» »

Aktivna pena za učinkovito predpranje avtomobila

Aktivna pena za učinkovito predpranje avtomobila

bastadu ::

Katero aktivno peno priporočate, da čim bolj učinkovito zmehča umazanijo (predvsem žužke na sprednjem odbijaču) ter na dolgi rok ni škodljiva za lak? Pa da je dober price/performance ... Hvala!

blackmack ::

Za žužke spredaj jaz uporabljam Meglio razmaščevalec rumeni. Pošpricas, pustiš minuto pa gre z lahkoto vse dol. Popolnoma ista zadeva v Eurospinu Dexal rumeni, pol cenejši.

Daniel ::

Ali pa namenski odstranjevalec insektov. Drugače sam uporabljam čistila od Nerte, Active Diamond Foam je recimo kar precej dobra. Napenim, splahnem z visokotlačnim čistilcem, fertik.

bastadu ::

Daniel je izjavil:

Ali pa namenski odstranjevalec insektov. Drugače sam uporabljam čistila od Nerte, Active Diamond Foam je recimo kar precej dobra. Napenim, splahnem z visokotlačnim čistilcem, fertik.

Ja tudi meni bi bil cilj, da napenim, počakam 10min in sperem z vapom, da čim manj prčkam na roke ... Sam verjetno so to pobožne želje ....

Runner71 ::

Najboljša informacija danes...full ti hvala

blackmack je izjavil:

Za žužke spredaj jaz uporabljam Meglio razmaščevalec rumeni. Pošpricas, pustiš minuto pa gre z lahkoto vse dol. Popolnoma ista zadeva v Eurospinu Dexal rumeni, pol cenejši.

nyler2 ::

odvisno kaj pričakuješ od pene. Bolj alkalna v večini primerov bolj čisti. Imel dobre izkušnje z bilt hamber auto foam. Edino pazi pri PIR pa da ne pustis predolgo na gumicah :) Sicer se ne peni "za youtube" ampak dobr opere :) Ampak to je za avtomobile brez voska in keramike. Za tako stvar potem vzames PH neutral.

black ice ::

Za insekte imas namenska cistila. Recimo tole se je izkazalo kot precej dobro: https://www.operi-avto.si/cistila-za-in...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visokotlačni čistilec (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8630798 (2800) Zvezdica27
»

Čiščenje fasade - štrajfiks

Oddelek: Loža
92778 (2371) unix
»

visokotlačni čistilec

Oddelek: Loža
219918 (3688) lejko0
»

Pranje avtomobila doma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7525086 (14618) radmannsdorf
»

nerjaveč lonec in zažgana jed, kako odstraniti

Oddelek: Loža
335088 (4312) uio

Več podobnih tem