» »

Moj nov forum- tudi modifikacije- potrebujem uporabnike

Moj nov forum- tudi modifikacije- potrebujem uporabnike

WinsuckeR ::

Za svojo stran sem naredil (oziroma postavil) forum- potrebujem uporabnike

klik

Boki_ ::

Js se sploh ne upam prjavit. Napiše, da je že nekdo se registriral z mojim uporabniškim imenom in geslom ter mailom.
I'm back

McHusch ::

Ehm...

Inu? Z pokalico? Vejice?

WinsuckeR ::

zanalšč je napisano tako :|
Inu- in
Pokalica- pištola, orožje
Abak- PC

Je pa res da je forum narejen mogoče komu nerazumljivo- upošteva krajevne fore in razne fore iz šole, jokerja in moje strani ki trenutno ne dela najbolje ker se selim na drug srver :D

Link na mojo stran če bo delala: (aja včasih dela in jo je treba samo postiti da se naloži ker je nekaj narobe z zdejšnim serverjem) klik

BigWhale ::

Daj tole temo odpri se v sedem umetnosti, pa v problemih clovestva, lozi, slo-tech aja pa znanost in tehnika...

Drain Bamage... ;>

Redkvica ::

Iz svojih izkušenj vem, da sem forume vedno našla tako, da sem po guglu kaj iskala, pa mi je kot enega od zadetkov vrnilo kake zapise na forumu. Tko da na forumu mora najprej kaj zanimivega bit, potem pa če mi še ostalo ustreza, se pa vračam in čez čas še mogoče kaj napišem tudi sama.

Predlagam ti, da storiš kaj v smeri pametne vsebine in malo bolj domiselnega oglaševanja foruma. Forum bi po moje moral reklamirati z vsebino, pa z nečim, česar ni povsod drugje.

No, na videz pa se mi ni zdelo slabo. Tko da ne obupat.

Lio ::

bedno:\


Vidi se da je totalna kopija mnenjalnika, inu malo slo-techa:\ Kaj ko bi vsaj malo izviren bil, ce se ze z kako bogato vsebino ne moreš hvalit

PrimozR ::

Ne morem se prjavt

Jebiveter ::

heh, full zanimivo je videt kako se pojavljajo raznorazni forumi, ki jih postavlja folk zato "da bi imel forum." In pol je forum tko zgrajen da ima mali_miljon(tm) oddelkov/razdelkov, a hkrati 3-10 uporabnikov... Kar je totalen overkill!

Fantje moji, forumi sluzijo nekemu namenu - komunikacija. In forum raste postopoma, če je živ. Poleg tega mora za/pred forumom stati neka stran (site), ki je razlog za obstoj foruma oz. za njegov smisel. Se pravi, razlog, da folk spoh pride na forum je njegova vsebina oz. vsebina strani pod/nad katero stoji forum.

Res, kar najbolj sovrazim je mali_miljon(tm) forumov, ki imajo 10 uporabnikov, stojijo pa na skriptah namenjenim vec tisoc uporabnikom! Folk, get real!

Ampak, vazno je, da mas forum, rajt?:\
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Ziga Dolhar ::

Ko sem prišel do Kapitanove Nevemkaj sem ugotovil, da ni le jezik "Jokerjev" [taka oznaka je pa res žalitev za slovenščino].
https://dolhar.si/

Boki_ ::

Ma f, jast živim za slo-tech in se ne premaknem. Sm še po par drugih forumih, ampak 95% na S-T.
I'm back

Tero ::

Jaz sem se pa malo špilal z php-jem in to pa sem zahec postavo phpbb2 forum. To sem narejo zgolj za zajebancijo da vijim kako zadeva deluje in da se nekaj novega naučim. Povabo par kolegov naj rečejo kaj. Ampak neankrat se je forum ker "precej" razvil, glede na to da sem ga mislo prvo imet samo za nekaj dni gor.
Aja naslov pa če koga zanima je www.japka.com

p.s. se opravičujem za offtopic, zaj sem komaj vijo da je tale tema v hlajenje in modifikacije:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Microsoft ::

Hm, jst ti takle predlagam.

Naj ma forum ene tri teme; hardware, software in ostalo. Ko bos mel dost userjev, bos ze razsiril zadevo.
Potem, ce slovenscine ne popravis, ni sans, da se ti kak resen osebek gor prjav. Naj bo vse lepo v slovenscini, pa se kaka pravila dej gor.

Potem pa nared eno "moco" web stran poleg foruma, tak da bo forum sekundarnega pomena. Na strani pa dej gor informacije, ki jih recimo tezko dobis na STju.

Izgled se mi zdi pa vredu. ;)


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Ziga Dolhar ::

Svojevrsten dosežek Slotecha bi bil, ko bi na kakšnem drugem forumu videli naslednjo formulacijo pravil:

"Na tem forumu veljajo enaka pravila kot na strani Slo-Tech."

Preprosto, elegantno, učinkovito.
https://dolhar.si/

PrimozR ::

Hihi, ta bi bla dobra, ja:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech reforma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
17610303 (4969) Vajenc

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550651 (22318) OwcA
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431157 (23585) Mr_Globus
»

Moj hompage

Oddelek: Omrežja in internet
352170 (1283) Tody

Konkurenca slo-techa? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26612408 (9078) Elemen_T

Več podobnih tem