» »

Ali yamada 6600 res ne bere...

Ali yamada 6600 res ne bere...

gregan ::

Kupujem dvd/divx player pa me neki zanima, če yamada 6600 resnično ne bere DVDjev izposojenih v videoteki skratka orginalov? Vsi ga namreč strašno hvalijo kako vse lahko gledaš z njim, nato sem pa prebral na stran na www.mimovrste.com pod mnenja uporabnikov, da se lahko kar posloviš od DVD formata
grega

funup ::

Yamada DVX-6600
Ta izjemni DVD/DiVX predvajalnik Yamada DVX-6600 sodi med najbolj vsestranske DiVX predvajalnike na tržišču z velikim naborom podprtih formatov. Tako ta enota predvaja CD in DVD zapisljive medije, na katerih so video datoteke zakodirane v MPEG1 (ISO11172), MPEG2 (ISO13818), MPEG4 SP in ASP, XviD, MP3, WMA, PCM, OGG-Vorbis. Prav tako kakovostno predvaja DVD filme in CD glasbene plošče ter ima vgrajeno podporo za DTS in Dolby Digital avdio zapis

To sem jaz zasledil na spletu in moram povedat, da ga vsi hvalijo tako, da sem pred tem da ga kupim,...

funup ::

Kaj mogoče kdo kaj ve kako bi se dalo yamado 6600 povezat z PCjem. PC je dokaj stra, ima
17" monitor zvok bi bil vezan preko stolpa, kako pa bi sliko spravil na monitor???? Je tv out dovolj???

bastadu ::

Je tv out dovolj???
Mislim da rabiš Video-in:\

funup ::

Star pc ma tv-out kartico ki ima tudi s-video izhod , po moji logiki če nabavim se scart kabel za pceje??? bi moralo to delat??? Kj meniš bastadu??:O

bmen ::

Funup

preberi še enkrat počasi
"ma tv-out kartico ki ima tudi s-video izhod"

!!!! rabiš tv-in ter s-video in!!!!!
... B ...

funup ::

pusti stat sem ze resil,...

se nismo prav razumeli,....8-O

gregan ::

Hvala za odgovor! tudi sam sem to zagotovilo, da izjemna yamada bere vse dobil, vendar od prodajalcev,ti so pomoje malo nagnjeni k temu da vse prodajo. mene pa zanima kaj pravijo lastniki, ker sem namreč od lastnika yamade 6600 prebral da nekot DVD formata ne podpira. Vprašanje komu zaupati:\ ?????

Kulker se pa spoznam na konektanje teh naprav pa imajo ostali prav vsekakor rabiš tv-in na PC-ju!!!
grega

Eschelon ::

Yamada 6600 - VSE, kar morate vedeti: Slo-tech forum - išči, išči, pa boš našel. :D
Vedeti, razumeti, znati.

gregan ::

Eschelon hvala lepa za podatek in link, zelo koristen in zelo obsežen, na žalost pa ga nisem zasledil že sam. moti me sam to pa pomisleke glede yamade mam zato ker je tulk enih firmware-ov pa kolobocij okol vsega pa tulk enih formatov pa problemov z konektanjem da sn vseen mal skeptičen o nakupu. 10 strani sam o yamadi pa o nastavitvah, kok bo to pol moja punca uporablala, mal cvikam, eh bo že sej pa 17jurjev ni tulk dnarja, pa če pol magari sam mp3 gor poslušam
Hvala se enkrat
grega

Eschelon ::

greganovak:
Tvoja punca se bo naučila vse, kar si bo želela.
Za predvajanje DVD ni ta predvajalnik nič slabši, kot katerikoli drug (vsaj ne za normalne ljudi - razni "-fili" sem ne spadajo).
Za predvajanje divXvid pa je zelo dober. Še posebej si lahko vesel, da so na slo-techu doma eni najboljših hekerjev za firmware in so ti brezplačno zrihtali prevod vseh menijev v Slovenščino in podporo za šumnike pri podnapisih (itd,itd...) - seveda nadgradnja ni obvezna, saj dela predvajalnik tudi brez.

Seveda si lahko pogledaš še kolobocije in pomisleke okoli vseh drugih predvajalnikov v Zvok in Slika sekciji foruma. LOL. :D
(Ga ni predvajalnika na trgu, ki bi ti odpravil vse muke in ti prinesel še hladno pivo. -jebiga- (kje je smajli za ta čustveni "medmet"??:D ) )

PS: meni moj Rimax dela dobro. Se bom pa najbrž spravil v nadgradnjo FW, da bodo lahko ostali domači gledali podnapise (sam jih itak ne nucam (jes'n car!)):P
Vedeti, razumeti, znati.

gregan ::

Ja res je so res hekeri tule ko tak napol strokovno govrijo, je pa res da sn bol na nov tle na teh forumih, berem ih skoz prvič pa sodelujem pa je prau cool, se mi kr fajn zdi:)) marsikej pametnga pa koristnga zveš. Za yamado6600 sn se pa kr odločo da jo nabavim.

ko pa zveš za kak player ko ti še hladno pivo, pa masažo nudi, pa sporoč zamenjam takoj!!!!!! Jz ponudim yamado6600 pa se punco to mojo dam zram (joke)

veliko sreče pri tvoji nadgradnji, no pa sej jo tak ne rabiš, ti si CAR!!!:D
grega

Heisenberg ::

fantje z Yamado je takole... divxe in ostalo NEORIGINALNO saro predvaja 1A - super
ko pa pride do DVDjev pa pade na kolena !

Na DVD sem recimo posnel 4 filme... od tega 3 DIVXe in 1film ki je v zelo dobri DVD kvaliteti a vseeno *.avi
torej zadnjega mi ni predvajal pravilno


nasplosno je problem pri kvaliteti predvajanja (pomojem) ... predvajanje filma šteka - dobesedno

kot da bi na pentiumu 100 hotel igrati Doom 3 ! Priblizno tako zgleda gledanje DVDja na Yamadi

torej se splaca imeti za take DVDje kak bolj drag in boljsi DVD predvajalnik

a kot receno za filme snete z neta pa je zelo coolski


lp vsem

mihec87 ::

Na DVD sem recimo posnel 4 filme... od tega 3 DIVXe in 1film ki je v zelo dobri DVD kvaliteti a vseeno *.avi
torej zadnjega mi ni predvajal pravilno



Torej je problem samo pri vec divx filmih ki so zapeceni na dvd.Nima pa problemov z dvd-ji izposojenimi v videoteki?

Heisenberg ::

ne.... dvdjev na splosno ne bere dobro (a ne vseh). Nekatere bere povsem odlicno. Recimo dobro bere dvdje ki so poleg nedeljca in slovenskih novic-s temi nimam tezav

joze ::

Slabo bere dvdje, ki so posneti na slabe medije, vse ostalo bere odlično.Sam ga imam že pol leta, pa mi je prebral vse originalne dvd-je, res pa sem imel težave z branjem posnetih dvd-jev.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540928 (51811) GaS
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321412 (46756) cryptozaver
»

[divxvid] Quart predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
274125 (2463) boss98
»

Izbira DIVX komponente?

Oddelek: Kaj kupiti
161764 (1350) Dejancek

Yamada DVX-6600

Oddelek: Zvok in slika
51253 (1193) CaqKa

Več podobnih tem