» »

Razlika me Yamaho S550 in Yamado 6700

Razlika me Yamaho S550 in Yamado 6700

LorDoMen ::

Doma imam oba predvajalnika divx-ov in me zanima kateri je boljši. Zdi se mi da ima predvajalnik od jamahe lepšo sliko kot yamadin. Yamado sem ravniokar kupil, pa jo moram stestirati da vidim če se mi jo splača obdržati. Yamada ima že na začetku kar nekaj pomanjkljivosti, priključki na yamadi, ni optike in ostalih katere ima yamaha, občasno zatikanje filmov, neberljivost dvd-jev in cd-jev, res je da je yamada za po0lovico cenejša od yamahe, s tem starim firmwareom tudi ne prikazuje šumnikov in sičnikov, reže podnapise , se pravi ima enake probleme pri podnapisih kot yamaha, samo da yamaha nima problemov pri branju cd-jev in dvd-jev, pa tudi dosnetih dvd-jev. Baje da za yamaho pišejo nov firmware že na japonskem, kateri naj bi bil bolje podprt za podnapise. Ali je že kdo izmed vas imel priložnost preizkusiti oba playerja? Za katerega bi se vi odločili ?

LP

PALOMINO ::

Si si pa izbral primerjavo, Yamaha in Yamada, sicer je oboje ena povprečna žalost vendar prosim ne delaj sramote Yamahi in je ne primerjaj z Yamado, če gledaš po večini DiVx in če nimaš denarja Yamada, če gledaš DVD-je in poslušaš audio CD-je potem za vraga nikar Yamade, Yamaga bo prava!

Primoz78 ::

PALOMINO...ce je kdo naredil sramoto YAMAHI si jo ti z tvojo JAMAGO...:\

Lp Primoz

Stepni Volk ::

Tema za postavljanje todvrstnih vprašanj že obstaja: [DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave. Preberi si tudi posamične teme o obeh predvajalnikih. Zaklepam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540916 (51799) GaS
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321393 (46737) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724283 (8897) bizi72
»

Izbira DIVX komponente?

Oddelek: Kaj kupiti
161764 (1350) Dejancek
»

Ali yamada 6600 res ne bere...

Oddelek: Kaj kupiti
151755 (1527) joze

Več podobnih tem