» »

Program za branje forumov

Program za branje forumov

torabora ::

S programom za branje forumov Klepetalnik 3.0 lahko berete in pišete sporočila na vse večje slovenske forume, vključno s Slo-Techom. Program je podoben microsoftovemu Outlook Expressu, podpira pa sledeče forume:

- Siol.net
- DrogArt
- Anarhistični portal
- Mobisux
- Slo-Tech
- Joker
- Tednik Mladina
- Gape.org

Klepetalnik je brezplačen, dobite ga na http://ruleless.com/klepetalnik
  • spremenil: torabora ()

Tr0n ::

Zanimivo.

Tero ::

Hm..
Jaz tukaj sumim na kaki virus/trojanski konj. Nekaj se mi ne zdi vredu s tem programom....:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

torabora ::

[quote]Jaz tukaj sumim na kaki virus/trojanski konj. Nekaj se mi ne zdi vredu s tem programom.... [/quote]

Glede na to da se pogovarjas z avtorjem, ki tole pise iz svoje domace masine in ga je brez tezav mogoce izslediti, je tvoj sum morda le majckeno pretiran.

Program pocne tocno to kar sem napisal. Nic manj in tudi vec ne.

Aljosa

Tero ::

He Sem sprobal program... zanimivo.. Se ti opravičujem:)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Gandalfar ::

daj izvorno kodo.. kako naj vem, da ne snifas mojega admin gesla? Pa doprogramiral bi si se nekaj stvari, ki jih ni v tvojem programu pa jih forum omogoca...

Uporabnik ::

kakšna panika.

darh ::

uporabnik: se šališ? itak da je panika... predstavlej si nekoga z zli nameni in gandalfovim accountom...
Excuses are useless! Results are priceless!

Uporabnik ::

ja sej, naj mirno spregleda ta prog. ni panike. (razn če je na dailupu:))))

torabora ::

Gandalfar:
Si do Billija tudi tako nezauplijv? Windowse verjetno uporabljas, kjub 50000 bugom in skoraj vsak teden kaksno novo odkrito varnostno luknjo. :-]
Ce si tudi Bilija prosil za izvorno kodo, in ce si jo dobil, domnevam, da si svojo verzijo windowsov krepko preprogramiral in doprogramiral. Lahko dobim kopijo?

perci ::

V bistvu uporablja Debian.

(sic) ::

Končno se najde eden (izmed redkih) pameten slovenec, ki naredi nekaj kar je celo koristno vi pa take... Daj izvorno kodo... Daj tole... Kako to dela...

Joj!

Fuck you all!!!

Elemen_T ::

(sic): Se strinjam ...

Aspirinix ::

Dela zelo lepo, vendar eno vprašanje: Kaj bi moral dodati v program, da bi pobiral še uno stvar: teme zadnjih 24h? Eni največ to pogledajo.

TribesMan ::

Se strinjam tudi jaz v 90% gledam samo Teme zadnjih 20h, zraven pa se Moje teme. To bi bilo zelo dobro ce bi se dalo integrirati.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Gandalfar ::

GPL licenca zato, da si lahko pomagam. Kje konkretno si imam za pomagat? Stvar bi poskusil portati na Linux platformo (v primeru, da ni v VB napisana) ter dodal nekatere stvari, ki niso zanimive za navadnega uporabnika.

Tako zaenkrat. Seveda pa pomojem, glede na to, da je program ze sedaj freeware, dvomim, da bo avtor kaj izgubil. Kvečemu pridobi lahko.

Blisk ::

Mal še ma pomankljivosti, ampak začetek je dober, zlo pohvalno, ker sem mel tako idejo v mislih kot je tole smao na drugače način.
Najbrž bi blo lepo, namest kritiziranja, dat kako pripombo, ali predlog za izboljšanje programa.

torabora ::

Gandalfar:
Program je vezan za nekatere windows specifike (COM, MSScript, posebej narejene vizualne komponente), tako da bi bile s portom na Linux tezave. Velik del bi bilo treba napisati z nule.
Glede na to, da kode nisem pretirano smetil s komentarji, tudi dvomim, da bi se komu dalo prebijati skozi vse tiste c++ razrede...

Za javno objavo bi bilo potrebno zadevo vsaj do neke mere dokumentirati in urediti, kar je pa za avtorja odlocno prevelik psihofizcni napor (raje 1000 vrstic kode, kot 1 vrstica komentarja :-)

ps.: kategorijo "zadnjih 24 ur" bom danes ali jutri dodal.

torabora
----------------
Klepetalnik 3.0
http://ruleless.com/klepetalnik

Gandalfar ::

hmm .. mislis? Mogoce bi pa kdo bil pripravljen dodat komentarje ;)

Vanquish ::

Jaz pa mislim sledece:

Tvoj program je uporabnikom vsekakor dobrodosel, veliko majn pa spletnim stranem.

Mores racunat, ce bi se tvoj program razcvetel in bi ljudje uporabljali izkljucno njega, potem bi bil obisk na straneh dosti majnsi, kar bi posledicno prineslo dosti majn denarja od sponzorjev in tkao naprej.

Me zanima kaj bodo lastiniki strani naredili proti programu, ce kaj.


lp

Elemen_T ::

Kulturno bi bilo, da bi avtor tega programa dopustil posamično izključitev na željo lastnika specifičnega foruma.

Baja ::

Ce bi bil na dial-upu in bi uporabljal ta program za ogled foruma, pa bi mi pol to onemogocili, bodite brez skrbi da ne bi sel viset na forum. Kvecjemu bi bil na njem se manj. Pol je treba tudi razmisliti, koliko vec dela bi imela tajna policija in moderatorji z mascevalnimi 13-letniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program, ki bi deloval kot mešalna miza

Oddelek: Zvok in slika
73303 (3180) romario
»

Headline Tracker 1.4.0.0

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
102324 (2324) CaqKa
»

HTML editior

Oddelek: Programska oprema
91039 (965) IceIceBaby
»

Teletext software za WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
131617 (1369) _icy_
»

Brisanje avi datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
61692 (1567) tom42

Več podobnih tem