» »

NLP 30.06.2009 nad Slovenijo?

NLP 30.06.2009 nad Slovenijo?

«
1
2

bosmla ::

Zivjo

Danes 30.06.2009 ob cca 0:50h sem se ulegel v posteljo in kot ponavadi gledam skozi okno v nebo. Naenkrat vidim nek premik recimo zvezde in si mislim, da je utrinek (malo je bilo oblacno in je bilo za oblakom) potem pa vidim, da se premika formacija treh svetlih tock v obliki raztegnjenega trikotnika (zadaj dve bol skupaj in spredaj ena). Premikalo se je kar precej hitro v smeri J-S in je bilo (opticno) zelo veliko - po dolzini cca razdalja med dvema zvezdama v velikem vozu. Imel sem obcutek, da se razmerje med stranicami trikotnika malce spreminja. Ker sem lahko kar dobro videl in sem se tudi vmes na postelji vzravnal lahko zatrdim, da je zadeva zgledala VAU - sigurno ni bil kaksen odsev (oblaki so bili redki in videle so se zvezde - predmet pa se je gibal enakomerno po nebu), letalo ali kaj podobnega odpade (velikost in hitrost), tudi satelit ali met. balon sem ze videl in ni niti priblizno podobno...

Bolj kot vse drugo me zanima ce je kdo drug videl - ali vsaj kasen link do cesa podobnega.

jype ::

Tri letala?

BALAST ::

Lucidne sanje?

bosmla ::

Ja bi bil kar srecen ce bi nasel tako preprosto razlago. Ko vidis taksno zadevo moram priznat, da se zamislis - nisem cisto zelen glede predmetov na nebu in nic ne "pase" notri. @jype za letala je bilo dalec prehitro. @balast niti lucidne niti navadne.
Kot sem napisam zelo me zanima ce je tudi kdo drug videl.

kmetek ::

danes nonstop preletavanja čez kranj? kaj kdo ve kaj delajo :P

Tr0n ::

Lent.

Blum ::

Dajte malo več resnosti z odgovori no, zmeraj bolj otročji ratujete ...

podbevna ::

Formacije treh pik, ki se hitro premikajo v ravni črti so običajno 3 sateliti. Sploh če se razmerje med pikami rahlo spreminja.

bosmla ::

@podbevna sem ze veckrat videl satelit - in to definitivno ni bil (oz trije), ker so bili svetli bolj kot ISS (pa se gibali so se v smeri J-S), zadnja dva sta bila sicer bolj skupaj prvi pa dalec spredaj, ce bi bili sateliti prvi ne bi bil osvetlen v istem casu.

iNooby ::

Mogoče si res lučke od Lenta vido
Haters gonna hate...

bosmla ::

Nop tudi reflektorji definitivno niso bili - enakomerne ostre tocke, ki so vidne na zvezdnem nebu...

Saj bi tudi sam sebe rad preprical v kaj "verjetnega", ker v podobnih primerih tudi jaz druge prepricujem kaj vse je lahko in tudi zato kar dobro poznam kaj vse je mogoce vidat - ampak to...

whatever ::

psihoaktivne substance8-)
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Okapi ::

Saj bi tudi sam sebe rad preprical v kaj "verjetnega",

Potem je bil pa definitivno NLP (neznani leteči predmet). In kaj boš zdaj?

O.

Senitel ::

@podbevna sem ze veckrat videl satelit - in to definitivno ni bil (oz trije), ker so bili svetli bolj kot ISS (pa se gibali so se v smeri J-S), zadnja dva sta bila sicer bolj skupaj prvi pa dalec spredaj, ce bi bili sateliti prvi ne bi bil osvetlen v istem casu.

Obstajajo tudi sateliti v polarni orbiti tako da nevem kaj je to tako čudnega če so se gibali od juga proti severu?

bosmla ::

nic drog, nic risank, @okapi moral bi vidat potem bi razumel...

@Senitel ja saj samo trije skupaj z enakim odbojem svetlobe premocnim za majhne satelite sploh te brez soncnih celic?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bosmla ()

Okapi ::

moral bi vidat potem bi razumel...

Ja, saj čisto resno pravim, da je bil NLP. In kaj boš zdaj? Prodal svoje imetje in šel v samostan? Na dvorišču naredil pristajalno ploščad za leteče krožnike? Nehal hoditi v šolo, ker itak nima smisla? Napisal knjigo o svojem videnju?

O.

energetik ::

Si prepričan, da je bilo svetlejše od ISS? Ker mislim da je sedaj ISS že kar svetlejša od Venere. Pa že Venera je ornk svetla...
Edina varianta so 3 sateliti (enkrat sem tak trikot satelitov opazoval s Cresa) ali pa 3 ptiči, osvetljeni z reflektorji od spodaj :)

Okapi ::

mogoče kej zaslužil.

Takih, ki vidijo NLP, je vsak da na stotine po vsem svetu. Bi ga morali najmanj vesoljci ugrabit, da bi si lahko kakšen cekin obetal.

O.

WarpedGone ::

@pordečeli:
Hudomušne pripombe niso konstruktivna debata. Še manj pa delanje norca (iz sebe).
Zbogom in hvala za vse ribe

fosil ::

NLP pomeni neznani leteči predmet, kar pa ne pomeni da so to vesoljčki. Lahko so seveda tudi, ampak ponavadi je kaj drugega. Dokler pa se ne ve za kaj gre, je NLP prava oznaka.
Tako je!

iggy ::

torej kaj zdaj, ko si ga videl?
Hey, you're fat!

PacificBlue ::

Najbolje, da rečemo da so bila letala, ali sateliti..vsaj nekaterim ne bo nerodno.:D:P

bosmla ::

Pa saj sem vse skup napisal bol, da se oglasi ce je se kdo videl oz. kje prebral kaj o tem.
Sem ze napisal, da kar poznam zadeve, ki se gibljejo po nebu in sem ze tudi marsikaj videl (@energetik cist siguren ce bolj pa nisem vsekakor podobno - zedeva je bila zelo hitra prelet je bil max 4 sek - malo opisi kako si ti videl tiste satelite)ampak tole pa ni pasalo nikamor. V resnici se razen z zeno (@okapi tako je v solo sem tudi nehal hodit) danes o tem sploh nisem z nikomer pogovarjal.

Okapi ::

Edina varianta so 3 sateliti

Po opisu sodeč (4 sekunde) je lahko videl bolid, ki je razpadel na 3 dele. Nič posebno neverjetnega.

O.

bosmla ::

Okapi lahko malo pojasnis?

Okapi ::

Pač svetel meteor, ki je, preden si ga zagledal, razpadel na tri dele. Videti so lahko natanko tako, kot si opisal. Svetlejše od satelita, hitrost je zelo odvisna od kota, pod katerim leti glede na opazovalca, čas, ko je viden, pa še od velikosti.

Ljudje, ki vidijo bolid (uradni astronomski izrazi so malo drugačni, da se ne bo kdo obešal na to), so ponavadi zelo presenečeni, ker ne ustreza nobenemu pogostejšemu pojavu (utrinku, satelitu, letalu ...). Jaz sem enkrat enega videl na Pagu in je res videti prav neverjetno.

O.

BigWhale ::

Tudi jaz bi pod tole okapijevo razlago dal +1.

bosmla ::

Jah upam, da taksna razlaga drzi - edino se mi zdi cudno, da je formacija trikotnika po vsej poti opazovanja bila vec ali manj enaka. V zgornjem primeru bi pricakoval, da se bodo delci med seboj odaljevali sploh glede na hitrost in kar dolgo pot, ki sem jo videl.

energetik ::

Ker tudi če bolid razpade, delci obržijo približno isto smer in hitrost.
Sicer so pa baje nekje videli na nebu obraz MJ-ja. Čudne stvari so se dogajale včeraj... :D

bili_39a ::

Saj nimaš slučajno v tisti smeri pogleda kakšnega daljnovoda, a ne?

Se odboj luči (avto motor...) rad pozna kot kaj podobnega.

Tr0n ::

paljer ::

Pri vesoljcih je najbolj fascinantno, da preletijo ogromno razdaljo in potem so tako sramežljivi, da se pokažejo samo nekaterim izbrancem.

Za vse pike na nebu obstaja razlaga.

bosmla ::

@ energetik daj prosim kaksen link.
@ bili_39a ne nimam; ni bil odboj, ker se je lepo videlo tudi na zvezdnem nebu pa se skoraj navzgor (zenit)je bilo.
@ Tr0n 8-O zgleda, da so eni vidli se vec!?
@ paljer kaj pa ce samo malo pogledajo v "akvarij" pa gredo naprej? Glede razlaga se pa strinjam samo vcasih je taksna, da 8-O.

BigWhale ::

@ energetik daj prosim kaksen link.


Kaksen link? A na to, da kosi bolida ob razpadanju obdrzijo isto (kolikor toliko) smer in ne zavijajo vstran?

A ti damo tudi link to postevanke? :P

bosmla ::

Ma sem mislil malo o razlagi gibanja teh "bolidov", da se malo podrobneje seznanim.

iggy ::

ok, tudi jaz sem ga videl, bil je nlp 100%!!!!!111oneone

kaj zdaj?
Hey, you're fat!

PacificBlue ::

Kaksen link? A na to, da kosi bolida ob razpadanju obdrzijo isto (kolikor toliko) smer in ne zavijajo vstran?

A ti damo tudi link to postevanke? :P


Naj mi tole en razloži z raznimi bolidi, vremenskimi baloni,letali, sateliti itd..

Okapi ::

Saj ni potrebno nič razlagati. To je NLP, definitivno. In kaj zdaj, ko to veš? Si bolj srečen, nesrečen, boš od danes naprej drugače živel?

O.

PacificBlue ::

Saj ni potrebno nič razlagati. To je NLP, definitivno. In kaj zdaj, ko to veš? Si bolj srečen, nesrečen, boš od danes naprej drugače živel?


ok, bom drugače vprašal, je to dokaz izvezemeljske inteligence?

mastah ::

idi na youtube pa napisi magic tricks, mas takega sranja kokr ces

energetik ::

@ energetik daj prosim kaksen link.


Kaksen link? A na to, da kosi bolida ob razpadanju obdrzijo isto (kolikor toliko) smer in ne zavijajo vstran?

A ti damo tudi link to postevanke? :P


Npr. tole:
Al si hotel link o MJ na nebu? :D

PacificBlue ::

idi na youtube pa napisi magic tricks, mas takega sranja kokr ces


To žal ni magick tricks.

mastah ::

ne, alieni so prisli mal lucke przigat v vrsto ane

Okapi ::

ok, bom drugače vprašal, je to dokaz izvezemeljske inteligence?

Tisto sicer ni dokaz ničesar, ampak tudi če bi bil, kaj potem? Boš zdaj bolj srečen, nesrečen, bo to spremenilo tvoje življenje, boš vsa svoja sredstva posvetil navezavi stika z izvenzemeljsko inteligenco?

O.

PacificBlue ::

ne, alieni so prisli mal lucke przigat v vrsto ane


Če misliš da ni izvenzemeljsko boš potem rekel da je zemeljskega izvora?Ali boš nemara celo rekel da je video fake?

PacificBlue ::

Tisto sicer ni dokaz ničesar, ampak tudi če bi bil, kaj potem? Boš zdaj bolj srečen, nesrečen, bo to spremenilo tvoje življenje, boš vsa svoja sredstva posvetil navezavi stika z izvenzemeljsko inteligenco?


To ne vpliva čisto nič na moje življenje(ker ni nič novega). Naj te ne skrbi, ne bom se šel diplomata:)sicer pa zakaj potem sploh raziskujemo vesolje in morebitno življenje v njem...ali bomo bolj srečni zaradi tega?

PaX_MaN ::

Kaksen link? A na to, da kosi bolida ob razpadanju obdrzijo isto (kolikor toliko) smer in ne zavijajo vstran?

A ti damo tudi link to postevanke? :P


Naj mi tole en razloži z raznimi bolidi, vremenskimi baloni,letali, sateliti itd..


That was being filmed through a window.. The lights you see are headlights from cars on a road the other side of the house.

PacificBlue ::

That was being filmed through a window.. The lights you see are headlights from cars on a road the other side of the house.

:))

They go behind the tree, I don't think they're a reflection.

PaX_MaN ::

Okol 0:30 se en direkt na sred drevesa pojav.

Arto ::

Če misliš da ni izvenzemeljsko boš potem rekel da je zemeljskega izvora?Ali boš nemara celo rekel da je video fake?


Ravno toliko je dokaz, kakor dokaz za naciste, ki so se skrili v središče Zemlje in zdaj na polih letijo ven s svojimi super naprednimi letečimi stroji.

Kako lahko iz lučk, ki se nenavadno premikajo potegneš zaključek, da gre za izvenzemeljsko inteligenco?

Pa moje, čist tko na uč ugibanje, helikopterji? Pridejo, mal lebdijo v vrsti, se obrnejo in grejo. Vojaška vaja pač. Ne rečem, da je to, ampak se mi zdi bolj verjetno kot vesoljci al pa nacisti.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

čuden objekt na nebu?

Oddelek: Loža
233732 (2573) stb
»

NLP na posnetku CNN?

Oddelek: Loža
153801 (3411) enjst
»

Vedno več čudnih svetlečih pojavov na nebu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556393 (4685) Matev
»

Nekaj čudnega na nočnem nebu.....

Oddelek: Loža
162582 (1829) Matev
»

Mehiški piloti in NLP (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
726297 (4466) fRiK0

Več podobnih tem