» »

TT A1604 AQUARIUS II

TT A1604 AQUARIUS II

MEDENA ::

mene samo zanima če je to dovolj ?

TT A1604 AQUARIUS II 25.650 27.000

Le vprašanje časa je bilo, kdaj bo velikan na področju procesorskih hladilnikov predstavil svoj prvi paket za vodno hlajenje. Thermaltakov Aquarius II tako predstavlja vstopnico v svet vodnega hlajenja. Montaža je zelo enostavna, komplet pa priporočamo za hlajenje vseh trenutno dostopnih procesorjev. Popolnoma bakreni vodni blok lahko uporabimo za hlajenje vseh socket 478, socket A ter prihajajočih socket 754/940 procesorjev. V kompletu dobimo prav tako vodno črpalko, ki skrbi za potiskanje vode med elementi vodnega hlajenja ter hladilnik/radiator za hlajenje vode. Za hlajenje priloženega radiatorja se v kompletu nahaja zmogljiv a tih 8cm ventilator. Zanimiv "pripomoček" je tudi t.i. back-up receiver, ki hrani nekaj vode ter posreduje v primeru v kolikor začne voda znotraj zaprtega sistema vodnega hlajenja puščati v okolico. Prav tako omogoča vpogled na nivo vode v vodnem hlajenju.

Compatibility: Xaser II and Xaser III Series Case
The System include:
Water Block: 70 x 50 x 12 mm, Copper Forging/ Nickel Plating.
Universal Clip: Application for Intel P4 478 and AMD K7/ K8.
Copper Radiator: 86 x 130 x 89 mm, Copper Pipe with Staged Copper Fin with 80mm Fan
DC 12V Water Pump: 100 x 50 x 86 mm, 1.2KG/ Cm^2 Water Pressure,90L/ Hr Pump Speed ,Ceramics Bearing.
Back-up Receiver: Additional Water to ensure tha system is full at all time.
Water Tube: better water-flow and avoid compression,The spring represents the best solution to ensure maximum water-flow.









ga kdo ima in kako se obnese ?
  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Tarzan ::

Obnese se... tako tako :|
Dražji bakreni superveliki zračni coolerji so primerljivi s tem vodovodnim čudom. Sam bi dvakrat premislil, če je zadeva vredna nakupa. Pretanke cevi, minijaturen radiator in nekvalitetna pumpa (v mojem oprimeru - crknila po par tednih).

Zmerna do visoka navitja so možna z njim, za kakšno hudo navijanje s tem paketkom, pa se pod nosom obriši.

JIM22 ::

To res ni nevem kakšno hlajenje. Rajši kontaktiraj Morph-a ali pa Eddy-a za bloke. CPU in NB bloka bi te pršla malo nad 20000 največ 25000, radiator obvezno bakren Lada ali Kadet. Dobiš na odpadu(skoraj zastojn). Pumpa pa Maxi yet 1000, ki te pride 6000sit. Pol pa še nekaj drobiža za vente in cevi. In to je to. Cena okol 35000sit in imaš hlajenje kot treba. Jaz mam od Morph-a bloke in sem ful zadovolen.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Boki_ ::

Ko je lih omenjen Morph. Na nevemkaterem forumu sm vidu, da morph ne izdeluje več blokov. A je res?
I'm back

Eddy ::

Po mojih informacijah še izdeluje bloke, samo jih bolj po malo, saj pravi da ima zelo malo časa...
In mu vrjamem...
www.ekwaterblocks.com

Shark-357 ::

omfg pa kolk folka bo še spraševal za ta kurčev komplet mal search opcijo uporab k je blo že tolk povedan glede tega kompleta med drugim sem ga tudi jaz imel in je za en kurc popolen nateg in zavajanje kupcev če mene vprašaš preozke cevi kurčev blok premajhen radiator in švoh pumpa samo 90 l pretoka..... full load 47 stopinj celzija z aquariusom2 v isti kišti in 50 stopinj z thermalteake silentboost zdej se pa zamisl če je vredn keša:\ ;(

Zgodovina sprememb…

MEDENA ::

ČE BI SEARCH FUNKCIJA DELALA!!!

Eddy ::

Res je search je že dolgo časa "začasno" onemogočeno... :\

Medena! Priporočam da obiščeš mojo stran, ki je v podpisu!
www.ekwaterblocks.com

MEDENA ::

eddy zelo interesantno imaš :)

morda te kontaktiram :)

daš na obroke ? študent :D

Lio ::

Eddy, kaka je kj razlika med učinkovitostjo z unim na šramfe, in tem z mehanizmom? Mislem zarad tesnenja, manjši stik,.....

Eddy ::

Lord Lio!
Ne zastopim kaj misliš!
Kakšno tesnenje? Tesnenje je enako dobro!

Mislič glede pritiska na procesor?

Prepričan sem, da mehanizen za pritrditev na socket zagotovi dovolj velik pritisk za dober stik med blokom in procesorjem!

Še vedno sem pa prepričan da je pritrditev s štirimi vijaki najboljša rešitev!

LP!
www.ekwaterblocks.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432980 (1727) alesr
»

Vodno hlajenje termaltake

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482533 (1641) BaRtMaN
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19011995 (7128) Malecky
»

vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
646325 (5062) LordWorm
»

Kje kupit stvari za vodno hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302649 (1899) Eddy

Več podobnih tem