» »

vaše izkušnje na cesti

vaše izkušnje na cesti

d3spirit ::

kaj ste kot vozniki že doživeli na cestah? primeri:
1.)en bedak s volkswagnom šel prehitevati 5 ali 6 avtov v vrsti in še zraven tovornjak v ovinek.
2.)da se je nekdo izven naselja po ravni cesti peljal 50km/h.
3.)voznik za mano čist živčen, me malo pred naseljem prehiti s polno paro ter nato čez 50 - 100 metrov zavije v lokal.

kakšne so pa kaj vaše izkušnje z divjaki na cestah?
  • zaklenil: bluefish ()

bemfa ::

Amater.

Matheus ::

Ženske s telefončkom za valonom in agresivneži katere si že sam omenil.

d4vid ::

Očitno si včeraj opravil izpit. Zgoraj napisano ni nič, kar ne bi doživel tedensko.
Ne rečem pa, da je prav.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Ganon ::

285 strani dolga tema o tem.

"Talenti" na slovenskih cestah

Meiniken ::

Zveni kot povprečen dan na slovenskih cestah.

111111111111 ::

Čakamo solatkota, da pove kako je on zgleden voznik.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

mihi666 ::

Jaz sem bolj manj na cesti ampak ko grem kam recimo 100km vidiš vse sorte res ne morem verjeti. Mi na vasi imamo omejitev 40 zjutraj ko grem od doma je polno otrok in se peljem 40 kar naenkrat pa od zadaj luči se mi prilepi na rit, mati dveh otrok ki hodijo po isti cesti itak sem jo poslal v kura... pred parimi leti mi je psa povozila. Pes res nebi smel biti na cesti ampak če se bi ona peljala 40 in nebi bila na telefonu bi se verjetno drugače končalo. Pes je preživel še vedno je med nami ampak vedno ko se ona mimo pelje laja na avto. Laja samo na njen avto

asdf_jklc ::

@mihi666 take je delal na v vasi, kjer zivi del sirse druzine. Vozil je s sleperjem 70+ cez vas. Ko je nekega dne skoraj povozil otroka, ga je imel eden domacinov dovolj. Kupil je star avto (velik jasno) in ko mu je tip prinorel za pizdo je stopil se po bremzi... ja idiot je tvegal lajf, odnesel z odrgninami, bolecinami v vatu in urezninami. Cepec je po tistem bil obtozen prometne nesrece iz malomarnosti, vas je predlozila video gradivo kaj vse je tip pocel in nakoncu je sla vozniska; druzinsko podjetje za transport je propadlo,... eni pac ne razumejo drugace

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdf_jklc ()

mihi666 ::

Jaz živim na koncu vasi cesta je slepa... lahko bi napisal sto zgodb ampak kako se vozi mladina s traktorji polno naloženimi...

Tidule ::

- Šest vozil vzporedno na tri pasovni cesti.
- 20% vozil brez delujoči luči
- Neupoštevanje pravil prednosti, tudi na semaforjih
- vožnja v napačno smer z avtomobilom (motorjev niti ne štejem več kot kršitev)
- polkrožno obračanje na avtocesti
- vzvratna vožnja po avtocesti
- prehitevanje po desni bankini, pri čemer nekdo že prehiteva desni.
...

Tako, da kljub vsem jokanju in Solatkovih slavospevih, je pri nas promet urejen in zgleden.

MadMicka ::

Mene v prometu najbolj moti, da je večkrat na avtocesti na levem pasu več vozil, kot na desnem.

mihi666 ::

Ne vem kdo je solatko verjetno en član foruma... Ampak ko sem delal 7 let v Avstriji je prometna kultura drugačna razen če srečaš južnjaka v črnem BMW-ju. Aja barva je lahko tudi drugačna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zelo dober spot proti prehitri vožnji ! (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32520436 (14902) poweroff
»

Kaj sovražite pri drugih voznikih? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45726359 (19564) Tilen

Več podobnih tem