» »

Nov avto do 33.000

Nov avto do 33.000

Temo vidijo: vsi
««
2 / 13
»»

hojnikb ::

Kdo je govoril o A6? A je A6 ista klasa kot T3? Ni...

Ja, če ti je edin kriterij stevilo gumbov na armaturki pa mehkoba plastike pa vonj bo zetorju, potem je VAG grupa res way to go...

Sam te mehke plastike izjemno drago plačas... sicer ne ob nakupu, ampak ene 5 let down the road... zato je pa A6 hitro na ceni novga cliota...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Curve Ball ::

Nabijal si o tem kako se v t3 bolje počutiš in da se bolje vozi kot katerikoli avto iz vag grupe...

Pa sem ti tudi rekel da je že pasat (ista klasa a ni) 2 razreda boljši noter.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

ker je mehkoba plastike in stevilov gumbov edina metrika notranjosti ali vozniske izkusnje... če ti to največ pomen, potem itk nisi sofer, ampak si vozen :)

No, men bistveno več pomen less is more estetika brez nepotrebnih linij in gumov, kar tesla sigurno dobro zadane (ni pa seveda perfect)....

Enim je pač vrhunec tale grozota...

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Curve Ball ::

Daj ne nabijaj o številu gumbov in mehki plastiki. Ni samo to. Tudi sedeži, tako material kot udobje so par razredov boljši v vsakem vagu. Pa zapiranje vrat, pa lega na cesti, pa občutek trdnosti karoserije... Pa lepi sliko vaga ne citroena..

hojnikb ::

v vsakem vagu u say? Se se očitno nisi peljal z ničemer pod A4 then...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

IL_DIAVOLO ::

hojnikb je izjavil:

ker je mehkoba plastike in stevilov gumbov edina metrika notranjosti ali vozniske izkusnje... če ti to največ pomen, potem itk nisi sofer, ampak si vozen :)

No, men bistveno več pomen less is more estetika brez nepotrebnih linij in gumov, kar tesla sigurno dobro zadane (ni pa seveda perfect)....

Enim je pač vrhunec tale grozota...



I like it
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Gregor P ::

Lonsarg je izjavil:

@PacificBlue, MG4 EV za 33k je bolj konkurenca Toyoti Yaris Cross po velikosti avtomobila kot pa rangu ki ga River išče.

@River, če spustiš malo na kriteriju športne vožnje in opreme je tu Corola Hibrid oprema SOL za 34k. Ampak definitivno bo en kriterij moral stran.
Madona se je Toyota podražila? A to je z 2.0 motorjem? Ker če je z 1.8 je to vsaj 10.000 evrska podražitev napram letu 20198-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Lonsarg ::

Gregor P je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

@PacificBlue, MG4 EV za 33k je bolj konkurenca Toyoti Yaris Cross po velikosti avtomobila kot pa rangu ki ga River išče.

@River, če spustiš malo na kriteriju športne vožnje in opreme je tu Corola Hibrid oprema SOL za 34k. Ampak definitivno bo en kriterij moral stran.
Madona se je Toyota podražila? A to je z 2.0 motorjem? Ker če je z 1.8 je to vsaj 10.000 evrska podražitev napram letu 20198-O
2.0 uradni cenik, ampak ja inflacija je naredila svoje. Naprimer VW Polo z najcenejšo opremo je 19k :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

hojnikb ::

še najcenejsa dacia danes ni več 8 jurjov, ampak blizje 13...
#brezpodpisa

tomaz- ::

hojnikb je izjavil:

ker je mehkoba plastike in stevilov gumbov edina metrika notranjosti ali vozniske izkusnje... če ti to največ pomen, potem itk nisi sofer, ampak si vozen :)

No, men bistveno več pomen less is more estetika brez nepotrebnih linij in gumov, kar tesla sigurno dobro zadane (ni pa seveda perfect)....

Enim je pač vrhunec tale grozota...



Pa mislim, da je takih ohoho več, kot ljudi s "tvojim okusom" za notranjost :) Pa čeprav si se kar potrudil, da si nalimal eno staro armaturo od modela, ki ga niti ne proizvajajo več.. Kajne ? :)

Moe_Lester ::

Tesla Y je najbolj prodajan avto na svetu. Tesla 3 ni daleč zadaj (na 8. mestu, če se ne motim). Očitno je minimalistična notranjost ljudem všeč, ali pa jih vsaj ne moti pretirano.

hojnikb ::

precej ljudi je v razvitem svetu ugotovil, da ne rabi 500 gumbov na armaturi. Pa tudi smrada bencina/dizla ni treba vohat.... Ne prodajajo se te Duracell "kante" v miljonskih nakladah za brezveze...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

m0LN4r ::

Moe_Lester je izjavil:

Tesla Y je najbolj prodajan avto na svetu. Tesla 3 ni daleč zadaj (na 8. mestu, če se ne motim). Očitno je minimalistična notranjost ljudem všeč, ali pa jih vsaj ne moti pretirano.

Razlog je enostaven, z teslo sluzijo denar.
Prakticno firme placajo kilometrine, ti pa filas avto doma.
Ljudem so obljubili, da je to to. In boomer generacija je vajena, da je treba obrnit vsak cent in vlozit 40 regalov zelenjave.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Sparkxl ::

Kaj če bi si tesla drkalice omislile svojo temo, ne pa da se poserete vsepovsod kjer je le možno brez da vas kdo kaj vpraša?
Še najboljše pa je, da ste sami vozniki starih dizl kant, razen utk, on vsaj neki predpotopni ev vozi.

Če gremo nazaj na temo, pozabi da boš kaj dobil za 33k.
Jaz kupujem isto, ampak rabljeno za manjši budget. Odločitev je padla za camryja. Največ avta za svoj denar v tem razredu. Ne da bi bil vdarjen na hibride, samo dizl in ev ne sme bit. Se mi ne mudi, čakam da cene padejo iz višav

hojnikb je izjavil:

precej ljudi je v razvitem svetu ugotovil, da ne rabi 500 gumbov na armaturi. Pa tudi smrada bencina/dizla ni treba vohat.... Ne prodajajo se te Duracell "kante" v miljonskih nakladah za brezveze...


Katerega evja pa ti voziš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

River0123 ::

EV-ji me v osnovi ne zanimajo. Ampak cisto za foro. Koliko jurjev me stane, ce si iz nule doma postavim elektricno polnilnico za filat Teslo? :)

Kayzon ::

Uf zdej si odprl pandorino skrinjico haha :))

Pithlit ::

River0123 je izjavil:

EV-ji me v osnovi ne zanimajo. Ampak cisto za foro. Koliko jurjev me stane, ce si iz nule doma postavim elektricno polnilnico za filat Teslo? :)

Načeloma lahko polniš tudi na vtičnici. Načeloma.

Za vse ostalo boš najprej moral omrežnino povišat. Sicer te bodo naši entuziasti hoteli prepričat da investiraj v sončno... ker boš investicijo ziher povrnil v parih letih. Pa zastonj se boš vozil.
Life is as complicated as we make it...

Sparkxl ::

Glej zdaj ko se bodo vsipale ev drkalice, sicer prerevne da bi si ga kupile, vedo pa več kot lastniki sami :)

Curve Ball ::

Zakaj načeloma? Traja pol dni, samo kolikokrat pa polniš od nič do 100? Pa polniš ponoči. Za par 10% je pa nekaj ur dovolj tudi s 7kw ali tudi manj.

Sparxl ne nabijaj, ti gre bolje ko Putina zagovarjaš...

Zgodovina sprememb…

sreda ::

V Nemčiji se še prodajajo nove mazde 6
https://media-assets.mazda.eu/raw/uploa...

Pithlit ::

Curve Ball je izjavil:

Zakaj načeloma? Traja pol dni, samo kolikokrat pa polniš od nič do 100? Pa polniš ponoči. Za par 10% je pa nekaj ur dovolj tudi s 7kw ali tudi manj.

Jap. 8 ur. Vmes pa upaš da se ti bojler ne vklopi. Al pa da se žena ne loti cunj prat. Pa posode. Ker se dela to s poceni tarifo.

Nima vsak kar 7kw ekstra na voljo. Vsaj ne vsak ki malenkost optimizira. Zato pa imaš polnilnico.

In ja, Teslo z dometom 300km sredi poletja (ob šparanju med vožnjo) boš kar pogosto poskrbel da bo napolnjena. EV-ja nočeš polnit drugje kot doma.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Curve Ball ::

A ti se poleti pogosto dnevno voziš 300km in to tako da nato spiš doma? Sam se res ne. Kakšen vikend mogoče.

Drugače pa, polnilnice so pod jurja

Zgodovina sprememb…

mancini ::

Noben ne rabi 50 gumbov, kot so jih imele Insignije.
Prav tako pa nobenemu ne sede da je vse na touch

m0LN4r ::

Curve Ball je izjavil:

A ti se poleti pogosto dnevno voziš 300km in to tako da nato spiš doma? Sam se res ne. Kakšen vikend mogoče.

Drugače pa, polnilnice so pod jurja

300km se nabere presneto hitro, ce glih nisi inbreed da imas celo zlahto z obeh strani v isti ulici.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Curve Ball ::

Gastarbajterji ne štejete

Moe_Lester ::

River0123 je izjavil:

EV-ji me v osnovi ne zanimajo. Ampak cisto za foro. Koliko jurjev me stane, ce si iz nule doma postavim elektricno polnilnico za filat Teslo? :)


Cca. jurja čez palec za 11kw polnilnico (16A varovalke, 3 faze). Samo polnilno postajo dobiš za kakšnih 500-600€ + par 100€ za inštalacijo.

Sicer pa se da povsem normalno preživeti tudi na 220V. Napisal si, da povprečno delaš cca. 50.000km letno. Če imaš kilometrino dokaj enakomerno porazdeljeno to pomeni nekje 150 do 200km na dan kar pomeni, da mora avto na polnilcu preživeti nekih 8-10 ur na dan.

Pri tej kilometrini bi osebno sicer investiral v polnilno postajo.

feryz ::

Ko sem se fijakal s teslo 3 naokoli, sem se najbolj bal vrata zapreti. Ker nisem bil ziher, ali bodo moja padla stran pri tem manevru, ali una na sopotnikovi strani.
O mehkobi podvozja pa raje ne bi. Ker jo ni.
Še manj je udobja pri vožnji.
Limuzina? Prej drvarnica, s katere so populili ven vse kar se je dalo.

mr_chai ::

m0LN4r je izjavil:

Curve Ball je izjavil:

A ti se poleti pogosto dnevno voziš 300km in to tako da nato spiš doma? Sam se res ne. Kakšen vikend mogoče.

Drugače pa, polnilnice so pod jurja

300km se nabere presneto hitro, ce glih nisi inbreed da imas celo zlahto z obeh strani v isti ulici.


Torej, če imaš žlahto < 300km stran, potem si produkt incesta. :))

Že kličem babico iz Ljubljane na Vrhniko. Me bo vesela, ker je že dolgo nisem poklical. Ne vem pa če bo še vedno vesela, ko bo slišala moje vprašanje.

jernejl ::

River0123 je izjavil:

Torej, a sploh obstaja kak malo "močnejši", eleganten, daljši avto (4,5 plus) za take "male" pare, torej do 33k?
Nujne stvari so sledeče: vsaj 170 konjev (optimalno bližje 200), dolžina vsaj 4,5 metra (optimalno bližje 4,7), mora biti klasičen avto (torej ne crossover, terenec ipd.)...

Octavia Sportline limuzina, 2.0 TSI 4x4 DSG, 190 konjev, 4,69 m dolžine, je po ceniku 33.861 €. Pa če se greš dilat v salon, boš najbrž dobil še teh 900 evrov popusta, da prideš na 33k.

Goran's Blog ::

Eh Tesla... Edino kar se mi dopade je navor, moč. Potem mi pa pade vse dol, dolgočasen avto.

Moe_Lester ::

Za razliko od Škode Octavie ali kakšnega razburljivega Renault crossoverja? :)

Kater avto v tem razredu ni dolgočasen? Od omenjenih v tej temi se samo i30N kvalificira kot zabaven avto. Ostalo so pa pač prevozna sredstva kjer je dolgočasnost prej prednost kot slabost.

m0LN4r ::

mr_chai je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Curve Ball je izjavil:

A ti se poleti pogosto dnevno voziš 300km in to tako da nato spiš doma? Sam se res ne. Kakšen vikend mogoče.

Drugače pa, polnilnice so pod jurja

300km se nabere presneto hitro, ce glih nisi inbreed da imas celo zlahto z obeh strani v isti ulici.


Torej, če imaš žlahto < 300km stran, potem si produkt incesta. :))

Že kličem babico iz Ljubljane na Vrhniko. Me bo vesela, ker je že dolgo nisem poklical. Ne vem pa če bo še vedno vesela, ko bo slišala moje vprašanje.

Point je da se 300km hitro nabere. To so samo 3 relacije po 50km al pa dve po 75km, tja pa nazaj.
Vikend obala, hribi + obisk pa si na 300 takoj. Pa se vseeno je imeti kaj rezerve za vsak slucaj al ni?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Goran's Blog ::

Mislim tudi na notranjost.
Ma proti tesli so vsi zabavni...Fiat Uno letnik 97 je 100x bolj zabaven.
Pač moje mnenje sem jo imel 14 dni na testu in razen moči in poskončnosti je notranjost čisto sranje.

m0LN4r ::

Tako razen pospeskov je pac voznja dolgocasna. Kot da si clovek kupi neslisen motor za cruzanje lol
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Moe_Lester ::

Point je da se 300km hitro nabere. To so samo 3 relacije po 50km al pa dve po 75km, tja pa nazaj.
Vikend obala, hribi + obisk pa si na 300 takoj. Pa se vseeno je imeti kaj rezerve za vsak slucaj al ni?


Če se ti pogosto dogajajo take 300 kilometerske ture in nimaš potrpljenja počakati 15 minut na polnilnici pač ne kupiš električnega avtomobila. Preprposto.

Ma proti tesli so vsi zabavni...Fiat Uno letnik 97 je 100x bolj zabaven.


Možno, ljudje različno dojemamo te stvari. Osebno se mi zdi Model 3 nadpovprečen kar se tiče voznih lastnosti. RWD, nizko težišče, skoraj popolna 50/50 razporedited teže, odziven motor...

Je pa res, da ne ropota.

m0LN4r ::

Zakaj bi se ustavljal, ce ni treba?
Its not a bug its a feature? Japajade.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Moe_Lester ::

Zato, ker ima večina ljudi takšne 300km nenapovedane vožnje 1x na leto. Se jim bolj splača ustaviti za 15 minut na superchargerju kot 2x ali 3x na teden voziti na bencinsko.

Pithlit ::

Curve Ball je izjavil:

A ti se poleti pogosto dnevno voziš 300km in to tako da nato spiš doma? Sam se res ne. Kakšen vikend mogoče.

Drugače pa, polnilnice so pod jurja

Ne, namigujem ti na zimo ko ima ta ista Tesla domet mogoče 150km, sploh če si gretje privoščiš. Pa se računice zelo hitro podre.

300km dosega je načeloma čisto dovolj, dokler to velja pod vsakimi pogoji. Z dometom 150km je pa to en dober mestni avto, ne pa daily driver.
Life is as complicated as we make it...

m0LN4r ::

Za 3x300km gres tocno 1x na bencinsko, kako ti prides na 3x pri 300km is beyond me.

Superchargerje lahko prestejes s prstom na zemljevidu, tankstello pa imas v vsaki "vasi"

FYI Slovenija ni samo avtocesta med Koprom in Ljubljano
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pithlit ::

Moe_Lester je izjavil:

Zato, ker ima večina ljudi takšne 300km nenapovedane vožnje 1x na leto. Se jim bolj splača ustaviti za 15 minut na superchargerju kot 2x ali 3x na teden voziti na bencinsko.

Shit man... Jaz se na leto na bencinski ustavim ene 30x. 30x3min je celo uro pa pol. Na leto. In ti to resno primerjaš s 15min za vsakih 300km (pa je to hudo optimistična ocena, in hkrati konkretno dražja).

Jaz ne vem... A vaš čas res nima cene al kako?
Life is as complicated as we make it...

m0LN4r ::

Krsko - Maribor - Slo Gradec ali Moravske Toplice
Ni to noben bavbav, kr veliko ljudi se tam vozi. Ne samo 1x na leto.
Pa se marsikje drugje je tako.
Pravim ni Slovenija samo avtocesta okoli Ljubljane, ampak okej. Za vas drugi ne obstajajo.
Na poti do UKCja v LJ pa se kaj bom si kupil avto, da se bom se moral ustavljat, ce hocem se kak cilj dodat na poti. Amazing.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

netopypy ::

Pithlit je izjavil:

Jaz ne vem... A vaš čas res nima cene al kako?

Normalno, da ima, ampak (od) doma - ampak potem pa se toliko razvadiš, da postaneš počasen šofer - skoraj ovira na avtocesti, tankanje postane skoraj družabni dogodek, toliko manj, če uporabljaš app, da se ti niti v akvarij ne ljubi hodit :-) Ampak se potolažiš, da je tudi to nekaj vredno, da se ti res nikamor ne mudi in če je kaj pomembnega, bo že počakalo, ker ni ptica, da bi odletelo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: netopypy ()

m0LN4r ::

Pithlit je izjavil:

Moe_Lester je izjavil:

Zato, ker ima večina ljudi takšne 300km nenapovedane vožnje 1x na leto. Se jim bolj splača ustaviti za 15 minut na superchargerju kot 2x ali 3x na teden voziti na bencinsko.

Shit man... Jaz se na leto na bencinski ustavim ene 30x. 30x3min je celo uro pa pol. Na leto. In ti to resno primerjaš s 15min za vsakih 300km (pa je to hudo optimistična ocena, in hkrati konkretno dražja).

Jaz ne vem... A vaš čas res nima cene al kako?

Jaz 15x 3 minute pa delam od 25km do 1200km tut zarad lepsga in 100km potke skoraj vsak vikend.
Ustavljam se samo na cilju pred vhodom, ne nekje na random polnilnici izven poti.

Gres v hribe za vikend, na parkiriscu so 4 polnilnice, seveda zasedene. Good luck.
Gres nekam bolj odrocno je navadna polnilnica nekje 30km izven poti pri nekem Sparu, pol pa samo upas da ni tam celodnevnih parkirarjev, ker naslednja je spet 5km pri drugem BTCju, ampak ti ne gres ne v Spar, ne v BTC ampak na vikend v gorice, kjer seveda ni polnilnica.
Je ena, tri vasi naprej pri obcini, kjer seveda nekdo stoji cel dan, ki dela na tej obcini.

Dalec od tega, da je to prakticno in hitro, dalec.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Pithlit ::

m0LN4r je izjavil:

Krsko - Maribor - Slo Gradec ali Moravske Toplice
Ni to noben bavbav, kr veliko ljudi se tam vozi. Ne samo 1x na leto.
Pa se marsikje drugje je tako.
Pravim ni Slovenija samo avtocesta okoli Ljubljane, ampak okej. Za vas drugi ne obstajajo.
Na poti do UKCja v LJ pa se kaj bom si kupil avto, da se bom se moral ustavljat, ce hocem se kak cilj dodat na poti. Amazing.

Ah ne... Sej se ustaviš tam v parkirni. Plačaš tiste 3€/uro za parking pa zraven še 1€/kw. Đabe. Poleg tega seveda da daš za sam avto že v štartu najmanj 1,5x cene primerljivega (ali boljšega) ice. Tko se pač po novem špara. Doma pa polnilnico in sončno ki se jih v računice seveda ne šteje, ker se špara.

Zdej pa še inžinirčka počakamo da nam pove da se z ev vozimo za 1€/100km. Kar je ene tolk realno kot mi lanske polnilnice kjer ljudje 'tankajo' za 50€/100km (oboje je res. Oboje sta huda ekstrema. Oboje se bo v prihodnosti še drastično spremenilo - pa ne na ceneje).

netopypy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Jaz ne vem... A vaš čas res nima cene al kako?

Normalno, da ima, ampak (od) doma - ampak potem pa se toliko razvadiš, da postaneš počasen šofer - skoraj ovira na avtocesti, tankanje postane skoraj družabni dogodek, toliko manj, če uporabljaš app, da se ti niti v akvarij ne ljubi hodit :-) Ampak se potolažiš, da je tudi to nekaj vredno, da se ti res nikamor ne mudi in če je kaj pomembnega, bo že počakalo, ker ni ptica, da bi odletelo...

Mja, men se res ne ljubi nekje za pol ure ustavljat zato ker grem v UKC na pregled. Že tko mi gre cel dan... pa da moram vmes še v luft gledat. No, opcija je tinder odpret pa koga v desno swajpat za en quickie.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

netopypy ::

ja, električni avti imajo navite cene, kaj hočeš... SE, če kupuješ, kupi raje kakšne letno 3-5MWh predimenzionirano prav za te prihodnje potrebe, cena ne narašča linearno... mislim sem pa na tempo življenja, da se nikamor ne mudi, ker smo tako strašno nepomembni, da naše odsotnosti ne jemljejo za slabo ampak nas kontaktirajo posebej, če je kaj za podpisat...

Pithlit je izjavil:

opcija je tinder odpret pa koga v desno swajpat za en quickie.

se hecaš ali imaš tako bogat izplen - ker to deluje ekstremno uspešno...

m0LN4r ::

Pikniki na polnilnici na poscanem pocivaliscu tovornjakarjev z zeno, otroci in kuzekom so pravi highlight.
Pa vsaj nisi sam, so na pikniku se drugi ?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

netopypy ::

m0LN4r je izjavil:

Pikniki na polnilnici na poscanem pocivaliscu tovornjakarjev z zeno, otroci in kuzekom so pravi highlight.
Pa vsaj nisi sam, so na pikniku se drugi ?

je to namenjeno meni? če je, naj razložim, da sicer še nismo nabavili nobenega ev, če in ko bomo (bi že bil čas, počasi), nameravamo polniti doma, od koder tudi 'službujemo'...

Pithlit ::

netopypy je izjavil:

Pithlit je izjavil:

opcija je tinder odpret pa koga v desno swajpat za en quickie.

se hecaš ali imaš tako bogat izplen - ker to deluje ekstremno uspešno...

1.- se hecam
2.- za sex pa res ni problem tipčka dobit... sej v takih primerih standard ni isto kot kadar se išče partnerja. V končni fazi lahko v bližnji kafić stopim pa rečem.
Life is as complicated as we make it...

m0LN4r ::

Potem ne rabis sploh avta. Ne ni bilo misljeno tebi, general discussion...

Jaz sem zaradi jebenega "sparanja" sel s sodelavcem na "siht" pa ko mi rece ja, sparkiramo pol pa se slabih 25 minut pes pa sva tam.
Pa gledam koji kurac, ce lahko direkt na cilju parkiras? Pa rece ja, ampak tam ne morem parkirat+polnit zastonj...
Od takrat naprej grem sam, sparkiram na cilju on se pa naj jebe s pesacenjem. Mislim pa kak si lahk tak prizadet z teslo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

feryz ::

Čim se odpre tema o avtih, takoj ta tesla skoči ven. Kot da ni druge zadeve na tem svetu.

Kateri model točno pa priporočate poznavalci tesel? Bel, rdeč ali črn?
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri električni avto? (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Na cesti
2697236764 (255) Eduardo
»

Resnica o škodljivosti dizla (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1058124715 (84780) D3m

BMW M340d vs i4 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17223096 (20979) hojnikb

Umazana resnica o motorju z notranjim zgorevanjem: 8 milionov smrti vsako leto + more (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25632355 (28886) bluefish

Zakaj vodikovi avtomobili in tovornjaki NISO prava stvar (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
17923834 (21871) bluefish

Več podobnih tem