» »

Nov izgled Slo-Techa - kje je?

Nov izgled Slo-Techa - kje je?

1
2
»

Zheegec ::

Download sekcija needed :D
Izgled naj pa kar ostane takšen kot je, še kakšna dodatna theme mogoče, pa bo kul. Čeprav sem na ADSL naj bo kar dial-up friendly :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boom-bar ::

Lohk bi v profil uporabnika dodali: pošlji ZS
Legalizirajte mehke droge!!!

R0K ::

Jest sm zgolj zato, da se page facelifta.

Drug logo, pa rešte se teh tabel in jih naredte mal bolj zaobljene.

Drugih pripomb nimam. Se mi zdi škoda podirat v celoti ta dizajn in na novo pisat kodo.

Boki_ ::

A lahko oblikovalci novega izgleda date kako slikco, da bomo vsaj približno vidli, kako bo novo okolje? Vsaj barvna shema?
I'm back

mchaber ::

Ja dejte nam en screen shot da nebomo mislili da Duke Nukem:Forever razvijate.:))
.

Boki_ ::

Slo-Tech:New look project

Pazite, da se ne ponesreči pojavijo screenshoti na netu, kot izvorna koda Half-Life 2.
I'm back

Boki_ ::

a boste postali kak screenshot?.
Sicer pa mi ga lahko pošljete pod zasebno, da ne bo javnega posmeha, če ni ravno perfekten.
I'm back

Boki_ ::

Kaj je sedaj? Nič pod zasebno, nič novih sporočil v tem topicu, nič. A je
projekt Slo-Tech:nov izgled propadel?
I'm back

alien-w ::

Sigurno bomo dali kak preview, a ne se dokler ni sigurno, da bo priblizno tako zgledal.

Boki_ ::

Dajte vse svoje zamisli, pa bomo pokomentirali, katera je v redu, kako kaj spremeniti, izboljšati,...
I'm back

frenk ::

tom delonge: potem pa ne bo vec presenecenje:D

Boki_ ::

Nism vedu, da gra za surprise. Potem pa lahko vsaj poveste, kdaj bo na voljo nov izgled?
Naj ga prinese božiček.
I'm back

frenk ::

nene...bozicek mi je reku da ga letos ne bo:\

nuclear ::

om... men se je tale izgled zelo prikupu.. mislim more ostat en legendarni izgled, brez spremembe... zakaj sprememba?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Boki_ ::

A ti si nikoli ne zamenjaš ozadja na namizju?
I'm back

Gandalfar ::

Tom DeLonge: toda potem se vprasas, zakaj zamenjati nekaj kar deluje samo zato, ker bi nekaj uporabnikov mogoce radi videli drugacen design. Si na strani zaradi designa ali vsebine?

Da ne bo pomote, redesign je v delu ampak ne zato, ker bi nam bilo dolgcas ampak, ker verjamemo, da lahko izdelamo se boljso stran. :)

undefined ::

Gandalfar je moj vzornik. ;)

ali3n ::

to je pa lepo slišat! :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Boki_ ::

90% vsebina, 10% design.
Bi blo pa v redu, če bi še malo izboljšali stran, nikoli ni nič predobro.
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

Boki_ ::

Torej kje je?
I'm back

Tody ::

itak da ne flasha pa introte pa stuf tlačit že tko je počasna zadeva kadar je zasedena :))

C_maniak ::

ja, kdaj stvar že prav počasi dela.

se spominjam, kak sm bil presenečan nad hitrostjo ob posodobitvi serverja (še na dial-upu). je to zdej splahnelo??

Gandalfar ::

Obisk se vedno raste...

frenk ::

pol vam ostane edin optimizacija kode...sej dizajn je vredu:)

...res zna bit učas mal počasna tale zadeva:D

darh ::

mobisux je tačas že 2x menjal kožico... lol
Excuses are useless! Results are priceless!

Tody ::

sej ma slo-tech 5 skineov zato :D

Gandalfar ::

/me zagleda novi design mobisuxa in zadrzi komentar zase...



I like Green slo-tech :)

teac ::

Nova kožica MobiSux-a itaq sux :D. Slo-techu pa kakšen nov design tudi nebi škodil, ker barvne preobleke ne skrijejo zastarelega designa. |O

/me like "Cold-Blue"

Gandalfar ::

teac: in da bomo dobili enako javno mnenje kot ga sedaj opazujem na mobisuxu .. ta koncept deluje. Zakaj bi ga spreminjal?

teac ::

Hja, se pa je treba iz teh "javnih mnenj" nekaj naučit in videt, kakšen design je obiskovalcem všeč, da ne izpade tako kot pri mobisuxu. :)

Gandalfar ::

Ce bi se sel totaln razfuk design in da od trenutnega nic ne ostane .. kako bi naredil?

roCkY ::

Kar se mene tiče sama oblika lahko zdrži še kar nekaj časa. Ni kiča, je logično...
Se je pa v Predlogih nabralo kar nekaj stvari, ki bi pomoje morale preiti v uporabo. Verjetno pa je še marsikaj drugega. Seveda pa bo to ob povečanem obisku spet krepko zaposlilo strežnik. A kaj čmo. Morda izvedite anketo glede tega. Kar je v planu recimo kakšnih 15 -20 morda tudi več predlogov, ki jih točkujemo od 1-10/rangiramo/ (recimo da polovica od predlaganih dodatkov dobi točke od vsakega prijavljenega v forum, ki točkuje) in nato po vrsti do nekega mesta postopno spravite v življenje. Če seveda zadeva že ni tolk daleč narejena, da je za to prepozno?

Zheegec ::

Nov izgled - nima smisla, pustite tako kot je.
Nove funkcije - te so pa vedno dobrodošle :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TribesMan ::

If it ain't broken, don't fix it... Trenutno privzeti design je zakon in praw pomirjujoče deluje ob po-polnočnem prebiranju foruma.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

TheJack ::

Če še jaz svoje povem....

Meni se zdi ST forum najboljši sploh. Še posebno genialna pogruntavščina je Modra Črta, brez katere sem na drugih forumih kar malo izgubljen.
Sicer sem pa to že na Jokerjevem forumu povedal, ampak so potem topic zaklenili.:D

Tudi sicer je dizajn dober in vprašanje je, če se splača delati kakšne radikalne spremembe.

Vesoljc ::

MODRA? jest vidm rdečo, kaj je narobe z mojo mašino?!? :D

meni je tudi trenutni dizajn čisto fajn, kšno oblekco bi lahko še nardil, tako bolj milo, lahkotno za po-po-polnočno brskanje...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Azrael ::

Upload/ Download sekcija, bi prišla zelo prav, izgled pa ne menjati, je zelo dober in originalen.

LP, Azrel
Nekoč je bil Slo-tech.

Myth ::

Izgled je res dober tudi sedaj. Res je tudi, da bi z časom tudi spremenili to.
Je pa po "profesionalnostjo" primerljiv z Experts-Exchange, na katerem sem tudi prijavljen. Tistim je design skoraj zadnje, kar bodo spreminjali. A trenutni je ql.
Prav tako tudi vaš. Drugače me ne bi bilo tukaj :D

Saj pa lahko naredite , anketo če bi hoteli novi desgin... Torej, naslednja anketa. Tale je že tud dolgo gor. :D

LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Boki_ ::

A še enga za izbiro bi lahk naredili, prav tako stil hladnih barv, zamo malo bolj moderno, 3d stil, pa ne rečt, da naj gledamo tut na dial-upovce, saj sm sam tudi med njimi, pa sm prov zadovoljen. Itak tisti stil bi bil na izbiro, sicer pa malo več funkcionalnosti in pa hitrost.

Če smem nazadnje vprašat, kje pa je tisti 1,5 mio ki jih je Slo-Tech dobil za nagrado za distribuciji. Lahko bi del od tistega namenili za pohitritev serverja. Če ne pa vsaj obresti od tistega.

Pa malo več Lan-partijev bi organizirali, npr.: poletni na obali, jesenski na notranjskem, zimski... Tako da bi lahko prišli vsi iz cele Slo vsaj na enega, pa bi tam Slo-Tech lahko prodajal majice,... Kar bi pač bilo in to pametno porabil.

Ne me karat da sanjam ker to vem sam.
I'm back

Tilen ::

Upload/ Download sekcija, bi prišla zelo prav, izgled pa ne menjati, je zelo dober in originalen.

Tole bi pomoje se bol zabasalo ze itak vcasih preobremenjen streznik.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Primoz ::

Tom.. če imaš interes sodelovanje@slo-tech.com
There can be no real freedom without the freedom to fail.

frenk ::

jap organizacija lan party-ev mal šepa...če se boste kej spravl delat lahko mene ponucate BP:)

...glede dizajna pa to...pomoje je bol problem da se vse stvari tlači v forum, pomoje bi blo za določene stvari bolš če so ločene:)

Gandalfar ::

frenk: pisi na zgornji mail in se bomo zmenl za kaksen lan v bljizni prihodnosti...

V-i-p ::

Bah, lan, samo igrice bi nažigali, za to se pa da zmenit, kaj? Brigajmo se raje za kakšne druge stvari, vodilna -tech stran v Sloveniji še vedno nima normalnega searcha, recenzije zaostajajo, oz. jih sploh ni, download selekcije se sploh spomnim ne več, če so na dan objavljene tri novice je že veliko, članki, testi, nagradne,... Ah ja, je bolj fino igre nažigat :]
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

BaRtMaN ::

Search bi res lahko malo izboljšal, Primoz. Vsaj, da se isce samo po oddelkih in ne po celem forumu.

OwcA ::

V skrajni sili www.google.com -> "ovčja volna" site:slo-tech.com ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

V-i-p ::

Ja, teoretično dela, samo OwcA, Gugl ne more biti izgovor!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OwcA ::

Ni bilo mišljeno kot izgovor, bilo je mišljeno kot trenutno daleč najučinkovitejša rešitev.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

CaqKa ::

owca: z tri tedne starimi podatki? hmmm..
aja pa da ko klikneš na iskanje sploh ni nikjer navodil ali pa link do tega kak bi lahko na guglu iskanje po stju...

sem bi mirno lahko zapisali besede v stilu da je zaradi preobremenitve serverja search bolj slabi in se zato priporoča uporaba gugla... pa en primerček zraven.
tak težko?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016866 (11145) Tody
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815100 (9577) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744063 (25929) Ziga Dolhar
»

Slo-Tech, nekam počasen si mi :)

Oddelek: Slo-Tech
462637 (1490) Bakunin
»

Program za branje forumov

Oddelek: Omrežja in internet
211429 (936) Baja

Več podobnih tem