» »

NLP 30.06.2009 nad Slovenijo?

NLP 30.06.2009 nad Slovenijo?

1
2
»

PacificBlue ::

Kako lahko iz lučk, ki se nenavadno premikajo potegneš zaključek, da gre za izvenzemeljsko inteligenco?


Ker drugega zaključka ne moreš potegnit(vsaj ne z nam znanimi tehnologijami, ki so na Zemlji in jih uporabljamo). Lahko se prepiramo in iščemo vzroke v še tako banalnih rečeh, ampak bo vsak v sebi vedel, da ti predmeti so izven našega razumevanja, da bi jih lahko umestili v naš svet. Poskušamo lahko na silo, samo takrat se ponavadi dogajajo napake..
I’m out.
:3

Arto ::

Kako lahko iz lučk, ki se nenavadno premikajo potegneš zaključek, da gre za izvenzemeljsko inteligenco?


Ker drugega zaključka ne moreš potegnit(vsaj ne z nam znanimi tehnologijami, ki so na Zemlji in jih uporabljamo).


Saj nam tudi nezemljani in njihove tehnologije niso znani. Ni vsaka trenutno nerazložljiva stvar povod, da potegnemo neverjetne zaključke. Zakaj pa ne bi bili te lučke duhovi? Kakšne čudne živali morda? Ball lightning? Dobre vile, mogoče čarovnice na metlah?

Če vzameš katerikoli nepojasnjen pojav za izgovor, da ga nadomestiš z nečim kar ti je všeč, potem si lahko zmisliš kar hočeš. Ampak na žalost/srečo tako ne gre.

Še enkrat, jaz rečem, da so helikopterji. Bi bil pa vesel kakšnega portiargumenta. :D

ReBi ::

Tri lučke. Verjetno navadno letalo. Sam sem enkrat videl tri lučke, na sredi teh treh, pa ena svetlejša. Pojavil se je kar naenkrat, dobesedno iz ničesar. Nekaj sekund kasneje, se je zaslišal tisti tipični zvok letalskih motorjev. Po vsej verjetnosti je priletel iz oblaka.

PacificBlue ::

Saj nam tudi nezemljani in njihove tehnologije niso znani. Ni vsaka trenutno nerazložljiva stvar povod, da potegnemo neverjetne zaključke. Zakaj pa ne bi bili te lučke duhovi? Kakšne čudne živali morda? Ball lightning? Dobre vile, mogoče čarovnice na metlah?


Nezemeljska tehnologija seveda nam ni znana, zato se nam lahko manifestira v nenevadnih pojavih. Nekateri celo pravijo, da naj bi se videnje v Fatimi zgodilo, ko so tiste tri punce videle UFo in so mislile da je Bog...naprej je pa zgodba tak znana.

Če vzameš katerikoli nepojasnjen pojav za izgovor, da ga nadomestiš z nečim kar ti je všeč, potem si lahko zmisliš kar hočeš. Ampak na žalost/srečo tako ne gre.


Malo mešaš stvari. Ti predmeti so v zraku, lebdijo , letijo in se svetijo. Zato ne morem vzet katerikoli nepojasnjen pojav in reči evo te stvari v zraku so točno to..Lahko pa rečem o sranje, tega pojava se pa ne da razložit z nam znanimi pojavi, predmeti..saj ni nujno, da so vesoljci v njem mogoče so samo UAV UFos:) Ali pa kakšen skrivni projekt kakšne vlade. Tudi Hitler je delal nekaj projektov na tem.http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal...

Še enkrat, jaz rečem, da so helikopterji. Bi bil pa vesel kakšnega portiargumenta. :D


\O/

Not this shit again.:D
I’m out.
:3

Okapi ::

Nekateri celo pravijo, da naj bi se videnje v Fatimi zgodilo, ko so tiste tri punce videle UFo in so mislile da je Bog...naprej je pa zgodba tak znana.

Toplo priporočam v branje:



O.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

hamax ::

Ti predmeti so v zraku, lebdijo , letijo in se svetijo. Zato ne morem vzet katerikoli nepojasnjen pojav in reči evo te stvari v zraku so točno to.

Cemu? Meni so carovnice bolj vsec kot vesolci.

bosmla ::

Takole sem malo raziskoval kaj bi lahko videl ter tudi glede na kot gledanja (+ fiksne tocke) tudi ugotovil priblizno pot: predmet se je glede na zemljino oblo kar precej dvigoval!
- glede na dalec preveliko hitrost (tudi odsotnost zvoka ce bi slucajno bil nizko) odpade letalo, helikopter, balon in ostalo s cim clovek leti (en oz. formacija treh)
- razni odsevi na oblakih, daljnovodih, pticah in podobno odpadejo - vse tri tocke so bile ostre in enakomerno svetle skozi celotno pot tudi na zvezdnem (neoblacnem) nebu; daljnovoda in podobnega objekta ni v smeri opazovanja (in nasploh precej "prazno" je naokoli) pa se dolga opazovana pot ne govori v prid odseva...
- satelit oz trije - ne - so bili presvetli za kakrsnikoli satelit v orbiti (razen ISS) zraven tega so sateliti v polarni kroznici (predmet je letel J-S) zelo majhni (no kot vecina) in nimajo soncnih celic tako, da je odsev res minimalen.
- no pa se meteorji, bolidi in drugi delci ki zgorevajo v atmosferi ostanejo. Najvec upanja sem polagal v t.i. bolid. Malo sem se izobrazil glede teh delcev, ki razpadejo in zgorevajo in moram priznati, da nisem nasel nic podobnega. Ali puscajo sledi (opazovani predmet je ni) zgorevanja ali pa niso vsi delci enako svetli. Seveda tudi, da so obdrzali formacijo na tako dolgi poti je "cudno" najbolj seveda pa, da so se dvigovali glede na zemljo - morali bi se vsaj pocasi priblizevat.

Zanimiv je tudi link, ki ga je dal Tr0n. Pa se eno malce starejso zadevo sem nasel link, ki pa je nekako podobna na podobnem kraju...

Kakor koli nekaj je bilo in nocem nikogar nic prepricevati saj na koncu vsega ostane samo nase "prepricanje", verovanje oz pac tisto kar hocemo verjet pa naj bo to znanost, "narava", "vesoljci", carovnice ali nekaj tretjega.

Edit: dodatni link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

innerspace ::

V glavnem ni prevec verjetno da je bil bolid(asteroid), saj bi v tem primeru bil viden iz vecjega podrocja, sigurno bi na kakem astronomskem forumu bilo ze kaj napisanega in dokumentiranega, pa ni.
Poleg tega, ce si videl da se oddaljuje od povrsja, v vsakem primeru odpade teorija o bolidu.
Po mojem so bile ptice.

bosmla ::

Ptice pa definitivno niso bile - prevec jasno so bile vidne tocke in se zelo svetle za osvetljene pernate zivali (ce sploh odmislimo hitrost!!)

Senitel ::

Hitrost je zelo relativna... Si ziher, da je bila zadeva daleč stran?
P.S.: Zakaj misliš, da sateliti v polarni orbiti ne bi imeli sončnih celic? Čeprav ob taki nočni uri satelita dejansko ne bi videl, ker je pač v senci.

;-) ::

Čudno da take stvari ponavadi vidijo posamezniki (ki so čudaki) in nimajo telefona da bi posneli, če pa posnamejo pa imajo VGA kamero in se ne vidi nič.


Najbolj čudno pa je tole:

Pred časom sma z prijateljem ponoči naredila žitni krog. Vzela sva palice in 30m dolgo vrv in začela delat krog. Naredila sma 60m velik krog popolne oblike. glej ga zlomka, čez tri dni je bilo v lokalnem časopisu objavljeno Nezemljeni obiskali kraj ta pa ta, zraven pa še slika krožnika nad krogom:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

bosmla ::

@da, bilo je dalec stran ker je bilo na nekaj mestih malo oblakov in se je tam videlo "za oblaki"
Ko sem se pozanimal o satelitih v polarni kroznici sem nekako naletel na razlago, da so z izjemo nekaj vojaskih (na jederske baterije) vsi gibajo v smeri od severnega pola proti juznemu...


torej v smeri J-S ni satelitov (oz. so v senci) z velikim odbojem (soncne celice).

@;-) kdo je cudak si si najbolje odgovoril sam (ponoci unicujes posevke)... Sem pa se pozanimal o tipu, ki je omenjen v novici in sploh ni cudak ampak zelo priseben in realen, ki se sploh ne bi izpostavljal za prazen nic.

Edit link
Edit2 napisal obe zadnji vrstici

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

hamax ::

> @da, bilo je dalec stran ker je bilo na nekaj mestih malo oblakov in se je tam videlo "za oblaki"

Letala letijo nad oblaki.

dejanslo ::

Hm, o astronomiji vem zelo malo, ampak a ni tako, da če se satelit giblje okoli Zemlje preko polov, da bo na eni strani šel S-J in na drugi J-S? :)
There`s More Than One Way To Do It

bosmla ::

@hamax Pa dobro spet - to je bilo 10x hitrejse od letala na 5000m kaj sele obicajnih 10000m... zraven tega pa je bilo zelo dolgo, da bi moralo biti potnisko na precej nizko tedaj pa bodi siguren, da bi ga slisal ce ze ne videl.

@dejanslo seveda samo tedaj je v zemljini senci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

dejanslo ::

Aja, pa res; sem spregledal to podrobnost v tvojem postu ;)
There`s More Than One Way To Do It

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dejanslo ()

iNooby ::

Jaz sem glih pred 5 minutami nad mariborom(okolico) opazil svetlo piko ki se je premikala prepočasi za letalo in bila je prenizko da bi lahko bil satelit(pa še presvetlo je bilo)

ko se je stvar približevala se je luč videla, ko pa se je oddaljevala pa je luč izginila, nekako tako kot da ima ta "stvar" luč samo an sprednji strani...

ali mogoče kdo ve kaj bi to lahko bilo?

pa prosim brez hecanja(ne pravim da je nlp) :D
Haters gonna hate...

iggy ::

Ne.
Verjetno bo NLP, brez hecanja.
Hey, you're fat!

iNooby ::

Ne.
Verjetno bo NLP, brez hecanja.

sarchasm on :|
Haters gonna hate...

Okapi ::

Kakšen odgovor bi pa rad slišal?
Če bi kdo rekel, da je helikopter, bi odvrnil, da helikopter pa že ni bil.
- Motorni zmaj? Tudi ne.
- Vseeno letalo? Sem rekel, da ni bilo.
- Kaj pa balon? Ne, balon tudi ni bil.
- Mogoče modelarsko letalo? Ne, ne, sigurno ni bilo.
- Modelarski helikopter? Ma ne, sigurno ne.
- Jata kresnic? Se hecaš, ne?
- Mogoče odsev v tvojih očalih? Ne nosim očal.
- Si siguren, da nisi sanjal? Sem!

Pač neko luč si videl, nikoli ne boš zanesljivo vedel, kaj je bila.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

BigWhale ::

- morda je posledica mozganskega tumorja, ki pritiska na center za vid in ocesni zivec.

Nasvet: naroci se na biopsijo mozganskega tkiva. Pa reci naj ene 20 dek vzamejo!

:>

iggy ::

ah ja hoaxerji moji dragi :>
Hey, you're fat!

iNooby ::

alo haha dobri ste!

1. ne nosim očal
2. to smo gledali jaz mati on foter(torej je nemogoče da sem mel fatamorgano xD)
3. ta stvar sploh ni mela zvoka(ne helikopter res ne more bit)
Haters gonna hate...

iggy ::

in point tega je?
Hey, you're fat!

iNooby ::

ti povej?
Haters gonna hate...

iggy ::

ja sej ti sprašuješ, verjetno bo nlp ali ne, če nič drugega ne more bit.


No, jaz dam glas za čarovnice iz cerknice :>
Hey, you're fat!

iNooby ::

ja sej ti sprašuješ, verjetno bo nlp ali ne, če nič drugega ne more bit.


No, jaz dam glas za čarovnice iz cerknice :>

zdaj si izpadel "kul" resno, se te lahko dotaknem?
Haters gonna hate...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNooby ()

iggy ::

Ne razumem kaj je point tega, da sprašuješ stvari na katere potem ne pustiš, da ti odgovorimo. Kot je napisal Okapi, bedarija razlagat človeku stvar če noče slišat resnice.
Hey, you're fat!

msjr ::

>iNooby

Verjetno gre za letalo s prižganimi pristajalnimi lučmi:

- svetijo samo naprej, so zelo močne tudi pri manjših letalih
- pri manjšem letalu tudi na večjo razdaljo ne opaziš utripajočih pozicijskih luči
- če se letalo z majhno hitrostjo premika proti tebi se zdi kot da stoji pri miru
- če veter minimalno piha od tebe proti letalu se ga tudi ne sliši

Če si ga opazil v smeri MB letališča pa sploh ni dvoma. Par tednov si vzemi čas in večkrat opazuj v tisti smeri.

>Ostali

Jasno da je človek jezen, vpraša, pa dobi večinoma sarkastične odgovore. Človek je videl nekaj nenavadnega in zdaj ga zanima kaj je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

Matako ::


2. to smo gledali jaz mati on foter(torej je nemogoče da sem mel fatamorgano xD)


Previdno! 2. je lahko TUDI argument, da si RES imel privide (te stvari so lahko genetske) ;)
/\/\.K.

@nny ::

Verjamem bomsla - tu.
Natanko isto stvar sem videla kot otrok (tudi v poletnem času), ko sem šla ponoči domov. V formacija treh točk, ki je letela mnogo prehitro za letalo. Preden so izginile, so se poravnale v isto linijo.

Seveda mi ni nihče verjel.:8)

iggy ::

in kaj hočeš zdaj povedat, da si ti veliki videc nlpja?
Hey, you're fat!

borki ::

En kolega je tudi videl enkrat na nebu nekaj kar se je podobno premikalo pa je na koncu ugotovil da so sateliti za gps. Nevem no vsak pač ima svojo pripoved.

iNooby ::

pripravite si zaloge, alieni nas bojo požrli, res
Haters gonna hate...

innerspace ::

alieni nas bojo požrli, res

A naj se najprej mi nazremo, da jim bomo bolj teknili, al kaj?

šernk ::

mah...premalo ste gledali stargate...asgardci nas opazujejo s svojimi zakritimi ladjami, pa vsake toliko se jim okvari mehanizem in jih vidimo dokler ne zbežijo:)

pravkar sem videl na nebu...črno piko...pa brez zvoka je bilo...precej hitra zadevica...pa ne ni ptica ker ptica leti ponavadi po drugačni liniji :D

še vedno ne razumem zakaj v vseh teh dnevih ki sem jih porabil z opazovanjem neba nisem videl nič posebnega in zakaj hudiča pri takšnih dogodkih niti en nikoli nima s seboj visokokvalitetne kamere, ki se jo najde takoj če gre Mel Gibson scat za prvi grm...ko je pa kaj takšnega je pa vedno le mobitel pri roki...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

iNooby ::

alieni nas bojo požrli, res

A naj se najprej mi nazremo, da jim bomo bolj teknili, al kaj?


točno to!
Haters gonna hate...

dukenukem ::

spet tema od nlp ,pa black project, pa takole ,me kr zanima mal tole hehe ,kaj pravte na to ,da se je v une zrušene airbuse zaletelo ameriško vohunsko letalo ,katero nima pilota ,ampak je dalinsko vodeno ?

iggy ::

lobotomija, definitivno.
Hey, you're fat!

iNooby ::

lobotomija, definitivno.

tebe ni za poslušat.
Haters gonna hate...

iggy ::

No kaj pa bi ti predlagov, ko slišiš tako bedarijo?
Hey, you're fat!

iNooby ::

leto 2009 je, bog ve kaj nam vojska/policija vse skriva ;) - to bi jaz dejal
Haters gonna hate...

iNooby ::

sicer pa nek mislec je izjavil - "ko bodo po nebu začeli letati jekleni orli, se nam ne obeta nič dobrega"
Haters gonna hate...

Gandalfar ::

pejte v nakladalnico. Ta tema je ze cisto offtopic.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233889 (2730) stb
»

NLP na posnetku CNN?

Oddelek: Loža
153946 (3556) enjst
»

Vedno več čudnih svetlečih pojavov na nebu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556624 (4916) Matev
»

Nekaj čudnega na nočnem nebu.....

Oddelek: Loža
162627 (1874) Matev
»

Mehiški piloti in NLP (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
726516 (4685) fRiK0

Več podobnih tem