» »

Upočasnitev WinXP

Upočasnitev WinXP

kriko1 ::

Zio! Mene me zanima, zakaj se windows XP mi zagnjajo dlje kot pred nekaj dnevi?
Po inštalaciji XP(imam winxpSp1) in gonilnikov, so tiste črtice šle 2X skozi, sedaj pa 11X.
Od takrat sem naložil le Delphi. Ms officeXP, Kazaa, Opera, Winamp, Firewall, MX studio.

Mogoče kdo ve?

Aja, disk je očiščen odvečne navlake, ravno tako rgister, defragmentiran...

Boki_ ::

Pri meni je isto. Sem pa enkrat nekje bral, da moraš po instalaciji SP1 zbrisati en file ali register, ki ful upočasni komp, pa ne vem kateri.
I'm back

Groovy ::

A MOGOČE KDO VE KAJ JE TREBA NAREST, KER MEN TUT TOLE MELE ŠE ENO DOBRO MINUTO PO TISTEM KO SM ŽE V XPjih ;( ;(( ;((

Thanx
I am the captain of my soul

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groovy ()

ddeben ::

Nekaj priporocil za xp:

-izklopite odvecne programe ob zagonu=lahko jih pozenete potem ko jih boste rabili
-ko boste nalozili sp1, vam bo racunalnik delal mnogo pocasneje, zato nalozite le tiste popravke ki jih rabite oz. so kriticni za vas(to mogoce ne velja za tiste ki imajo res zmogljiv sistem)
-obcasno preglejte disk, naredite defrag in pocistite neuporabne podatke=to tudi pripomore k hitrosti
- imejte cim manj ikon na namizju=naredite mapo/e in v njih dajte ikone
-predvsem pa ce brisete in nalagate veliko podatkov je logicno da vam bo sistem deloval pocasi= defragmirajte sistem


:)

Groovy ::

Vse to je bilo že storjeno, a vseeno ni nič hitreje... zdaj me pa zanima če se da SP1 odinstalirat... pa če se da, če je ta odinstall brez posledic... (da ne bo pol vse crknilo) :\

Ker res, od takrat naprej moram eno debelo minuto čakat, da lahko začnem kaj delat v Win..
Ob zagonu pa imam le 2 prog. da se zaženeta.
Uglavnem prej je delalo gladko, zdej pa CRAP;((
I am the captain of my soul

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groovy ()

ddeben ::

Mislim de bi moral imeti v dodaj/odstrani programe sp1 al pa neki tajga napisanga... Mal pobrskaj! Drugace pa nevem... Format c: >:D

ToniT ::

Groovy: Verjetno imaš mrežno kartico in nimaš nastavljenega IP na njej.

alkoo ::

kje točno se da razporejat zagonske programe? jz sm že v registru pod "run" iskal pa po nadzorni plati - skrbniška orodja. pa nikjer ni vseh na enem mestu napisanih. jz jih mam dost preveč in bi se jih rad znebil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alkoo ()

Groovy ::

ToniT@ je to res zarad tega?!?
Ker mam router in mam nastavljeno na avtomatsko...:8)
I am the captain of my soul

frenk ::

mene pa zanima kako tista opozorila za low diskspace izklopiš?...pa kako naštimaš da se ni treba logirat ob zagonu, ker ob zagonu morm samo na userja(ki je samo en...administrator) kliknt(za password ne praša):\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 najuspešnejši Microsoftov operacijski sistem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8725557 (22312) Jst
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266420 (66012) Seljak
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47029663 (13097) darkolord
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247049 (20726) R33D3M33R

Več podobnih tem