (109522) opeter
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65956389 (16713) dinozaver7
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036448 (15855) Primoz78
»

Kako tržiti programe brez polnoletnosti ??

Oddelek: Programiranje
411893 (1261) Nejc Pintar
»

Pocenitev dostopa do ADSL za ponudnike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10913777 (8497) micron1

Več podobnih tem