» »

Hipkom.net internet povezava

Hipkom.net internet povezava

««
6 / 6
»
»»

rontajzel ::

ja bo že držalo...
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

rontajzel ::

mafijc a mogoče veš, kolk je max. razdalja med antenama. Jst mal razmišlam o prestavitvi antene na drug oddajnik pa ne vem točno kolk daleč bi to neslo, pa če bi blo potrebno kej ojačevat signal?

Hvala
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

dolenc ::

A je kdo mogoče zgrutnal kako se znebiti al pa saj zmanšat lag? Ker ne morem niti enga špila igrat prek neta če ni strategija, kjer ni pomembno če mam minutni zamik.

Pri vseh špilih skačem gor, dol, levo, desno... Uglavnem groza, pa ko sem že mislu, da sem se navadu s tem živet me zdej matra, ker bi res rad en špil igral.

Probov sem že razne optimizerje, omejevat povezavo, število povezav, operacijski sistem zamenat, ma vsega boga, pa ni nč bolš. A je komu kej ratal?

grozni ::

Za zmanjsat lag ti ostane samo zamenjat ponudnika, pa it na kabel.

Lahko pa tudi cakas, ker se bo nasledni teden spremenilo na boljse :)

rontajzel ::

En lep pozdrav spet v temi po dolgem času...

Zanima me kak vam zej kaj HIP laufa? Baje majo namen neki povečat pipce.... upam da bo to kmal, ker nisem najbolj zadovoljen s hitrostjo...

LP
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

dolenc ::

Jst mam 2k pinga v igrah :D

dolenc ::

No dans je bil pri meni normaliziran ping.

Torej stanje, dober mesec sem imel 2k pinga v igrah, čudno ampak kaj čem:D ... Hitrosti dol/gor so kot ponavadi, kaki torrenti tudi okoli 100kb dol in pa ene 70-80 gor, ostalo pa odvisno od kje snemaš, običajno se kar okoli 70-90 giblje. P2p vse deluje, sam drugega kot torrent jst ne uporabljam.

Tudi sama odzivnost interneta se ni nekaj spremenila, je nekaj zamika preden se na stran poveže, potem jo pa kar spodobno naloži (ni pa ravno dsl kjer je skor instantno).

V igrah je ping okoli 100 ali manj, sam se paketki še zmerej zgubljajo tko, da to nič ne pomaga, za kej druzga kot strategije ni, mene osebno ne moti tako grozno (samo občasno).

Če bo pa karkoli šlo na boljše pa rade volje tukaj napišem:D

rontajzel ::

No nej povem, da sem imel v obdobju od 19-23.12 težave, in sicer dogajali so se pogosti izpadi, ki so se normalizirali po uri ali dveh.

Kar se tiče hitrosti so številke precej nizke :S

Pingi so večina pod 100ms tako da ni problemov.
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

dolenc ::

A laga pa nimaš ti, ker mene v špilih razmetava po celi mapi, pa štekne ravno takrat ko ni treba

rontajzel ::

Ej jst pinge preverjam v cmd-ju na različne strežnike... za igre pa žal nimam časa da bi ti povedu kako je tam...
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

rontajzel ::

Ej a ma zej še kdo takšne probleme kot jaz, ko vsako uro ostanem za uro ali dve brez neta?? :S
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

dolenc ::

Zgleda da sva sam še 2 pri tem ponudniku iz tega foruma :)

Nimam takih izpadov, razen v petek do sobote je bil mrk. Se mi je pa hitrost znižala 60kbs max dol. Al se neki rihta, al je pa kej crkenlo:D

Širajzl ::

Fanta, pa sej bo drug tedn boljš!
lp
http://s2.bitefight.si/c.php?uid=29086

rontajzel ::

bo drugi teden boljše... hehe kater teden pa bo ta????

ja zgleda da res.. sej če bo še kak dan tko boš ostal potem edini heh....

evo zej sm mel spet izpat...
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

rontajzel ::

Zopet problemi... dej nej mi nekdo od hipkomovcov tle proba, če lahko pride na http://mail386.com, namreč men napiše, da je dostop zavrnjen, prjatu mi je prveru (Siol ADSL) in njemu dela.... Spet ta Hipkom ;(( ;( :'(

LP
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

rontajzel ::

... je že nazaj... tko da zdaj dela... me res zanima, zakaj mi prej ni delovalo :(
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

rontajzel ::

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če kdo pozna naslove DNS strežnikov za gostovanje, namreč gostim pri njih svojo spletno stra in potrebujem za zakup .com domene ISP-jeve DNS strežnike, le teh pa ni nikjer mogoče dobiti, saj njihov mail, ki je objavljen na njihovi uradni spetni strani ne obstaja.

Hvala za odgovor.

LP
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB

dolenc ::

Sej dnsja sta sam tista 2 od t2ja, 84.255.209.77 pa še en ki ima tretjo cifro 210. To kaj naj bi blo za tujino mi ni čist jasen:). Če rabiš pa kupit domeno pa dobiš tule al pa zastonjsko dyndns.

Če sem ti kej pomagal.

rontajzel ::

Končno sem se rešil teh težav z nenehnimi prekinitvami, saj sem zamenjal ponudnika internetnih storitev :D
~rontajzel~
AMD A64 3800+ X2; ASUS A8N-E ULTRA; ATI RX1600pro;LC600W; DDR 3GB; SATAII 820GB
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wlan router - ODZIVNI ČAS?

Oddelek: Kaj kupiti
111388 (1270) MaCoFaCo
»

Kako odpraviti odzivni čas (ping) ???

Oddelek: Omrežja in internet
444031 (2960) antonija
»

Internet dela pocas ko zelva tetraplegik ... kablasi?!?

Oddelek: Omrežja in internet
111848 (1670) OrlyTM
»

Slab ping - What to do?

Oddelek: Omrežja in internet
232353 (1954) KoReNJe
»

Preveliki pingi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
525151 (4558) [L4M3RZ] - TinLaDeN

Več podobnih tem