» »

Kakovostni CD mediji

Kakovostni CD mediji

Igoraus ::

Pozdravljeni

Zanima me kateri cd-mediji je najbolj zanesljiv in kvaliteten ter obstojnost podatkov varna za uporabo po določenih letih.

8-O
LP igoraus

antonija ::

Po recimo 10letih zacenjajo vsi CDji zgublat na kvaliteti, vsaj tko pisejo po cajtngih (Monitor, februar 2004). Po "dolocenih letih" verjetno sploh ne bomo vec nucal CDjev, ampak druge oblike shranjevanja in transportiranja podatkov. Isto je s kasetam, disketam, VHS,.... Tko da na kaksno trajno arhiviranje ne tolk racunat...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Igoraus ::

Samo problem je v tem da mi je potrebno nujno inf. katero znamko naj uporabljam,,, ker pač moram snemat na cd-je.
Od vseh valjda je ena najbolj zanesljiva ?
LP igoraus

antonija ::

Tle bi pa jst napamet reku da bojo to priblizno iste firme ki delajo tud dobre DVDje. To je pa ze blo na tem forumu (kaj kupiti). Ampak je sam ugibanje! Nc zaziher...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

schurda ::

Se mi zdi, da so edino Philipsovi še vedno ok po recimo 5-ih letih.

Drugače se mi zdi dobro malo prekalkulirati: 200GB disk stane okrog 40k. Na 1GB tako pride 200SIT in na 1CD (700MB) 140SIT, kar je zelo blizu ceni CD-jev. Pa še: hitrost, dostopnost, vse na kupu, zanesljivost, kompaktnost (namesto 1 omare CD-jev imaš par diskov.) Pa še softversko se da rešiti podatke recimo z bad sektorjev.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

KTr1sk ::

Verbatim se mi zdi da imajo neko posebno zaščito na vrhu cdeja da se ne olušči.

Igoraus ::

o tem sam ze razmisljal in se mi zdi res najbolj zanesljivo plus tega da snemam date kasetke kakšno mnjenje v zvezi DATI ter a je software iz Windozera za backup vredu ali obstaja kej boljsega za snemanje DATOV
LP igoraus

DSmidgy ::

Najboljši (ali pa med najboljšimi) do Plextorjevi (ki jih proizvaja Taiyo Yuden - al neki tacga). Poglej na http://www.pchand.si (pa neki sem slišou da jih majo tud u BOF-u).

Teste maš tud na http://club.cdfreaks.com

antonija ::

A pa kdo ve ce se da dobit prazne dvdje direkt od proizvajalcev? Da bi nabavu direkt CDje (brez nalepke magar) od Taiyo yuden?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Dr_M ::

ja ce jih kups ene 10.000 komadov...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje pa vi kupujete DVDR/DVDRW medije? (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Kaj kupiti
169297287 (26389) pingo76
»

"garancija" na cd-je

Oddelek: Zvok in slika
232422 (2032) badabim
»

Kateri DVD+/-RW? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1009167 (6791) AtaStrumf
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168421 (5836) City
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342125 (1568) Lime

Več podobnih tem