» »

Revija Joker ne bo izsla avgusta

Revija Joker ne bo izsla avgusta

««
3 / 24
»»

Jerry000 ::

hojnikb je izjavil:

Zanimivo da se v tej dobi sploh še tiska revije, sploh o PCjih & co.

Zakaj pa ne? Internet mi ne nudi takšne izkušnje kot revija...in imam raje izkušnjo revije za prebiranje stvari, za iskanje informacij pa internet. Kot sem že zapisal:
Res je, danes je doba interneta in pejprles (brez papirja) ampak vseeno je čisto druga izkušnja, drugi občutek in atmosfera, ko greš v trgovino in kupiš revijo. Potem pa ko jo odpreš je tisti vonj po novi reviji in listanju prav poseben občutek...tega z internetom ne dobiš. Na internetu brat takšno zadevo se mi zdi brez duše. In tako kot pravijo, Joker kupiš in vzameš na morje kjer ga prebiraš (še vedno prakticiram).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

tikitoki ::

Men joker ni bas nekaj. Lahko tudi propade. Kar se mene tice.

zenith1 ::

Machete je izjavil:

AH Savič. Deček, ki se spozna na vse in ima vedno premalo pozornosti. En je dobro povedu v Toplovodu nekaj časa nazaj, da bo svet šel v maloro, ko bomo razvili AI, ki bo nadmudrila Saviča, prej smo varni.


Dečko ima prav. Za njih nihče ni dober, na koncu bo pač ostal eden, dva in konec. Kader pa moraš vzgajat pravilno in videt potencial. Nismo vsi za vse. Ampak ok.

Machete ::

tikitoki je izjavil:

Men joker ni bas nekaj. Lahko tudi propade. Kar se mene tice.

Povej vsaj tvoje gaming info preference zraven in kaj bereš, da ne bo tako prazno izviselo sporočilo.

zenith1: Mogoče. Verjetno je tako tudi bolje. Če nivo ekipe ne bo vsaj zelo blizu temu kar je bilo na vrhuncu, je bolje da ga ni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bambam20 ::

zenith1 je izjavil:



Dečko ima prav. Za njih nihče ni dober, na koncu bo pač ostal eden, dva in konec.


In koliko jih je sedaj?

Heavy ::

bambam20 je izjavil:

zenith1 je izjavil:



Dečko ima prav. Za njih nihče ni dober, na koncu bo pač ostal eden, dva in konec.


In koliko jih je sedaj?


JCT 4 + urednik + tajnik + grafik
#TeamFelix

bambam20 ::

Heavy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

zenith1 je izjavil:



Dečko ima prav. Za njih nihče ni dober, na koncu bo pač ostal eden, dva in konec.


In koliko jih je sedaj?


JCT 4 + urednik + tajnik + grafik


Pisci so bili samo 3-je . Zdaj sta še samo 2. S tem, da za izgled revije skrbi sam urednik..

Blazz ::

Seljak je izjavil:

Tega sranja z čudno slovnico in predrago ceno ne berem. Vse informacije dobim na spletu in zaradi mene lahko ta revija gre v večna lovišča!


več kot očitno si nepismen seljak... ta slovnica je dejansko naš jezik po SSKJ s kvalitetno dodanimi arhaizmi itd... si zaslužiš eno okol kepe....

dronyx ::

Seljak je izjavil:

Tega sranja z čudno slovnico in predrago ceno ne berem.

Pravilneje bi bilo..."Tega kakanja s čudno slovnico...".

c3p0 ::

Utk je izjavil:

Ne pretiravat s kvaliteto. Ce se niso zadnjih 10 let strasno izboljsali, odkar jih nisem imel v rokah, so znali vcasih napisat 4 strani o igri ali napravi brez da bi izvedel karkoli koristnega o stvari. Morda zabavno, komur je tisto zabavno, strasno kvalitetno, poglobljeno in koristno pa ponavadi ni bilo.


Podobno kot Marcel Jr. recenzije filmov. Zveš vse, razen bilokaj o filmu (z redkimi izjemami).

Machete ::

A res, na 4. straneh nisi izvedel nič relevantnega o igri/napravi? Ne bit smešen (utk).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Utk ::

Arhaizmi so postali arhaizmi z nekim razlogom.

Te revije so sle vse k vragu ko je postalo ocitno, da zivijo od placanih objav in ne kupcev. Enako je bilo pri avtomobilskih.
Joker sicer nikoli ni niti bil racunalniska revija, bolj ciciban za najstnike. Ni treba bit uzaljen, nic narobe s tem, ampak neke izgube za racunalnistvo v teh krajih ne bo.

Machete je izjavil:

A res, na 4. straneh nisi izvedel nič relevantnega o igri/napravi? Ne bit smešen (utk).

Sej nisem. Kot niti joker ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Bellzmet ::

Joker je kul. Edinstven slog pisanja (subkultura). Zanimivi vedeži. Naga baba. Strip. Delujoči klikerji. Pameten folk. Zelo realen in inteligentno premišljen pogled/kritika na svet. Skratka kul. David Tomšič in JCT, kapo dol, da zadevo furate že toliko časa. Upam na uspeh pri iskanju novih pisunov. Še na vrsto let!

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Compufreek je izjavil:

Ampak cena bo revijo pognala v tla, 5eur je max koliko bi lahko bila cena za to revijo, osebno me ta cena ne gane toliko, ampak če maš ceno 7eur in prodaš 10k izvodov al pa maš ceno 5 eur in prodaš 30k izvodov je ogromna razlika, ki pa se je založnik zgleda ne zaveda.


Še v najboljših časih so tiskali zgolj 15.000 izvodov. Ko ti v Ljubljani hočejo prodat hamburger za 6€ ali ali pa kino vstopnico za 6.5 € za ničvreden film je pa ok.


Več je bilo kot pa 15k izvodov. Vsaj v 90-ih letih.

Če dobro vem, imamo samo še tri slovenske računalniške revije: Joker, Monitor in Računalniške novice (če temu zadnjemu lahko sploh pravimo revija). Vsaj na našem koncu v trafikah drugo ne prodajajo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Jerry000 ::


Blazz ::

opeter je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Compufreek je izjavil:

Ampak cena bo revijo pognala v tla, 5eur je max koliko bi lahko bila cena za to revijo, osebno me ta cena ne gane toliko, ampak če maš ceno 7eur in prodaš 10k izvodov al pa maš ceno 5 eur in prodaš 30k izvodov je ogromna razlika, ki pa se je založnik zgleda ne zaveda.


Še v najboljših časih so tiskali zgolj 15.000 izvodov. Ko ti v Ljubljani hočejo prodat hamburger za 6€ ali ali pa kino vstopnico za 6.5 € za ničvreden film je pa ok.


Več je bilo kot pa 15k izvodov. Vsaj v 90-ih letih.

Če dobro vem, imamo samo še tri slovenske računalniške revije: Joker, Monitor in Računalniške novice (če temu zadnjemu lahko sploh pravimo revija). Vsaj na našem koncu v trafikah drugo ne prodajajo.


Mislim da je enkrat pred leti v uvodnjaku bilo napisano da so imeli 90k izvodov.

Alamar ::

Ni šans 90k izvodov. Prej 90k bralcev, kar je drugo merilo.

next3steps ::

Če hočes svojevrsten slog, beri Jureta. Tip pove dovolj, da imaš za celo življenje za razmišljaz.

fosil ::

Meni se je zdel Joker na nek način podoben kot Top Gear.
Sicer so osnova igre, ampak to je samo osnovni okvir in je zraven še marsikaj drugega. Ker če bi bili samo opisi iger bi bilo dolgočasno.
Tako je!

bambam20 ::

opeter je izjavil:



Več je bilo kot pa 15k izvodov. Vsaj v 90-ih letih.



V Jokerju je bila dolga leta objaveljana številka mesečnih izvodov. Se spomnim, da so imeli vsaj 20k izvodov, mogoče celo 25k izvodov natisnjenih. Več kot 30k izvodov pa nikoli. V obdobju najvišje popularnosti 95- 00? so bili daleč najbolj brana računalniška revija.

meho7 ::

PALOMINO je izjavil:

Revija Joker je v 90-ih letih bila edini vir informacij za nas mulčad (pustimo Megazin) o novih in prihajajočih igrah. Nisem spustil nobene številke in komaj sem čakal 15. v mesecu.
Kot je nekdo že omenil v tej temi, so bili to časi optimizma, "brezinternetja" ter mladostne čarobnosti.

Nikoli ne bom pozabil tistega septembra 1993, ko sem se zjutraj prebudil in me je na pisalni mizi čakala neka revija malega formata z imenom Joker - revija za sončno (ali je bila sočna?) stran računalništva. Mega špon opisi iger! Prinesel mi ga je fotr, ker je vedel da stalno drkam igrice in po cele dneve buljim v TV.
Takrat sem si lastil še C64. Po 10 minutah prebiranja Jokerja je šel C64 med oglase v Salomonov oglasnik. Zaklel sem se, da kupim PC. Igre kot so Prince Of Persia 2, Syndicate....sploh nisem vedel da taka grafika obstaja, da take igre obstajajo. Bil sem kot jamski človek, ki se mu je prikazal ogenj.
Šparal sem celo leto, nisem kupil nobenega Vročega Kaja, Omame ali Antene. Celo delal sem večino poletnih počitnic, da sem si omislil svoj lasten PC 486DX za takratnih skoraj 2.000 DEM. Še danes, če me kdo zbudi sredi noči, znam našteti vse komponente, ki so bile del sistema.

Zahvala v vstop iger in PC-jev gre izključno reviji Joker.

Odprl se je nov svet. Svet PC iger, svet kupovanja poceni no-name disket (Mrak computers na Viču) in obiskovanja bratov piratov, ki so se na veliko oglaševali v Salomonovem oglasniku. Joker je bil takrat sveto pismo. Rivalski Megazin mu je sicer dobro sledil in nekaj časa sem spremljal obe reviji. Potem so Megazin ukinili in ga preimeonvali v PC&Mediji. S tem je bila zgodba končana, ostal je le Joker.

Kasneje se je pojavil PC Format in potem kasneje PC Gamer ki so ga izdajali braća Dalton...pardon Janković. ;)

Joker ni nikoli bil zgolj revija. Mnogim je v najstniških letih pomagal tudi pri odločitvah kaj bi v življenju radi počeli in jih navdušil na IT-jem.
Verjetno ne rabim posebej omenjati, da sem eden izmed njih tudi jaz.

Upam in želim, da tudi mojega potomca nekoč v bližnji prihodnosti ujamem z aktualno številko Jokerja v roki.

A ni bilo ravno obratno? Spomnim se, da sem zadnjo stevilko PC Gamerja kupil v zacetku leta 2002 (Feb/Mar?) zamenjal ga je pa PC Format - se v zadnji stevilki PCGamerja so imeli par strani posvecenih novi reviji

On topic Jokerja tako kot ostalih pc revij ze dolgo ne kupujem. Sem pa v 90h verjetno kupoval po 3-4 revije mesecno(Poleg jokerja, SwP, Win.ini, PcMedij, ter PCGamer, ki mi je bil kot mulcu se najbolj vsec.) Imam pa se vedno nekaj njihovih posterjev na steni(NFS Porsche, SoulCalibur2...) ;)

zenith1 ::

bambam20 je izjavil:

zenith1 je izjavil:



Dečko ima prav. Za njih nihče ni dober, na koncu bo pač ostal eden, dva in konec.


In koliko jih je sedaj?


Če že citiraš, citiraj vse.

Berserker ::

20k je dosti na 2mil prebivalcev. Kot je nekdo povedal JCT je bil bolj Top Gear varianta zabavne elektronike.

PALOMINO ::

meho7 je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Revija Joker je v 90-ih letih bila edini vir informacij za nas mulčad (pustimo Megazin) o novih in prihajajočih igrah. Nisem spustil nobene številke in komaj sem čakal 15. v mesecu.
Kot je nekdo že omenil v tej temi, so bili to časi optimizma, "brezinternetja" ter mladostne čarobnosti.

Nikoli ne bom pozabil tistega septembra 1993, ko sem se zjutraj prebudil in me je na pisalni mizi čakala neka revija malega formata z imenom Joker - revija za sončno (ali je bila sočna?) stran računalništva. Mega špon opisi iger! Prinesel mi ga je fotr, ker je vedel da stalno drkam igrice in po cele dneve buljim v TV.
Takrat sem si lastil še C64. Po 10 minutah prebiranja Jokerja je šel C64 med oglase v Salomonov oglasnik. Zaklel sem se, da kupim PC. Igre kot so Prince Of Persia 2, Syndicate....sploh nisem vedel da taka grafika obstaja, da take igre obstajajo. Bil sem kot jamski človek, ki se mu je prikazal ogenj.
Šparal sem celo leto, nisem kupil nobenega Vročega Kaja, Omame ali Antene. Celo delal sem večino poletnih počitnic, da sem si omislil svoj lasten PC 486DX za takratnih skoraj 2.000 DEM. Še danes, če me kdo zbudi sredi noči, znam našteti vse komponente, ki so bile del sistema.

Zahvala v vstop iger in PC-jev gre izključno reviji Joker.

Odprl se je nov svet. Svet PC iger, svet kupovanja poceni no-name disket (Mrak computers na Viču) in obiskovanja bratov piratov, ki so se na veliko oglaševali v Salomonovem oglasniku. Joker je bil takrat sveto pismo. Rivalski Megazin mu je sicer dobro sledil in nekaj časa sem spremljal obe reviji. Potem so Megazin ukinili in ga preimeonvali v PC&Mediji. S tem je bila zgodba končana, ostal je le Joker.

Kasneje se je pojavil PC Format in potem kasneje PC Gamer ki so ga izdajali braća Dalton...pardon Janković. ;)

Joker ni nikoli bil zgolj revija. Mnogim je v najstniških letih pomagal tudi pri odločitvah kaj bi v življenju radi počeli in jih navdušil na IT-jem.
Verjetno ne rabim posebej omenjati, da sem eden izmed njih tudi jaz.

Upam in želim, da tudi mojega potomca nekoč v bližnji prihodnosti ujamem z aktualno številko Jokerja v roki.

A ni bilo ravno obratno? Spomnim se, da sem zadnjo stevilko PC Gamerja kupil v zacetku leta 2002 (Feb/Mar?) zamenjal ga je pa PC Format - se v zadnji stevilki PCGamerja so imeli par strani posvecenih novi reviji

On topic Jokerja tako kot ostalih pc revij ze dolgo ne kupujem. Sem pa v 90h verjetno kupoval po 3-4 revije mesecno(Poleg jokerja, SwP, Win.ini, PcMedij, ter PCGamer, ki mi je bil kot mulcu se najbolj vsec.) Imam pa se vedno nekaj njihovih posterjev na steni(NFS Porsche, SoulCalibur2...) ;)



Hm, leta me že dajejo. Ampak skoraj prisegel bi da sem leta 1996 ali 97 imel eno številko slovenskega PC Formata ki ga je izdalo podjetje Professional d.o.o. (ukvarjali so se s sestavljanjem PC-jev na Vošnjakovi v Ljubljani)...

Heavy ::

Kot imam jaz v spominu je bil PCGamer pod okriljem Videotop doo, kasneje je bila ta revija PC Format (urednik obeh Aljoša Hancman) po letu 2002.

Mogoče je kakšno drugo podjetje uporabljalo ime Format franšize?

EDIT: Seznam ra%C4%8Dunalni%C5%A1kih revij v Sloveniji @ Wikipedia

Pa res je izhajal od 1997
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heavy ()

opeter ::

Tam na Wikiju piše, da bo Joker nehal izhajati v letu 2017?! 8-O
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

opeter je izjavil:

Tam na Wikiju piše, da bo Joker nehal izhajati v letu 2017?! 8-O


|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BigWhale ()

L1nK ::

tam lahko vsak random urejevalec to napiše
dokler sta sneti in febo se kolikor toliko v formi, bo še izhajal
vsekakor bodo sigurno šli čez 300 številk
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

opeter ::

L1nK je izjavil:

tam lahko vsak random urejevalec to napiše
dokler sta sneti in febo se kolikor toliko v formi, bo še izhajal
vsekakor bodo sigurno šli čez 300 številk


Nič ni sigurno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

tony1 ::

Hja, Joker berem od septembra 1993 (megleno se spominjam tudi panike iz oktobra 1994, ko je ena cifra zamudila in smo naročniki v cajtengu dobili opravičilo sprintano na A4 listu) in bi si želel, da bi obstajal še naprej. Kljub temu, da novih iger že dolgo nimam več časa igrati, sem ga vsakič bral z veseljem.

Pravi čudež je pravzaprav, da so iz cajtenga, ki je opisoval špile in hardver, že pred ene 15imi leti uspeli narediti nekaj, kar piše o vsem mogočem in kljub temu ostali hudičevo kvalitetni. Takšne spremembe niso mačji kašelj.

Ne bi bil rad pretiran patetik, vendar je Joker gotovo najkvalitetnejša revija, kar jih je kdaj izhajalo na Slo trgu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

oo7 ::

Moja prva številka Jokerja in Pc gamerja.




Jaz sem začel leta 2000 z Pc gamerjem potem pa leta 2001 še z Jokerjem. Obe reviji sem kupoval mesečno. Potem pa sem leta 2002 nehal kupovati Pc Gamer, ker so čisto spremenili revijo in skoraj, da niso več pisali o igrah samo še na parih straneh tudi spremenili so naslov revije.

Jokerja pa kupujem že vse od številke 90 trenutno je pa že zunaj številka 288. Upam, da bo revija še dolgo živa :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

tikitoki ::

Machete je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Men joker ni bas nekaj. Lahko tudi propade. Kar se mene tice.

Povej vsaj tvoje gaming info preference zraven in kaj bereš, da ne bo tako prazno izviselo sporočilo.

zenith1: Mogoče. Verjetno je tako tudi bolje. Če nivo ekipe ne bo vsaj zelo blizu temu kar je bilo na vrhuncu, je bolje da ga ni.


Trenutno metacritic.

L1nK ::

lol metacritic
model 'bere' metacritic
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

opeter ::

No, moja prva številka Jokerja je bila št. 3 ali pa 4 (ne spomnim se točno).

Na Jokerja sicer nisem bil naročen, sem jih pa kupoval po trafiki, če sem imel srečo oz. revijo videl kje na polici. Najbolj se spomnim 20. številke (?), takšna čisto oranžno-črno-rdeča varianta, v katerem je bil opisan Mortal Kombat II (pa BC Racers ...).

Žal pa zaenkrat ne najdem škatle, v katerih držim te starejše številke.

Tukaj je nekaj starejših naslovnic:


Uvodnik v številki 21:


Misel, zakaj je vredno brat revijo:


Pa še posebno obvestilo:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

svecka ::

Meni so stari Jokerji nadmočni. Imam jih skoraj vse številke od začetka izhajanja do tam izpred 5 let. Nehal sem kupovati, še zmeraj berem opise na Joker.si, ko se odklenejo.

Je pa res, da mi je bolj fun pogledat opis igre preko youtube kanalov AngryJoe, Worth A Buy, predvsem zaradi entertainment. Škoda da Joker ni tudi po tej poti šel, je pa res, da je Slovenija zaradi majhnosti svojevrstno prekletstvo.

oo7 ::

opeter je izjavil:

No, moja prva številka Jokerja je bila št. 3 ali pa 4 (ne spomnim se točno).

Na Jokerja sicer nisem bil naročen, sem jih pa kupoval po trafiki, če sem imel srečo oz. revijo videl kje na polici. Najbolj se spomnim 20. številke (?), takšna čisto oranžno-črno-rdeča varianta, v katerem je bil opisan Mortal Kombat II (pa BC Racers ...).

Žal pa zaenkrat ne najdem škatle, v katerih držim te starejše številke.

Tukaj je nekaj starejših naslovnic:


Uvodnik v številki 21:


Misel, zakaj je vredno brat revijo:


Pa še posebno obvestilo:




No to pa je že orng zgodovina :)

Pred letom 2000 jaz sploh nisem vedel, da obstaja Joker tam kjer jaz živim ga takrat sploh niso prodajali. Kupovat sem ga začel v Ljubljani, ko sem tja hodil v srednjo šolo :)

c3p0 ::

Jaz sem si pa dolgo lastil 1. številko Jokerja, na dvobarvnem tisku, če se prav spomnim, je bil tiger na naslovnici. Mislil, da bo kdaj kaj vredna, a sem jo po tehtnem premisleku zabrisal v smeti.

Sem pa v Mojem Mikru že v sredini 80-ih vneto prebiral opise istih avtorjev(?) najprej za C64, nato še za Amigo in AtariST (PC takrat pač še ni imel omembe vrednih iger, konzol pa pri nas praktično ni bilo) inu potem vložil ves našparan denar v diskete. Ampak takrat še niso uporabljali tega svojstvenega besednjaka, verjetno uredništvo ni dovolilo.

Ganon ::

Tukaj so objavljene vse naslovke. In še precej drugih stvari. Ste bili kdaj na katerem od dogotkov, ki jih je organiziral JCT? Od Stoletke je minilo že 16 let, auč. :O

http://www.joker.si/kroniki_index.php

Še zdaj se tolčem po glavi, da sem se pred leti znebil kopice revij za ušivih par evrov. Večkrat me prime, da bi jih prelistal.

Ghost007 ::

Zasluži si miren konec. Pustite ga umreti, saj je že zdavnaj prišel njegov čas.
Vse nadaljevanje je še samo mučenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Ganon ::

Ti pa še nisi držal Jokerja v rokah, kajneda.

legend ::

Nisem naročnik že mnogo let, a če se poskušam spomniti ene kvalitete te revije, ki je dejansko nisem zasledil v nobeni drugi, so bili to objektivni in kvalitetni opisi (iger in strojne opreme), kjer so brez dlake na jeziku povedali tudi, da je stvar zanič, če so bili takega mnenja. Tega res manjka, povsod.

Vazelin ::

Revija moje mladosti. Na Joker imam lepe spomine. Še sedaj občasno (2-3 številke letno) kupim in preberem.

Zanimivo bo videt, če septemberska številka bo...

Je pa čudno, da že leta ne morejo najti novih piscev. Kljub temu, da je (je bilo) veliko ljudi brezposelnih. Da ni problem morda v Jokerju in ne v prosilcih.

opeter ::

Sago, tu najdeš prvo številko v PDF obliki:
http://www.joker.si/preostalnik.php

Pojdi navzodl, kjer najdeš spodnjo sliko ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Kurzweil ::

Kaj ste zdej ugotovili, je 100% da augustovske številke ne bo? Kako bodo pa to uredili z naročniki? FOlk je plačal celoletno naročnino, sedaj pa ne bo dobil vseh številk, če je seveda to sploh res, da ne bo izšla...

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Kaj ste zdej ugotovili, je 100% da augustovske številke ne bo? Kako bodo pa to uredili z naročniki? FOlk je plačal celoletno naročnino, sedaj pa ne bo dobil vseh številk, če je seveda to sploh res, da ne bo izšla...


Tukaj preberi: http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...

Alamar ::

Kurzweil je izjavil:

Kaj ste zdej ugotovili, je 100% da augustovske številke ne bo? Kako bodo pa to uredili z naročniki? FOlk je plačal celoletno naročnino, sedaj pa ne bo dobil vseh številk, če je seveda to sploh res, da ne bo izšla...
Saj ti na tekoči številki piše julij-avgust.

Kurzweil ::

@Alamar, to sem pa spregledal... ker zadnje številka Jokerja nisem bral :D Misliš, da če bi pisalo oz. če bi prebral, da bi spraševal tukaj?

Alamar ::

c3p0 je izjavil:

Jaz sem si pa dolgo lastil 1. številko Jokerja, na dvobarvnem tisku, če se prav spomnim, je bil tiger na naslovnici. Mislil, da bo kdaj kaj vredna, a sem jo po tehtnem premisleku zabrisal v smeti.

Sem pa v Mojem Mikru že v sredini 80-ih vneto prebiral opise istih avtorjev(?) najprej za C64, nato še za Amigo in AtariST (PC takrat pač še ni imel omembe vrednih iger, konzol pa pri nas praktično ni bilo) inu potem vložil ves našparan denar v diskete. Ampak takrat še niso uporabljali tega svojstvenega besednjaka, verjetno uredništvo ni dovolilo.

V sredini osemdesetih sigurno nista opisovala igre za Mikro. Bolj proti koncu osemdesetih, pa še takrat sta bila v OŠ in je bilo treba tekst verjetno konkretno popravljati.

Kurzweil je izjavil:

@Alamar, to sem pa spregledal... ker zadnje številka Jokerja nisem bral :D Misliš, da če bi pisalo oz. če bi prebral, da bi spraševal tukaj?
Vidiš na naslovnici, ki je že par dni pred izdajo na njihovi strani. Par klikov...;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

Kurzweil ::

@Alamar, nimam časa prebrati celega topica, kar pa sem prebral pa je bilo mogoče prebrati vse mogoče... spletne strani od Jokerja ne gledam, ker ni nobene vsebine, tudi izgled je lame, pa ne da dajem kaj na nove trende, ampak page res zgleda oz. je iz prejšnjega tisočletja. Tako, da ne vem, da je na strani objavljena naslovnica in da je bilo napisano julij-august. Sem pa naredil teh par klikov zamanj, ko že ravno pametuješ in to preden sem sem napisal. In recimo na strani piše samo julij...



Ona slika pa je tako obupne kvalitete da je bilo potrebno pozoomirat page, da sem sploh prebral tisti zmazek tam spodaj... poleg vsega, kako bi naj predvidel, da bo posalo na naslovnici julij-august... še posebej pote tem, ko sem na strani prebral, da je pisalo julij, kar sem ti tudi označil na sliki zgororaj, da ne boš pametoval še naprej... drugič pa malce poglej, preden začneš pametovat...

oo7 ::

Zdaj čez poletje je res kriza, ker je zelo malo novih iger. Je pa filmov zelo veliko bi lahko v tem času pa malo več pisali o filmih, Tv serijah...
««
3 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26036674 (7946) Ganon
»

Slovenske računalniške revije - še obstajajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315320 (13151) Phantomeye
»

Skeniranje starih revij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517583 (12040) Alamar

Več podobnih tem