» »

Nahrbtnik za prenosnik

Nahrbtnik za prenosnik

Mercier ::

Se da to kje v Sloveniji že nabavit? Če ne, na kaj moram (se mi splača) čakat še kak mesec?

- računalnik bi se udobno počutil v 33 x 27 x 4,5 cm predalu nahrbtnika.
- predal (žep, ali karkoli je že tisti prostor za računalnik) bi moral biti malo ojačan
- nekaj prostora za razne bedarije (papir, CD, telefon, makovka...)

Na netu sem našel to ( tu) in to ( tu), ampak v nobenega ne gre moj računalnik. Poleg tega pa mi drugi baš ne deluje vreden zaupanja.

Malo bedno proizvajalci predstavlajo produkte. Jaz bi predvsem htel videti sliko prostora za računalnik in biti prepričevan, da je spravljen na varno. Za plastenko z vodo mi je malo vseeno.

Lime ::

Kaj pa če bi se sprehodil do trgovine in bi si v živo ogledal prostor za prenosnik in žepke za plastenko.

IceIceBaby ::

Poglej malo EastPak nahrbtnike. Dost njihovih modelov ima oblazinjen predal za računalnik. Jaz sem za svojga dal 17k sit, pa ma 3 predale, 2 + 1 za računalnik, pa še spredaj en manjši predal pa dost velik je pa ful trpežen. Pa vsestransko uporaben je, ni namenjen samo računalniku.

Mercier ::

Tnx! Moram reč, da se mi dopade. Vsaj kolikor se da na njihovi web strani videt. Pa prodajajo jih v bližini. Moram it pogledat, kaj bi bilo zame: Nerd, Egghead ali Bookworm? :)

perci ::

samsonite ma tudi nahrbtnike za laptope - zelo lične IMO

Hypno ::

Mam Samsonite-ko, fajn ojačani notranji robovi, čvrsta, dost predalov za drobnarije, tut kabli gredo notr brez problema. Stala je mislim, da nekje okrog 12-15.000.
Great are mysteries of the mind ...

Mercier ::

Ja, samsonite je dober, ampak nimajo nobenega dosti velikega. (nisem vedel da imam tako zver :)

Samsonite-ovi TRACKERS Weekend ali Download in ZIPLITE Zython bi drugače bili čisto OK. Pri Weekend-u in Download-u je zgolj globina (4 cm) problem. Ne bi pa jaz "na trdo" noter računalnika pospravljal.

EastPak-e bodo pa naročili, pa bomo probali. Ne vedo povedat dimenzij za računalnik.

fm13 ::

ThinkPad Alpha Backpack Carry Case, zelo kvalitetna in trpežna zadeva ( en pdf)

Mercier ::

Evo, ubodu EastPak-a. Črnega Bookworm-a. proizvajalec-klik

Za
- prostorno
- osnovni del razdeljen na dva dela (v notranjem žep za računalnik)
- Organizer™ (tisti zunanji žep) je odlično zamišljena zadeva s prostorom za nek predvajalnik (zunaj), znotraj trije žepi (eden za diskete) in prostor ločen z mrežo
- robustno...vsaj videti je tako (naramnice so sploh "amatersko alpinistične")

Proti
Sam prostor za računalnik je sicer zaščiten, ampak zaščito imajo izključno-notesnik-prenašat-namenski nahrbtniki (HP, IBM) najbrž malo boljšo. Oblazinjenje je debelo na obeh večjih površinah in spodaj, ob straneh pa je zgolj nek raztegljiv material. Sicer pa računalnik ne sega po širini čez cel nahrbtnik.

Priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

perci ::

Mater, velika zadeva :D

Mercier ::

Imeli so še enega večjega, ampak je imel manj prostora za računalnik. Drugače bi vzel tistega.

antonija ::

A je meu ze kdo izkusnje z nahrbtniki od Crumpler, Dicota, ali pa Targus? Men so te se tanajbl vsec....:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Gandalfar ::

jzt mam kr od samsonite ruzak.. cist navadn solski ruzak s tem, da je bolj ojacan od znotraj in da ima v tavelikem predu se locen, da lahko notebooka notri dam. Na vrhu ima pa se torbico obeseno, da lahko dam notr napajalca al pa discmana pa potem slusalke ven.

Navzven pa zgleda kakor navadn nahrbtnik.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velik nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
81748 (1574) Bahula
»

nahrbtnik za na faks

Oddelek: Loža
192660 (2202) whatever
»

Nahrbtnik za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
111211 (1211) N-E-O
»

za prenosnik: torba ali nahrbtnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324493 (3368) TeraSonic++
»

Kul laptop nahrbtnik

Oddelek: Kaj kupiti
53823 (3717) jype

Več podobnih tem