» »

Kdor ima net prek Lj. kabla - pomoč prosim

Kdor ima net prek Lj. kabla - pomoč prosim

CCD ::

Ok tole je sicer za Pomoč in nasveti ampak ker je tole tko specifičn problem sm ga dal raj tuki.

Torej, rad bi vas prašal, vse ki imate net prek Lj. kabla in downloadate prek BitTorrenta - a se vam kej čudnega dogaja?
Mislim, mojmu netu se je čist snel...še do torka 16.12 je delal vse lepo in prav potem pa kar naenkrat hitrost čist v 3 krasnih. Mam 2048 kbps paket in bi mogu dl-jat s 256 kar prej ni blo nč nenavadnega (od 1.12-15-12. je blo 60GB prometa). No, od 16. se vse vleeeeečeeee ne gre čez 10kilo/s pa ne glede na to ker torrent je, še posebej se pa batchi obnašajo čudno sploh k da mi noben peer ne bi hotu nč šerat, eni fajli se končajo drugi so pa na 2% pa taki štosi mislim, k da se mu je zmešal...pa sm probu že 4 kliente nč ne pomaga.. Torej, kako je z vašo hitrostjo in ali slučajno ma kdo kako idejo kaj bi to blo?

ou btw, moj ponudnik prek klabla je arnes in z arnesa in microsoft.com vleče s polno hitrostjo...a je možno da so na arnesu al pa kablu slučajno promet omejil prek BT portov? Čudn se mi zdi ker bi to menda že kdo napisal.

10x

Phoebus ::

Ja če ti od drugje dobro vleče potem ni problem v pipi :)
Oz lahko da ti res omejujejo, ahko pa da šač ni take ponudbe.

LeQuack ::

Zgleda premal sheras in se ti zdaj mascuje :D

CCD ::

Ok model "How annoying" :)
A je bil tole resen predlog kaj bi lahko blo narobe al se sam zezaš? Ker mislim da to ni to glede na to da mam share rating zadnje čase tam okoli 20.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hipkom.net internet povezava (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26821262 (10370) rontajzel
»

Kabelski in adsl internet pohvale in pritožbe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
42725920 (15631) Jakka
»

SiOL mrk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
17210722 (10722) hruske
»

KKS, Arnes - a vas kej zeza v mozek?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
996357 (4589) Soprano
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12412250 (8282) swalow

Več podobnih tem