» »

Stari Slo-Tech se ukinja

Stari Slo-Tech se ukinja

««
6 / 6
»
»»

Isotropic ::

dajte raje naredite samo stran z novicami kot staticno. pa se tisto pred njo, prosim (ko je bil se lunix maher)

Gandalfar ::

tega pa ne razumem

Icematxyz ::

Pač glede na to da bi rad imel legacy temo pa če sem vpisan ali nisem vpisan na slo-tech. Kot lahko imaš vsako drugo. Se mi ne zdi nič narobe če bo legacy tema v končni fazi delovala popolnoma enako kot ostale tri. Nič drugega. Se pravi nič več in nič manj si ne želim z tega vidika. Glede na ostale tri teme.

Zgodovina sprememb…

root987 ::

dajte raje naredite samo stran z novicami kot staticno. pa se tisto pred njo, prosim (ko je bil se lunix maher)

Zakaj pa bi imel prvo stran statično? Načeloma so slo-teki dovolj hitri, da prenesejo vse uporabnike?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

nevone ::

Moram rečt, da je tale Legacy stil zdej zelo čitljiv in lep. Sploh ko ste še un bold pri naslovih tem ukinili. Tisto je še malo preveč sekalo ven. Mogoče bi se dalo še kaj narest z boldanim fontom uporabniških imen pri prispevkih, ampak to so zdaj že finese. Tudi tisto ozadje, ki sem ga predlagala, de ne bi bilo toliko čiste črnine bi nekaj prispeval k lepoti in čitljivosti. Sicer nej pa tisti povejo, ki bodo to uporabljali.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

Evo tole je pa moj zadnji predlog na temo Legacy stila.

Vse linke ki so beli pri Priporočamo in Preberite si še..., bi namesto svetleče bele, dala malo drugačen font, barvo teksta pa takšno, kot je ostalo.

Zdej pa samo še srečnga pa zdravga vsem uporabnikom Legacy stila.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Azrael ::

Meni osebno (za druge ne morem govoriti) je zadeva sprejemnljiva, sploh če pomislim kašen gravž so mi ostale tri preobleke novega designa. Ima sicer kup vstopov v nastavitve, ampak to ni problem Legacy preobleke, ampak nuje, da so z nečim zafilati praznino, ko so novice porinili na vrh.

BTW, ko so se nekateri v tej temi čudili, zakaj in kako ne zaupam Primožu.

Nimam najmanjšega razloga, da bi mu. En zelo svež primer:

Primož se je skupaj s svojmi oprodami od 1.4.2008 (ko je imel jajca porinil v javnost komaj alpha stage novega designa), metal na trepalnice, da ni možno, da bi bili avatarji v IE6 na pravem mestu, ampak so zaradi nestandardnega IE6 razsuti, kot bi jih nastreljal s fračo (in seveda zraven pesnil, o 0.2% uporabnikov IE6).

Kdor se ne spomni o čem govorim, naj pregleda temo Prijavljanje napak ali vsaj začetek te teme, kjer je bil prikazan enak problem na IE8.

Kakrkoli že, v IE6 (tole pišem z IE6, Windows 98SE) in v Legacy temi so, meni sicer brezvezbi avatarji, na pravih mestih.

Torej, zakaj bi mu zaupal, ko se dejansko stanje BISTVENO razlikuje od njegovih izjav? Razmislite in presodite sami.

Ni kaj, še ena blamaža več večnih šefekov S-T, ampak saj so tega vajeni, ni bilo prvič. Neanonimni AE, "originalne" nagrade na nest-u 2009, če omenim samo dva taka podviga v zadnjem letu.
Nekoč je bil Slo-tech.

OmegaBlue ::

Zdaj si pa izlil toliko žolča, da ne boš mogel prebavljati mastne hrane cel mesec.

Bom šel po korakih bo lažje:
Primož se je skupaj s svojmi oprodami od 1.4.2008 (ko je imel jajca porinil v javnost komaj alpha stage novega designa), metal na trepalnice, da ni možno, da bi bili avatarji v IE6 na pravem mestu, ampak so zaradi nestandardnega IE6 razsuti, kot bi jih nastreljal s fračo (in seveda zraven pesnil, o 0.2% uporabnikov IE6).

Well.. raje sem oproda kot dementen vitez, novi dizajn je bil zasnovan in oblikovan kot pure css in se znebit tabelarnega dizajna. Nisem dizajner a pri zasnovi (in dolgem testiranju) je bila planirana uporaba sodobnih prijemov in ker smo imeli večinski delež obiskovalcev na opera/Firefox to ni bilo problematično. IE7 in 8 podpirata zadevo zadovoljivo, IE6 pa je za na smetišče kode in od 9 let starega brskalnika ni realno pričakovati zadovoljivega delovanja, marca 2008 pa je IE7 že prevzel večino IE6 deleža.

Za tako majhen odstotek obiskovalcev ni računice vlagati več časa in dela, zato da se bo stran relativno pravilno prikazala.

Kdor se ne spomni o čem govorim, naj pregleda temo Prijavljanje napak ali vsaj začetek te teme, kjer je bil prikazan enak problem na IE8.

Če bi ti prebral bi bilo tudi ok, uporabnik je imel probleme z IE8, ki je bil v IE6 compatibility mode in manjkali so določeni meniji v samem brskalniku kar je kazalo na nepopolno namestitev, ponovna namestitev je težavo rešila.

Kakrkoli že, v IE6 (tole pišem z IE6, Windows 98SE) in v Legacy temi so, meni sicer brezvezbi avatarji, na pravih mestih.
Kar smo ti omogočili po nevzdržnem jamranju in teženju. Če pa uporabljaš Win98 ti žal ni pomoči, najbolje da pišeš na Microsoft zakaj na tvojem OS ne deluje njihov pisarniški paket(po office XP).

Torej, zakaj bi mu zaupal, ko se dejansko stanje BISTVENO razlikuje od njegovih izjav? Razmislite in presodite sami.
Praviš da so v IE6 nametani avatarji kot s fračo, ko pa se dejansko stanje BISTVENO razlikuje od tvojih izjav, zakaj bi ti verjeli?

Ni kaj, še ena blamaža več večnih šefekov S-T, ampak saj so tega vajeni, ni bilo prvič. Neanonimni AE, "originalne" nagrade na nest-u 2009, če omenim samo dva taka podviga v zadnjem letu.

Napake se dogajajo, in vsakič ste deležni opravičila in pojasnila zakaj je do njih prišlo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Lion29 ::

Azrael...in zakaj bi kdo tebi zaupal...

oprosti ampak osebno ne zaupam nobenemu, ki se vedno uporablja ie6..noben razlog ni sprejemljiv
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

gzibret ::

Super tale nova shema :)

Da vidim, a je tudi latex poštiman...

y=\tfrac{aaa}{bbb}\oint_{rrr}^{ddd}x\cdot dx (napaka se odpravlja)

Hmmmm.... ne vidi se. A bi se dalo ukrenit še kaj glede tega?
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Tody ::

Chrome lepo prikaže formulo :)

AmokRun ::

V črni barvni shemi ne.

PARTyZAN ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Azrael ::

Wauu, Omy, tebe vsekakor čaka uspešna prihodnost v politiki.

Govoriš na tri šihte, povedal točno nič, če odštejem spreobračanje besed in par hudih bedarij (Office Xp namreč prfektno dela v Windows98).

Zakaj uporabljam Windows 98 SE, se tebe, niti koga drugega nima kaj tikati in je zato vsaka nadaljna debata v to smer več kot samo off topic. Nima zveze s to temo.

Vezo pa ima to, da si se ti, Primož in kameradi, več kot leto in pol, metali na trepalnice, kako ne gre in ponujali rešitev ali uporabljajte stari stil ali nadgradite (kar seveda ni vedno možno).

OK, bomo ostali na starem, saj ste na zaćetku lepo govorili, stari slog ostane, samo novih bombončkov ne bo dobil. Zakaj bi se potem kdo žajfal z nedodelanim novim, z barvnimi shemami, ki so izgledale enako prijazno, kot roza stil v staream slogu? Sploh, če ti stari slog več kot zadošča in ti dol visi za AE in oddelek zaposlitve? Sploh, ko na pripombe ni bilo odziva?

Lepega dne ste se spomnili, da bi stari stil ukinili in je povsem pričakovano prišlo do revolta domnevnega 0.2% uporabnikov in hokus pokus, problem je rešljiv.

Bravo! Ne, sploh ne.

Luzerji svetovni, ste mi vodstvo S-T. Namesto, da bi stvari porihtali na začetku, ste raje leto in pol špilali težke frajerje, ignorante in j*bali folk v glavo. V vsem tem ste znano odlični.
Nekoč je bil Slo-tech.

OmegaBlue ::

Govoriš na tri šihte, povedal točno nič, če odštejem spreobračanje besed in par hudih bedarij (Office Xp namreč prfektno dela v Windows98).

Bralno razumevanje te tudi daje, daj še enkrat preberi in razmisli o definiciji besede "po".

Tvoji posti so degradirali iz relativno normalne oblike v histerično pisanje in metanje po podnu, kot 9 letni mulc, ki mu mami neče lizike kupit se obnašaš. Na tvoje blodnje sploh nimam več odgovora, vedno ko ti nekdo lepo razloži zakaj in kako se vrneš z novim izpadom, ki nima nikakršne veze.



Če te TOLIKO moti nova oblika, kaj zavraga še počneš tukaj?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

karafeka ::

A dobijo administratorji na slo-techu kaj plačano, da vzdržujejo ta forum ?
MIslim, da od uporabnikov ne, nekaj pa dobijo od reklam.

Torej uporabniki ne morejo imeti zadnje besede, a ne ? Dokler forum deluje, tako kot mora, je čisto vseeno, v kakih barvah je.
Jaz sem veliko bolj vesel, da so uredili iskanje, tako kot je treba, kot pa ta legacy stil, čeprav je sedaj moj privzeti.
Verjetno pa bi kako stvar (ki moti kakega posameznega uporabnika) hitro zrihtali, če bi ta uporabnik prispeval kaj šelestečega v proračun slo-techa. :)

OmegaBlue ::

Administratorji in moderatorji niso absolutno nič plačni za svoje delo, vse je prostovoljno.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Icematxyz ::

Heh. Kakšna pa je kaj "penetracija" legacy stila? :)

Primoz ::

"Penetracija" novega stila je 45 uporabnikov (od 38-40k obiskovalcev dnevno oz. 350k do 400k mesecno -- odvisno od vremena). Ampak, če smo si s tem kupili mir, ko bo zaradi določenih nadgradenj na novi strani dokončno crknila večina funkcionalnosti na starem ... se je splačalo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Icematxyz ::

Uf. Sam sem pričakoval procent večji od "penetracije" Windows 7 v enem mesecu.

Ampak ok. Jaz sem eden izmed srečnih 45 uporabnikov. Ni racionalno res da. Je pa neprecenljivo. ;)

Pa še pohvale drugače z moje strani. Da ste se tega lotili. Za moje pojme je dobro uspelo. Je še kak "glitch" ampak zanemarljiv. Pohvale skratka!

root987 ::

Caek for Mavrik! ;)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Lion29 ::

ja sej.. teh 45 uporabnikov je tecnih kot sto matr :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Double_J ::

Legacy stil prikaže manj kot drugi... kot bi bila resolucija nižja.
Dve šivanki...

Double_J ::

Sicer pa menim, da je realno uporaben zgolj svetel stil... vsi ostali niso pregledni ter človeka bolijo oči.
Dve šivanki...

Gandalfar ::

Legacy stil prikaže manj kot drugi... kot bi bila resolucija nižja.


.. ali pa npr. vecje crke ;)

roCkY ::

"Penetracija" novega stila je 45 uporabnikov (od 38-40k obiskovalcev dnevno oz. 350k do 400k mesecno -- odvisno od vremena). Ampak, če smo si s tem kupili mir, ko bo zaradi določenih nadgradenj na novi strani dokončno crknila večina funkcionalnosti na starem ... se je splačalo.

38-40k unikatnih registriranih obiskovalcev dnevno, ki ima nastavljen svoj slog...?

Primoz ::

ne, odmisli drugi del stavka. Večina je na privzetem. Čeprav črnega in modrega vsakega posebej uporablja malo nad tisoč ljudi.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

PARTyZAN ::

Trenutno je treba slog izkopati iz nastavitev, tega nihče ne počne. Ko bo tema na voljo na vidnem mestu (tudi za prijavljene uporabnike) bo začela pridobivati na številkah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PARTyZAN ()

Primoz ::

Za prijavljene uporabnike so vsi slogi enako vidni (ta hip). In vsi so zakopani v nastavitve.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

root987 ::

Trenutno je treba slog izkopati iz nastavitev, tega nihče ne počne. Ko bo tema na voljo na vidnem mestu (tudi za prijavljene uporabnike) bo začela pridobivati na številkah.

Vseeno bolje, da je stvar nekoliko "skrita" v svojem "tabu" v nastavitvah, kot pa da bi vsaka nastavitev bila dostopna povsod in bi zaradi tega bilo nekajkrat več nesnage.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

nocutius ::

No vsaj za silo je sedaj tale črna tema uporabna, čeprav je stara stran še vedo precej lažje berljiva.
No ja tudi dinozavri so jamrali ko se je bilo potrebno umaknit 'napredku' pa ni pomagalo. Napredek pa je v narekovajih ker ne komentiram raznih funkcinalnosti ampak izključno berljivost teksta.

edit:
za primerjavo sem imel odprti dve okni, eno nad drugim, eno na stari strani eno na tej novi, pa vidim da so barve in kontrasti precej podobni, tako da ne vem točno kaj me sploh toliko moti.
Mogoče mi samo rabi nekaj časa da se navadim, ker sem eden tistih 0.2%, ki so uporabljali izključno staro stran.

edit2: typo

edit3: uporaba novega slotech mi ni prišla niti na pamet dokler danes ne vidim tistega opozorila in ugotovim, da se je nekdo potrudil skopirati izgled starega, tako da nekih res bistvenih izgovorov zakaj ostajam na starem nimam več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nocutius ()

SmeskoSnezak ::

Dejansko bi lahk napisali novičko o tem, da lahko uporabniki preverijo nastavitve za "novo" Legacy temo :P
@ Pusti soncu v srce... @

PrimozR ::

Za tistih 20 uporabnikov?

EDIT: 50...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

SmeskoSnezak ::

Ker je tak težko napisati novico, da je izbolšana ena tema in da lahko uporabniki izberejo eno izmed treh. :P Zraven pa se napiše, da se iščejo novi predlogi , teme. Pa mogoče še kako z različnimi brskalniki naredijo slo-tech obarvan po svoje. ;) Daj se znajdi, bemo, saj si neki pisun :D
@ Pusti soncu v srce... @

Lion29 ::

zakaj pa bi? saj jim valda ni v interesu, da se to se dodatno potencira in vlece v nedogled
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

AmokRun ::

A lahko tole nekdo popravi?

Gandalfar ::

Kateri browser? Ali lahko clearas cache

AmokRun ::

Cache je pobrisan. Sem preveril v operi, ff in chrome.
Je pa to legacy shema.

Primoz ::

Bomo zrihtal.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Bor H ::

To sem že omenil v drugi temi, da se dogaja pri modri in klasik temi.

Tody ::

Chrome hladno modri stil tud ne dela. Če se odjaviš pa dela.
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov, lepši in uporabnejši Slo-Tech (III) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
508627 (5844) Jaffa
»

Anketa o uporabi Slo-Techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
9516463 (13267) gzibret
»

videz slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585377 (4029) steev
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815011 (9488) Jst
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68743835 (25701) Ziga Dolhar

Več podobnih tem