» »

Sapphire/Gigabyte/ATI?

Sapphire/Gigabyte/ATI?

gape0000 ::

Mogoče kdo ve kero grafično se splača najbolj kupt(enaka cena za vse-->75.000SIT):
1.Sapphire Radeon 9800 PRO 128MB
2.Gigabyte Radeon 9800 PRO 128MB
3.ATI Radeon 9800 PRO 128MB

Gledu sm mal teste in se mi zdi da sta sapphirova pa od ati-ja grafične dost podobne, za gigabytovo pa nims najdu nobenga pamentga testa.
A kdo ve kero se mi najbolj splača uzet?

Dr_M ::

uzem tisto, katere barva ti je bols usec.:\ :\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

krucymucy ::

ja sej sapphire je proizvajalec, ki dela made by ati grafe, dela pa jih tudi pod svojo znamko, zato so podobne ... vzemi eno od teh dveh ...

boštjan ::

exodus,mi lahko prosim pokažeš link,kjer to piše,da sapphire dela BBA karte?
Sicer pa gape0000,je čisto vseeno kero vzameš,ker boš z bilokero zadovoljen.Vzami pač res tisto,kera ti je bolj všeč:D ali pa pri kateri dobiš več garancije.
Tule pa maš dokaz , da se nisi preveč dobro potrudo pri iskanju testa gigabytove različice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Caligula ::

Najbolj se splaca Hercules. Je poceni in najhitrejsi-Sapphire je enako hiter a drazji. Skratka vzami Herculesa-pri Jae je cca 80.000 SIT za gotovino in ima 3 leta garancije. Domnevam, da so tiste cene, ki si jih dal v tujini. Potem poglej po koliko imajo Herculesa. Se pa bolj splaca kupit potem pri nas za tistih 5 jurjev vec in zgarancijo nikoli ni problemov.

Se pa seveda se najbolj splaca kupiti 9800 SE AIW od Herculesa v JAE za cca 63.000 SIT v JAE in ga modas. Ce ti ne uspe prvic jo v roku 8 dni neses zamenjat za drugo in probas spet. In ptem recimo spet a verjetno ti use v prvih dveh poskusih.

V jae sedaj ze celo oglasujejo moznost modanja. Samo moras pazit, da ne vzames take, ki ni vec v polivinilu. Tiste so bile ze probane in vrnjene.
Skratka vzames tako, ki ima okoli skatle se polivinil.

To je super kartica in imas gor se tuner, digitalni videorekorder, TIVO, daljinca za cel racunalnik skratka, ko modas je veliko boljsa kot le navaden 9800 PRO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

koyotee ::

Najbolj se splaca Hercules. Je poceni in najhitrejsi-Sapphire je enako hiter a drazji. Skratka vzami Herculesa-pri Jae je cca 80.000 SIT za gotovino in ima 3 leta garancije.

Juras če pa je napisu DA SO VSE 75000 SIT!

Caligula ::

Ze, ampak ce je govoru za tujino, je tudi tam pac primerno cenejsa. Na vseh trgih je glede na tiste ostale, ki jih je nastel pac cenejsa. Tudi pri nas je lahko cena ze padla(pa jaz pac se ne vem)-lahko pac preveri pri JAE. Jaz mu svetujem, da se pac kjerkoli ze kupuje pozanima se za Herculesa.

Ce pa je tisto v tujini in ga Hercules pri nas pride le 5 jurjev vec in ima potem triletno garancijo v Sloveniji(namesto nekje v tujini) pa se to tudi splaca premislit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 9600 ali radeon 9800 SE ??

Oddelek: Kaj kupiti
461598 (1171) Witboy
»

Kako se vam zdi tale računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663436 (2591) Eru
»

ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20010392 (6884) flisko
»

Kupujem računalnik za 300k+

Oddelek: Kaj kupiti
181142 (884) frenk
»

Katero grafično do 70.000sit?

Oddelek: Kaj kupiti
261184 (933) _spirit_

Več podobnih tem