» »

[divxvid] United predvajalniki

[divxvid] United predvajalniki

kobrus ::

Pred kratkim sem nabavil Divx predvajalnik United DVX 4069 in g flešal z FW z italijanske strani (link :http://www.recospa.it/download.asp) ampak naši lepi č,ž,š seveda ne delajo.
Ali je mogoče kakšen maček , ki bi to zrihtal?
Drugače predvajalnik dela brezhibno in sem zelo zadovoljen.
LP iz primorske

Stepni Volk ::

Odvisno od tega kateri procesor živi notri. Če je to MTK, imaš rešitev tu: [DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba).
Če je ESS poglej pod Daewoo in Philips predvajalnik...

kobrus ::

:))
Ker nisem mogel gledati filme še tako naprej, sem se kar sam namučil in malo sfriziral to BIN-ko tako, da dela brezhibno na mojem ploščosuku (fonti so lepo centrirani na sredini in prikazuje č, ž, š kar je bistveno). Če je še kdo, ki potrebuje firmware za United DVX 4069 "DIVX CERTIFIED" naj mi sporoči e-mail, da mu ga posredujem (nadgradnja seveda na svojo odgovornost)!

LP iz primorske
;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kobrus ()

caval ::

L.P. Pred kratkem sem kupil v Italji united dvx4069.Poskusil sem naložit novi firmware pa mi noče zaznati cd na katirem je fw.Drugače bere vse normalno.Prosim ,če mi lako kdo svetuje kaj naj naredim.Ali je mogoče,da so ga naši ljubi sosedi kako kodirali.Glede čipa pa ne vem kateri je notri.Meni ima podoben ,če ne enak kot bellagio ad 2020.Nekje na forumu sem prebral,da če ima ess čip, da nadgraditev ni možna.Ali je to možno.
Kobrus ali kdo ,ki ve kaj mi nagaja prosim za nasvet. Moj e-mail rcavalleri@volja.net za kobrusa,da mi lahko pošlje svoj fw.

caval ::

L.p
No ja pomoči od nikjer,če kdo pozna rešitev lepo prosim za pomoč.

caval ::

Ja ja (fonti so lepo centrirani na sredini in prikazuje č, ž, š kar je bistveno) jaz se lahko lepo zahvalim kobrusu z primorske za poslani fw dela super.Ko boš v Tolminu se mi javi,da greva na pir.L.P

Damjan Jagar ::

Kobrus lahko še meni prosim pošlješ? Sodelavec rabi za ženino sestro... Mejl je v mojem profilu.
http://jagar.si

Damjan Jagar ::

Kobrus se ne javi... caval imaš morda ti FW še na zalogi?
http://jagar.si

Jago ::

Saj pa je tu ze lep cas:)

United MTZ FW

Damjan Jagar ::

Gre to za isti FW? Cobrus ga je baje malo zmodificiral.
http://jagar.si

simmy ::

Zivjo!
Kaj pa united 6066-ki je v akciji pri Mercatorju??
Lp
Simmy

sidney ::

ja a se splaca kupit ??? mene tut zanima ???
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

simmy ::

Kupil in dela svetsko!!
Tezava le v enem codecu, ki ga zaenkrat se ne odpira (so pa na servisu potrdili, da bo v nekaj dneh posodobitev) in nekoliko majhni podnapisi pri DiVX-u. Res je vreden tega denarja.
Lp
Simmy

sidney ::

kaj pa podpora ??? kaksna stran, s firmwarom ???
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

opil ::

Torej kje dobiti firmware za United 6066 divx predvajalnik?

Hvala!

Jago ::

Tukaj

United

opil ::

Točno, sam kateri je taprav? od 6069??

Hvala.

Jago ::

United6069_1250_V1_Mtz
Firmware suitable for these languages: English, Croat, Czech, Hungarian, Polish, Romanian, Slovak, Slovene and Serbian. 43

United6069_1252_V1_Mtz
Firmware suitable for these languages: English, Albanian, Danish, Dutch, Faroese, Finnish, French, German, Icelandic, Irish, Italian, Norwegian, Portuguese, Spanish and Swedish.


No če pa med tema dvema ne vidiš kateri je pravi raje na upgrejdat...

opil ::

Ko dam cd v predvajalnik mi napiše samo root in nič ne vpraša za kakršenkoli firmware!
Očitno ni taprav ane?
(United6069_1250_V1_Mtz
Firmware suitable for these languages: English, Croat, Czech, Hungarian, Polish, Romanian, Slovak, Slovene and Serbian. 43 )


In kokr jst zastopim je tale firmware narejen za MTK čip, V UNITED DIVX 6066 pa na čipu pišeESS !

Ima kdo podobne težave ali je komu uspel pa se mu zdi težko tukaj povedat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opil ()

Sens ::

Kako povečati črke - podnapise za United dvx 6066?
Ali je pravi firmware od MTZ, čeprav je za 6069?
lp
Sens

BAJZI ::

No to bi pa tud jaz rad vedu?? In če kdo pove v čem je boljši od tega ki je notri zdaj!!
Mene sicer motjo samo zlo majhni podnapisi.
Ne vedel bi, kako se v strup preobrača vse , kar si človek slatkega obeta!

winkie ::

Hja mene tud zanima, če se da nadgradit 6066 ali se ne da izdelati fw-ja.
Nekateri philipsi, ki so bili narejeni na istem čipu so imeli težave.
From Winkie

BAJZI ::

Kaj tega nihče ne bere??
Ne vedel bi, kako se v strup preobrača vse , kar si človek slatkega obeta!

podtalje ::

Berjo že, samo zgleda noben nič ne ve.

A kdo mogoče ve domačo stran od proizvajalca United?

BAJZI ::

Bom probal jaz dobit!
Ne vedel bi, kako se v strup preobrača vse , kar si človek slatkega obeta!

BAJZI ::

Kontaktiral sem uvoznika za SLO, pa mi je poslal tole:
Pozdravljeni,
res je, MTK (mediatek) je dosti bolj fleksibilen od ESS "chip-ov".
Največji problem je, ker je v 6066 vgrajen chip ES6688FA in ne podpira XviD
kodekov (novejših), predvsem pa ne QPEL kodeka. Mislim, da imajo po celem
svetu težave s tem. Tudi chipset ESS Vibratto II ne podpira tega.
Nekaj od tega lahko preberete na naslednjih povezavah:
http://www.esstech.com/ in forum :
http://forum.doom9.org/showthread.php?s...

Pošiljam vam tudi povezavo, kjer najdete načrt in vse tehnične podatke o ESS
VibrattoII chipset-u.
hthttp://www.esstech.com/products/AVplaye...

Tudi jaz iskreno upam, da se bo našla kakšna rešitev

Lep pozdrav

Nejc Črešnar
Ne vedel bi, kako se v strup preobrača vse , kar si človek slatkega obeta!

Alec999 ::

BAJZI >> Probaj dobiti original firmware za United dvx 6066.

QPEL pa predvajalnik nebo podpiral, ker je to strojna omejitev Vibratto II cipa.

Teoreticno je mozna podpora za WMA, WMV in OGG ce tega sam firmware ne poseduje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

rufus ::

kak pa je situacija pri modelu 6077' je tam že popravljeno tisto glede xvida codeca? je že mogoče kak modificiran firmwire,ker podnapsi so res majhni.

H_man ::

Ali mogoče kdo ve katera firma je uvoznik United predvajalnikov? Namreč rabil bi nov daljinec, ker sem tega polomil v prafakotrje :(

BAJZI ::

Ne vedel bi, kako se v strup preobrača vse , kar si človek slatkega obeta!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BAJZI ()

podtalje ::

Na strani, ki jo je objavil BAJZI, se nahaj tudi firmware za model 6077.

Zanimivo je, da je tudi ta predvajalnik osnovan na MTK čipsetu (sam sem bil prepričan, da je ESS),
kar pomeni, da so tudi za ta predvajalnik možne vse modifikacije (večji fonti, slovenski OSD, spremebne slik,
daljša imena, različna imena podnapisov, ....)

Problem pa je, ker ko odpreš datoteko v MTKRemaker-ju, javlja "Bad checksum", kar je precej nenavadno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

pivmik ::

Danes sem uspešno popravil zaflešano DivX/XviD komponento UNITED 6077 s pomočjo navodil:
divXvid Popravilo zaflashane divx komponente in flashanje
Popravilo zaflashane divx komponente.

Zdaj sem na lovu za ultimativnim firmware-om, ki trenutni iz www.SAS.si je porazen, sicer prikazuje šumnike pri podnapisih, vendar so podnapisi premahjni in nimajo obrobe - kar pomeni, da so praktično neberljivi, neuporabni.

Glede na to, da ima ta predvajalnik MTK čip predvidevam, da se ga nabildat s funkcijami. A je kdo slučajno že iskal kakšen modificiran firmware ali celo, da ga je sam kaj modificiral?
LP, Gregor GRE^

mirkuma ::

@podtalje: enako se zgodi tudi z dumpom...s serijskim kablom sem prenesel fw, do tu vse ok, brez napak velikost 1024KB. Ko pa fw poskusas odpreti z MTKRemakerjem, pa javi bad checksum in v primeru da checksum popravis dobis datoteko, ki je pol manjsa.. Tudi koda za pozicijo okna za podnapise je na drugih naslovih...moje ugibanje je, da so deli funkcij, ki so pri ostalih fw na znanih naslovih povsem drugje in si tako z obstojecimi orodji ne moremo veliko pomagati...sem spraseval tudi NewAgea, o tem...no na koncu se je koncalo tako, da sem obupal nad predelavo fw...ce se imas cas igrati se mi dump se nekje valja po disku...
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

BCSman ::

je kaj novega s 6077 firmware-m? se splača kupit ta predvajalnik za 10k?

pivmik ::

Mene tudi zanima, ali je kaj novega. A je komu uspela kakšna modifikacija firmware-a, vsaj to, da dobijo podnapisi crno obrobo. Pa da ib bili malo vecji in imeli bolj normalno pisavo.
Ker ta ponudba, ki sem jo videl za 10k je res mikajoca(mislim, da v Lesnini).
LP, Gregor GRE^

giruss ::

Jaz sem tudi kupil model 6077. Ponudba je bila prevec mamljiva. Pošiljam emaile uvozniku in ne odgovarja sploh. Kot Že vsi vemo so podnpisi premali in praktično neberljivi. č š ž pa dela normalno in tudi podnapisi končnice *.srt ali *.sub delajo.
Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti FW ki bi omogočal nastavitve podnapisov? Vsaj velikost in črno obrobo?
Tko da vsem, ki se odločate za nakup predvajalnika NE PRIPOROČAM modela united 6077 (vasj dokler ne bo zagledal luč sveta kak izbljšani FW)
Danes je lep dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: giruss ()

dany2003 ::

tudi jaz bi rabil novega..ve kdo kje se ga da dobit??

tnx

lp

cesare ::

Tudi jaz sem lani postal 'srečni' lastnik modela 6077. Nadgradil sem ga z fw-jem iz uvoznikove strani, ki pa me ni preveč zadovoljil. Tudi drugje na netu nisem našel nikakršnega novega fw, zato sem se zadeve lotil kar sam. Uspelo mi je naslednje:

- Podnapise sem spustil za nekaj cm.
- Zamenjal sem font za podnapise s čitljivejšim
- Popravil kodo, da se podnapisi izpisujejo z črno obrobo
- Spremenil ozadje nekaterim OSD sporočilom, ki so se izpisovali na črni podlagi..

Če je kdo zainteresiran naj pove kam naj zadevo uploadam...

kulica ::

@cesare

Bi te prosil, če ga lahko posreduješ na sparc@email.si
Hvala
lp

cesare ::

Dal sem na:
http://tech.groups.yahoo.com/group/mt13...

file je:
United DVX-6077_cesare_mod.zip

Invisigoth ::

Ahoj !!!

Za prijatelja iščem uporaben F/W za DVX 7065 (pravi, da so mikroskopske črke :)).
Za vsak nasvet in idejo hvaležen že vnaprej , najraje kar na e-mail . Lp
Imam rad vse, kar imajo radi mladi.Zbiram Rambo 2, imam že vse plošče in gramofone. Ravno vezem goblen z njegovim likom...

celica ::

Zdravo..

Po dolgem casu se zopet oglasam na tem forumu.
In da obudim staro temo na katero me je pripeljalo iskanje.
Tezave imam z UNITED DVX 6077 komponento. Ko jo vklopim, na LCD-ju napise samo HELLO in to je tudi vse. Ne prime nobena tipka, ne da nobene slike. Mozno da je flash sel rakom zvizgat, preden pa ga zabrisem v keson, pa bi ga poskusil fleshati. Torej. Kje najdi delujoc firmware, lahko tudi originalen tovarniski, da ga flesham preko kabla?

Na strani od UNITED zastopnika je dostop do datotek nemogoc, prav tako jim strani delujejo da ti je slabo. Polovica strani nima podstrani.

Torej, lepo bi prosil koga za firmware za UNITED DVX 6077.

Lp.
negre..! gre ..? joj GORI ..!

Dandy72 ::

a ve mogoce kdo a predvajalnik united 6080 prredvaja podnapise pri gledanju divx-ov ter če obstaja kak firmware za to napravico

Kankan ::

Tudi jest bi prosil za kak nasvet glede fw za United 7065

Kankan ::

Kaj res ne obstaja fw za United dvx 7065, ker men se tiste dobne črke na da brati.......

dugi ::

Pozdravljeni;
v tuševi reklami sem videl DivX predvajalnik United 7087 za 34,90 evrov in me sedaj zanima mnenja!
Če s ega splača kupit, če se da nadgradit, če obstajajo slo firmware in kakšni so kaj podnapisi?

Prosim za odgovore!
Hvala že vnaprej!

zakon5 ::

V Mercatorju sem kupila DivX predvajalnik United 7087 in sem zadovoljna, motijo me edino majhni podnapisi.
Ali mi lahko kdo pomagaga. Bila bi mu full hvaležna.

Prosim za pomoč in nasvete pri nadgradnji....

markozlak ::

Pozdravljeni
Moj DVX 6066 je umrl!!!
A bi bil mogoče gdo tako prijazen in odprl svoj predvajalnik in mi napisal oznako čipa, ki je označen na sliki???



Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21534791 (9611) kekpek
»

[divXvid] Scott predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9221482 (9098) Heavy
»

[divXvid] Daewoo predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10317061 (8100) Rašo
»

[divxvid] E:MAX predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
343284 (1593) pin9o11

DVX4068 UNITED

Oddelek: Zvok in slika
51645 (1514) CaqKa

Več podobnih tem