» »

DVX4068 UNITED

DVX4068 UNITED

URKI ::

Imam DVX4068 UNITED predvajalnik, ki pa ne podpira nobenih podnapisov. Hotel sem ga nadgraditi z drugim modelom istega proizv., kateri podpira podnapise, pa mi player ne prepozna firmweara, ki ima končnico Mtk.bin. Ali je možno, da mi ne prepozna diska, ker ni končnica napisana z velikimi črkami oz. ali je kaj drugega narobe.
Prosim za nasvet.
  • zaklenil: CaqKa ()

Jago ::

Nekako iz glave:

Na njihovi strani bos videl da united pod imenom modela 4068 trzi dva razlicna modela po vsebini.

Eden ima chip MTK, drugi pa ESS. Ocitno je tvoj na ESS chipu zato upgrade ni mozen.

Ali pa je na MTK chipu pa si kaj narobe naredil (velika koncnica bi ze bila lahko razlog).

To preveris tako, da ali odres masino in pogledas na chip, ali bolj preprost ze po izgledu menija vidis ce je na MTK chipu, saj imajo vse enake menije (pa tudi v setupu pod verzijo firmware). Za slike poglej v temo divx predvajalniki.

URKI ::

Hvala za nasvet, ko zadevo sprobam, sporočim rezultat.
Lp

URKI ::

Zadeva je taka. Zapekel sem .iso file, kot je bilo v navodilih tj.v nerotu kot sliko. Ko sem cd vzstavil v player, ga je player začel brati, potem se je pojavila oznaka FLASH, zatem izpisala neka koda, takoj za tem pa napis ERASE, ki pa po večih minutah ni izginil. Šele po tem ko sem izklopil player, sem lahko cd plošček spravil ven. Program pa se ni nič spremeni. Kaj je še za narediti???

Mesky ::

Zdravo
Zanima me kako si nato rešil problem z DVD United 4068, ker jaz ne najdem pravi firmware.
Mesky

CaqKa ::

tema že obstaja [divxvid] United predvajalniki
zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] United predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
478174 (1246) markozlak
»

[divXvid] Elta predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
54856843 (12944) darexx
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321491 (46835) cryptozaver
»

Kako povečati podnapise v DivX-u

Oddelek: Zvok in slika
61833 (1746) ganimed

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531237 (14490) Stepni Volk

Več podobnih tem