» »

Mercator,interspar al leklerc to je zdaj vprašanje!!!!!!

Mercator,interspar al leklerc to je zdaj vprašanje!!!!!!

«
1
2

sadarj10 ::

Kje kaj kupujete!!!???
Jaz v Mercatorju:D:D:D
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

bastadu ::

Pr Uduču... sej vem da nevete, kje je to, sam tak povem. Včasih pa tut kej v InterSpar...

trillian ::

trgovina je trgovina.
zdi se mi, da se ljudje naveckrat odlocajo kje bodo kupovali samo po tem, katera trgovina je najblizja.
tako pride pri nas v postev interspar in megamarket.

jaz pa ne razumem teh polemik na kdaj naj bi bile trgovine sploh odprte. kolikor vem je sedaj bilo nekaj problemov s tem ali naj bi bile trgovine odprte tudi ob nedeljah. in cerkev je rekla ob nedeljah nikakor ne, ker je to pac nedelja, dan ko se ne dela... gospodov dan..
potem so le dovolili trgovine ob nedeljah, a le za najnujnejse stvari. kaj to pomeni mi ni jasno. sploh.

trgovine bi morale biti odprte vedno. zakaj? ker imam pogosto neverjetno zeljo po necem in neverjetno potrebo po necem po zaprtju. neumno se mi zdi, da je merkator v nasi kvazi vasi (beri rob ljubljane) odprt le do pol osmih in, ce se jaz spomnim ob devetih, da bi jedla nekaj sladkega, nekaj kar se ne nahaja v hladilniku ali pa nujno potrebujem sampon ali kruh ali karkoli ze .. in vse je zaprto. edina resitev je nekaj kilometrov stran. komu se pa da po steklenicko sampona nevem kako dalec. ne hvala. vcasih preprosto si necesa tako zazelis in se ti zdi, da je nekaj tako pomembno in, da stvar potrebujes.. in sploh. in ni odprte trgovine.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Thomas ::

Na tele trgovine sem odpru topic zadnjic. Noben ni bil tolk liberalen kot jest.



ursula pa je!



WB.



:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

trillian ::

hvala, thomas.
zadnje case sem res poniknila.
zdi se kot, da sem se znova rodila.
in lepo mi je.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Pretorijanec ::

Jst mislm, da nej bodo trgovine lahk odprte tut 24 ur, če to hočjo. Nej dajo prodajalkam, ki delajo tut ob nadeljah nek dodatek na nedesko delo in usi bodo veseli.

ABX ::

Jaz kupujem v najbližji odprti trgovini.

V soboto in nedeljo se zbujam ob 14:00. Tako da 7/24 urnik mi ustreza.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Quickbeam ::

Je pač treba prej študirat ker potem ko je trgovina zaprta je prepozno :P
Zarad mene so lahko odprte trgovine tud 8 ur na dan, grem pač takrat ko je in se ne pritožujem ;)

Tomi ::

Jaz neumnosti ( beri špecarijo ) kupujem v prvi trgovini, ki mi pride na pot, ker nimam časa in volje, da bi iskal ugodne ponudbe ali kaj podobnega. Sicer se cene tako malo razlikujejo, da ni vredno hoje/vožnje.

Bastardu: a misliš tega Uduča iz Zabukovice? Ker za tega vem..
metrodusa.blogspot.com

Thomas ::

Sej je blo po TV SLO1 to zadnjič ... dobijo prodajalke 50% zraven za nedeljsko delo. Pa tudi drug prosti dan.

Poleg tega, pa prispevek iz ZDA - "vse odprto 24/7".

Potem je pa še Jankovič iz Mercatorja povedal eno zanimivo finto: Zakaj namreč jok nad izumiranjem mestnih središč, kjer je vse zaprto ob sobotah in nedeljah!?

Mi je prav žal, tle ma prav.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Rott-von-weiler ::

makedonija tobak najbolj poceni trgovina v mb samo malo ciganska

Kar pa se tiče teh prodajalcev ki se bunijo da nbojo v nedeljo delali bi jas tak naredo nagnal bi vse protestnike od prvega do zadnjega bojo pa drugi prišli delat saj v vrstah čakajo na delo pa makar južni bratje
Kaj se te bunijo sami penziči pa ne bom otroka vidla čez vikend pa ka jas vem kake finte še jas mam pa pesa ki ga tud čez vikend ne vidim pa je vse ok skratka lenobe prve kategorije slovenski črnogorci bi lahko reko:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

CCD ::

Zarad ene par mandeljcev, ki ne mislijo takrat ko je treba in se jim vsake 5 minut neki sprdne bodo zdej eni delal 24/7?
Shame on you!:|

Thomas ::

Kdor noče - pač ne bo. Nekateri pa radi - pa bodo.

Neumno bi bilo to prepovedovati vsem.

A nej zaprejo še gostilne, bolnice, policijo, kinodvorane in muzeje ob nedeljah?

:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tolip ::

Najbolje, da kar ukinemo dela proste dneve in vsi začnemo delat sedem dni v tednu.:(

Thomas ::

Najbolje, da imamo vsi prostih dni v tednu 3 ali 4 in da vse servisne sluzbe delajo 24/7.

A si ze slisal za avtomatizacijo Tolip?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Jeronimo ::

Je že tako, da kapitalizem ne pozna milosti. Če ne boš delal še ob nedeljah, evo ti knjižica.
Zato se pa to ureja z zakonom ali mestnim odlokom.

In če je bilo včasih za vse dobro, da so bile trgovine v soboto popoldne in nedeljo zaprte, potem bi lahko bilo tudi sedaj.
Če ne morete misliti za dan v naprej kaj boste potrebovali, je to pač vaš problem.

In da ne bi mislil kdo da so ti prodajalci, ki delajo na dneve ko mi počivamo ne vem koliko plačani bolje.
Kolegica dela v Merkatorju v šiški. Ko so ga odprli je bil odprt od jutra do mraka vsak dan. Jankovič je hitel zatrjevati, da dela v nedeljo kdor če in da so še plačani dobro. Prodajalci so po televiziji dajali izjave s kislim nasmeškom na obrazu. No ta kolegica je rekla, da ni bilo nobene izbire kdo dela in kdo ne in tudi plačalo se je mnogo, mnogo manj kot se je govorilo da se bo. No če ti pa kaj ni bilo všeč si z lahkoto šel po knjižico.
In da ne bo kdo rekel, da naj ne delajo če se jim ne ljubi. Naj vas opozorim, da ni dolgo še tega ko je delavnik znašal 12 ur in samo sindakatom in stavkam se imamo zahvaliti da je danes 8 urni delavnik. To pomeni da se lahko zopet vrnemo v stare čase in vsi delamo tako kot včasih.

Toliko o delu v delo prostih dnevih in prosti izbiri.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Mitja 34 ::

Jz osebno v Merkatoru,drugač pa v domači trgovini. :)

Freak ::

kokr kdaj! Odvisno na kermu koncu lublane sm! Največkrat v šparu al pa merkatorju

dexter ::

Hello!

Jest sem mal gledu cene v Mercatorju.

-cdr za 1200sit
-cdrw za 5400sit

Ugodno? Pojdite se prepricat!

LP

LuiIII ::

Ne kupujem v nobeni izmed treh naštetih. Mi ni treba kupovati.:D Edina trgovina v katero sploh grem je tista zraven Mirja.

OldSkul ::

Dexter to pa ni res,jaz redno hodim v hipermarket pa še nisem zasledil tega!

trillian ::

dejstvo je, da so nedelje v nasem mestecu prazne. pocasne. edino kar je je bolsji trg in to je to. poleti je se samsara. ljudje sprehajajo pse po tivoliju. sicer nikogar nikjer.
potem pa najdes nekaj zgubljenih turistov, ki so si izbrali vikend, da bi obiskali naso metropolo (ali kako drugo mseto.. pisem o stvareh, ki jih poznam) in ni nikogar.
ce zacnemo s trgovinami.. potem se v mestece spet vdihne zivljenje. kajti mi nakupujemo. in gremo potem na kavico. pa v kino. in na sprehod.
po drugi strani pa obozujem moje sprehode ob nedeljah, ko ni nikogar. vse zaspi za ta dan. no, naj ne pozabim.. zjutraj gredo ljudje v cerkev in potem domov.
kaj ni vseeno kdaj imas prosti dan. mora biti to ravno vikend?
ali je lahko ponedeljek in torek. pa delas za vikende. in tako lahko prekrijemo teden. in turisti bojo imeli trgovine kjer bodo lahko kupili spomnike za svoje najblizje.
in jaz bi lahko kupila nov najljubsi loncek, ker se mi je razbil ravno v nedeljo popoldne.. iz drugih, ki jih imamo doma pa nocem piti. in ne bi ostala zejna.
da se zmisljujem? seveda. in prav je tako.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

blue96 ::

mercator-najbljizji sosed

interspar-najcenejsi sosed

leclerk-najidiotski sosed

pol, pa ugotavljajmo naprej, hehe:D
.

trillian ::

dexter...
si to ti, martin?

pozdravljen.

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

dexter ::

witch_ursula...
si to ti, ursula?

pozdravljena.

love, jaka

M`I your ilusion now?

trillian ::

you are my ilusion...

oprosti, ce sem te malo zamenjala.
no.. potem pa pozdravljen, jaka.
kako si pa vedel, da sem ursula?
:)


love, ursula




"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

dexter ::

Hello!
Glede gunih cd-jev ki sem napisal,videno na lastne oci v Mercatorju zraven Stegen ( ne vem kako se sklanja),ko sem sel domov pa sem se eno gajbo v avto vrgel (cca. 3 tedne nazaj).

Zdej se ze moram pretvarjat, da tole ni zate zato sem malo dodal tisto zgoraj,da kdo nau hud.
Ursula,lepo ime mas tko da ti verjetno ni nobeno drugo padlo na pamet za slo-tech.
Mislim,da je tole prvo namigovanje;)na slo-techu. Tole je za 24ur vsekakor,al pa vsaj za novico na slo-techu.

LP;)

wish you were mine

trillian ::

:)))
ideja, da bi tu naredili koticek v smeri zmenkarij je ze padla nekoc..
a ni bilo nic iz tega.
premalo punc?

love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Koci ::

jebeš Mercator, sm ljudi izkoriščajo

blue96 ::

vsi so trgovci, vsem placujemo, vsi kasirajo. ampak mercator najbolj, menim. no, je pa res, da ga interspar kda jtud prehiti, vcasih. no, konkurenca pac, ni kej.:D
.

abcde7 ::

Kokr sm vidu, je mercator najdražji, leclerc za njim, interspar pa je najcenejši! Sej ma kdaj mercator kakšne akcije...:))

OldSkul ::

Kaj je z vam????

Mrš z interšparom,ga popluvam!

Mercator the best:D:D:D

blue96 ::

no interspar ma pa velik center v btc-ju. kwa pa na to pravite, ljudje. vodimo, hehe.:\:D
.

Koci ::

Mercator ;(
Interspar ;)
BTC :D

misko ::

hmmm
izbira je taka
ali boš podpiru črnogorce (Mercator -- Janković)
ali Francoze
ali Avstrijce (Interspar)

nbenih:D

Thomas ::

Podpiral nikogar - kupil pri tistem, ki ima najboljso izbiro/ceno.

Nacionalnost knjigovodje in ostalih usluzbencev je irelevantna.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

OldSkul ::

Popravek MIŠKO

Mercator je slovenski (jankovič je le precednik uprave)
Drugo je pa isto.

Se vidi da niste slovenci raj hodte v druge trgovine ne pa v slovenske(ne mislim za vse saj nekateri hodte v tiste male pajzlne)

Sicer pa moram še nekaj povedat,grem na Dansko rokomet gledat,z Mercatorjem,ke je moj oč eden taglavnih tam!!

Freak ::

a veste, da so pr Leclercu ko so pršl v slovenijo najel neki študentov, da so vohunl za cenami v interšparu, itd! Pokvarjenci!;((

Thomas ::

Ma kaksni pokvarjenci ... ne ga lomt - to je normalno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

asPeteR ::

Z žalosjo vse bolj opažam kako naša ljuba Slovenija tone v meni neljube vode. Zadnjič ko sem šel malo po Ljubljani, sem se ''zapičil'' v imena lokalov, trgovinic itd. Ugotovil sem kako daleč smo padli, mislim, da od neštetih lokalov nisem zasledil niti enega s pristnim slovenskim imenom, sramota in še enkrat sramota!!!!;((
Sedaj pa teče debata o tujih k nam vrinjenih trgovinah, sprva je bil učinek pozitiven, saj so se tudi slovenske trgovine ''zbudile'' ter začele strmeni po boljši ponudbi, toda sedaj je to šlo predaleč, skojar vse je v rokah tujcev, nam v lasti je ostalo bore malo.

Mislim, da bi se morala zbuditi v nas malo nacionalne zavesti, saj v nasprotnem primeru bo naša ljuba Slovenščina le še bled spomin naših dedov; nas ki se bomo spominjali, da smo nekoč imeli celo svoj jezik. NE pustimo, da to poslane resničnost!!!

blue96 ::

france sux!!!

sploh pa leclerc.>:D>:D
.

sifu ::

boli me k**** kaksna so imena stacun u lublan...zalosten je to k gres zvecer po lublan in ne najdes niti ene odprte stacune po 10uri razn miške k bi prodajala alkohol.....jest bi pac rd kupu alkohol od 10h zveer do 7h zjutrej in je prou zalosten da ga ne morm..damn it...center mesta je le center mesta..ne mormo se ozirat na prebivalce ki so pac v centru...centr je namenjen najprej vsemu drugemu kot pa bivanju v njem....tuki mislem predvsem to da se prebivalci centra bunijo neki zarad hrupa...sej lohk vse zapremo pa bo tak mir da nau res...vsak dan nedelja;((;((;((

Thomas ::

V Sloveniji je tolk trgovin, bifejev, gostiln ... da zmanjka slovenskih imen - dobesedno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

SpiDEr8 ::

Mah kr u mercatorju ke je usaj slo trgovina!!!! Pa še pucen je....Naše je najbul...:D

blue96 ::

ja samo zenske so pa v mercatorju za en k****. pol pa recite kar hocete.;(
.

abcde7 ::

Drugod pa je kej drgač... No MULC pa povej, kje si u štacun vidu kšne dobre???:D

OldSkul ::

Ja povej ajd!

luni ::

Mater ste eni smesni ej... Zdaj se boste kregali in omalovazevali eni druge ker eni kupujete v eni stacuni, drugi pa v drugi. Pa kaj je z vami ljudje, ha? Ste sploh se normalni, al se morate za vsaki hrckov kurac na mrtvo skregat? Dajte malo ven stopit iz bajte pa na kaki pir it s frendi, al pa na kaki sprehod al kaj vam pac pase da ne boste 24/7 zamorjeni in boste razmisljali kako so vsi, ki so malo drugacni od vas napacni. Ker potem lahko zacnete kar takoj sovrazit ves svet.

Jebogacuk!
Artificial Intelligentia

trillian ::

ou yeah...
tako neznosno dolgcas je, da ne vemo vec kaj bi s sabo.
luni pa je ocitno sel na pot pozitivnega misljenja.. in sedaj sedi nekje na soncku in ob njem je steklenica hladnega... laskega.
pojdite se vi.


love, ursula
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

blue96 ::

zakwa mercator ukinu storitev inet shop...
jest bi zdej eno zemljo narocu v koper.
.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustavno sodišče o odpiralnem času (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
786512 (5341) SodVina
»

Referendum o obratovanju trgovin ob nedeljah (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Problemi človeštva
58929382 (22758) Valery
»

Trgovine v nedeljo da ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1139367 (8181) MadMicka
»

Ali je res, da je toliko trgovin odprtih v nedeljah in praznikih???

Oddelek: Loža
353255 (2960) _Mortal_
»

Odprtost trgovin

Oddelek: Loža
162695 (2493) Rott-von-weiler

Več podobnih tem