» »

Kazen mora biti vzgojna: American way

Kazen mora biti vzgojna: American way

||_^_|| ::

Ob takšnih stvareh, takšni hinavščini in dvoličnosti meni rata slabo. Doma prdnt ne sme brez da bi ga kdo tožu, tle je pa veliki đek.
klik

ali3n ::

8-O
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

undefined ::

Nedelujoč link? 8-O

mloncar ::

link dela!


takih stvari na televiziji ni možno videt, če bi pa to kazal na TV, pol sm pa sigzrn, de bi meu Bush še manjšo podporo, ko jo ma trenutno (okol 50%), pa tut ceu svet nebi biu tak do amerike!

Zheegec ::

Kabrio >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

R0K ::

Tole je že tko kruto, da mi smrdi že po 'zaigranosti' ampak vrjetno se motim! ;((

Sax.

Sicer pa me čudi surova moč tanka, ko je prtisnu na gas in zapelu prek 'avteka'...

ginekolog ::

Ja tako se dogja pa še 100x huje, samo niti ne vemo :(

Grdi so ameri, grdi!


Kje bi še več takih linkov dobil ???? dajte malo nanizat :) tx
Divers do it deeper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekolog ()

BaRtMaN ::

Sej potem pa ni čudno, da jih Iračani pobijajo, če imajo ameriški vojaki tak odnos do njih.

OmegaBlue ::

O.K. čist usak player se mi usuje ko hočem filmček gledat.. :|
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

McHusch ::

Glede na to da sem bolj rahlega želodca, a pogledam? Kaj je na filmu?

R0K ::

Probaj z Winampomn (meni samo z njim dela).

Tero ::

Kaj je s tem linkom? Meni ne dela...:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

BaRtMaN ::

McHusch: nič organskega, samo aroganca ameriških vojakov.

attackiko ::

ok men se slika že na začetku enkrat zamrzne.. kdo ve kaj je narobe?

flipflop ::

Link ne dela. Naj da kdo na kak manj zaseden server ta filmcek.

BaRtMaN ::

Meni dela.

roCkY ::

Men link dela, ampak, ko poskušam pognat sesuje Explorer neglede s čim grem odpirat nato še Ad-Watch.

roCkY ::

Men link dela, ampak, ko poskušam pognat sesuje Explorer neglede s čim grem odpirat nato še Ad-Watch. Ha zej mi pa ST ne dela:'(. Moderator briši tole! Očitno par minut težav z dostopom do ST a je prvi post oddan čeprav sem dobil page cannot be found.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

flipflop ::

ST ti še preveč dela:D

ferdo ::

čudno..kliknem na link..čakam..
piše connecting.. in to je vse

odprem explorer in vpišem direkt link:.. Nothing to see here, move along.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

undefined ::

Nikoli si nisem mislil, da bi bil pripravljen človeka ubiti. Vendar pa, če bi bil osebno priča takšnemu dogodku, kot je tukaj na filmu, bi povsem refleksivno pograbil za bližnji RPG in sesul tisti tank. To je pa diskriminacija človeštva.

Kar pa se samega posnetka tiče, pa ne bi dvakrat rekel, da ni fake. Samo poglejte, ko tank zapelje nasproti avta, so vrata zaprta... kasneje, tik preden zapelje čezenj, pa so obojna desna odprta. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

attackiko ::

glede sesutja tanka bi pa najbrž rabil kaj močnejšega kot RPG.. IMHO

Bodo pa baje prišli v Irak neki novi transportni Strykerji, ki bodo bolj dovzetni za take napade

undefined ::

Uf, šele zdaj po ponovnem ogledu sem opazil, da je avto prazen. Poprej sem bil namreč prepričan, da je notri človek, katerega ustrelijo in potem zapeljejo čez. No, potem pa nimam komentarja. Če je lastnik avta nekaj kradel, je to kar dobra vzgojna kazen, bi jest reku. :)

P.S. attackiko, zadetek v pravo mesto je lahko povsem učinkovit. :)

Azrael ::

Tole me pa močno spominja na film Mr. Bean gre v šolo, kjer Beanu sploščijo njegovega rumenega Minjia. Imam občutek, da gre za propagandni film, pa še nekaj napakic je v njem, kot je že opazil Iceman.

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

ganzi ::

ena beseda: svašta

||_^_|| ::

ok, vzgojna kazen. Ampak a niso oni v iraku zato da ga "demokratizirajo"? A takšen je njihov pojem pravne države al kaj?

undefined ::

Jest dam na tej potezi Američanom čist prav! Če je pa bil človek pošten taxist, ki je preživljal svojo familijo, pa tudi ne bi kradel lesa, kajnede? :)

Vice ::

ledenko se strinjam s tabo , kaj naj jih prosijo naj ne kradejo več, svašta, takšna metoda bi lahko tudi pri nas bila kdaj uporabljena. Lahko so srečni da niso uporabili sibirske metode privajanja. :)

Microsoft ::

Ameriški vojaki --> kreteni.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

||_^_|| ::

Če je bil pošten in preživljal družino pol ne bi kradel lesa. Sepravi si eden od tistih ljudi "by the book" pa tut če sm lačn in za mojo bedo so drugi krivi ki se znajdejo jst pa ne. Si sploh lahko predstavljaš kako more bit živet zdele tm dol?
Zanimivo da doma ne delajo tko. Sm mislu da se oni borijo proti takšnemu (primitivnemu?) načinu kaznovanja... Me zanima kdaj bojo začel sekat roke.
En iračan ukrade(komu že?) kup lesa, da si bo doma kurnik naredu al pa krsto, pa mu avto speštajo, en ameriški vojak pa ubije par folka al pa novinarja ker se mu je zdel da ma orožje namest kamere in mu ne nrdijo nič, po možnosti dajo še medaljo. Amerika pridi tudi k nam!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

undefined ::

Ne, črta-mož, sem en tistih ljudi, ki delajo by-the-brain. Kaj misliš pa bo storil tisti človek, ki mu je ta taksist ukradel les? A tisti pa po tvoje lahko zmrzne, al kaj? Daj ne seri klamfe. Čsit pravično je bilo tole, tud jest bi mu čez avto zapeljal, če bi sedel v tistem tanku, brez dvoma. Now learn from this lesson, kids!

Kar pa se tiče Amerike doma, pa itak vemo, da je živo sranje. :)

ginekolog ::

Ice torej če prideš ti v moj gozd in mi ugradeš les, ti lahko jaz avto speštam ? Daj ne bluzi o pravici ... USA v iraku sploh nima kaj iskat, kaj šele, da "red" ustvarja :(
Divers do it deeper.

Brane2 ::

Zakaj ne ? če je policija daleč in ne moreš računat nanjo, tako kot v Iraku, zakaj ne ?

Kaj bi TI naredu tam ? Zapisnik ?

Če mu uničiš avto, mu uničiš sredstvo za krajo, mar ne ?

Čeprav, tako hitro deljenje pravice s strani redneckov, ki so jim nadeli USA uniforme, se jim je očitno "obrestovalo", saj iračani sedaj uporabljajo podobne prijeme na GI-jih. Bogve, če ni ravno tisti taksist zatem z bombo ugasnil sebe in naslednjih nekaj Amerov.

ferdo ::

Bog ve, kaj pa ti? veš?si prepričan?

Sej neveš.

PS: Če je amer. vojak ubil novinarja, ki je imel v roki kamero, mislil pa je da ima ročni raketomet ali puško watever.. to lepo kaže na to dejstvo, da jih je strah, streljajo po vsem po čimer sumničijo in sklepajo, da je možen napad na njih. To je čist po ameriško. Najboljša obramba je napad, kaj pa če se zmotiš?... ups, "saj mi američani smo glavni, nam so pisani zakoni v prid, lahko delamo kar hočemo"

Vedno, ko je en ameriški vojak VEČ mrtev, si mislim "kaj ste pa rinli v Irak" .
Kdor išče, ta najde. Samo bojnih strupov in nevem česa, še vedno niso našli... kaj ni to neumno? In so začudeni, ker se ubadajo z gverilskim odporom... "kdo se jim pa nebi uprl, če te tako okuperajo" saga se nadaljuje...

Dokler bo amerika to kar je, na tem svetu ne bo miru. Če bo kdo posegu po orožju bo to Amerika, tako kot je sedaj v Iraku "ker so spet mislili, da imajo orožje, tako kot tist novinar".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

Vice ::

Za časa Sadama nebi izgubil samo avta še polovico svoje žlahte. :D

Brane2 ::



PS: Če je amer. vojak ubil novinarja, ki je imel v roki kamero, mislil pa je da ima ročni raketomet ali puško watever.. to lepo kaže na to dejstvo, da jih je strah, streljajo po vsem po čimer sumničijo in sklepajo, da je možen napad na njih. To je čist po ameriško. Najboljša obramba je napad, kaj pa če se zmotiš?... ups, "saj mi američani smo glavni, nam so pisani zakoni v prid, lahko delamo kar hočemo"


Pa kaj s tem ? Je pač mislil, da ma tip raketomet. In kaj ? Pentagon je lepo razložil novinarjem pravila igre in da ne smejo rint ravno povsod, ker lahko padejo tudi pod "friendly fire". Pa če je bla napaka vojaka ali pa novinarja, je bila to- napaka.

Mislim, da ni toliko problem v vojakih samih, ki so jih pač drugi porinili v godljo, v kateri se znajdejo kot se morejo, pač pa v tem, da so njihovi poveljniki in ljudje okrog predsednika podcenili problem in ostale igralce.



Vedno, ko je en ameriški vojak VEČ mrtev, si mislim "kaj ste pa rinli v Irak" .
Kdor išče, ta najde. Samo bojnih strupov in nevem česa, še vedno niso našli... kaj ni to neumno? In so začudeni, ker se ubadajo z gverilskim odporom... "kdo se jim pa nebi uprl, če te tako okuperajo" saga se nadaljuje...


Treba se bo privadit na to, da je vse denar. Zaradi tega je recimo zdaj dolar vreden 200 sit ne več 235 SIT in so recimo Athloni in Pentiumi tako poceni. Vse je povezano.


Dokler bo amerika to kar je, na tem svetu ne bo miru. Če bo kdo posegu po orožju bo to Amerika, tako kot je sedaj v Iraku "ker so spet mislili, da imajo orožje, tako kot tist novinar".


Mislim, da tu pretiravaš. Že to, da veš za "tistega novinarja" je svetlobna leta pred prejšnjim režimom, kjer tega verjetno tudi slišal ne bi.

Je pa res, da Amere jebe predvsem lastni marketing, ki jih kaže v veliko lepši luči, kot so v resnici. Jasno da so ljudje potem razočarani. Verjetno pošiljajo v Irak zelo pisano usposobljeno silo, ki v povprečju civilizacijsko ni kaj dosti nad tamkajšnjim ljudstvom, če je sploh kaj.

Baje, da se Amerom obeta precej batin v drugem polčasu. Dolar bo šel spet dol, ravno ko pride naslednja generacija Opteronov ven. Bomo še malo počakal...

Mislim, da so Ameri morali naredit, kar so naredili. So se pa krepko za*ali in precenili in so to naredili na napačen način- brez UN.

Zaenkrat je to videti kot napaka, in to velika. Precenili so sposobnost svojih ljudi in podcenili velikost naloge.
To jih bo stalo. Če se tehtnica prevesi na drugo stran, so pečeni. Po njih bodo metali kamne tudi tisti, ki jih do sedaj niso.

ferdo ::

Zdej se negre več za Sadama....nekaterim njegovim privržencem se še kolca po Sadamu, vendar večina komaj čaka da se postavijo na svoje noge brez američanov, ker jih nemarajo " NE MARAJO AMERIČANOV" .

A misliš, da je iračanom sedaj bolje?:\

zelo radi bi videli, da grejo zdaj ta moment "američani" tam, od koder so pršli.


govor ameriškega predstavnika: Iračani si želijo, da ostanemo!
Iračani: Seveda, s čim se bomo pa potem zabavali ko nebo helokopterjev?

Vice, Sadam je biu krut, zdej pa ko ga ni, misliš da rabijo nekega okupatorja?
Brane2: Američani imajo takšen sistem, da dopušča napake, in tako in tako do njih prihaja, čeprav jih nerabiš dopuščat. Oni samo sebi mečejo pesek v oči, krivdo pa zvalijo na druge.
Tako, da so oni pred svojim ljudstvom lepi, drugi pa grdi. Ljudstvo jim pa to verjame, to je nek fenomen... "ameriški fenomen"

PS:a je kdo gledu Oprah Show, ko so se pogovarjali, ali je bila vojna v Iraku potrebna?

mene je ta oddaja spominjala na prodaja posode ali sesalca na domu, ko se zberejo vaške sosede pri eni doma, pol pa pride ženska ko to prodaja in tiste kokoške kimajo in samo hvalijo to posodo kako je lepa in najboljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

Thomas ::

Seveda da Irak rabi okupacijo. Ene 10 let zagotovo. Samo se bodo Američani (morda) naveličali žrtev v Iraku in bodo odšli prej, kot bi bilo dobro.

Potem lahko začnemo podaljševati Izraelski zid okoli vsega Arabskega sveta. Sej notri za zidom bodo reveži, toda brez zidu bi to bedo še izvažali.

Mogoče da je tako, da Zahod ni dovolj močan, da bi Arabijo spravil k sebi. Vsaj z majhnimi žrtvami morda ne bo šlo.

Na žalost.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Senitel ::

Če grejo Američani ta trenutek iz Iraka, potem bo Irak razpadel na ene 3 dele (skupaj z kakšno državljansko vojno).

||_^_|| ::

IceMan: pa sej sploh neveš komu je urakdel tistih par dil. Če sploh komu.

Američani bi nrdil samo še večje sranje če bi zdej šli iz Iraka. Če so že začel drek mešat nej ga zmešajo do konca, sam se bojo pomoje prej usral.

undefined ::

> Ice torej če prideš ti v moj gozd in mi ugradeš les, ti lahko jaz avto speštam ? Daj ne bluzi o pravici ...

Nisem vedel, da v gozdovih rastejo že obdelani deske in trami. Kje pa imate pri vas takšen gozd? :)

Thomas ::

Prevec low tech je Ameriški law enforcement v Iraku. To je najvecji problem. Explosives sniffing bi morali imeti bolj razvit. Ene 10 let premalo moderno tehnologijo imajo.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Brane2 ::

Hehe. Explosive sniffing v državi, kjer ma vsaka bajta nekaj ročnih bomb bi ti bolj malo koristil...
Bi jim pa stalno piskanje elektronskih nosov tud brez GPS-a pokazalo da so v riti...:D

Sicer pa, AFAIK se snifferji že uporabljajo na carinah oziroma so na meji uporabe (prihoda na trg)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

||_^_|| :

pa sej sploh neveš komu je urakdel tistih par dil. Če sploh komu.


Kokr je blo slišat GI-ja, so pokradli neko pohištvo iz šole...

undefined ::

Moram priznat, da sem bolj malo razumel, kar je tist GI povedal... they should learn proper english, like the reporter. :)

Thomas ::

> Explosive sniffing v državi, kjer ma vsaka bajta nekaj ročnih bomb bi ti bolj malo koristil...

Ja to je edini način, da se pride do vseh prepovedanih substanc in se jih zaseže.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BaRtMaN ::

Če bi psi šli šnofat vsako hišo, bi Irak postal velik zapor-država. ;)

Thomas ::

Ma kakšni psi. Teraherčni EM skenerji.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Collateral Murder (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16425771 (23314) Okapi
»

Se Iraq popravlja, mi pa nič nevemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
615641 (4178) Daedalus
»

Vojna v Iraku (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Loža
175349760 (30322) gfighter
»

Ne bojte se, mi smo vasi prijatelji, odresili vas bomo muslimanskega mucenja! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
47328180 (18914) kuglvinkl
»

Iraq - Vietnam 21ega stoletja?

Oddelek: Problemi človeštva
432554 (1788) DavidJ

Več podobnih tem