» »

Nov izgled Slo-Techa - kje je?

Nov izgled Slo-Techa - kje je?

«
1
2

BaRtMaN ::

Na NESTu.2003 (Slo-Tech LANu), je Sergio med 'predavanjem' o prihodnosti Slo-Techa rekel, da bo Slo-Tech zelo kmalu doletela stilska preobrazba, katere unanilec je fav ikonca. Torej. Kje je nov stil, nov izgled?

alien-w ::

V postopku packanja ... Sicer pa si vsi (razen primoza - ker bo imel veliiiko za programirat) zelimo, da bi bila zadeva ASAP.

Zanekrat se bo treba zadovoljiti z nadmočnimi stili.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

frenk ::

v postopku packanja ali v postopku načrtovanja?:)

alien-w ::

frenk: packanja, packanja, nismo se tako zelo na zacetku. :D

BaRtMaN ::

Da ne bi kdo mislil, da mi sedanji izgled strani ni kul. Je kul, ampak priznajmo si, da je že malo za časom. :D

Ampak je treba upoštevati, da bi kakšen ultra-grafični videz zahteval veliko slik, kar bi upočasnilo na trenutke počasen slo-tech. :\

frenk ::

jest bi predlagal kakšno tehnologijo, kjer je večina procesiranja opravljena pri klientu in ne serverju...server je že tako preobremenjen:D...mogoče bi lahko vključil še dx9:D

BaRtMaN ::

Slo-tech@home: pomagajte slo-techu in slo-tech vam bo pomagal! :D

mare_ ::

berem in berem tole temo in alien-w-jev post... in berem in berem in mi ni nič jasno... potem pa dobro pogledam in vidim, da ne piše ASP ampak ASAP:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

Jackass ::

Ja in? a ti je pa pol kej bl jasn? Men ni!:)
jAcKaSS

mare_ ::

ASAP - as soon as possible

undefined ::

As Soon As Possible. To bo tako ali tako. :)

Tr0n ::

Primoz nima kaj dosti dela, ce je zadevo lepo sprogramiral, si uredil v razrede etc... Samo vkljuci se v design oz. se uporabi template in to je to :).

ali3n ::

Ampak je treba upoštevati, da bi kakšen ultra-grafični videz zahteval veliko slik, kar bi upočasnilo na trenutke počasen slo-tech.

V kratkem prideta verjetno še dva dodatna serverja...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

alien-w ::

ali3n: to se ni popolnoma sigurno in tudi ne vemo kdaj in kaj bo ...

Highlag ::

Mislim kaj pa kak preview?

Mislim mima smisla da nadaljujete z delom če nam ne bo všeč ane?:D :D

hruske ::

Highlaq, pol se bomo pa spet kregal kaj je kul in kaj ne... ;)

Boki_ ::

Bodimo zadovolj(e)ni s tistim kar imamo sedaj. Podarjenemu konju se ne gleda v zobe.
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

Jackass ::

Jah sam je pa slo-tech že dejansko potreben prenove! Tko da krkoli bo, bo dobrodošlo!
jAcKaSS

Boki_ ::

Lahko bi uporabli kak 3D style, ampak to je požrešno...
I'm back

hruske ::

S pngji in alpha blendingom se da delat lepe stvari...

ki jih IE ne podpira. Bednik.;(

BigWhale ::

Jaz bi bil najbolj vesel Links (ali pa vsaj Lyxn) friendly slotecha :)

3D?

Wheeze... Kaj pa ce bi kar VSE v en flash zapakiral?

*roll*

Gandalfar ::

BigWhale: sej se da delat v lynxu.. sem ze uspesno prebiral forum, postal in moderiral prevec zagrete..

gumby ::

ne ga našminkati v stilu xp-jev, prosim... 3d-style? bljak

na slo-tech hodimo zaradi vsebine, ne pa izgleda:)

hruske ::

Že zarad dial-upovcev morate narest take css, da bo en slog slihovno bolj šibak.

Al se bomo pa tepl. ;)

Cr00k ::

kje pa sploh je kksn dialupovc? jst nobenga ne poznam...

Drgac pa predlagam intro, potem pa da avtomatsko prepozna hitrost povezave, potem pa naprej na low al pa na high brandwidth... oz. da uporabnik sam izbere...

Za LOW-b. userje bi lahko ostal design kot je...

za HIGH-b. userje pa bi lahko bilo kej tudi bolj multimedijsko naravna stran filmcki, animacije...

Cr00k ::

pa se to:

lahko bi bila tudi podstran namenjena oC-jem... Tko tabelca do kam je kdo spravil svojega miznega mlincka, pa za kolk procentov se je hitrost povecala... zravn pa se tehnicne podrobnosti OC (npr. nacin hlajenja, st. ventov...idr.)

...tako da nebi vsak specialc na forumu spraseval kolk lohka svoj procesor navije...

|CyGNUS-x ::

Ka kje je kak dial-upovc??
_JST_ sm. Drugo me ne zanima :P :P
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Alexius Heristalski ::

Dial-up? To sem jaz :)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mchaber ::

ADSL, sem jaz.[ludvik]
IN kašen je bil izid one ankete::\

80%ADSL:)

Ne skrbite preveč dobro za buržuazijo>:D

Kaj ko se ne bi 1teden logirali na ST, pol bi pa hitro napisali nov stil.:D Ta taktika je vedno uspela :))
.

Pyr0Beast ::

Ich bin na Dial-upu.
Ne se nam zamert, drugače sledi bojkot in referendum.:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

C_maniak ::

se strinjam glede pronove. kr je nekak zastarel. pridem s kakega drugega foruma sm gor, je kr mal čudn filing... :)

Gandalfar ::

{C_maniak}: lahko das zgled foruma, ki ima po tvojem osebnem mnenju boljsi in predvsem bolj funkcionalen design od nasega?

TribesMan ::

Če mene uprašate, bi mi bilo prav hudo, če se bo stil zamenja. Jest sem tega tok navajen, da se po kakih drugih forumih, ki so roko na srce v večini samo našminakani, a zelo neuporabni, komaj kaj znajdem. Tle je vse tako lepo logično. Nč ne manjka. Pa tale kombinacija črno ozadnje in svetle črke prow sede za take jutranje ure. Kake bele te kr po očeh režejo.

Enivej it ain't broken so don't fix it. Če kdo misli da bi bilo lahko kaj bolje naj predlaga, sam da bi šli celoten izgled menjat, ker so druge strani bolj načičkane (in tudi bolj počasne, pomnite še kar nekaj jih je na dilaupu) to še ne pomeni da mora biti tudi ta. Konc koncev a če sosedov janez v jamo skoči, a tud vi za njim skočite? Jest upam da ne.
Keep it simple! Če že mislite kaj spreminajt.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

C_maniak ::

Gandalfar: vsi php forumi. :)
pa sej ni tk slab, da bi me videz odganjal od obiska. ne me narobe razumet. sploh ni. ampak je pač tak mal nezanimiv, no... monoton. vse mam v istem odtenku modre...
pa če smo pri funkcionalnosti. moti me to, da ni seznama uporabnikom (ali pa ga jez ne najdem, sam pol more bit hudo skrit), da bi poslal PM. vse drugo je ok in nekatere stvari tudi boljše kot na prej omenjenih php forumih.

frenk ::

če bi jest kej spreminajl bi probal zoptimizirat za hitrejše delovanje, in vključil kakšne dodatne piškotke...ostalo je recimo da ok;)

BigWhale ::

> Drgac pa predlagam intro, potem pa da avtomatsko prepozna
> hitrost povezave,

Ce bo 'intro' potem mene ne bo vec sem. Pika.

Ce bodo 'filmcki', 'animacije', ... prav tako. Ze tile flash bannerji in animirane reklame mi gredo prav na detoksikacijske organe.

Vsaka dodatna 'dodelava' gui-ja je skoraj vedno neupravicena. Sploh ce to vodi v 'multimedijsko' obarvanost in 'izboljsave'.

Naj nekje ostane url http://www.slo-tech.com/old.php, pa bodo vsi veseli.

gumby ::

bigw: točno tako... če boste že šli šminkati slo-tech, ohranite vsaj možnost za izbiro "starega" stila.

mchaber ::

>V postopku packanja ... Sicer pa si vsi (razen primoza - ker bo imel veliiiko za programirat) zelimo, da bi bila zadeva ASAP.

Preden,da si popravil, je pisalo ASP, sem mislil da kaj v Javi packate:D :\
.

mare_ ::

btw: V katerem jeziku je ST zdaj napisan? PHP?

tx-z ::

heh ja..k je počasen...slo-tech@home...bi mel doma en program pa k si na netu, ti slo-tech pošlje podatke in pol jih ti in slo-tech nekmu uporabniku pošlje...pa bi jih hitrej dobil..:)
tx-z

Ziga Dolhar ::

Nekaj vam je lahko jasno -- Slotech ne bo nikoli, dokler bo Primoz imel kaj prstov zraven in dokler bodo obstajali dobri razlogi proti temu -- nenamerno dajal delo Jacobu Nielsenu.

Hvala bogu. Strah je odveč :).
https://dolhar.si/

Zheegec ::

Kar takšen naj ostane izgled, kakšne dodatne možnosti pa funkcije so pa dobrodošle :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gandalfar ::

{C_maniak}: kaj ti bo seznam uporabnikov. Vseh 8000? Ko posiljas zasebno sporocilo napises nickname in mu ga posljes. Ali hoces rect, da bi kr malo brskal po seznamu uporabnikov pa poslal ZS tistim, ki imajo tebi kul nickname?

gumby ::

eni pač ne morejo brez oken in ostale navlake...:P

c3R4R ::

A bo Download rubrika??

Pa še naj ne bo page preobremenjen s slikami, ker smo nekateri na dial-upu...:\
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

C_maniak ::

Gandalfar: ok, primer: slišim, da je pač en moj kolega gor na slo-techu prijvaljen, pa ga hočem neki vprašat al pa neki prosit, ni važno. kako nej ga kontaktiram? naredimo stvar še težjo. ni napisal še nobenega posta.

Gandalfar ::

Kako ga bos pa nasel izmed 8000 uporabnikov pri cemer vecina nima javno objavljenih osebnih podatkov?

C_maniak ::

njegov niknejm vem in pol mu lahk pošljem PM.
mogoče sm dal pretiran primer. da ni še napisal nobenega posta.
lahko sem ga opazil po parih postih, ga spoznal, zdej pa ne najdem tistega topica v katerem je pisu.


EDIT: uuum, my mistake. grem pod zasebna sporočila, vpišem nik, pa pošljem. :)

:8)

:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: C_maniak ()

ddeben ::

Iskanje(psevdo) in vpises njegov nick al pa temo...?!:\ Strinjam se z gandalfarjem

frenk ::

seznam uporabnikov:\...zakaj pa ne...jest bi dal vsakemu uporabniku na izbiro ali hoče biti na seznamu viden ali ne, pa je zadeva rešena;)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016855 (11134) Tody
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815095 (9572) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744051 (25917) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech, nekam počasen si mi :)

Oddelek: Slo-Tech
462637 (1490) Bakunin
»

Program za branje forumov

Oddelek: Omrežja in internet
211428 (935) Baja

Več podobnih tem