» »

dvd snemalniki na tv

dvd snemalniki na tv

urbi ::

Glede na to, da se je na tem forumu že tema, ki govori o dvd predvajalnikih, na pa tudi o dvd pekačih (za na TV, da ne bo pomote)

A ma kdo še kšn dvd +- recorder, kako se kej obnese.

pa če veste za kšne pametne ponudbe, BRING IT ON!!!
  • spremenil: boštjan ()

Caligula ::

Ce ti prav DVD kvaliteta ni prioriteta in ti gre bolj za prakticnost, ki jo DVD lahko prinese ti svetujem, da raje kupis TV tuner ali kako kartico tipa 9800SE AIW in pac na HD snemas stvari in jih pol zapeces na DVDju. Se mi zdi cenovno veliko bolj smotrna inv sestranska nalozba.

Vsaj jaz na to tako gledam. Kar je dobrih filmov je tako na netu ali DVDjih, za oddaje pa je recimo kvaliteta, ki jo posname moj Ercukes 9800SE@9800 PRO odlicna pa se stisne jih tako dobro, da mi sploh ni jasno kako jim je uspelo narediti tk kvaliteten inhouse codec.

In pol lahk zapeces tisto v katerikoli format.

Skratka DVDpekac kot standalone je cisto simpaticna zadeva a pri trenutnih cenah je denar mozno dosti bolje naloziti.

Ce pa je prav DVD standalone tisto kar hoces na vsak nacin imeti pa se mi zdi da tisti Philips za 120 cukov ne more biti sllab samo se mi zdi, da bo neka firma zacela za cca 80 ali 90 cukov zacela prodajati Musteka.

Skratka malo poglej po netu tudi za Musteka.

CaqKa ::

stvar je sicer za tukaj.
sam ima sonijevo tako komponentno... smo pa že govorili o teh rekorderjih tako da poišči stare teme v zgornjem oddelku.

CaqKa ::

hehe. ne pri trenutnih cenah ni denarja možno kaj extra bolj vložit...
vse kar je z računalnikom povezano je ta trenutek preveč časovno potratno.. čas pa je denar. ugodje dvd komponente je dosti bolšje.. poleg tega si hodil z tvojim postom offtopic...

Caligula ::

Ce je offtopic ve samo avtor teme. Vprasanje koliko siroko je mislil z vprasanjem. Ti pa povem da tole z AIWjem ni nic potratno. Sam timer nastimas in to je to.

Al pa ko gledas sam prtisnes na daljincu knof.

Pa se TIVO varianto ma hudo in dela ful vredu. Das pavzo, gres hladilnik oropat, WC poplavt in nazaj pa sam prtisnes pa glesdas naprej kokr v zivo.

Verjamem, da se ti zdo to malo tezko verjetno, ker tud sam nisem vedu, da je tok fino postiman tole dokler nism probu.
Res presenetljivo simpl zadeva. Isto k videorekorder.

urbi ::

jst sm se končno spravu, pa sm zdj nabavu philipsov dvdr70 za 110k. sm razmišlu tud o dvdr75, k je 10k dražji, sam je edina razlika v tem, da ma un ILink al neki tazga.

da ga še mal opišem. Ok zgleda kr soolidno, lepa srebrna barva, tud cel di zajn je kr hud.

k sm ga prklopu je stvar stekla kar sama od sebe: inštaliral se je praktično sam, tud vse programe poišče smostojno. In hitro v videoteko po dvd film.

se preden vse skupaj zlaufa, te še upraša keri naj bojo prmarni podnapisi in ker sinhroniziran jezik, če je. meni ki ga lahko odpreš med gledanjem filma sam po sebi ni tako zapleten, le privaditi se ga je treba. maš dost funkcij, med drugim tud nastavljanja kakšno ozvočenje maš za boljši užitek, skakanje po poglavjih filma, izbiranje podnapisov, razmerje med višino in širino slike 3:4, 4:3, 16:9.

v nastavitvenem meniju so tud nastavitve, kntrasta, slike ipd.

player predvaja tud mp3je , meni za tako predvajanje ni nič posebnegga, napiše ti pač podatke o skladbi in čas trajanje

kar se tče snemanja dvdjev še nism popolnoma odkril vseh funkcij, tko da o tem kdaj drugič.

Sumo ::

Ah, glih najbl zanimivh stvari nam pa ne poveš. :)

CaqKa ::

ilink je firewire, in s tem lahko potem iz digitalnih kamer snemaš na dvd... res super zadeva.
aja pa predvajalni deli dvd recorderjev so ponavadi zanič ak da sploh nevem zakaj to opisuješ.

urbi ::

ja no kva te pa zanima

[zbrisal zalitve -- moderator]

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
36862189 (14679) Buffy
»

DVB-T mpeg/4 snemalnik

Oddelek: Zvok in slika
458034 (4859) stefp
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522634 (9849) Yossarian
»

DVD KISS DP 558

Oddelek: Kaj kupiti
152023 (1743) TRIROG
»

DVD+VHS

Oddelek: Zvok in slika
71454 (1389) Yossarian

Več podobnih tem